PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : Naval Assault: The Killing Tide

Spaniuly
05-04-2010, 23:13
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

اولین بازی زیر دریایی اکشن به صورت انحصاری تابستان امسال برای کنسول XBOX360 عرضه خواهد شد!

کمپانی Games 505 و سازنده بازی یعنی استدیوی Artech محصول جدید خود را که در روایت گوشه ای از جنگ جهانی دوم که در یک قالب مشخص در جریان است را به دوستداران بازی های سبک دریای و کشتی رانی معرفی کردند. این محصول که بصورت آرکید استایل هست حمله دریایی : جزر و مد مرگبار نامگذاری شده و قرار است تابستان امسال به صورت انحصاری برای پلتفورم XBOX360 عرضه شود تا گیمر ها تجربه یک نبرد تمام عیار دریایی را در شمال اقیانوس اطلس را تجربه کنند. مود های موجود در بازی امکان بازی تکنفره و مود انلاین و مولتی پلیر تا سقف بازی 4 نفره را ساپورت می کند

شناسنامه بازی

عنوان : Naval Assault: The Killing Tide
ژانر : Action
پلتفورم : XBOX360
تاریخ عرضه : 8 ژوئن 2010
سازنده : Artech
ناشر : Gamestreet 505
قابلیت بازی آنلاین : دارد

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

باکس شات بازی

لینک بزرگ نمایی باکس شات

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

اطلاعات رسمی بازی

تجربه ورود به لنگر گاه زیرزمینی نیویورک. حمله دریایی : جزر و مد مرگبار داستان تلاش نیروی های متحد دریایی در برابر نیروهای آگزیس را در جریان جنگ جهانی دوم در مناطق اصلی نبرد دریایی بازگو می کند. در این بازی بازیکنان ناخدا و متصدی با وفای زاغه مهمات و ذخایر غذایی نیروی دریایی ایالات متحده خواهند بود که در برابر نبرد و هجوم دشمنان که از بالا و پایین سطح آب مورد هجوم قرار گرفته اند. در طول 30 ماموریت موجود در بازی حمله دریایی : جزر و مد مرگبار بازیکنان می بایست با بکار گیری مهارت و زیرکی و نهانکاری و با استفاده از نهایت درایت در تخریب قایق ها و کشتی های دشمن توسط شلیک اژدر ها و توپ ها غذای سالمی رو به دست آورند. و بر دشمنان غلبه کنند.

اسکرین شات های بازی

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

لینک های بزرگ نمایی اسکرین شات ها

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

پیش نمایش بازی

بالاخره یک بازی دریایی ناب بر روی XBOX360

همیشه دلم می خواست که یه بازی اصیل دریای و کشتی رو روی کنسول X360 و حتی هر کنسول دیگه ای رو تجربه کنم. همیشه این توی دلم مثل یک حسرت بود... بخصوص که حس حسادت هم در من با دیدن عنواینی مثل سایلنت هانتر 5 و نبرد اقیانوس اطلس (محصول غول بازی سازی همچون یوبی سافت) که برای پلتفورم PC منتشر شده بود. حسابی در من ایجاد شده بود!

کمپانی 505 گیم یک آی پی واسه ما کنسول باز ها ایجاد کرده با این محصول انحصاریش که برای XBOX360 داره منتشر می کنه. اصلا این بازی می تونه یه شروع برای یک سبک خاص برای کنسول گیمینگ عمومی باشه. چالش هایی که توی بازی وجود داره مثل پنهان کاری هاش مثل دخیل بودن فاکتور هایی مثل تدبیر و زیرکی در انجام ماموریت ها به نحو احسن و خیلی چیز های دیگه که اصولا یک بازی سراسر هیجان می تونه از اونها برخوردار باشه... البته حقیقتا هیچ کس جز سازنگان بازی از ریزه کاری های این محصول اطلاعات جامعی نداره و فقط این شناخت در روز یازدهم ژوئن سال جاری درست در روز انتشار بازی برای ما آشکار میشه البته به صورت کامل.

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

گذشته از این مسائل اصلا این سبک بازی ها مخاطبین خاص خودش رو داره شما فرض کنید که برای ورد به اعماق دریا و تجربه رفتن به جایی که توش اژدر های عول پیکر و لمس یک زیر دریایی و هدایت اون بدون صرف میلیون ها دلار هزینه فقط نیاز دارید که یک چنین بازی ویدیویی رو بازی کنید. همین و بس! پس یک سری حقیقتا براشون این سفر یک سیمولیشن از اونچه که در رویاشون پروروندن رو دارن تجربه می کنن.

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

با همه اینها ممکنه بعضی مشکل پسند ها اظهار نظر های عجیبی داشته باشن مثل:

اوم... کی می خواد بالای یه همچین بازی پول بده و بخرتش...

پیففف... واه واه گرافیک مضحکش رو نگاه کن...
آره بابا... فقط واسه XBOX360 میاد واسه اینکه هیچ کس نمی خوادش واسه همین مولتی پلتفورم نیست هه هه...
و غیره...
ولی در جواب اینها باید گفت کسی که واقعا به یک شبیه سازی تجربه حضور در اعماق دریا علاقه داره اصلا این مسائل از اهمیت ویژه برخوردار نمیشه. پس واقعا باید منتظر نتیجه کار باشیم به جای ساز مخالف و این حرفا.

تجربه حس منحصربفرد ناخدا بودن مثل لحظه باشکوه فریاد : هفتاد درجه به سمت راست ... همه موتور ها با تمام قدرت به کار انداخته بشن... همه هدف ها رو با توپ بزنید و نابود کنید... شیرجه بزنید شیرجه بزنید شیرجه بزنید... و غیره و شنید فریادهایی که که می گن : ناخدا توپ دشمن به یک قسمت کشتی اصابت کرده و فلان قسمت از کار افتاده و غیره برای کسانی که همیشه در تخیلات این چنینی فرو می رن خیلی جالب می تونه باشه.

مسئولیت هایی که شما به عنوان یک کاپیتان کشتی به عهده خواهید گرفت در نوع خودش جالب و جذاب هست و اینجاست که حقیقتا باید فریاد بکشید و دستورات رو صادر کنید. گیم پلی بازی به نوعی طراحی شده که شما قادر هستید در هر لحظه موقعیت خودتون و دشمنان رو تشخیص بدید شما تمامی تجهیزات لازم از قبیل دوربین قوی و تسلیحات پیشرفته که می تونه در یک کشتی و زیر دریایی جنگی به کار برده بشه رو در اختیار دارید و اینجاست که شما باید با در نظر گرفتن شرایط از تمامی توانایی ها تون استفاده کنید تا مامورت های مختلف رو به انجام برسونید.

پیش نمایش برگرفته از سایت oxcgn.com

تالیف : XboxOZ360

ترجمه : Armin Krauser

منابع و ماخذ:

oxcgn.com (پیش نمایش)

tothegame.com (اسکرین شات ها و باکس شات)
ign.com (متن رسمی انتشار و شناسنامه بازی)

mohammad_twe
05-04-2010, 23:31
تا حالا بازی به این سبک نکرده بودم :19:
اما اینجور بازیا حتما مولتی پلیر توپی دارن که من خیلی خیلی الاقه دارم :دی

S@nti@go_s&k
22-09-2010, 14:06
سلام کسی این بازیو نگرفته ؟ انتقالم هم ندادین که

من الان سفارش دادم 2_3 روز دیگه میرسه دستم میگم چجوریه بازی ولی اگر کسی آمار داره بگه .

S@nti@go_s&k
29-09-2010, 13:47
گیم پلیش خیلی خوبه دیگه گرافیکشم تو ال سی دی امتحان میکنم میگم الان تو تی وی لامپی ولی قابل قبوله

mohammad_twe
04-10-2010, 00:44
همه این بازیو انگار فراموش کردنا ....

Spaniuly
04-10-2010, 10:58
همه این بازیو انگار فراموش کردنا ....
آره محمد خودم می گفتم اگه کنسول بگیرم می رم بدو بازی های اختصاصی X360 رو می خرم ولی مگه این بازی های جدید می ذاره... فعلا یه مدت باید از شور اشتیاق این فوتبال ها بیفتیم. بعدا این رو هم می خرم. ولی حقیقتا وقت نیست برای بازی کردن اینهمه بازی:41: