PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : نرم افزار براي اديت دي وي دي

Novan
08-04-2006, 00:29
سلام دوستان
من مي خوام كار اديت كردن دي وي دي ها رو ياد بگيرم مثلا يه قطعه كليپ كوچيك رو در اول يه فيلم بزارم
براي اينكار بايد با چه نرم افزاري كار كنم؟

reza12100
08-04-2006, 17:31
اگر منظور شما ساخت منو و ایجاد تایتل و...هست میتونی از nero v.7 or ulead dvd movie factory or Tsunami MPEG DVD Easy or dvd fab... استفاده کنی
و اگر منظورت اینکه یک dvd روی هارد داری حالا میخوای ان را ادیت کنی و توش دستکاری کنی باید از dvd fab استفاده کنی
کار با dvd fab خیل سخته و نرم افزا حرفه ای هست

Novan
08-04-2006, 21:37
اگر منظور شما ساخت منو و ایجاد تایتل و...هست میتونی از nero v.7 or ulead dvd movie factory or Tsunami MPEG DVD Easy or dvd fab... استفاده کنی
و اگر منظورت اینکه یک dvd روی هارد داری حالا میخوای ان را ادیت کنی و توش دستکاری کنی باید از dvd fab استفاده کنی
کار با dvd fab خیل سخته و نرم افزا حرفه ای هست

خيلي ممنون از راهنماييتون
من نرم افزار dvd fab رو كه نوشتيد استفاده كردم اما اون چيزي كه من مي خواستم نبود
مي خوام بعضي از مشخصات dvd به خصوص title اون رو تغيير بدم اما هيچ كدوم از اين نرم افزارها چنين قابليتي ندارند
من خودم ديدم كه تغيير ميدند اما نميدونم چه جوري
دقت كنيد كه منظورم از title دي وي دي كه ميگم volume label نيست منظورم عنواني كه موقع اجرا شدن دي وي دي تو دي وي دي پلير مياد هستش
همچنين مي خوام بدونم با كدوم نرم افزار ميشه به اول فيلمها يه كليپ كوچيك اضافه كرد؟ مثل فيلمهايي كه زيرنويس مي كنند و كليپ خودشونو اولش اضافه مي كنند

reza12100
10-04-2006, 10:48
باید dvd را روی هارد کپی کنید
منظورم فایلهای vob هست که حجم بالایی داره
بعدش کلیپ خودت را اضافه کن
مثلا با استفاده از Tsunami MPEG DVD Easy خیلی را حت میتونی این کار را انجام بدی بعد از اضافه کردن کلیپ مورد نظر و فایلهای vob
نرم افزار Tsunami MPEG DVD Easy یک قسمت داره برای اضافه کردن title و به راحتی میتونی تایتل هر قسمت از فیلم را تغییر بدی

Novan
11-04-2006, 22:02
باید dvd را روی هارد کپی کنید
منظورم فایلهای vob هست که حجم بالایی داره
بعدش کلیپ خودت را اضافه کن
مثلا با استفاده از Tsunami MPEG DVD Easy خیلی را حت میتونی این کار را انجام بدی بعد از اضافه کردن کلیپ مورد نظر و فایلهای vob
نرم افزار Tsunami MPEG DVD Easy یک قسمت داره برای اضافه کردن title و به راحتی میتونی تایتل هر قسمت از فیلم را تغییر بدی

آقا رضا از راهنماييت خيلي ممنونم
بايد برم اين نرم افزاري كه نوشتي رو تهيه كنم
موفق باشي

reza12100
12-04-2006, 16:54
احتیاج به تهیه نیست
خیلی حجیم نیست
48 mb
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
Rar pass: [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]