PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : نمونه کار .:SevenART:.

SevenART
05-04-2010, 00:27
خوب باید بگم این کار را تو یه روز ساختم ... و می خوام بدونم الان با این کار چند قطره از دریای بزرگ افتر را یاد گرفتم ...
دانش کنید 7.5 مگابایت ... به کت پارگی با دایل آپش کردم....

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

pclord
05-04-2010, 13:17
به عنوان اولین کار خیلی خوبه.باید بیشتر تمرین کنی.

فقط ببین این حجمش خیلی زیاده ،دیالاپیها کسی دانلود نمیکنه،تا جایی که میتونی حجمش رو کم کن.کیفیتش زیاد مهم نیست،مهم اصل کاره.فرمتش رو هم تغییر بده.شاید پخش کننده فرمت ul رو نداشته باشن.mp4 خیلی خوبه،هم حجمش کمه،هم کیفیت خوبی داره.

اینجا مستقیم کنید و دانلود کنید:
rapidbaz.net

موفق باشی.

reza2kn
05-04-2010, 14:09
سلام دوست عزیز...
اول از همه 7.5 مگابایت برای یه انیمیشن 9 ثانیه خیلی زیاده و کسی نمی تونه دانلو کنه ، فرمت ul چیه؟؟:13:با هیچ برنامه ای هم باز نمیشه برای Convert البته تونستم با KM Player بازش کنم:46: و ازش کپچر کردم و Convert کردم شد 1.4 مگ که البته بازم زیاده ولی نخواستم کیفیت کارت کم شه :46:
اینم لینک دانلود :

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

راجع به خود ویدئو هم کار قشنگی شده:40:
چیز خوبی که میبنم خلاقیت هست که از کارای آماده Andrew Kramer استفاده نکردی...
2 تا مشکل داره به نظر من یکی این که دور solid خیلی تیزه و تو ذوق میزنه بهتر بود با یه ماسک نرمش میکردی یا بین Background واین Solid اینقدر تفاوت رنگ نمیذاشتی که اینجور شه.
مشکل دومی که البته شاید بشه اسمشو اختلاف سلیقه گذاشت نه مشکل این 6 ضلعی هایی که کناره ها هستن و از توش Fractal Noise های رنگی رد میشن رو ازشون خوشم نیومد:13:شاید با یه رنگ بهتر و یه افکت Shine و Grow Bounds که نورش بزنه بیرون بهتر میشد...
کارت به صدا هم نیاز داره ، تو این کارا اگه صدا اضافه شه نقش خیلی مهمی رو اجرا میکنه...
ولی در کل کار جالبی بود:40:
موفق باشی:11:

SevenART
05-04-2010, 20:33
به خیلی ممنون رضا جان .. باید بگم اگر 1000 کلمه گفته باشی 50 تا شا فهمیدم ....آخه میدونی چیه چون من افتر را خودم یاد گرفتم ... از آموزشی ندیدم ..... البته یه چیزهایی فهمیدم ولی اون soild را نفهمیدم ... توضی میدی؟ ...
ul هم الکیه این فرمتش avi بود ... یادم رفت بگم ..avi را وینرر زیپ نمی کرد کردمش ul.... فرمت الکی .... تکنیک خوبی بود نه؟

---------- Post added at 09:33 PM ---------- Previous post was at 09:33 PM ----------

اوه راستی ممنون که کوچیکش کردی .... دمت گرم ..

reza2kn
06-04-2010, 20:09
ببخشید اگه بد حرف زدم :10:فکر کردم خیلی وقته کار میکنی:20:
منظورم از Solid ، Solid هست دیگه :31: یعنی شما که این رو درست کردی بدون انجام حرکت Layer > New > Solid بوده؟؟ ببین به طور ابتدایی Solid حالت New Layer اضافه کردن تو برنامه های دیگه مثل فتوشاپ و غیره رو داره ، با این فرق که باید رنگ هم براش انتخاب کنی و حالا هر افکتی ، کاری چیزی بخوای انجام بدی روش اعمال کنی:8:
موفق باشی:11:

SevenART
07-04-2010, 15:32
ببخشید اگه بد حرف زدم :10:

نه این چه حرفیه .. از آموزشتم ممنون .... حریفا را درو کن و برو مستقیم و بگو که ما از نسل سهراب رستمیم ...

*LionHeart*
18-04-2010, 20:34
:20::20:good