PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : >> مختصر معرفی بازی های PC - قدیم و جدید <<

The Joker
04-04-2010, 19:05
سلام ...

خیلی وقت ها شده که می خواستم یک با یک بازی آشنا بشم ؛ در این انجمن تاپیک ها تخصصی نسبتا خوب زیادی هست ؛ اما سردرگمی رو تشدید می کنه ؛ این تاپیک هدفش تنها آشنایی با بازی ها PC چه قدیمی و چه جدید هست ؛ به این منظور نیست که تاپیک های تخصصی بازی ها رو مث Resident Evile یا Silent Hill , ... تعطیل کنه ؛ بلکه آشنایی نسبی و مختصری با بازی باشه ؛ معرفی باشه ، نه نقد و تفسیر و تعریف های شخصی .

اگه عکس هایی از بازی قرار داده بشه ، عکس های کوچک چه بهتر ، یک پوستر و اگه شد چند اسکرین شات .

دوستان لطف کنن نظراتشون رو درباره ی بازی ها اینجا نگن و در تاپیک های مربوط به خود بازی بگن ؛ در انجمن فیلم هم همچین تاپیکی وجود داره و بسیار استقبال شده و هراز گاهی می بینیم چه فیلم هایی رو با هاشون آشنا شدیم و چه چیزهایی پیدا کردیم .

برای شروع من چند بازی معرفی می کنم .

پست دوم هم لیست بازی ها و چند عکس از بازی های برتر .

منتظر همکاری شما گیمر های عزیز و ... هستیم . :11:

Advanced Ali-001
04-04-2010, 19:15
سلام ...

خیلی وقت ها شده که می خواستم یک با یک بازی آشنا بشم ؛ در این انجمن تاپیک ها تخصصی نسبتا خوب زیادی هست ؛ اما سردرگمی رو تشدید می کنه ؛ این تاپیک هدفش تنها آشنایی با بازی ها PC چه قدیمی و چه جدید هست ؛ به این منظور نیست که تاپیک های تخصصی بازی ها رو مث Resident Evile یا Silent Hill , ... تعطیل کنه ؛ بلکه آشنایی نسبی و مختصری با بازی باشه ؛ معرفی باشه ، نه نقد و تفسیر و تعریف های شخصی .

اگه عکس هایی از بازی قرار داده بشه ، عکس های کوچک چه بهتر ، یک پوستر و اگه شد چند اسکرین شات .

دوستان لطف کنن نظراتشون رو درباره ی بازی ها اینجا نگن و در تاپیک های مربوط به خود بازی بگن ؛ در انجمن فیلم هم همچین تاپیکی وجود داره و بسیار استقبال شده و هراز گاهی می بینیم چه فیلم هایی رو با هاشون آشنا شدیم و چه چیزهایی پیدا کردیم .

برای شروع من چند بازی معرفی می کنم .

پست دوم هم لیست بازی ها و چند عکس از بازی های برتر .

منتظر همکاری شما گیمر های عزیز و ... هستیم . :11:

حرفاي شما درست ولي.......
درخواست معرفي بازيها فقط اينجا

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

The Joker
04-04-2010, 19:23
حرفاي شما درست ولي.......
درخواست معرفي بازيها فقط اينجا

اشتباه نکن عزیز ؛ اون تاپیک تاپیک درخواست هست ، اینجا تاپیک معرفی و یکچیزی هم هست که :

در اینجا به ترتیب و بازی های روزی که میاد رو مختصر معرفی ای می کنیم و در این بین چند بازی سال های گذشته هم ؛ من دو بازی رو معرفی می کنم در پست بعدی منظورم رو بهتر بیان می کنم .

ممنون

Advanced Ali-001
04-04-2010, 19:27
اشتباه نکن عزیز ؛ اون تاپیک تاپیک درخواست هست ، اینجا تاپیک معرفی و یکچیزی هم هست که :

در اینجا به ترتیب و بازی های روزی که میاد رو مختصر معرفی ای می کنیم و در این بین چند بازی سال های گذشته هم ؛ من دو بازی رو معرفی می کنم در پست بعدی منظورم رو بهتر بیان می کنم .

ممنون

ببخشيد متوجه نشدم......
بازي هاي جديد خبر هاي كوتاه!!!!
آدرس:اخبار ورمز بازيها>بازيهاي جديد خبرهاي كوتاه:31:

The Joker
04-04-2010, 19:29
معرفی دو بازی Manhunt 2 و Venetica

Manhunt 2

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

سرانجام نسخه دوم از بازی اکشن ترسناک و مهیج کمپانی بزرگ Rockstar Games به نام Manhunt 2 که 2 سال پیش برای کنسول PS2 منتشر شده بود، برای کامپیوتر نیز منتشر شد .بازی Manhunt یا شکار انسان در ژانر بازی های هولناک اکشن و پرطرفداری همچون Resident Evil و Silent Hill است .
داستان بازی به یک آزمایش اشتباه بر میگردد که نتایج این آزمایش اشتباه تمام بشریت را در بر می گیرد. تنها دو بازمانده جان سالم به در می برند و باید باقی بشریت را که همچون اهریمنی از شکار انسانها لذت می برند را نجات دهند ..

- بازی بسیار خشن و ترسناک اکشن .
- انواع کشت و کشتار توسط سلاح های سرد و گرم ..
- داستان مهیج دلهره آور و سرگرم کننده بازی .
- اکشن درگیرانه بازی .

عکس های بازی

----------------------------------------

Venetica

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

بازی اکشن مهیج و متفاوتی که داستانش در دنیایی خیالی و قدیم و در شهر ونیز ایتالیا در حال وقوع است جایی که اسکارلت، دختر جوانش نقش اصلی بازی، قربانی یک داستان مرموز قتل می شود. او به قدرت های بی نظیر و فوق بشری خود پی می برد و برای مبارزه با شر و بدی ماجرا ها و مبارزات مهیجش را آغاز می کند. بازی ترکیبی از ژانر بازی های نینجا، اکشن و نقش آفرینی است .

سازنده : كمپاني Deck 13
ناشر : كمپاني: DTP
تاريخ انتشار : January, 26, 2009
رده بندي ژانر : اکشن نقش آفرینی
وب سایت سازنده : Venetica
ميزان دشوار بودن : متوسط .
زمان مورد نياز براي آشنايي كامل با محيط بازي : حدود نیم ساعت.

درجه بندي ESRB در مورد محتواي بازي : Teen - مناسب برای تمامی افراد و گروههای سنی 13 سال و بالاتر.
ویژگی های بازی Venetica :
- بازی اکشن تخیلی فانتزی و نقش آفرینی زیبایی که با بهره گیری از جلوه های ویژه بصری و مبارزات اکشن مهیج توانسته به یک بازی زیبا تبدیل شود .
- مبارزات قهرمانانه شخصیت اول بازی با شمشیر و انواع سلاح سرد .
- محیطی وسیع برای گشت و گذار در جریان بازی.
- داستان جالب و سرگرم کننده بازی.
و ....

عکس های بازی

به نقل از گیم نیوز

The Joker
04-04-2010, 19:38
توضیحات کلی :

این تاپیک رو نداشتیم و حالا داریم ؛ دوست عزیز علی جان 2 تاپیک مرتبط رو معرفی کردید ، درسته ارتباط دارن ولی یکی نیستند و کاملا بحث ها جداست ، طوری که ببین :

مثلا امشب 3 بازی جدید میاد بازار ، خوب این 3 بازی رو معرفی می کنیم ! تموم !

نه خبری راجع به انتشار بازی میگیم و نه رمزی و نه ترینری و نه درخواستی ! کاملا واضح و مشخص بیان کردم .

راهنمایی :

دوستان برای گذاشتن عکس می تونید از سایت Game Spot عکس ذخیره کنید و بر روی سرور دیگری آپ کنید و اینجا بذارید تا برای همه عکس ها قابل رویت باشه .

اگه از سایتی نقل قول (کپی) می کنید ، آخر مطلب بنویسید (مانند 2 معرفی خودم)

برای پیدا کردن عکس های بیشتر هم از Image گوگل می تونید استفاده کنید .

خب اینها چیزهایی بود که اکثرا می دونن ولی برای اطمینان گفتم و یکچیزی که تاکید دارم ، آپلود عکس توسط خودتون هست ، مثلا اگه آدرس اصلی رو در اینجا بذارید برای خیلی ها عکس قابل رویت شاید نباشه ، پس ذخیره اش کنید و روی یک سرور قابل دسترس آپ کنید .

ممنون

Advanced Ali-001
04-04-2010, 20:10
توضیحات کلی :

این تاپیک رو نداشتیم و حالا داریم ؛ دوست عزیز علی جان 2 تاپیک مرتبط رو معرفی کردید ، درسته ارتباط دارن ولی یکی نیستند و کاملا بحث ها جداست ، طوری که ببین :

مثلا امشب 3 بازی جدید میاد بازار ، خوب این 3 بازی رو معرفی می کنیم ! تموم !

نه خبری راجع به انتشار بازی میگیم و نه رمزی و نه ترینری و نه درخواستی ! کاملا واضح و مشخص بیان کردم .

راهنمایی :

دوستان برای گذاشتن عکس می تونید از سایت Game Spot عکس ذخیره کنید و بر روی سرور دیگری آپ کنید و اینجا بذارید تا برای همه عکس ها قابل رویت باشه .

اگه از سایتی نقل قول (کپی) می کنید ، آخر مطلب بنویسید (مانند 2 معرفی خودم)

برای پیدا کردن عکس های بیشتر هم از Image گوگل می تونید استفاده کنید .

خب اینها چیزهایی بود که اکثرا می دونن ولی برای اطمینان گفتم و یکچیزی که تاکید دارم ، آپلود عکس توسط خودتون هست ، مثلا اگه آدرس اصلی رو در اینجا بذارید برای خیلی ها عکس قابل رویت شاید نباشه ، پس ذخیره اش کنید و روی یک سرور قابل دسترس آپ کنید .

ممنون

سه بازي جديد چيا اسماشون باسبكشونو ميدوني امشب واقعا سه تا بازي جديد مياد؟:18: