PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : پاک شدن UserName و Password کانکشن اینترنت adsl در Windows Se7en

darshahr12
04-04-2010, 16:54
باسلام خدمت دوستان . یه مشکلیه که برای اولین بار بهش برخوردم . ممنون میشم راهنماییم کنید

ویندوز seven برای هر بار کانکت شدن به اینترنت (Adsl) باید یوزر و پسورد رو دوباره بدم.

یعنی اصلا UserName و Password در کانکشن Save نمیشود.

علتش چی میتونه باشه؟

KING_DESIGNER
04-04-2010, 22:06
ممکنه ویندوزتون بد ک رک شده باشه
من هم هربار میخوام یه سی دی جدید توی سی دی درایوم بزارم یه قایل به نام DESKTOP.ini رو میبینم که اماده رایت شدنه و مجبورم دستی پاکش کنم !!!!!
یعنی فکر کن هربار که میخوام یه سی دی رو باز کنم یه فایل اضافی دارم که میگه بوسیله خود برنامه رایتر ویندوز باید رایت بشه . و مجبورم که دستی پاکش کنم و از اونجایی که مطمئنم وی ر و س ندارم فهمیدم مال خود ویندوزه و بد کرک شده.

S A M S U N G
04-04-2010, 22:11
سلام دوست عزیز.

شما موقع ساختن کانکشن تو این مرحله ( شکل زیر ) باید تیک اون آپشن رو بذارید تا کانکشن Save بشه . البته من بدون همین آپشن هم میتونم Save کنم .

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

مخلصیم .

scali
06-04-2010, 12:57
دوست عزیز میشه بگید چه طوری میتونم همین کانکشنی که ساختم رو به صفحه دسکتاپ انتقال بدم ؟
ممنون

KING_DESIGNER
06-04-2010, 19:44
کاری نداره که DRAG کن !با موس یک کلیک کن ( فقط یه دونه و دبل کلیک نکن و آروم از پنجره شبکه جدایش کن و بکش و بندازش توی دسکتاپ مگه بلد نیستی ؟
یا نه اگه دوست داری میتونی توی سینی task که در کنار ساعت ویندوز هست آیکن مربوط به شکبه رو ببینی که با کلیک روی اون میتونی کانکشنهاتو ببینی ( حتی WPN هم اونجا میفته - منظورم چیز پی انه )

jamy_khoshtip
07-04-2010, 16:33
اوف - عزیزان اگر کمی دقت کنید می بینید که با آپدیت جدید مایکروسافت که سه روز قبل یا چهار روز قبل داد تمام یوزر نیم و پسورد ها که Remember بوده اند از بین رفته است .