PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : اون هایی که اینفرارد دارند کمک کنند

mohammad hamed
07-04-2006, 19:00
می خواستم از اونهایی که اینفرارد دارند و کار باهاش رو بلدند. می خواستم بپرسم حتما باید با استفاده از نرم افزاری که همراه اینفرارد هست تبادل اطلاعات کرد یا به صورت دیگری هم میشه.
با تشکر
منتظر هستم

Elfin-D
08-04-2006, 01:52
نه
اگر وين شما اكس پي هست،كافيه اينفرا رو وصل كنيد
بعد يك ايكون جديد روي دستكتاپ مياد كه ميخصوص انتقال اطلاعاته
به همين راحتي

mohammad hamed
08-04-2006, 19:05
نه
اگر وين شما اكس پي هست،كافيه اينفرا رو وصل كنيد
بعد يك ايكون جديد روي دستكتاپ مياد كه ميخصوص انتقال اطلاعاته
به همين راحتي
چه ايكني مياد
من كه نديدم

Sherpa
08-04-2006, 20:05
می خواستم از اونهایی که اینفرارد دارند و کار باهاش رو بلدند. می خواستم بپرسم حتما باید با استفاده از نرم افزاری که همراه اینفرارد هست تبادل اطلاعات کرد یا به صورت دیگری هم میشه با تشکر منتظر هستم

سلام

دوست عزيز مثل هر سخت افزار ديگري كه به كامپيوتر وصل ميكني ابتدا درايور آن را نصب كن و از نصب صحيح آن مطمئن باش ، بعد از نرم افزار موجود در سي دي اينفرارد استفاده كن ، مثلا اگر براي موبايل خاصي ميخواهي استفاده كني سعي كن از نرم افزار پپيشنهادي براي همان شركت و مدل استفاده كني ، و چنانچه مدل مورد نظر را پيدا نكردي سعي كن نرم افزار را آپگريد كني . از اين روش شايد زودتر به نتيجه برسي .

موفق باشي

معرق
08-04-2006, 20:26
سلام
من ندارم

mohammad hamed
09-04-2006, 10:32
سلام

دوست عزيز مثل هر سخت افزار ديگري كه به كامپيوتر وصل ميكني ابتدا درايور آن را نصب كن و از نصب صحيح آن مطمئن باش ، بعد از نرم افزار موجود در سي دي اينفرارد استفاده كن ، مثلا اگر براي موبايل خاصي ميخواهي استفاده كني سعي كن از نرم افزار پپيشنهادي براي همان شركت و مدل استفاده كني ، و چنانچه مدل مورد نظر را پيدا نكردي سعي كن نرم افزار را آپگريد كني . از اين روش شايد زودتر به نتيجه برسي .

موفق باشي
با سلام
آخه اون مدل موبايلي كه من دارم رو ساپورت نمي كنه
بايد چي كار كنم
با تشكر
منتظر هستم

Sherpa
09-04-2006, 13:04
با سلام آخه اون مدل موبايلي كه من دارم رو ساپورت نمي كنه بايد چي كار كنم با تشكر منتظر هستم

سلام

دوست عزيز اسم و مدل موبايل و همينطور مارك اينفراردي را كه استفاده ميكني بنويس شايد بتونم راهنمايي كنم .

موفق باشي

mohammad hamed
10-04-2006, 10:12
سلام

دوست عزيز اسم و مدل موبايل و همينطور مارك اينفراردي را كه استفاده ميكني بنويس شايد بتونم راهنمايي كنم .

موفق باشي
ProductModel : MA-660 USB Infrared Adapter
phonebrand : Siemens
modelID : C65-C65V
خيلي ممنون
اميدوارم بتونيد كاري بكنيد

Sherpa
10-04-2006, 19:57
ProductModel : MA-660 USB Infrared Adapter
phonebrand : Siemens
modelID : C65-C65V
خيلي ممنون
اميدوارم بتونيد كاري بكنيد

سلام

دوست عزيز روي سي دي اين اينفرارد MA-660 USB Infrared اگر اشتباه نكنم يك نرم افزار هست بنام
Handset Manager آيا اونو نصب و آزمايش كرده اي ؟! ممكنه كه مدل گوشي شما توي اون نباشه ولي ساير مدلها مثل زيمنس SL55- SL56 -SX1 را ساپورت ميكنه ، احتمال داره بعلت تشابه روي گوشي شما هم جواب بده .
خودم من هم از مدل و نرم افزار مشابه استفاده ميكنم و مشكلي ندارم . فقط فراموش نكن كه بعد از نصب نرم افزار و ريست كردن كامپيوتر ، اينفرارد گوشي را فعال كني ، چون در خيلي از گوشي ها شما فقط يك زمان محدود مثلا يك دقيقه فرصت داريد كه ارتباط بين كامپيوتر و گوشي را برقرار كنيد .

موفق باشي

mohammad hamed
12-04-2006, 19:02
خیلی ممنون
ممنون از توضیحاتتان