PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : آپلود کردن فایل روی سایت

ali zi zeperto
03-04-2010, 19:15
سلام.من باید یه پروژه انجام بدم که اولین پله اش اینه که امکان آپلود کردن فایل روی سایت باشه.حالا برای اینکار از چی باید استفاده کنم؟چیکار باید بکنم؟یه اشاره به مطلب بفرمایید فکر کنم کافی باشه.در این مورد هیچ اطلاعاتی ندارم.
ممنون

mamadfelfel1988
05-04-2010, 04:58
زبان برنامه نویسی بلدی php asp امار بده بابا اول

ali zi zeperto
05-04-2010, 06:15
زبان برنامه نویسی بلدی php asp امار بده بابا اول
مشکلم همین بود که اصلا نمی دونستم با چی و چیکار باید بکنم.الان که گفتی php یا asp باور کن کلی خوشحال شدم.
با php قراره اینکارو بکنم.البته کدنویسیش با من نیست.چون برنامه نویس php مون زیاد روبه راه نیست اگه یه توضیح کوچیک بدید در آینده کمتر دردسر خواهیم داشت.ممنون.

MrGee
05-04-2010, 10:22
این که کار نداره برادر

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

ali zi zeperto
05-04-2010, 10:26
این که کار نداره برادر
بله.واسه شما که آشنایی داری بله.ولی باور کن واسه من معما شده بود که چطوری باید این قسمت رو حل کنم.پروژه ای که گفتم همه کارش با منه جز همین قسمت کد نویسی php.من هم اصلا بلد نیستم.در نتجه مونده بودم که چطوری میشه اینکار رو کرد.به هر حال با همین چند خط راهنمایی کمک بزرگی کردین.ممنون از شما.ایزد در بیابانت دهد باز:31:

ali zi zeperto
05-04-2010, 10:39
خوب اساتید پس لطف کنید این سوال رو هم جواب بدید.
من میخوام بعد از اینکه فایل آپلود شد یه سری پردازش روی فایل انجام بدم.حالا واسه این قسمت از چه زبونی باید استفاده کنم.یا بهتر بگم کدوم بهتره؟php می تونه اینکار رو انجام بده؟خودم c++ مسلطم و با جاوا هم کمی باید روش کار کنم.شاید perl بهتر باشه.نمی دونم.راهنمایی بفرمایید؟
بازم ممنون