PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : خمیر بازی

MB3d
03-04-2010, 16:42
سام علیک این خمیر بازیه :31:
زیاد از این خوشم نیمد ... نباید کوچیک می ساختم ... خمیرا سفته فعلا گزاشتم وا شه وا شد یه کار علمی تخیلی gnomon ای می رم تو کارش ... گنده
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

OM3D
03-04-2010, 16:47
هه هه...میبینم که مانیتورتsamsung p2370 هستش دوست شفیق..:دی

hadi665
03-04-2010, 22:07
بابا دمت جیز
خیلی حال کردم !

اینکاره ایا

آفرین

MB3d
04-04-2010, 00:31
هه هه...میبینم که مانیتورتsamsung p2370 هستش دوست شفیق..:دی
بابا خیلی تیزی خودمونو بپاییم [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

بابا دمت جیز
خیلی حال کردم !

اینکاره ایا

آفرین
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]نه داش این یکی خوب نشده
ولی فردا پس فردا یکی اساسی می زنم ... [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
خمیرا رو گزاشتم رو رادیاتور وا بره [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

b3dnet
04-04-2010, 12:20
باریکلا
خوشم میاد کار درستی
عالی شده

Borhan72
04-04-2010, 16:12
آفرين خيلی باحال شده مهام....
اصلآ كلآ با همه چی كاراكتر ميسازی..... :31:
اگه بتونی با سفال بسازی و رنگش كنی خيلی باحال ميشه.....

MB3d
04-04-2010, 20:13
مرسی برو بچ
این یکی دیگه این یکی گنده تره ولی شروع کاره ... بیسه ... هنوز کار داره ... اما جون آدم در میاد تا تعادلش رو حفظ کنه می ری رو کلش کار کنی پاهاش وا می ره پدر آدم در میاد .... تازه بدتر از همه مثل زبراش کنترل زی هم نداره ...

SevenART
04-04-2010, 20:36
وای خدای من ... نمی دونم چی بهت بگم مهام [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] خدا چکارت نکنه از هر سلولت یه هنر میریزه .[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] بابا تو را باید بخره هالیوود به N قیمت .... [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] حالا این همه هنر را از کجا آوردی ... نه باید یه پیشنهاد هت بدم .... [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

MB3d
05-04-2010, 12:34
وای خدای من ... نمی دونم چی بهت بگم مهام [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] خدا چکارت نکنه از هر سلولت یه هنر میریزه .[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] بابا تو را باید بخره هالیوود به N قیمت .... [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] حالا این همه هنر را از کجا آوردی ... نه باید یه پیشنهاد هت بدم .... [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

بابا هنوز که کاری نکردم هنر هنر ... هنر چی چیه ...این فعلا بیسه تازه می خوام بتراشمش

zenoos
06-04-2010, 02:30
دمت گرم .. عجب چيزيه ...
ميگم به جاي كبريت دستش يه گيتار بزار ... ژستش كه به خواننده هاي هوي متال ميخوره

HORROR
06-04-2010, 05:22
سلام داداش مرسی....خیلی عالی شده با ZBrush درست کردی؟:31: (جدی با دست درستش کردی؟)

MB3d
06-04-2010, 16:08
خیلی خیلی مرسی بروبچ ....
این ادامه اون کار آخریه بود اما دیگه جواب نمی داد خرابش کردم چون من توش بجای مفتول از چوب کبریت استفاده کرده بودم ولی زیاد عملی نبود چون فشار رو تحمل نمی کرد موقع کار کردن روش باید برم مفتول بیگیرم ... امروز اتفاقا از دم مغازش رد شدمااا :13:

ایم یکی جدیده که دیگه تعادل معادل نداره ... هنوز کامل نیست .... دوربینم هم امروز دستم نبود با گوشی عکس گرفتم واس این کیفیت بده ... بیشترم رو هیکلش کار کردم کلش به کل ناقصه

m0riiii
06-04-2010, 16:38
واقعاً باحاله

چه خوشجل مشجل درست میکنی :40: