PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : فیزیوتراپی ،، پزشکی

kian28
03-04-2010, 13:45
لطفا رای بدین،تا ببینیم.!

ساش
03-04-2010, 16:08
من از روی علاقه به پزشکی رای دادم

farzad02
03-04-2010, 16:11
بیشتر توضیح میدید؟ منظورتون پزشک عمومی هست؟

maht@b
03-04-2010, 16:54
خب معلومه پزشكي

Alamate Soal
03-04-2010, 17:14
متاسفانه هيچكدومشون در ايران آينده درست و حسابي ندارن :31:
مگه اينكه تحصيلات تكميلي داشته باشين

msshamraz
04-04-2010, 21:08
هر کدام جایگاه خود رو دارد .

پرسش شما بی معنی است .

kian28
04-04-2010, 22:35
هر کدام جایگاه خود رو دارد .

پرسش شما بی معنی است .

پرسش بی معنی نیست، بذارین باز می کنم
من عاشق پزشکیم و می تونم خارج از ایران برم و ادامه رو پزشکی بخونم ، کسیم تا حالا نتونسته رایمو بزنه چون تصمیم من جدی هستش و مهمترین کار توی زندگی به نظر من انتخاب مسیر علاقه و رفتن تا فتح کردنشه و بس. اما با آدمای بسیار زیادی مشورت و صحبت کردم، پزشک عمومی متخصص مغز و اعصاب متخصص قلب و عروق از فیزیوتراپیست فیزیوداکتر دندانپزشک و اطرافیان مثل مشاور دانشگاه و نزدیکان
اما می می خوام ببینم نظر افراد در اینجا چی هست
به نظرم خیلی از افراد هم هستن که می خوان ببینن عموم چه فکری داره؟

kian28
04-04-2010, 22:48
علاقـــــــــــــــــــــ ـــه خیلی مهمه چون قراره با یک شغل زندگی کنی و وقف بشی
اما احساسی و برای اسم پزشکی ، اون رو انتخاب کردن فایده نداره
من خودم درمورد پزشکی اطلاعات زیاد دارم ، آدمشو کنارم دارم ، شب کاری ، بی خوابی ، نصفه شب رفتن ، دغدغه ، خستگی ، دوری توی شهر محروم ، تا بدست آوردن اعتماد تابدست آوردن جایگاه ، استرس و همه چیز وقـــــــــــــف
پزشکی یک شغل انسانیه ، و فقط این بالائی ها نیست ، شغلی برای زندگیه
و عشق به اون کار مهم ترینه به این ایمان دارم
این جا هم جامعه آماریه،متشکرم

kian28
08-04-2010, 17:37
میشه منطقی بحث کنیم؟؟؟

msshamraz
08-04-2010, 21:35
پرسش بی معنی نیست، بذارین باز می کنم
من فیزیوتراپی شهید بهشتی می خونم ، علاقه هم ندارم عاشق پزشکیم و می تونم به راحتی خارج از ایران برم و ادامه رو پزشکی بخونم ، کسیم تا حالا نتونسته رایمو بزنه چون تصمیم من جدی هستش و مهمترین کار توی زندگی به نظر من انتخاب مسیر علاقه و رفتن تا فتح کردنشه و بس. اما با آدمای بسیار زیادی مشورت و صحبت کردم، پزشک عمومی متخصص مغز و اعصاب متخصص قلب و عروق از استادهای دانشگاه شهید بهشتی فیزیوتراپیست فیزیوداکتر دندانپزشک و اطرافیان مثل مشاور دانشگاه و نزدیکان
عده ی بسیار زیادی در تلاشن که نظر من رو متقاعد کنن و نزدیک به 86 درصد گاها درست هم می گن
اما می می خوام ببینم نظر افراد در اینجا چی هست
به نظرم خیلی از افراد هم هستن که می خوان ببینن عموم چه فکری داره؟
بی معنی نیست!!!! مسخره کردن بی معنیه دوست عزیز

کسی شما رو مسخره نکرد

دوست من بنده گفتم پرسش بی معنی از این جهت که هر علم ارزش خودش رو داره و اینکه بگید پرشکی بهتره یا زمین شناسی چیز بی معنی است

همه علوم ارزش خودشون رو دارند اگر در یک کشور احتیاج به پزشک بیشتر است ارزش علوم دیگر کاهش پیدا نمی کنه .

در ضمن مسخره اینه که علم رو فدای پول بکنید . و بخاطر بدست آوردن پول بیشتر بدنبال یک علم برید .

kian28
09-04-2010, 11:46
کسی شما رو مسخره نکرد

دوست من بنده گفتم پرسش بی معنی از این جهت که هر علم ارزش خودش رو داره و اینکه بگید پرشکی بهتره یا زمین شناسی چیز بی معنی است

همه علوم ارزش خودشون رو دارند اگر در یک کشور احتیاج به پزشک بیشتر است ارزش علوم دیگر کاهش پیدا نمی کنه .

در ضمن مسخره اینه که علم رو فدای پول بکنید . و بخاطر بدست آوردن پول بیشتر بدنبال یک علم برید .
خیلی خوشحال شدم چرا که این نظر من هم بود.موضوع مسخره کردن هم نیست منظورم یه چیز دیگه بود و اون جواب شما نبود!!! اینو فراموش می کنیم
من درباره بهتر بودن نمی خوام حرف بزنم یک عده ای این عقیده رو دارن که با خوندن پزشکی و رسیدن به تخصص "با توجه به اینکه تماما باید تلاش کرد" مدت بسیار زیادی می گذره تا به جائی برسی که روی پا خودت "از این راه" بایستی نکته اینه که من حاضرم پزشکی رو بخونم حتی اگه هیچوقت به درآمد نرسم یعنی هدف اون نیست اما بلاخره تو مشورت هام زیاد اینا رو می شنوم و حالا هم رشتم این شده "ناخواسته و البته مقصر منم" گفته میشه که می تونم این رو ادامه بدم و موقعییت بهتر داشته باشم