PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : یک گوشی حد اکثر 175هزار تومان

lamorovat
03-04-2010, 13:15
سلام به همه ی دوستان.

یک گوشی با این امکانات میخوام هر کی چیزی در نظرش لطفا بگه:

ترجیها لمسی یا کشویی باشه.عمر باطری و آنتن دهی خوبی داشته باشه و با گارانتی خوب

رم بخوره بلوتوث داشته باشه حتما هم منو فارسی داشته باشه دوربینش هم دیگه از 2پایین تر نباشه.

میخواهم آهنگ هم گوش بدم واسم این از دوربین مهمتره اسپیکر قوی و با کیفیتی داشته باشه

ممنون میشوم

hasanmotori
03-04-2010, 13:47
سامسونگ استار برای شما مناسبه
لمسیه ... باتری عالی ... آنتن دهی خوب ... بهترین گارانتی ایران پارس مایکروتله
تا 16 گیگ مموری میخوره ... بلوتوث که همه گوشیا دارن ... منو فارسی داره ... دوربینش 3 هست
اسپیکر و هدفون توپ .......

shahramcat
03-04-2010, 14:26
بهترین گزینه همین استار از سامسونگ هست ... میتونی ال جی کوکی هم در نظر داشته باشی

ifu
03-04-2010, 14:32
نوکیا x3 به نظر من گزینه ی خوبیه
گوشی با طراحی کشویی، ۴۶ مگابایت حافظه داخلی، دوربین ۳٫۲ مگاپیکسل، صفحه نمایش ۲٫۲ اینچی با تفکیک ۲۶۲۱۴۴ رنگ، رادیوی اف‌ام استریو، بلوتوث استریو، خروجی صدای استاندارد، بلندگوهای استریو،

175000

این پیشنهادم به نظرم خوبه
موفق باشی

lamorovat
03-04-2010, 19:54
بهترین گزینه همین استار از سامسونگ هست ... میتونی ال جی کوکی هم در نظر داشته باشی

سامسونگ استار برای شما مناسبه
لمسیه ... باتری عالی ... آنتن دهی خوب ... بهترین گارانتی ایران پارس مایکروتله
تا 16 گیگ مموری میخوره ... بلوتوث که همه گوشیا دارن ... منو فارسی داره ... دوربینش 3 هست
اسپیکر و هدفون توپ .......

سلام مرسی از راهنماییتون

کدوم مدل از استار؟

یک گوشی میخواهم تو مایه های Samsung_Star_S5233 که هم لمسی و هم کشویی باشه بعدشم منشی

داشته باشه پخش خوبی واسه آهنگ با اسپیکر داشته باشه کیفیت عکس و فیلمبرداری خوبی داشته باشه

میخواهم نقشه تهران نصب کنم و...........
در کل گوشی باشه جلوی بچه ها کم نیاریم:31:

Lord007
04-04-2010, 21:57
با این قیمت بدون شک nokia 5230.
GPS هم داره.

Akhavan
04-04-2010, 22:55
این سامسونگ استار نصب نرم افزار توش چطوریاست؟
من 2 مدل سامسونگ داشتم، این آخری E250 بود که نصب نرم افزار توش با اعمال شاقه انجام میشد.
میخوام ببینم با یکی کپی پیست معمولی مثل نوکیا و سونی اریکسون برنامه ها باز میشن؟ (مثل دیکشنری و کتاب و ... )

pulp_152
05-04-2010, 00:18
این سامسونگ استار نصب نرم افزار توش چطوریاست؟
من 2 مدل سامسونگ داشتم، این آخری E250 بود که نصب نرم افزار توش با اعمال شاقه انجام میشد.
میخوام ببینم با یکی کپی پیست معمولی مثل نوکیا و سونی اریکسون برنامه ها باز میشن؟ (مثل دیکشنری و کتاب و ... )

سلام بله دوست عزیز

mavesta
05-04-2010, 15:12
يك سوال... گوشي هاي قديمي سامسونگ محدوديت نصب برنامه داشتند (فكر كنم تا 4 مگ) الان گوشي هاي جديد سامسونگ به همين صورت هستند يا مثل گوشي هاي نوكيا و سوني اريكسون بدون محدوديت هستند؟؟؟؟

hasanmotori
05-04-2010, 15:17
يك سوال... گوشي هاي قديمي سامسونگ محدوديت نصب برنامه داشتند (فكر كنم تا 4 مگ) الان گوشي هاي جديد سامسونگ به همين صورت هستند يا مثل گوشي هاي نوكيا و سوني اريكسون بدون محدوديت هستند؟؟؟؟

جدیداش محدودیتی ندارن
ینی به اندازه مموری خود گوشی
به راحتی هم نصب میشن