PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : Romance of the Three Kingdoms XI

Squall Leonhart
03-04-2010, 09:01
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

ناشر و سازنده :

درجه بندی سنی :

ژانر : RPG

پلتفرم : [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] , [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

تاریخ انتشار - US - PC :
09 / 09 / 2008

تاریخ انتشار - US - PS2 :
06 / 02 / 2008

وب سایت اختصاصی :

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

سیستم مورد نیاز :

CPU : Pentium III 1GHz
Graphic : 32MB VRAM
RAM : 256MB
HDD : 2GB Free Space

من وقتی با لیو بی سناریو رو بازی میکنم مهر سلطنتی رو نمیتونم پیداش کنم. ولی توی سناریوی سان سه، مهر سلطنتی دست یوان شائو هست! کسی میدونه از کجا میشه این مهر رو پیداش کرد؟

Squall Leonhart
28-04-2010, 09:01
از آقایون کسی اصلا این بازی رو میکنه؟ من این بازی رو برای سومین بار هم دیروز هموم کردم (البته فقط سناریوی لیوبی چون هم قوی هست و هم اینکه از کارتونش خاطرات زیادی دارم!:31:). تازه بعد از سه بار تموم کردن دارم بازی کردنش رو یاد میگیرم! :31: مثل شطرنج فکری هست و باید واسه حمله کردن نقشه بکشی واقعا دست کویی با این بازی سازی درد نکنه.

اگه کسی پایه هست بگه تا مقابل هم بازی کنیم. خیلی حال میده. چون به نظرم کامپیوتر خیلی ضعیف هست. نقشه هاش کلیشه ای هستن. مثلا اصلا از نیروهای طبیعت (مثلا شکستن سد و سیل آوردن یا ریزش کوه و صخره) استفاده نمیکنه.

Squall Leonhart
19-09-2010, 11:28
ببینین چی واستون پیدا کردم :

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

با این برنامه میشه جای Shrines and Relics رو پیدا کرد. فقط کافیه که Save بازی رو باهاش لود کنین تا مختصاتشون رو بهتون نشون بده!

Squall Leonhart
28-12-2010, 17:08
بازی استراتژی به این خوبی یعنی کسی بازی نمیکنه؟ حریف میطلبم! بیایین یه روش پیدا کردم که میشه آنلاین مقابل هم بازی کرد.