PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : حل مشکل خطای Entry Point Not Found در ویندوز XpSp3

pmd2
03-04-2010, 05:46
با سلام می خواستم بدونم دلیل ارور Entry Point Not Found چیه و چه جوری میشه درستش کرد.
این پیغام همیشه موقع باز کردن بیشتر برنامه ها ظاهر میشه و کلاً اعصاب ما رو ریخته به هم.:41::24:
اگر راهنمایی کنین ممنون میشم.
Windows: Xp Sp3
یه عکسم ازش میذارم تا دقیق مشخص باشه.
ممنون
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] rror.jpg

Dew Drop
03-04-2010, 11:54
سلام,
ببينيد ارور شما مربوط به windows live هست.شما task managerرو باز كنيد بعد قسمت processes ببينيد اگر msnmsgr.exe هست اون رو end processes كنيد ويا windows live رو از سيستمتون remove كنيدو اگر خواستيد بعدا ميتونيد از سايت مايكرو سافت download كنيد.اميدوارم مشكلتون حل بشه.
موفق باشيد.

pmd2
03-04-2010, 15:49
با تشکر از دوست عزیز اما این ارور تنها مربوط به این نرم افزار نمیشه. در هنگام اجرای بیشتر نرم افزارها مثل Winamp و Dumeter و... این پیغام ظاهر میشه.

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

در مورد Windos live هم خدمتتون عرض کنم که همین هفته پیش از سایت مایکروسافت Download کردم ولی تغییری نکرد.
واسه هر نرم افزاری که این ارور و بده اسم نرم افزارو قبلش می نویسه مثل Du Meter - Entry Point Not Found
من احتمال میدم که ویندوز مشکل داره و مشکل مربوط به فایل msvcrt.dll میشه.
اگه راهی پیشنهاد بدین که بدون نیاز به نصب دوباره ویندوز بشه درستش کرد ممنون میشم.
البته اینم بگم که از فرمان sfc/scannow هم استفاده کردم ولی تغییری نکرد.:13:

Ghaioom
03-04-2010, 16:43
سلام
ویندوز رو repair کنید.

Dew Drop
03-04-2010, 19:04
سلام
من فكر كردم مشكل شما فقط با live massenger هست.بله مشكل شما با فايل msvcrt.dll كه نمي دونم تو sfc چه دستوري رو تايپ كردين كه جواب نگرفتين. ميتونيد از restoreهم استفاده كنيدو يكي از دوستان كه اشاره كردند repair كنيد اگر جواب نگرفتيد ويندوزتون رو عوض كنيد

pmd2
03-04-2010, 21:09
repair هم کرده بودم ولی جواب نداد.
restore هم جواب نمیده چون تازه ویندوز ریخته شده روش و من تازه سیستم و گرفتم و از همون اول همینجوری بود.
فکر میکنم راهی نیست جز اینکه ویندوز و عوض کنم.
ممنون:46:

Masоud
05-04-2010, 12:04
سلام

به مسیر زیر برو :

C:windows/system32

و فایل dwmapi.dll رو پاک کن و یا اسمش رو به یه چیز دیگه تغییر بده و ویندوز رو Restart کن.

یک راه حل دیگه هم اینکه میتونی از طریق Recovery Console اقدام کنی :

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

موفق باشید :40:

pmd2
06-04-2010, 00:25
خیلی ممنون.
فایل dwmapi.dll رو پاک کردم درست شد.
فقط یه سوال دیگه اینکه چه دلیلی داره که ویندوز براش همچین مشکلی پیش میاد؟
بازم ممنون از راهنماییتون، خیلی مفید بود.:10:

Masоud
06-04-2010, 14:08
خیلی ممنون.
فایل dwmapi.dll رو پاک کردم درست شد.
فقط یه سوال دیگه اینکه چه دلیلی داره که ویندوز براش همچین مشکلی پیش میاد؟
بازم ممنون از راهنماییتون، خیلی مفید بود.:10:
سلام

تو بعضی از فروم های خارجی گفته بودند که این فایل بیشتر بدرد ویندوز ویستا میخوره و در ویندوز XP این مشکلات رو بوجود میاره.

farshad.88
11-08-2012, 12:12
سلام

به مسیر زیر برو :

C:windows/system32

و فایل dwmapi.dll رو پاک کن و یا اسمش رو به یه چیز دیگه تغییر بده و ویندوز رو Restart کن.

یک راه حل دیگه هم اینکه میتونی از طریق Recovery Console اقدام کنی :

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

سلام دوست عزیز
این فایل رو من اصلا توی system32 ندارم که بخوام پاک کنم یا تغییر نام بدم. ویندوز ایکس پس. سرویس پک 2 دارم
بازی london2012 رو نصب کردم و این خطا رو میده. البته اخرش نوشته user32.dll

jafarian
11-08-2012, 23:31
سلام دوست عزیز
این فایل رو من اصلا توی system32 ندارم که بخوام پاک کنم یا تغییر نام بدم. ویندوز ایکس پس. سرویس پک 2 دارم
بازی london2012 رو نصب کردم و این خطا رو میده. البته اخرش نوشته user32.dll

این روش سایت مایکروسافت برای فیکس کردن ارورخودتون برین شما یه CD ویندوز بذار و برو قسمت Repair (اون زیر می‌گه Enter=Continue R=Repair F3=Quit شما R رو بزن) بعد لیست ویندوزها رو میاره اونجا شماره‌ی ویندوز رو تایپ کن مثلا ۱ بعد پسورد Administrator رو ازشما می‌خواداگه پسورد نداره که اینتر بزنید بعدش داخل پنجره command جلوب خط فرمانش این دستور cd system32 ابتدا بزنید اینتر کنید بعد این دستور ren msvcrt.dll msvcrt.old اینتر کنید در مرحله بعد مسیر سیدی درایو خودتون که سیدی داخلش هست بزنید اینتر کنید بطور مثال G بعد تو خط بعدی این دستور cd \i386 اینتر کنید آخر سرم این دستور expand msvcrt.dl_ BootDriveLetter:\windows\system32 تایپ اینتر کنید بیرون بیاین سیستم که ریست شد از نوع تست کنید[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

farshad.88
11-08-2012, 23:44
این روش سایت مایکروسافت برای فیکس کردن ارورخودتون برین شما یه CD ویندوز بذار و برو قسمت Repair (اون زیر می‌گه Enter=Continue R=Repair F3=Quit شما R رو بزن) بعد لیست ویندوزها رو میاره اونجا شماره‌ی ویندوز رو تایپ کن مثلا ۱ بعد پسورد Administrator رو ازشما می‌خواداگه پسورد نداره که اینتر بزنید بعدش داخل پنجره command جلوب خط فرمانش این دستور cd system32 ابتدا بزنید اینتر کنید بعد این دستور ren msvcrt.dll msvcrt.old اینتر کنید در مرحله بعد مسیر سیدی درایو خودتون که سیدی داخلش هست بزنید اینتر کنید بطور مثال G بعد تو خط بعدی این دستور cd \i386 اینتر کنید آخر سرم این دستور expand msvcrt.dl_ BootDriveLetter:\windows\system32 تایپ اینتر کنید بیرون بیاین سیستم که ریست شد از نوع تست کنید[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

ممنون دوست عزیز. راستش اینو قبلا دیده بودم. البته فکر کنم به جای msvcrt.dll بنویسم user32.dll
هنوز امتحان نکردم. چون سی دی ویندوز ندارم

javad8575
18-11-2012, 20:03
سلام دوستان
من همه این روشارو انجام دادم. ولی درست نشد. چیکار کنم؟:sq_3:

kamranzand1390
15-07-2013, 15:57
سلام.هر کاری که بگید برای ارور انجام دادم فایلشو هم از NET گرفتم انداختمش تو پوشه سیستم 32اما باز هم نشد.فایل dwmapi.dll رو هم اصلا داخل پوشه سیستم 32نیستش چکار کنم ؟؟؟؟؟؟خواهش میکنم کاری درست و حسابی بگید تا انجام بدم؟؟؟؟

arrowy
03-09-2014, 13:22
سلام منم این مشکل رو دارم ولی در ویندوز xp sp2 اون فایل dwmapi.dll رو هم پیدا نکردم لطفا کمک کنید

reddragon126
13-01-2015, 16:47
مال منم Xp sp3 هستش ولي اون فايلرو نداره!

h.shirzadi
17-02-2017, 15:20
سلام منم همین مشکل رو دارم و با نصب بابیلون بوجود اومد
رفتم فایل dwmapi.dll رو حذف کنم اما ویندوز اجازه حذفش رو بهم نمیده
چکار کنم که مشکل رفع شه؟
ممنونم