PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : کتاب فیزیک دبیرستان یکی از کشورهای آمریکایی یا اروپایی

minoo.math
02-04-2010, 19:48
سلام دوستان
من برای انجام یک پایان نامه به یک کتاب فیزیک دوره دبیرستان یکی از کشورهای آمریکایی یا اروپایی احتیاج دارم
فقط تصویر پشت و روی جلد و تصویر 2 صفحه از کتاب که روبروی هم باشه .
کسی میتونه کمکم کنه؟

seymour
03-04-2010, 19:57
سلام دوستان
من برای انجام یک پایان نامه به یک کتاب فیزیک دوره دبیرستان یکی از کشورهای آمریکایی یا اروپایی احتیاج دارم
فقط تصویر پشت و روی جلد و تصویر 2 صفحه از کتاب که روبروی هم باشه .
کسی میتونه کمکم کنه؟
لیست بعضی از کتابهایی که در مقطع دبیرستان در ایالات متحده استفاده میشه رو اینجا ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])ببین .. مثلاً از این بین فیزیک جیانکولی رو میشه لینک دانلود واسه اش پیدا کرده که حدود 300 مگ هستش .. مثلا اینجا:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

به نظر میاد این نسخه ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])آنلاینش باشه، ببین کارت رو راه منیدازه.

sobhanonline
01-05-2010, 17:59
ممنون از اين مطلب ، چقدر خوبه كه ما هم دانشمون رو با اونها بسنجيم !!!

online_amin
07-05-2010, 21:55
آقا یه سئوال,

من زیاد از سیستم درسی کشورهای غربی سر در نمیارم.

آیا کتاب های درسی اونا در تمام کشور یکی هست؟ مثلا در آمریکا, آیا تمام کتاب های درسی سال اول راهنمایی (مثلا) یکی هست؟ یا در هر ایالت فرق میکنه؟ یا اصلا کتاب خاصی ندارن و همینطوری درس میدن و دانش آموز برای یادگیری بیشتر باید بره دنبال هر کتابی که خودش خواست؟

seymour
08-05-2010, 22:32
آقا یه سئوال,

من زیاد از سیستم درسی کشورهای غربی سر در نمیارم.

آیا کتاب های درسی اونا در تمام کشور یکی هست؟ مثلا در آمریکا, آیا تمام کتاب های درسی سال اول راهنمایی (مثلا) یکی هست؟ یا در هر ایالت فرق میکنه؟ یا اصلا کتاب خاصی ندارن و همینطوری درس میدن و دانش آموز برای یادگیری بیشتر باید بره دنبال هر کتابی که خودش خواست؟
بله - در کشورهای اروپایی و امریکایی روال اینه که منابع درسی بیشتر از "یک کتاب واحد برای همه" هستش و قدرت انتخاب وجود داره ... یعنی به بخش خصوصی اختیار داده شده که کتابهایی تهیه کنن که اساساً منبع درسی محسوب میشه و بعد به مدارس یا مناطق آموزشی (حالا مثلا ایالت یا هر تقسیم بندی دیگه) هم اختیار داده شده که خودشون تعیین کنن که چه کتاب یا کتابهایی اساس کارشون باشه ...

در واقع اونچه که ما در ایران بعنوان کتابهای کمک درسی داریم، در یه سطح بالاتر اونجا بعنوان کتاب درسی محسوب میشن.

*برای مطالعه بیشتر این مقاله ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])بسیار خوب رو ببینید.