PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : درخواست کمک برای پروژه 10 نمره ای

Ehsan PCbase
02-04-2010, 11:34
سلام
استاد برنامه نویسی C++‎ ما قبل از عید دو تمرین داد که بعد عید به عنوان پروژه تحویلش بدیم .
کدهای برنامه ، فلوچارت و توضیح خط به خط کدها رو باید تحویل بدیم .
این پروژه 10 نمره داره و تا دوشنبه باید تحویل بدم و اگر تحویل ندم واقعا ضرر می کنم .
تمرین ها اینا هستن :
1‏ ‏- برنامه ای بنویسید که بدون استفاده از لگاریتم فاکتوریل یک عدد شش رقمی را بدست اورده و نمایش دهد .
2‏ ‏- برنامه ای بنویسید که نمره پلاک تعدادی خودروی خلاف کار را از ورودی دریافت کند و در یک لیست قرار دهد . رنگ و مدل هر خودرو نیز در لیست قرار گیرد ، حال اگر پلیس به خودرو ای مضنون شد شماره پلاک ان را وارد برنامه می کند ، اگر این شماره پلاک در بین خلاف کاران بود مشخصات خودرو اش نمایش داده می شود در غیر این صورت پیغام not found‏ ‏نمایش داده شود .

تا حالا حلقه تکرار loop ‎‏ رو درس داده و فکر می کنم باید با این حل شه .
تو رو خدا یکی بیاد واسم حل کنه !
حالا اگر فقط کد برنامه و فلوچارت رو بدید کافیه ، توضیح برنامه رو خودم یه کاریش می کنم .
دعاگوتون میشم .

sin2x=2sinxcosx
02-04-2010, 19:04
سلام
درخواست پروژه ممنوع است . دانشجویی هم باشه دیگه بدتر . و شما هم علنا اینو اعلام می کنین که دانشجو هستم استاد گفته چند نمره داره کی باید بدم و ......
حداقل درخواست می دین از این جزئیات پرهیز کنین ...

Ehsan PCbase
02-04-2010, 21:35
ببخشید حواسم نبود
لطفا این یک بار رو جواب بدید
خیلی فوریه

roya_borhany
03-04-2010, 10:39
ببخشید حواسم نبود
لطفا این یک بار رو جواب بدید
خیلی فوریه
سلام
درخواست پروژه رو در این قسمت قرار بدید:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

البته با توجه به وقتی که دارید کمک کردن به شما دشوار میشه...

LoLobi.13690323
13-04-2010, 22:38
سلام
استاد برنامه نویسی C++‎ ما قبل از عید دو تمرین داد که بعد عید به عنوان پروژه تحویلش بدیم .
کدهای برنامه ، فلوچارت و توضیح خط به خط کدها رو باید تحویل بدیم .
این پروژه 10 نمره داره و تا دوشنبه باید تحویل بدم و اگر تحویل ندم واقعا ضرر می کنم .
تمرین ها اینا هستن :
1‏ ‏- برنامه ای بنویسید که بدون استفاده از لگاریتم فاکتوریل یک عدد شش رقمی را بدست اورده و نمایش دهد .
2‏ ‏- برنامه ای بنویسید که نمره پلاک تعدادی خودروی خلاف کار را از ورودی دریافت کند و در یک لیست قرار دهد . رنگ و مدل هر خودرو نیز در لیست قرار گیرد ، حال اگر پلیس به خودرو ای مضنون شد شماره پلاک ان را وارد برنامه می کند ، اگر این شماره پلاک در بین خلاف کاران بود مشخصات خودرو اش نمایش داده می شود در غیر این صورت پیغام not found‏ ‏نمایش داده شود .

تا حالا حلقه تکرار loop ‎‏ رو درس داده و فکر می کنم باید با این حل شه .
تو رو خدا یکی بیاد واسم حل کنه !
حالا اگر فقط کد برنامه و فلوچارت رو بدید کافیه ، توضیح برنامه رو خودم یه کاریش می کنم .
دعاگوتون میشم .
منظورت از لگاریتم فاکتوریل چیه؟؟؟؟؟؟؟؟؟مگه لگاریتم با فاکتوریل در ارتباطه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟