PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : Spider-Man: Shattered Dimensions

gap
01-04-2010, 19:22
Spider-Man: Shattered Dimensions
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

نام: Spider-Man: Shattered Dimensions
ناشر: Activision
سازنده: Beenox Studios
ژانر: Action
تاریخ انتشار: (به احتمال زیاد سپتامبر 2010)
US: TBA 2010

Europe: TBA 2010

پلتفرم: Xbox360,PS3,Wii,Nintendo DS
درجه سنی: [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] (هنوز مشخص نشده-در حال بررسی)

Spider man (مردعنکبوتی) یک سوپر قهرمان و یک شخصیت معروف بود که تازگی افت شدیدی پیدا کرده بود،در حالی که نسخه Ultimate Spiderman نمرات خوبی دریافت کرده بود!این چند بازی اخیر Spider man (مانند Friend or Foe و Web of Shadows)در کل بازی های معمولی بودند.
ولی Activision تصمیم داره تا در سال 2010 یکبار دیگه مرد عنکبوتی به یک بازی منتخب و زبان زد بین گیمر ها تبدیل بشه و این کار تنها با کمک کمپانی Beenox ممکن خواهد بود،Beenox کمپانی تولید کننده ای هستش که از سال 2005 بیشتر وقت خودش رو روی pc گذاشته و میتونه باری دیگر قهرمان عنکبوت مانند مارو در نسخه جدید به نام Shattered Dimensions زنده کنه.
شرکت beenox قصد داره تا برای زنده کردن مردعنکبوتی که تقریبا فراموش شده،به منبع اصلی مردعنکبوتی،یعنی کتاب های Comic برگرده...قصد داره تا هسته اصلی بازی رو کتاب های کمیک مردعنکبوتی تشکیل بده.Beenox معتقد هست که علت فوق العاده معروف بودن مردعنکبوتی به مدت طولانی در سال های پیش خط خطی های کتاب های Comic مرد عنکبوتی بوده،همه اونو اونجور میشناختن و یک نوآوری بوده!یک عنکبوت دم دمی مزاج باعث یک تغیر ژنتیکی در قهرمان داستان ما میشه و وی به یک سوپر قهرمان تبدیل میشه...

این بازی دارای 4 دنیا و بخش هست.

هدف Shattered Dimensions بهره گیری از قدرت بدنی Spider-Man و ایجاد بازی ای که این چهار دنیا را به یک طرح سازگار (خوشبختانه)، که در آن هر Spider-Man تلاش میکند تا تکه ای از یک کتیبه/ لوح که در ابعاد موازی چندگانه ای پراکنده شده اند را بازیابی کند، می باشد و شاید شما فکر کنید که این بازی به یک بازی بسیار مسخره تبدیل خواهد شد،اما بد نیست بدونید که نویسنده این سری،Dan Slott،یکی از بهترین و محبوب ترین نویسندگان کتاب های کمیک spider man.
داستان/طرح بازی ممکن است به نظر افرادی که آشنایی کامل با عجیب بودن داستان Marvel ندارند، احمقانه به نظر برسد، اما ادغام دنیاهای چندگانه ی Spider-Man، گزینه های جالبی را برای Beenox فراهم می کند. طبق دموی مختصری که من هفته پیش دیدم،هر دنیا یک بازی به حساب میاد،و هر دنیا از یک مردعنبکوتی خاص خودش بهره مند بود،گرافیک منحصر به فرد خودش رو داشت،و کارهایی که مرعنکبوتی در هر کدام از 4 دنیا انجام میداد کاملا گوناگون بود،که این امر باعث جالب تر شدن بازی خواهدشد.پس نمیخواد نگران این باشیم که طراحان بازی در حال تلاش برای خلق دوباره و یکجای Spider-Man هستند، زیرا هر دنیا از سری کمیک اصلی گرفته شده و هر کدام شیوه ی هنری اش را حفظ میکند، همینطور آزادی در تعیین لباس ها و شخصیت های بازی در هر زمان که لازم باشد.

چند دنیا و شخصیت،که هرکدام ویژگی های خاص خود را دارا هستند.

قسمت اولی که من در دمو دیدم،بخش آشناسازی با دنیای شگفت انگیز این بازی بود،این دفعه به جای اینکه مردعنکبوتی در حال دیدن خیابان ها در نیویورک باشه،در یک جنگل بسیار زیبا بود.
بیشتر مردم مثل نسخه های قبل انتظار دارند که مردعنکبوتی،با چالاکی در حال گذشتن از بین ساختمان های بسیار بلند نیویورک باشه ، خیلی راحت از جلوی ضربات دشمن جاخالی میده و دشمانش رو با تارهای چسبانکش زندانی میکنه و فقط این مردعنکبوتی و تارهاش هستن که همه کاره هستن،دشمنا هیچ کاری نمیتونن دربرابر وی انجام بدن،وای!مرد عنکبوتی اومد!
اما در این نسخه،من همچین چیزی رو مشاهده نکردم!مرد عنکبوتی در حال تعقیب و دنبال کردن ردپایی از villain Kraven میباشد،کسی که سرپرست یک جنگ در این جنگل بوده(غول این مرحله به قول خودمون:دی)،پس از پیدا شدن وی در جنگل، Kravenو مردعنکبوتی به دعوا میپردازند و در آخر مردعنکبوتی از فرصت استفاده میکند و بازی سریعا به حالت اول شخص تبدیل میگردد و مردعنکبوتی چند مشت حواله ی وی میکند!زمانی که مرد عنکبوتی و Kraven دست از دعوا بر میدارند،همگی انتظار یک دیالوگ طولانی رو خواهیم داشت،ولی اینطور نیست و این قسمت به سرعت تموم میشه و فقط بین این دو شخص لبخندهایی تبادل میگردد،Beenox معتقد است که این نوع بازی،بیشتر روی گیمر تاثیر خواهدگذاشت!
جهان دوم در دمو مربوط به مردعنبکوتی سیاه بود،(Black Spider-man)،این شخصیت بسیار زیاد با همتای زیبا و شگفت انگیز خودش تفاوت داره!همینطور محیطی که وی قرار داره هم با محیط قبلی بسیار تفاوت داشت،مثل فرق بین جهنم و بهشت!!! به جای اون آبشارهای زیبا،جنگل رنگارنگ،ما به یک محیط تقریبا سیاه و سفید اومده بودیم،در شروع این جهان،ما شخصی با ردرد های خاکستری و سفید رو مشاهده کردیم،او خیلی پیرتر و زشت تر از شخصیت دنیای قبلی به نظر میومد...ما اونو در حالی مشاهده کردیم که وی درحال از زیر چشم نگاه کردن اون دنیایی سیاه و سفید بود و لبخندی غم انگیز بر روی لب هایش بود...
تفاوت بین این دو دنیا،بسیار زیاد بود،حتی در گیم پلی بازی هم تاثیر گذاشته بود،به عنوان مثال این مردعنکبوتی،به هیچ وجه داخل بخارات آبی که در اون دنیا وجود داشت نمیرفت و درحال مبارزه با دشمنانی از جنس سایه بود،تعداد دشمنان سایه مانند بسیار زیاد بود،ولی وی از یک سری مهارت های خاص بهره مند بود و کاملا به شیوه ای نو دماغ دشمنانش رو به خاک میمالوند....وی یک سری مهارت های پنهان کاری هم داشت،یعنی به طور فوق العاده مخفی و بی سروصدایی میتونست دشمناش رو بکشه،طوری که دیگران متجه نشن!شانس در اینجا امر میکرد که وی شکست بخوره،ولی وی حتی بر شانس هم غلبه کرد!بگذریم...بالاخره پس از شکست دادن دشمنان سایه مانند،ما موفق به دیدن غول این مرحله،کسی که فقط مردعنکبوتی مشکی با مهارت هاش میتونست اون رو شکست بده و نه هیچ کس دیگه رو دیدیم...تنها راهی که میشد این شخص کله چکشی و شرور رو از بین برد،استفاده از مهارت های مخفی کاری و زیرکانه ی مردعنکبوتی مشکلی بود...او باید از نور دوری میکرد و سعی میکرد تا از طریق سایه ها و در تاریکی به وی نزدیک شه...و بله...مردعنکبوتی مشکی با زیرکی و یواشکی به این کله چکشی نزدیک میشه و در چند ثانیه کارشو میسازه....
مخفی کاری و بزن بزن های فوق العاده واقعی ،زیبا و سینمایی نیز یکی از چندین هدف beenox برای زنده کردن مردعنکبوتی هستش...

به هر حال،گاهی باید یه تغیراتی در لباس کاراکتر هم بدیم؟؟

به هر حال،ما تنها دو جهان از 4 جهان این بازی رو دیدیم،ولی مطمئنا اون 2 دنیای دیگر هم ویژگی های خاص خودشون رو دارن...هیچ کس دوست نداره تا Spiderman همچنان در حالت رکود باقی بمونه،به نظر من این بازی پتانسیل خوبی داشت و میتونه در این سپتامبر،نمایش خوبی رو به اجرا بزاره...اگر Beenox بتونه همونطور که قولشو داده عمل کنه،مطمئنا مرد عنکبوتی،برای باری دیگر زنده خواهد شد و در وب،اعتباری دوباره خواهد یافت...اما اینطور که معلومه این بازی برای pc عرضه نخواهد شد...(امیدوارم اینطور نباشه)

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

Trailers:

Watch:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدDownload:

منابع:

gamespot.com
Ign.com

ترجمه: Amir[dot]gmms (Gap)
کپی رایت:

CATALONIA
01-04-2010, 19:39

اميدوارم مثله Batman : Arkham Asylum يك بازي خوب از روي كميك هاي Spider man بشه !

ممنون از تاپيك خوب و پر محتوا ...
-----------------------------------------
اين هم يك ويدئو ي Interview از بازي : 

Spider-Man: Shattered Dimensions Interview: Meghan Morgan

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] 32910_140.jpg

SD Video

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدHD Video

pcali
01-04-2010, 20:15
منم موافقم کلا سری کتابهای کمیک و داستا نهاشون قبلا نشون داده که
پتانسیل زیادی برای یک بازی خوب شدن رو داره قبلا نمونه داشتیم حالا اسم
نمیبرم جنجال راه بیفته.

vahidgame
01-04-2010, 20:33
چرا برای pc منتشر نمیشه؟
راستی من بعید می دونم مثل بتمن بتونه بشه. بالاخره از عکس های بازی و توضیحات بازی معلومه. شرکت سازنده بازی هم فکر نکنم معروف باشه.

gap
01-04-2010, 20:45
چرا برای pc منتشر نمیشه؟
راستی من بعید می دونم مثل بتمن بتونه بشه. بالاخره از عکس های بازی و توضیحات بازی معلومه. شرکت سازنده بازی هم فکر نکنم معروف باشه.

---------- Post added at 09:33 PM ---------- Previous post was at 09:33 PM ----------

چرا برای pc منتشر نمیشه؟
نمیدونم والا!من هی میگم دوران pc بازها تموم شده!شما بزنین تو دهنم:دی
_
یه چیزی هم سطح بتمن خواهد شد;)

CATALONIA
01-04-2010, 22:55
چرا برای pc منتشر نمیشه؟

---------- Post added at 09:33 PM ---------- Previous post was at 09:33 PM ----------

چرا برای pc منتشر نمیشه؟
درسته وحيد جون ! 

شايد مثله B:AA نشه ولي يه چيزي در همون حدود ميشه (شايد ) 
چون بلاخره اين بازي هم از روي يك سري كاميك پرطرفدار ساخته شده ! 
البته شايد اين موضوع PC علاوه بر اين كه همه فكر مي كنن به سازندگان ضرر ميزنه ، سود هم براشون داشته باشه 
از چه نظر ؟ از نظر اين كه بعضي بازي ها روي PC  جواب نميدن و نميتونن خيلي خوب جلوه كنن !‌
براي همين سازندگان بازي نميان كه كلي هزينه صرف كنن تا بازي براي  PC بسازند و بازي نتونه خوب خودشو نشون بده و از قدرت PC نتونه  استفاده كنه !
در كل بازي سبكه گرافيكش با B : AA خيلي فرق داره !
نميتونم چطوري بگم ولي يه جورايي گرافيك كارتوني ( فانتزي ) داره ...
در حالي كه بتمن اينطوري نبود !
اگه دقت كرده باشي ناشر بازي  Activision هست و استودي و سازنده بازي هم Beenox هست كه از سال 2005 تا بحال يكي از استوديو هاي تابع Activision هست . 
براي همين ميشه به اين بازي اميد داشت 
 Beenox هم درسته استوديو ي بزرگي نباشه اما بازي هايي مثله : 
Gun
Kung Fu Panda
MTX: Mototrax
Shrek 2: Team Action
Transformers: Revenge of the Fallen 
رو ساخته كه درسته اين بازي ها ، بازي هاي بزرگي نيستند ولي ميشه گفت گرافيك اين بازي ها هم يه جورايي فانتزي هست يعني ميشه در كل به اين بازي اميد داشت ...
 موفق باشي 

sinak3
01-04-2010, 23:16
چرا برای pc منتشر نمیشه؟

من کلا ازش خوشم نیومد.همون بهتر واسه pc ندن.pc قدرته بالایی داره و نباید با همچین بازیهایی خراب شه.البته نظر شخصیه من اینه.ممکنه خیلی ها از بازی خوششون بیاد. Batman یه شاهکار به تمام معنا بود.

نمیدونم والا!من هی میگم دوران pc بازها تموم شده!شما بزنین تو دهنم[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
_
یه چیزی هم سطح بتمن خواهد شد;)

حرف مفت نزن میدم حسین بنت کنه هاااا.:31:

gap
01-04-2010, 23:28
درسته وحيد جون ! 

شايد مثله B:AA نشه ولي يه چيزي در همون حدود ميشه (شايد ) 
چون بلاخره اين بازي هم از روي يك سري كاميك پرطرفدار ساخته شده ! 
البته شايد اين موضوع PC علاوه بر اين كه همه فكر مي كنن به سازندگان ضرر ميزنه ، سود هم براشون داشته باشه 
از چه نظر ؟ از نظر اين كه بعضي بازي ها روي PC  جواب نميدن و نميتونن خيلي خوب جلوه كنن !‌
براي همين سازندگان بازي نميان كه كلي هزينه صرف كنن تا بازي براي  PC بسازند و بازي نتونه خوب خودشو نشون بده و از قدرت PC نتونه  استفاده كنه !
در كل بازي سبكه گرافيكش با B : AA خيلي فرق داره !
نميتونم چطوري بگم ولي يه جورايي گرافيك كارتوني ( فانتزي ) داره ...
در حالي كه بتمن اينطوري نبود !
اگه دقت كرده باشي ناشر بازي  Activision هست و استودي و سازنده بازي هم Beenox هست كه از سال 2005 تا بحال يكي از استوديو هاي تابع Activision هست . 
براي همين ميشه به اين بازي اميد داشت 
 Beenox هم درسته استوديو ي بزرگي نباشه اما بازي هايي مثله : 
Gun
Kung Fu Panda
MTX: Mototrax
Shrek 2: Team Action
Transformers: Revenge of the Fallen 
رو ساخته كه درسته اين بازي ها ، بازي هاي بزرگي نيستند ولي ميشه گفت گرافيك اين بازي ها هم يه جورايي فانتزي هست يعني ميشه در كل به اين بازي اميد داشت ...
 موفق باشي 

درسته.به عنوان مثال بازي gun يك بلزي واقعا عالي در سبك خودش و البته در زمان خودش بود.معلوم نيست شايد بعدا اعلام كنن كه براي pc هم مياد,چوئ تا جايي كه من يادمه همميشه بازي هاي اسپايدرمن براي pc هم ميومدن...يلدش بخير اون قديما با ps1 چه حالي ميكرديم با اين مردعنكبوتي....من اميدوارم كه دوباره اسپايدرمن محبوبيت قبلي خودش ررو بدست بياره...

xeNociDe
02-04-2010, 04:17
من كه مطمئنم مثل بقيه اين نوع بازيها افتضاه ميشه...
تا حالا اينقدر بازي Spider Man تقلبي خريديم كه ديگه داره حالمون بهم ميخوره...
اينام هيچوقت يك بازي آدم واري نميزنن!

vahidgame
02-04-2010, 11:34
دوستان می بینم که یه بار ما پست دو بار ارسال شد همه قشنگ به همون صورت نقل قول می کنن

من کلا ازش خوشم نیومد.همون بهتر واسه pc ندن.pc قدرته بالایی داره و نباید با همچین بازیهایی خراب شه.البته نظر شخصیه من اینه.ممکنه خیلی ها از بازی خوششون بیاد. Batman یه شاهکار به تمام معنا بود.

حرف مفت نزن میدم حسین بنت کنه هاااا.:31:
قابل توجه امیر. این مطلبی که سینا گفتش صد در صد تایید میشه. به این میگن حرف کاملا منطقی.

نمیدونم والا!من هی میگم دوران pc بازها تموم شده!شما بزنین تو دهنم
_
یه چیزی هم سطح بتمن خواهد شد

امیر جان باور کن این مطلب خوندم من فکر کردم یه بازی مثل Uncharted2 یا Heavy rain قراره بیاد:31: یه جوری گفتی انگار این بازی قرار بهترین بازی سال بشه. خوب لازم شد یک نامه رسمی من بنویسم:21:

به نام خدا
اینجانب vahidgame در روز سیزده به در به اطلاع عموم می رسانم که بازی Batman:Arkham Asylum که در تاریخ 15 سپتامبر 2009 منتشر شد در سال 2009 جایزه های بسیار زیادی از جاهای مختلف تصاحب کرد و میانگین امتیازهای اون از 19 سایت مختلف 9.2 از 10 است و میانگین امتیازهای مردمی این بازی هم از اکثر سایت ها بالای 9 است .بسیاری سایت ها این بازی را به عنوان بهترین بازی اکشن سال و بعضی سایت ها حتی آن را به عنوان بهترین بازی سال انتخاب کردند.لذا اینجانب اعلام می نمایم که جناب امیر معروف به gap حرفهایی می زند که بعدا پشیمان خواهد شد و حرفهای آن بیشتر به April fool شبیه است بازی Spider-Man: Shattered Dimensions از لحاظ اینکه از داستان های کمیک ساخته شده به بازی Batman:Arkham Asylum شبیه است ولی احتمال اینکه شبیه آن بازی شود صفر درصد است.
به خاطر همین من از همین الان روزی را می بینم که بازی منتشر شده و به حرف من می رسید که این بازی به هیچ وجه در حد شاهکاری مثل Batman:Arkham Asylum نبوده است .پس همین الان من به جناب آیت ا... امیر تسلیت عرض می نمایم:15:

gap
02-04-2010, 19:13
دوستان می بینم که یه بار ما پست دو بار ارسال شد همه قشنگ به همون صورت نقل قول می کنن

قابل توجه امیر. این مطلبی که سینا گفتش صد در صد تایید میشه. به این میگن حرف کاملا منطقی.

امیر جان باور کن این مطلب خوندم من فکر کردم یه بازی مثل Uncharted2 یا Heavy rain قراره بیاد:31: یه جوری گفتی انگار این بازی قرار بهترین بازی سال بشه. خوب لازم شد یک نامه رسمی من بنویسم:21:

به نام خدا
اینجانب vahidgame در روز سیزده به در به اطلاع عموم می رسانم که بازی Batman:Arkham Asylum که در تاریخ 15 سپتامبر 2009 منتشر شد در سال 2009 جایزه های بسیار زیادی از جاهای مختلف تصاحب کرد و میانگین امتیازهای اون از 19 سایت مختلف 9.2 از 10 است و میانگین امتیازهای مردمی این بازی هم از اکثر سایت ها بالای 9 است .بسیاری سایت ها این بازی را به عنوان بهترین بازی اکشن سال و بعضی سایت ها حتی آن را به عنوان بهترین بازی سال انتخاب کردند.لذا اینجانب اعلام می نمایم که جناب امیر معروف به gap حرفهایی می زند که بعدا پشیمان خواهد شد و حرفهای آن بیشتر به April fool شبیه است بازی Spider-Man: Shattered Dimensions از لحاظ اینکه از داستان های کمیک ساخته شده به بازی Batman:Arkham Asylum شبیه است ولی احتمال اینکه شبیه آن بازی شود صفر درصد است.
به خاطر همین من از همین الان روزی را می بینم که بازی منتشر شده و به حرف من می رسید که این بازی به هیچ وجه در حد شاهکاری مثل Batman:Arkham Asylum نبوده است .پس همین الان من به جناب آیت ا... امیر تسلیت عرض می نمایم:15:

ابتدا جواب سینا رو میدم:
سینا جان،این بازی هنوز منتشر نشده،نباید اینجوری دربارش حرف بزنیم،اگر این بازی ارزشش رو نداشت،مطمئنا نسخه های قبلش برای pc نمیومد،شما میدونی که مثلا بازی هایی مثل Prison break The conspiracy هستند که برای pc عرضه میشن و همه میدونن بازی که مثلا نمره 4 میگیره به هیچ وجه بازی خوبی نیست،ولی آیا یه سری معدودی به این بازی علاقه مند نیستن؟100% یه سری معدودی از افراد به این بازی علاقه مندن!
آیا این بازی از ارزش pc کم کرد؟آیا سازندگانش گفتن که چون pc قدرت بالایی داره،با این بازی خراب میشه؟نه که نگفتن!حالا شما،خودت حساب کن چقدر هوادار داشته اسپایدر من؟(در اوایلی که عرضه شد)،خب،کم کم از هوادارانش کم شد،چرا؟چون بازی هاش کم کم بد و بدتر شدن...کم کم اسپایدر من داشت فراموش میشد...شخصیتی داشت فراموش میشد که یه روزی بر سر همه زبونا بود!حالا برای اینکه هوادارن قبلی خودش رو برگردونه،باید یک شاهکار ارئه بده،قطعا Beenox تمام سعی خودش رو میکنه....قطعا....بتمن هم هوادارن بسیار زیادی داره،شاید بشه گفت اون اوایل اندازه اسپایدر من داشت،ولی کم کم از هوادارن بتمن هم کاسته شد!سال پیش تعدادی از این هوادارن برگشتن،چون بازیش تقریبا یک شاهکار شده بود(به نظر بعضیا)ولی چرا نباید این بازی شاهکار باشه؟شما درسته نظر خودت رو گفتی،و قطعا نظر اشخاص با هم فرق میکنه،ولی عقل حکم میکنه که برای بازی زحمت بکشن،مرد عنکبوتی رو دوباره زنده کنن!ما هنوز هیچی نمیدونیم،ولی چرا این بازی نباید یه شاهکار مثل بتمن یا حتی از اون بهتر نباشه؟چرا؟بتمن هم همین حال رو روز رو داشت تا عرضه بازیش....
،
جواب وحید جان:
چرا احتمال اینکه شبیه اون بشه 0 هست؟!

vahidgame
02-04-2010, 20:13
جواب وحید جان:
چرا احتمال اینکه شبیه اون بشه 0 هست؟!
توضیحات من که مشخص بود
من منظورم این هست که مثل Batman:Arkham Asylum نمیشه که این همه جایزه ببره و بعضی جاها هم حتی اونو به عنوان بهترین بازی سال انتخاب کنن و از سایتی مثل گیم اسپات امتیاز 9 بگیره.
شاید در سطحی پایین تر بتونه باشه و مثلا در حد امتیاز 8 باشه ولی افتخارات بازیی مثل Batman:Arkham Asylum رو نمی تونه بدست بیاره. خلاصه اینکه یه بازیی که شاهکار می خواد بشه مشخصه که چه جوری هستش. درسته اطلاعات زیادی از بازی ارائه نشده ولی دیگه معلومه بازی یه شاهکار نمی تونه باشه.
حالا امیر جان عیبی نداره وقتی بازی منتشر شد می فهمی بازی چه جوری هستش.هر وقت بازی مثلا در حد یه شاهکار بود بیا اون حرفایی که زدی بازم بزن:31:

CATALONIA
02-04-2010, 20:25

به نام خدا

همينه ديگه ! 

تا تو باشي ديگه دو بار پست ندي :31:
ببين وحيد جون در اين كه Batman :Arkham Asylum يك بازي شاهكار به تمام معنا بود هيچ  حرفي نيست . ولي اينم بدون كه ممكنه تا سال هاي سال هيچ بازي نتونه شبيه اين بازي بشه ( البته بعيد ميدونم چون صنعت گيم روز به روز داره پيشرفت ميكنه ) ! ولي من به شخصه ميگم اگه سازندگان بازي  سعي كنند بازي رو  خوب بسازن  با سابقه اي كه از  Activision داريم ( البته بازي بد هم  داشته ) ؛ ممكنه اين بازي بتونه جايگزين خوبي براي اين بتمن  بشه ... نه اين كه جاي بتمن رو بگيري ! چون بازي از نظر سبك گرافيكي كاملا با بتمن متفاوته !‌اينو كه قبول داري ؟  
البته اگه دقت كرده باشي من از همون اول گفتم :‌

اميدوارم مثله Batman : Arkham Asylum يك بازي خوب از روي كميك هاي Spider man بشه !
من منظورم اين بود كه بازي خوبي از آب در بياد ... 

نه اين كه بشه مثله بتمن بهترين بازي سال و از اين حرفا ... 
در كل موفق باشي دوست من :10:

sinak3
02-04-2010, 20:34
ابتدا جواب سینا رو میدم:
سینا جان،این بازی هنوز منتشر نشده،نباید اینجوری دربارش حرف بزنیم،اگر این بازی ارزشش رو نداشت،مطمئنا نسخه های قبلش برای pc نمیومد،شما میدونی که مثلا بازی هایی مثل Prison break The conspiracy هستند که برای pc عرضه میشن و همه میدونن بازی که مثلا نمره 4 میگیره به هیچ وجه بازی خوبی نیست،ولی آیا یه سری معدودی به این بازی علاقه مند نیستن؟100% یه سری معدودی از افراد به این بازی علاقه مندن!
آیا این بازی از ارزش pc کم کرد؟آیا سازندگانش گفتن که چون pc قدرت بالایی داره،با این بازی خراب میشه؟نه که نگفتن!حالا شما،خودت حساب کن چقدر هوادار داشته اسپایدر من؟(در اوایلی که عرضه شد)،خب،کم کم از هوادارانش کم شد،چرا؟چون بازی هاش کم کم بد و بدتر شدن...کم کم اسپایدر من داشت فراموش میشد...شخصیتی داشت فراموش میشد که یه روزی بر سر همه زبونا بود!حالا برای اینکه هوادارن قبلی خودش رو برگردونه،باید یک شاهکار ارئه بده،قطعا Beenox تمام سعی خودش رو میکنه....قطعا....بتمن هم هوادارن بسیار زیادی داره،شاید بشه گفت اون اوایل اندازه اسپایدر من داشت،ولی کم کم از هوادارن بتمن هم کاسته شد!سال پیش تعدادی از این هوادارن برگشتن،چون بازیش تقریبا یک شاهکار شده بود(به نظر بعضیا)ولی چرا نباید این بازی شاهکار باشه؟شما درسته نظر خودت رو گفتی،و قطعا نظر اشخاص با هم فرق میکنه،ولی عقل حکم میکنه که برای بازی زحمت بکشن،مرد عنکبوتی رو دوباره زنده کنن!ما هنوز هیچی نمیدونیم،ولی چرا این بازی نباید یه شاهکار مثل بتمن یا حتی از اون بهتر نباشه؟چرا؟بتمن هم همین حال رو روز رو داشت تا عرضه بازیش....حرف مفت نزن ایندفه میدم سینا بنت کنه ها. نوشته ی منو ببین:

من کلا ازش خوشم نیومد.همون بهتر واسه pc ندن.pc قدرته بالایی داره و نباید با همچین بازیهایی خراب شه.البته نظر شخصیه من اینه.ممکنه خیلی ها از بازی خوششون بیاد. Batman یه شاهکار به تمام معنا بود.من کاملا نظر شخصیمو گفتم.

vahidgame
02-04-2010, 20:45
همينه ديگه ! 

تا تو باشي ديگه دو بار پست ندي :31:
ببين وحيد جون در اين كه Batman :Arkham Asylum يك بازي شاهكار به تمام معنا بود هيچ  حرفي نيست . ولي اينم بدون كه ممكنه تا سال هاي سال هيچ بازي نتونه شبيه اين بازي بشه ( البته بعيد ميدونم چون صنعت گيم روز به روز داره پيشرفت ميكنه ) ! ولي من به شخصه ميگم اگه سازندگان بازي  سعي كنند بازي رو  خوب بسازن  با سابقه اي كه از  Activision داريم ( البته بازي بد هم  داشته ) ؛ ممكنه اين بازي بتونه جايگزين خوبي براي اين بتمن  بشه ... نه اين كه جاي بتمن رو بگيري ! چون بازي از نظر سبك گرافيكي كاملا با بتمن متفاوته !‌اينو كه قبول داري ؟  
البته اگه دقت كرده باشي من از همون اول گفتم :‌

من منظورم اين بود كه بازي خوبي از آب در بياد ... 

نه اين كه بشه مثله بتمن بهترين بازي سال و از اين حرفا ... 
در كل موفق باشي دوست من :10:
شهاب جان این بحث ها ادامه پیدا نکنه بهتره:46:
تقصیر امیر بودش چونکه گفتش باید pc رو دیگه جمع کرد. بخاطر اینکه مثلا این بازی برای pc نمیاد. این حرف یعنی مثلا این بازی می خواد یه بازی فوق العاده و شاهکار باشه و مثلا برای pc نیاد خیلی بد میشه در صورتی که این بیشتر شبیه دروغ ماه آپریل هست. در کل بی خیال بشید. جوجه رو آخر پاییز می شمارن ;)

gap
02-04-2010, 22:24
شهاب جان این بحث ها ادامه پیدا نکنه بهتره:46:
تقصیر امیر بودش چونکه گفتش باید pc رو دیگه جمع کرد. بخاطر اینکه مثلا این بازی برای pc نمیاد. این حرف یعنی مثلا این بازی می خواد یه بازی فوق العاده و شاهکار باشه و مثلا برای pc نیاد خیلی بد میشه در صورتی که این بیشتر شبیه دروغ ماه آپریل هست. در کل بی خیال بشید. جوجه رو آخر پاییز می شمارن ;)
من از 1 ماه پیش دارم میگم باید بیخیال pc بشیم!!خدایی بازی هایی که انحصاری کنسول هست کجا،و بازی هایی که انحصاری pc هست کجا(خیلی کمن)،حالا شاید کنسول گرافیک کمتری داشته باشه،ولی از خیلی از جهات بهتره،در ضمن باید بگم که من خودم طرفدار pc هستم و یکی از دشمنان سرسخت کنسولم:دی

slambovich
03-04-2010, 13:38
Spider-Man: Shattered Dimensions - Reveal Trailer

HD

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] n.jpg

gap
03-04-2010, 14:01
Spider-Man: Shattered Dimensions - Reveal Trailer

HD

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] n.jpg

سلام،ممنون ولی من این تریلر رو گذاتشم پست اول;) لطفا اول مطالعه کنید،بعدش بزارید;)

slambovich
03-04-2010, 15:33
تاریخ تریلر 31 (march) بود فکر نمیکردم باشه بعدش فهمیدم که تاریخ ایجاد شدن تاپیک 1(april) هست:31:
به هر حال معذرت با تریلر های بعد جبرانش میکنم

pedram_sad
30-08-2010, 16:12
این بازی هم لینک هاش برای xbox 360 اومد اونم free
تاپیک هم منتقل بشه

گرچه ظاهرا اینقدر کم طرفداره که اخرین پستش مربوط به 150 روز قبل هست
شماره های قبلی این بازی هم همین بوده همیشه

ویرایش :

راستی نمیدونم بحث سر چیه pc بوده چون الان gamespot تو قسمت also گزینه PC هم گذاشته
ظاهرا 3 ماه قبل نبوده که این 2 صفحه به بحث راجع به این قضیه گذشته

البته تاریخ عرضه PC رو زده TBA یعنی هیچی مشخص نیست ازش

IRAN_KING
30-08-2010, 17:53
من یک دمو دیدم ازش خیلی جالب بود حتما نمره خوبی می گیره ....!

حتما ...

CATALONIA
31-08-2010, 10:31

بازي منتشر شد .. 

Region : Free

amin 2010
03-09-2010, 00:23

گرافیک 10/8 :
خوب از بهترین بخش بازی شروع می کنیم که بنظر من گرافیکه اونه . بازی در 3 دوره زمانی مختلف روی میده و شما باید کنترل مرد عنکبوتی رو در زمان های حال ، گذشته و اینده در دست بگیرین .
در زمان حال گرافیک بازی کاملا cell shade هستش . در زمان اینده و گذشته هم استیل واقع گرایانه با چاشنی کمیک رو میشه در بازی دید . در کل بخش گرافیک بازی کاملا در خور توجه هستش چون 3دوره زمانی با 4 نوع گرافیک مختلف در یک بازی گنجونده شدند که بسیار عالیه . البته در قسمت گذشته بازی بسیار شبیه بازی های مخفی کاری مثله SC میشه که وقتی تو سایه اید همه چی سیاه سفیده تو نور که میرید رنگی میشه !!امتیاز من به این بخش 8 از 10 هستش .

اسپایدرمن اینده !!

اسپایدرمن حال !!

اسپایدرمن گذشته !!

اما یک شعار هست که میگه گرافیک همه چیز نیست !!!

داستان:10/2 :
داستان میتونه سطح یک بازی رو خیلی بالا بیاره .بر عکسش هم صادقه بازیی مثله AW و یا Mafia II با داشتن داستانی عالی در کتنار گرافیک خوب تونستن طرفدارا رو راضی نگه دارن اما ...!!!
این بازی داستان نداره !!!بهتره بگم داستان بازی بسیار بسیار سطحی تشریف داره . از اول هم قرار بود داستان حالت کمیک گونه داشته باشه اما این بازی در اصل داستان خاصی نداره !!!
اقایون خانوما بازی قسمتی از داستانش لو میره کسایی که می خوان بازیو تموم کنن نخونن !!!

داستان بازی از اونجا شروع میشه که یه از خدا بی خبری میره موزه و به جای گردش های معمول تصمیم میگیره یه سنگ باستانی با قدرت های ماورایی رو بدزده!!! اما اسپایدرمن قصه ما که شبا بیداره میاد مچ طرفو میگیره و در شرف دزدی طرف میاد میزنه سنگو میشکونه !!! هر تکه سنگ هم میره به یه زمان توی تاریخ !!!!!
یه خانومه هم میاد که در اصل نقش همون الفرد تو بتمنو داره !!!! این پیرزن گرامی به پارکر میگه که سنگ رفته به دوران مختلف و تو باید بری دونه دونه تکه سنگارو پیدا کنی !!! داستان بازی همینه دیگه از این به بعد باید به تاریخ های مختلف برین و سنگ ها رو از دشمن ها معروف سری کمیک پس بگیرن !!!( جالبه سنگا هم دقیقا افتادن دست دشمنای اسی!!دی:)

spoil تموم شد!!!بقیشو بخونید !!!

با توضیحاتی که دادم فکر کنم همه قبول داشته باشین که نمره 2 برای این بخش بسیار زیاده !!!

Gameplay : 10/5 :

گیم پلی بازی بسیار سر راسته دقیقا مثله تمتم بازی های سری SpiderMan . دو دکمه برای مشت های سبک و سنگین و یک دکمه برای تنیدن تار !!! ( در بعضی مواقع یه دکمه دیگه هم باید استفاده کنید !!!)
activision شدیدا تلاش کرده که گیم پلی خلاقانه باشه و کار هایی هم کرده مثله مراحل مخفی کاری و یا تغییر دوربین بازی به اول شخص در بعضی باس فایت ها اما مشکل اینجاست که این نواوری ها بسیار کور کورانه بودن !!!
بنظر من مخفی کاری بازی تقلیدی بوده از بازی بینظیر arkham asylum
تمام حرکات بتمن در این بازی هم وجود داره !!! روی یک لبه برید و B رو بزنید تا دشمنتون بصورت مخفیانه از سقف اویزون بشه !!!این حرکت در بازی ارخام اسایلم هم وجود داشت اما بتمن به جای تار از گرپل خودش استفاده می کرد !!!!
در مورد بخش مخفی کاری مشکل بعدی هوش ضعیف دشمنا و انیمیشن های کمه که باعث میشه این بخش از حالت عادی بازی هم خسته کننده تر بشه. در مورد نمای اول شخص هم باید گفت مشکلش کمبود حرکات هست که به 4 نوع مشت و یک نوع دفاع ختم میشه .
در کل گیم پلی بازی هم به کمک داستان بازی اومده تا بازی سراسر کسل کننده و خسته کننده بشه و بنده هم صرفا به این دلیل که می خواستم نقد بازی رو بنویسم 2 ساعت سر بازی نشستم !!!!

صداگزاری :10/6:

شاید صدای اسپایدرمن در زمان اینده و گذشته زیاد بهش نخوره اما بعد از فاجعه ی قبلی سری در زمینه صدا گزاری !!(web of shadows) این بازی شاهکاری بی نظیر در زمینه صدا بنظر میرسه !!! موسیقی بازی چندان جذاب نیست اما صدای شخصیت های اصلی زیبا کار شده .

نتیجه گیری : بازی بسیار بسیار خسته کننده هست و حتی برای طرفداران این ابرقهرمان هم راضی کننده نیست . در کل این بازی کاملا نشون داد که گرافیک همه چیز نیست و یک داستان سطحی و گیم پلی تکراری چطور میتونه یک بازی که پتانسیل تبدیل شدن به شاهکار داشت رو به یک بازی بی ارزش تبدیل کنه
بازی به هیچ وجه پیشنهاد نمیشه ( مگر در مواقع خاص !!) 360 دارا همون HALO بازی کنید و بیخیال پول دادن برای این بازی بشین (حتی 5 تومن!!!). PS3 دارها هم که اصلا و اصلا و اصلا بازی رو طرفش همم نرید !!(پولو ذخیره کنید بازی های زیادی در راهه!!)
ممنون که وقت گزاشتین و این نقدو خوندین .
All rights reserved !!!دی : ارمین

aha2012
03-09-2010, 13:27
بازی اول شخصه یا سوم شخص؟
آخه تو دموی بازی هم اول شخص بود و هم سوم شخص

IRAN_KING
08-09-2010, 09:24
بازی خیلی جالبی هست ....تا اونجایی که من دیدم از کاربر ها نمره game spot 8.4 گرفته ! ! ! !!!!!!!!

aha2012
08-09-2010, 22:45
بازی اول شخصه یا سوم شخص؟
آخه تو دموی بازی هم اول شخص بود و هم سوم شخص
بازیشو انجام دادم.بدک نیست خوبه
بیشتر بازی سوم شخصه فقط موقعی که باید غولهای بازیو ناکار کنی میشه اول شخص
کمبو هم تو بازی وجود داره
از این بازی که اسپایدرمن هم تو گذشته و هم تو حال و هم تو آینده هست من با گذشته خیلی بیشتر حال کردم تا بقیه،چون توش باید مخفی بری،خیلی فاز میده
درکل بازیش خوبه ولی من تو کل اسپایدرمنهایی که اومده با اسپایدرمن 3 و web of shadow خیلی حال کردم اینم فقط زمان گذشته
من به بازی نمره ی 7 و میدم

Sam Fisher 11
09-09-2010, 08:12
امتیازات سایتها به بازی:
1UP ::: B
Game Informer ::: 8/10
Gamespot ::: 7.5/10
IGN ::: 8/10
X-Play ::: 4/5

در نقد gamespot طراحی فوق العاده کاراکتر ها و آزادی حرکتیه عالی ، مهارت های خوب در درگیری ها و نبردها، ,وجود شخصیت های متنوع از اسپایدرمن و تغییر خاص مراحل بازی که هیجان انگیز و جذابه از نکات مثبت بازی هستن که به اونها اشاره شده.
کاربرها هم امتیازات خوبی به بازی دادن...با وجود ایراداتی که داره ولی با توجه به شهرت ناشر و محبوبیت اسپایدرمن و همچنین زرق برق بازی مطمئنن فروش خوبی میکنه...

IRAN_KING
09-09-2010, 08:38
[QUOTE=Sam Fisher 10;5387957]
امتیازات سایتها به بازی:

Gamespot ::: 7.5/10[/COLOR
[/B]
در نقد gamespot طراحی فوق العاده کاراکتر ها و آزادی حرکتیه عالی ، مهارت های خوب در درگیری ها و نبردها، ,وجود شخصیت های متنوع از اسپایدرمن و تغییر خاص مراحل بازی که هیجان انگیز و جذابه از نکات مثبت بازی هستن که به اونها اشاره شده.
کاربرها هم امتیازات خوبی به بازی دادن...با وجود ایراداتی که داره ولی با توجه به شهرت ناشر و محبوبیت اسپایدرمن و همچنین زرق برق بازی مطمئنن فروش خوبی میکنه...

[COLOR="Red"]سلام : راستی از مشکلات بازی چیزی نگفتید ؟ چرا نمره 7.5 داده game spot چیزی درباره مشکلات نگفته ....

Sam Fisher 11
09-09-2010, 10:07
[QUOTE=Sam Fisher 10;5387957]
امتیازات سایتها به بازی:

Gamespot ::: 7.5/10[/COLOR
[/B]

[COLOR="Red"]سلام : راستی از مشکلات بازی چیزی نگفتید ؟ چرا نمره 7.5 داده game spot چیزی درباره مشکلات نگفته ....
سانسور کردم: دی
دیدم امین به قدر کافی از بدیاش گفته دیگه نیازی ندیدم: دی
وگرنه چرا یه ایرادش همین تکراری بودن بعضی مراحل بازیه که امین هم بهش اشاره کرد+عدم تناسب دنیای Noir اسپایدرمن و یه سری نقص های حرکتی کاراکتر اسپایدرمن

پ.ن: منظور از noir دنیای بخصوص اسپایدرمن هست. در کمیک های جدید مارول به حال و هوای محیط و افراد و ... شهر ِشخصیت بخصوص اون کمیک noir گفته میشه مثلا Iron Man Noir . اصولا Marvel Noir کمیک های جدید مارول هستن که ترکیبی از المان های فیلم های noir و داستان های عامه پسند با دنیای مارول هستش.

underworld
09-09-2010, 13:21
حسین جان دستت درد نکنه
به هر حال وقتی به امتیازات بازی از سایتهای مختلف نگاه کردم دیدم که از مافیا 2 بیشتر امتیاز گرفته!:31:

pcali
12-09-2010, 07:01
دوستانی که بازی کردن ارزش داره بگیریم یا اینکه بچه بازیه آخه امتیازات خیلی مسخرس:31:

aha2012
12-09-2010, 11:53
ارزش که آره داره.ولی من فقط از مخفی کاریش خوشم اومد،همونی که زمان گذشته میره

tommy vercetti
12-09-2010, 15:23
به نظر من هم خوبه،
ارزش 3 تومان برای ایکس باکس و کامپیوتر رو داره.
اما برای پی اس 3 ارزش نداره.
راستی، اگه از این سبک بازی ها که در رده ی نوجوان هستند خوشتون نمیاد، شاید این بازی هم مناسب نباشه.
ممنون.

aha2012
12-09-2010, 15:56
من هر چی میرم جلوتر از بازی بیشتر خوشم میاد نمیدونم چرا.خیلی باهال داره میشه.الان دارم با sandman مبارزه میکنم
راستی این بازی نسخه ی pc نداره

shakerifar
12-09-2010, 20:32
من به شخصه فکر نمیکردم یه اسپایدرمن به این خوبی ساخته بشه خیلی سرگرم کننده ست بهترینشونم Amazing هستش

Tra Rapid
03-03-2011, 18:25
بچه ها من تو اون مرحله که طرف رگبار داره گیر کردم(hammered)
چجوری باید بکشمش؟

Malware
30-07-2011, 12:42
من این بازی رو نصب کردم و درست اجرا میشه ولی موقع بازی باید هر دکمه رو چند بار بزنم تا عمل کنه من حتی تمام تنظیمات گرافیک بازی رو کم کردم ولی درست نشد اگه کسی میدونه این مشکل چجوری حل میشه یا اگه پچی رو میدونه که میتونه این مشکل رو حل کنه به من بگه