PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : برنامه طراحی قالب جوملا

H0rn3t
01-04-2010, 17:54
در اینجا به معرفی و آموزش برنامه های طراحی سایت و قالب جوملا میپردازیم.
اگر برنامه ای سراغ دارید اینجا معرفی کنید.

montaghed
29-06-2010, 11:00
مدیر یکی از تالارهای سخنرانی شهرمون که اتفاقا نسبت فامیلی با من داره از من خواسته که برای تالارش وبسایتی طراحی کنم که مراجعه کننده ها بتونن بوسیله وبسایت از خالی بودن تالار برای مراسمشون و رزرو تالار برخوردار باشه.
بعد از کلی تحقیق و جستجو بالاخره به جوملا رسیدم
اول جوملا رو بوسیله easyphp 2beta روی لوکال هاست pcخودم نصب کردم ولی با یوزر admin نتونستم وارد بخش مدریت بشم حتی به خاطر شک به رمز عبور دوباره نصب کردم ولی بازم نشد
ولی مشکل بزرگترم اینه که باید یه قالبی مخصوص این کار طراحی کنم (چون بهم طرح داده) با تحقیقی که کردم artisteer2.4 رو نصب کردم اما نتونستم قالب توی ذهنم رو پیاده سازی کنم چون نرم افزار فقط امکان ویرایش قالب های پیش ساخته خودشو می داد ولی من برنامه ای می خوام که بتونم مثل paint ویندوز(نقاشی) هر کجای صفحه منویی با شکل دلخواه طراحی کنم

montaghed
29-06-2010, 11:04
سلام
مدیر یکی از تالارهای سخنرانی شهرمون که اتفاقا نسبت فامیلی با من داره از من خواسته که برای تالارش وبسایتی طراحی کنم که مراجعه کننده ها بتونن بوسیله وبسایت از خالی بودن تالار برای مراسمشون و رزرو تالار برخوردار باشه.
اول جوملا رو بوسیله easyphp 2beta روی لوکال هاست pcخودم نصب کردم ولی با یوزر admin نتونستم وارد بخش مدریت بشم حتی به خاطر شک به رمز عبور دوباره نصب کردم ولی بازم نشد
ولی مشکل بزرگترم اینه که باید یه قالبی مخصوص این کار طراحی کنم (چون بهم طرح داده) با تحقیقی که کردم artisteer2.4 رو نصب کردم اما نتونستم قالب توی ذهنم رو پیاده سازی کنم چون نرم افزار فقط امکان ویرایش قالب های پیش ساخته خودشو می داد ولی من برنامه ای می خوام که بتونم مثل paint ویندوز(نقاشی) هر کجای صفحه منو یا جدولی با شکل دلخواه طراحی کنم

sam.sum
16-07-2010, 21:44
سلام
ولی مشکل بزرگترم اینه که باید یه قالبی مخصوص این کار طراحی کنم (چون بهم طرح داده) با تحقیقی که کردم artisteer2.4 رو نصب کردم اما نتونستم قالب توی ذهنم رو پیاده سازی کنم چون نرم افزار فقط امکان ویرایش قالب های پیش ساخته خودشو می داد ولی من برنامه ای می خوام که بتونم مثل paint ویندوز(نقاشی) هر کجای صفحه منو یا جدولی با شکل دلخواه طراحی کنم

با wamp نصب کن

hamechiz88
03-08-2010, 00:54
سلام
قالب های سیستم های مدیریتی مانند جوملا از چارچوب خاصی برخوردار هستش و این محدودیت از جوملا هست نه از ارتیستر،با این حال شما می توانید هر تصویر و هر یک گراندی به جز پیش فرض ها استفاده نمائید. وپیش فرض ها برای سادگی کار ماست یا اینکه از زبان برنامه نویسی کمک بگیرید!.
نظر شخصی بنده اینست که نرم افزار آرتیستر یکی از بی رغیب ترین نرم افزار های موجود در دنیا هستش واسه طراحی قالب سایت مخصوصا سیستم های مدیریتی از مبتدی تا حرفه ای.در ضمن خروجی واسه اچ تی ام ال و ای اس پی نیز داره البته در نسخه artisteer2.4

موفق و پیروز باشید.

------------------------

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

tabriz-info
03-08-2010, 11:27
درسته artisteer نرم افزار فوق العاده ای هست در این زمینه

کار این برنامه از لحاظ فنی بی نظیره این برنامه کار خودش رو به درستی انجام میده شما باید طراح قالب خودتون باشید این برنامه کار طراحی از لحاظ ظاهری انجام نمیده ولی شما میتونید هر طرح شخصی رو با استفاده از این برنامه با سیستم های مختلف سازگار کنید

Ehsan PCbase
04-08-2010, 22:05
سلام
منم يه مشكلي دارم كه قالب هاي وردپرسي كه با اين نرم افزار مي سازم با IE8 به بالا سازگاري ندارن ، البته با ورژن هاي پايين تر IE هم سازگاري كامل نداره . من از اخرين ورژن ارتيستر استفاده مي كنم . براي حل مشكل چيكار ميشه كرد ؟ ديگه اينكه نرم افزار بهتر و حرفه اي تر از ارتيستر براي طراحي قالب وردپرس مي شناسيد ؟
در ضمن دوستان اگه بخوان من مي تونم براشون فارسي سازي و rtl سازي قالب هاي وردپرس رو انجام ميدم .

tabriz-info
04-08-2010, 23:57
سازگاری و فارسی سازی اصلا بحث جدان

ارتیستر قالب رو برای مرورگرهای استاندارد سازگار میکنه نه ie

در ضمن بعد از طراحی شما ببینید کجای قالب مشکل داره کد اون قسمت رو بررسی کنید میتونید از نرم افزار های مخصوص این کار که به شما نشون بده کد با چه مرورگرهایی سازگاری داره یا نداره استفاده کنید

Ehsan PCbase
05-08-2010, 10:49
سازگاری و فارسی سازی اصلا بحث جدان

ارتیستر قالب رو برای مرورگرهای استاندارد سازگار میکنه نه ie

در ضمن بعد از طراحی شما ببینید کجای قالب مشکل داره کد اون قسمت رو بررسی کنید میتونید از نرم افزار های مخصوص این کار که به شما نشون بده کد با چه مرورگرهایی سازگاری داره یا نداره استفاده کنید
فكر كنيد شما مي خوايد يه قالبي با اين نرم افزار براي وردپرس درست كنيد و پس از همگن سازي و فارسي سازي بخوايد به مشتري تحويل بديد ف خب نمياد بگه كه اين قالبي كه به من داديد با اينترنت اكسپلورر مشكل داره ؟
خب نصف كاربرا از اينترنت اكسپلور استفاده مي كنن و وقتي بزاري رو سايت و بازديدكننده اي اكسپلورر داره وارد شه با قالبي به هم ريخته مواجه ميشه . شما ميگيد سازگار نبودن با IE مشكي نيست ؟ IE استاندارد نيست ؟
شما نرم افزاري براي اين كار مي شناسيد ؟

tabriz-info
05-08-2010, 11:13
از این سایت میتونی استفاده کنی تا تو مروگرهای مختلف ببینی یه سایت رو

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

اگر از دریم ویور استفاده میکنی تو قسمت ارور نشون میده که کد سازگاری داره یا نه

میتونی کد سورس خروجی html رو تو دریم ویور کپی کنی تا ارور ها رو بهت نشون بده