PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : خرید تبلت از سایت Wacom

mani_irani_68
01-04-2010, 17:29
سلام دوستان
من میخواستم یه تبلت از سایت Wacom بخرم .اینم لینک مدل تبلتی هست که قصد خریدشو دارم .
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] این مدل حدودا 350هزار بیشتر نمیشه .
سوالاتی که جوابشونو نمیدونم
1- برای خرید این تبلت چه کارت اعتباری باید خریداری کنم ؟ سایت هایی هستند که کارت اعتباری ارزی میفروشند . چه نوع کارتی باید خریداری کنم ؟
2- به جز هزینه خود تبلت هزینه پست چقدر میشه ؟ دوستانی که تجربه خرید اینترنتی خارجی دارند لطف کنند جواب بدن
3- چند روزه میرسه ؟

خواهشا اگه امکان داره کلا همه کارهارو توضیح بدید . اگه فکر می کنید چیزی از قلم انداختم

ممنون

mahdirezaiyan
01-04-2010, 19:27
با سلام
بهتره از نمایندگی وکوم در ایران
شرکت هپیران
محصول مورد نظرتون رو بخرید
در ضمن سری جدید بامبو هم اومده که قابلیت تشخیص اثر دست را داره و اصطلاحا مولتی تاوچ هستن
و همزمان قلم رو هم پشتیبانی میکنن
موفق باشید

mani_irani_68
01-04-2010, 20:02
آقای رضائیان شما این لینک نگاه کنید

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
این مدل همون مدلی هستش که من لینکشو بالا دادم . اونجا 350 هزار قیمت زده . قیمت شرکت Wacom
اما اینجا قیمت 510 هزار .میبینید چقدر اختلاف قیمت داره !!!!!!!!!!! حالا با پول پستش مگه چقدر تموم میشه ؟ خوبه 400 تومن ؟

borzeh
01-04-2010, 23:18
خوب مشخصا هزینه آوردنش بیشتر میشه

شما که نمی تونی باپست خرید کنی

تا جایی که می دونم به ایران نمی فرستن

mani_irani_68
02-04-2010, 10:32
مثلا چقدر ؟

متوجه منظورتون نشدم !!!

تا جایی که می دونم به ایران نمی فرستن
مطمئنی نمیفرستن ؟ این شرکت نمیفرسته یا کلا همه شرکت های خارجی نمی فرستن ؟
اگه اینجوریه دیگه کارت ارزی به چه دردی می خوره ؟ پس این شرکت ها که کارت ارزی و اینجور خدمات ارائه میدن تعطیل کنن برن سراغ یه کار دیگه

borzeh
03-04-2010, 18:21

مثلا چقدر ؟
ببینید من با روشی غیر از پست گفتم - مثل اینکه توسط یه مسافر وارد بشه - شرکت هایی هستن که انجام بدن ولی هزینه خیلی بالایی میگیرن - مثلا یه مدل سیستم فرستنده - گیرنده خاص که تو ایران پیدانمیشد - حدود 500 هزار تومن هزینه برداشت

متوجه منظورتون نشدم !!!
پست های بین المللی خاصی تو دنیا فعالیت می کنند
تا جایی که من می دونم دو تاشون تو ایران فعالیت محدود می کنن
اگر با اونها سایت خرید قرار داد داشته باشه - راحت می تونید بخرید
در غیر این صورت تحویل پست ایران می دن (اگه به ایران بفرستن ) و مسئولیت بعدش با پست ایران هست
جدا از اون مالیات و عوارش ووو حساب کنید

اگه اینجوریه دیگه کارت ارزی به چه دردی می خوره ؟ پس این شرکت ها که کارت ارزی و اینجور خدمات ارائه میدن تعطیل کنن برن سراغ یه کار دیگه
بیشترین کاربرد پرداخت اینترنتی برای خرید هاست - دامنه - لایسنس نرم افزار و یا چیزی هست که نیاز به دریافت جنس خاصی نداره
البته نه اینکه اصلا نباشه
ولی استفاده برای خرید جنس خیلی محدود هست

mani_irani_68
04-04-2010, 09:13
با توجه به تحقیقاتی که انجام دادم و راهنمایی دوست عزیز جناب borzeh ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) و همچنین آقای رضائیان
به این نتیجه رسیدم بهترین کار خرید از خود نمایندگی رسمی هستش . ولی خداوکیلی این نمایندگی ها هم گرون میفروشن .
و البته یک تبلت Pactive مدل 1209 با قیمت 255 هزار تومن با اندازه A4 و با مشخصات توپ خریدم
به نظر من برای شروع تبلت خوبی هست و این برای این انتخاب تحقیق زیادی کردم و یکی از دلایلش هم این بود این تبلتو دست یک حرفه ای دیدم .