PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : خالی نشدن Recycle Bin

hr7
01-04-2010, 00:13
سلام . یه فایل (البته پوشه) عجیب تو یکی از درایوام بود که حذفش کردم . ولی از تو Recycle Bin پاک نمیشه و وقتی میخوام سطل رو خالی کنم این ارور رو میده :

cannot remove folder De 15: Access is denided.

make sure the disk is not full or write-protected
and that the file is not currently in use

FX
01-04-2010, 16:04
من هم همین مشکل رو دارم 3 تا پوشه تو سط آشغالم هستش که پاک نمی شه من نود 32 دارم که همش ابدیت هستش از برنام بروز شده USB DISK SECURITY برای جلوگیری از وروسهای اتوران فلش ها استفاده میکنم ولی در حال حاظر به هر حال این 3 فایل چطوری پاک کنم
این عکس رو نگاه کنید

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

hr7
01-04-2010, 23:13
کسی نمیخواد مارو راهنمایی کنه ؟ :41:

Dew Drop
03-04-2010, 19:23
سلام . یه فایل (البته پوشه) عجیب تو یکی از درایوام بود که حذفش کردم . ولی از تو Recycle Bin پاک نمیشه و وقتی میخوام سطل رو خالی کنم این ارور رو میده :

سلام
ببينيد تو safe mode مي تونيد فايل رو حذف كنيد.

Mohammad King
04-04-2010, 11:08
سلام

احتما لن فایلی که پاک کردی یکی از فایلهای ویندوز بوده که اجازه پاک کردن به شما نمیده...

zooze
15-05-2010, 23:43

من هم همین مشکل رو دارم 3 تا پوشه تو سط آشغالم هستش که پاک نمی شه من نود 32 دارم که همش ابدیت هستش از برنام بروز شده USB DISK SECURITY برای جلوگیری از وروسهای اتوران فلش ها استفاده میکنم ولی در حال حاظر به هر حال این 3 فایل چطوری پاک کنم
این عکس رو نگاه کنید

این ایراد بعضی مواقع پیدا میشه ! عب نداره:D
برای پاک کردن فایل این فایل می تونید از برنامه EMCO Move On Boot استفاده کنید
می تونید اونو از اینجا دانلود کنید:

کار با برنامه هم راحته ! قبلش باید یه کاری کنید که فایل های سیستمی و هیدن رو نشون بده (برای این کار برید اینجا
tools > folder option > view
تیک show hidden files رو بزنید و تیک don't show system files رو بردارید)
حالا برنامه رو باز کنید delete folder رو انتخاب کنید و تمامی فولدر های recycler یا recycled رو از تمام پارتیشن ها تون انتخاب کنید و سیستم رو ریستارت کنید. میبینید که مشکلتون حل شده

hamidrezaj
24-02-2013, 20:52
این ایراد بعضی مواقع پیدا میشه ! عب نداره:D
برای پاک کردن فایل این فایل می تونید از برنامه EMCO Move On Boot استفاده کنید
می تونید اونو از اینجا دانلود کنید:

کار با برنامه هم راحته ! قبلش باید یه کاری کنید که فایل های سیستمی و هیدن رو نشون بده (برای این کار برید اینجا
tools > folder option > view
تیک show hidden files رو بزنید و تیک don't show system files رو بردارید)
حالا برنامه رو باز کنید delete folder رو انتخاب کنید و تمامی فولدر های recycler یا recycled رو از تمام پارتیشن ها تون انتخاب کنید و سیستم رو ریستارت کنید. میبینید که مشکلتون حل شده

خیلی مفید بود انشاءالله سربلند باشید