PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : هفت بار ویندوز هفت ریختم بازم نصب نشد؟

Skull-00747
30-03-2010, 16:45
سلام دوستان
من به یه مشکل بزرگ برخوردم و رکورد نصب وینوز رو شکستم .دو سه هفتس که من این سیستمو جمع کردم :
CPU : AMD Phenom II x4 965
MB: DFI dk 790fxb-m3h5
RAM: Patriot DDR3 1333 2GB
VGA: Force3D R HD4890 1GB
Power:Green GP585b
HDD:Samsung 500Gb
بار اول که سیستمو دادم اسمبل کنن گفتم یه ویندوز 7 و یه XP روش نصب کنن . بعد دیروز می خواستم دو تاشو پاک کنم و یه سون 64 بیت بریزم . موقع نصب اون قسمت که درایو نصبو انتخاب میکنی درایو Cرو پاک کردم که حجمشو کمتر کنم وقتی پاکش کردم دو تا فضای خالی درست شد یه 100 مگ و یه 70 گیگ یه 7 مگ هم از قبل خالی بود و پارتیشن نداشت . من همون 70 گیگ رو دوباره درست کردم و روش نصب کردم . همه چیز خوب پیش رفت و آخر کار که کامپیوتر ریستارت شد رو همون صفحه که وقتی میخوای از رو سی دی بوت کنی میزنه Press any key موند و ویندوز بالا نیومد . یه ذره با برنامه های پارتیشن بندی دستکاریش کردم و هی ریختم . شش بار این ویندوز 7 رو ریختم ولی بازم همونطور شد .بعد سی دی XP رو گذاشتم و تو قسمت انتخاب درایو دوباره همه ی درایو ها رو پاک کردم و از اول چهار تا پارتیشن درست کردم ولی بازم یه 7 مگ فضای بدون پارتیشن باقی موند و نتونستم تو بقیه درایو ها ادغامش کنم . بعد از Xp خارج شدم و دی وی دی سون رو گذاشتم و ایندفعه 32 بیت رو ریختم ولی بازم...
الان xp ریختم . تو این دو سه هفته بعضی وقتها وقتی روشنش میکنم همون اول که سیستمو تست میکنه که فکر کنم بهش post میگن اول cpu رو نشون می ده بعد همون جا گیر میکنه و تست رم و بقیه رو نشون نمیده و همینطور میمونه . شش هفت بار تا حالا اینجوری شده . بلندگوی کیس هم وصل نکردم . یه نفر گفت باید بایوسو آپدیت کنی.
ببخشید که زیاد شد . چون من از هر کی پرسیدم نتونست کمکم کنه و آخرین امیدم اینجاست .
ممنون میشم هر چه زودتر جوابمو بدید .[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

kases
30-03-2010, 17:15
دوست عزیز فقط میتونم بگم که ممکنه مشکل از سی دی ویندوزت باشه حتما سی دی ویندوزت رو عوضش کن و اون 7 مگ خود کامپیوتر واسه خودش برمی داره نمیشه کاریش کرد امیدوارم مشکلت حل بشه

Skull-00747
30-03-2010, 21:22
دوست عزیز فقط میتونم بگم که ممکنه مشکل از سی دی ویندوزت باشه حتما سی دی ویندوزت رو عوضش کن و اون 7 مگ خود کامپیوتر واسه خودش برمی داره نمیشه کاریش کرد امیدوارم مشکلت حل بشه
دوست من ، سی دی رو عوض کردم فرقی نکرد . به هر حال ممنون .
امروز بایوس مادربوردو آپدیت کردم ولی می ترسم دوباره بریزم نصب نشه اونوقت خراب شه این کامپیوتر بعد از هشت بار نصب .

Razer
30-03-2010, 21:43
تایمینگ رم چنده؟(روی رم چند نوشته.9.9.9.25 یا 8.8.8.24 )توی بایوس باید تغییر بدی.

توی بایوس دست کاری که نکردی؟ اگه دست کاری کردی یه بار دیفالت کن .

ebicross
30-03-2010, 22:45
کل موارد و پیشنهاداتی که میتونم پیشنهاد کنم ایناس:

1- باطری سیستم رو بردار و CMOS رو هم دیفالت کن. (بلندگوی داخلی کیس رو هم بزار)
2- با CD ویندوز کل درایوها رو پاک کن و مجدد پارتیشن بندی کن ولی دیگه به مرحله ی بعد نرو و همونجا از Setup ویندوز خارج شو.
3- پاک کردن پارتیشن اول اصلا از بنیاد اشتباهه. اگر میخوای تغییر پارتیشن بدی همش رو دوباره پارتیشن بندی کن. برای پارتیشن بندی هم از XP استفاده کن چون ساده تره.
4- اگر مادربردت اینه:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
نیازی به نصب اسپیکر داخلی نداری. خودش داره. مجهز به دیباگر هم هست.

5- سیستم شما هنوز تازه خریداری شده. به گارانتی مراجعه کنید.

pc_hex
23-04-2010, 14:32
هاردشما بدسکتورگرفته شایدنرم افزاری شاید سخت افزاری

mohsen_1363
23-04-2010, 20:12
دوست عزیز اون 7 مگ فضای توی همه سیستم ها هست
اون 100 مگی هم که ایجاد میشه باید باشه ، ویندوز 7 یه بخش جدید درست میکنه به نام
healthly system یا همون قسمت سلامت ، که یه سری اطلاعات مثل بک اپ از اخرین تاریخ
استارت نرمال سیستم و.. اونجانگه داری میشه ، برای مواقعی که درایو c اوضاش فطیر شد
و با نصب یه نرم افزار به هم ریخت این قسمت جدا از c باشه تا موقع ریاستارت بشه ریپیرش کرد
و هر چی فرمتش کنی کنی بازم ایجاد میشه
در مورد مواردی هم که گفتی همون طور که دوستان گفتند مشکل یا از مادربود یا از هارد شما هست
از اونجایی که
برای مریض ندیده هم نمیشه نسخه پیچید پس
شما که تازه سیستم گرفتی بهتره سر خودتو درد نیاری و سیستمتو ببری همون جا که گرفتی
تا مشکلت حل شه

Smoke_1110
26-04-2010, 18:50
مشکل من اینه که هر بار نصب می کنم تا مرحله کپی میره بعد که ری استارت شد دیگه بالا نمیاد یه گزینه زده اینتر و اسکیپ
چه کار کنم؟

Gladiator_Cracker
26-04-2010, 18:53
Smoke_1110 عزیز بهتره دقیقا" متن خطا رو بنویسید تا بشه مشکل رو پیدا کرد.

Smoke_1110
26-04-2010, 23:00
خطا اینه :
file:windows/system32/winlod
نمی دونم چکار کنم هزار باره این کارو کردم

joe_satriani
27-04-2010, 10:03
خطا اینه :
file:windows/system32/winlod
نمی دونم چکار کنم هزار باره این کارو کردم

شما فایل لودر ویندوزتون حذف شده، واسه همین نمیتونه ویندوز رو بالا بیاره، شما از ریپیر ویندوز استفاده کنید
یا اینکه ویندوز رو مجدد نصب کنید.

موفق باشید.

Smoke_1110
27-04-2010, 11:15
هزار بار هست فرمت می کنم مجدد نصب می کنم