PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : هنگ کردن ویندوز

erno69
30-03-2010, 10:42
سلام دوستان من چند روزا ۷ نصب کردم وقتی ویندوز بالا میاد cpu usage 100% هستش و عملا بازی و فیلم دیدن و... رو ناممکن کرده ولی وقتی xp نصب کردم همه چی درست شد. اینم بگم که ویروسم نداره سیستم. الان من باید چیکار کنم؟ خیلی دوس دارم ۷ نصب باشه. به مراتب خیلی بهتر از xp هستش. لطفا زودتر راهنماییم کنید.
ویندوز سونم مال شرکت حامی سافت هستش.

erno69
30-03-2010, 14:47
نیازمند کمک فوریم. از کار و زندگی افتادم...

Dr Hannibal
30-03-2010, 15:04
نیازمند کمک فوریم. از کار و زندگی افتادم...

سلام مشخصات سیستم رو هم بگید. cpu / ram ...

M E H R A N
30-03-2010, 15:05
سلام دوستان من چند روزا ۷ نصب کردم وقتی ویندوز بالا میاد cpu usage 100% هستش و عملا بازی و فیلم دیدن و... رو ناممکن کرده ولی وقتی xp نصب کردم همه چی درست شد. اینم بگم که ویروسم نداره سیستم. الان من باید چیکار کنم؟ خیلی دوس دارم ۷ نصب باشه. به مراتب خیلی بهتر از xp هستش. لطفا زودتر راهنماییم کنید.
ویندوز سونم مال شرکت حامی سافت هستش.

من احتمال میدم مشکل از ویندوزی باشه که نصب میکنی چون ویندوز 7 رو روی ضعیف ترین سیستم ها مانند نت بوک هایی با ال سی دی 8 اینچ نصب کردم کار کرده :31: ویندوز 7 شما دستکاری شده و احتمال داره بعضی از نرم افزارها, درایوها و غیره یا ازش برداشته شده باشند و یا اضافه شده باشند و یا اینکه کرکی که همراه نصب ویندوز نصب میشه در کارکرد ویندوز و همچنین سیستم شما اختلال ایجاد میکنه.

پیشنهاد میکنم که یک ویندوز نسخه 7600 را که اورجینال و دستکاری نشده باشه گیر بیارید, یعنی فقط سی دی خود ویندوز باشه و بصورت کرک نشده. ویندوز را بدون اینکه شماره سریالی وارد کنید نصب کنید ببینید باز هم مشکل دارید یا نه. اگر مشکلی نبود یکی از کرک های رایج رو در تاپیک کرک برای ویندوز 7 پیدا کن و اجراش کن تا ویندوز اکتیو بشه و بتونی ازش استفاده کنی.

erno69
30-03-2010, 16:40
سلام مشخصات سیستم رو هم بگید. cpu / ram ...
cpu p4 3.2 Ghz
Ram 2Gb Bus 800

---------- Post added at 05:40 PM ---------- Previous post was at 05:39 PM ----------

من احتمال میدم مشکل از ویندوزی باشه که نصب میکنی چون ویندوز 7 رو روی ضعیف ترین سیستم ها مانند نت بوک هایی با ال سی دی 8 اینچ نصب کردم کار کرده :31: ویندوز 7 شما دستکاری شده و احتمال داره بعضی از نرم افزارها, درایوها و غیره یا ازش برداشته شده باشند و یا اضافه شده باشند و یا اینکه کرکی که همراه نصب ویندوز نصب میشه در کارکرد ویندوز و همچنین سیستم شما اختلال ایجاد میکنه.

پیشنهاد میکنم که یک ویندوز نسخه 7600 را که اورجینال و دستکاری نشده باشه گیر بیارید, یعنی فقط سی دی خود ویندوز باشه و بصورت کرک نشده. ویندوز را بدون اینکه شماره سریالی وارد کنید نصب کنید ببینید باز هم مشکل دارید یا نه. اگر مشکلی نبود یکی از کرک های رایج رو در تاپیک کرک برای ویندوز 7 پیدا کن و اجراش کن تا ویندوز اکتیو بشه و بتونی ازش استفاده کنی.
مال p30world مطمئنه که بخرم؟

M E H R A N
30-03-2010, 17:21
cpu p4 3.2 Ghz
Ram 2Gb Bus 800

مال p30world مطمئنه که بخرم؟

راستش ندیده نمیشه نظر داد.
من هیچ وقت ویندوز رو روی سی دی نخریدم. همیشه اونو از اینترنت دانلود کردم. ویندوز دانلود شده را هم قبل از نصب دوباره چک میکنم تا از اورجینال بودنش مطمئن باشم.

البته چون این انجمن دوستان متخصصی داره که هر کدومشون در یک چیزی سر رشته دارند بنابراین برنامه ای که p30world برای فروش بگذاره حتما قبلش تست شده. قبل از خرید هر ویندوزی بهتره با کسی که مسئول فروش هست صحبت کنی و از 2 چیز مطمئن بشی.

1. ویندوزی که قراره تهیه کنه حتما نسخه 6.1 Build 7600 باشه.
2. نوع کرکی که در آن استفاده شده کار کدام گروهه؟

البته همانطور که قبلا پیشنهاد دادم به نظر من بهتر ویندوز دستکاری نشده و کرک نشده تهیه کنید و بعد بر اساس تحقیقاتی که میتونید در همین انجمن انجام بدید کرکی را که تست شده و اکثرا ازش راضی هستند را استفاده کنید.

Dr Hannibal
30-03-2010, 18:05
ویندوزی که قراره تهیه کنه حتما نسخه 6.1 Build 7600 باشه.

لطفا یه لینک خوب معرفی کنید.

ممنون

numberone
30-03-2010, 21:13
سلام میهن دانلود داره

m_maj2004
31-03-2010, 07:57
من ویندوز رو آپدیت کردم میاد بالا هنگ می کنه! راه حلی بدید
در ضمن با safe mode هم بالا نمیاد

M E H R A N
31-03-2010, 15:39
لطفا یه لینک خوب معرفی کنید.

ممنون

drhaniball جان من خیلی وقته ویندوز هفتهایی که لازم داشتم داشتم رو دانلود کردم و الان هم لینکی دم دستم ندارم. البته لینک زیاده و تا دلت بخواد تو اینترنت پره اما ویندوز دسکاری نشده خیلی کم گیر میاد و اگر هم گیر بیاد چون توسط خودم تست نشده نمیتونم تظمینی بکنم.

شما بگو چه ویندوزی رومیخوای؟ home premium, Professional, Ultimate در ضمن سری N یعنی اروپایی باشه یا معمولی؟ 32 بیت باشه یا 64 بیت؟

من اگر بخوام یک سیستم پرسرعت با کیفیت بالا داشته باشم Home Premium یا Professional رو حتی روی سی پی یو های 4 هسته ای نصب میکنم. :20:

اگر هم بخوام ویندوزم چند زبانه باشه و بشه منوهاش رو به زبانهای دیگه تغییر داد در اون صورت چاره ای جز نصب Ultimate ندارم. اما اگر فقط زبان انگلیسی برام کافی بشه hp یا pro خیلی بهتره. منظور از زبان lang bar نیست چون اینو که به نسخه های basic هم میشه بعد از نصب اضافه کرد. :31:

راستی اگر سیستمت لپ تاپه برند لپ تاپت رو هم بگو شاید یک ویندوز OEM اورجینال مخصوص اون برند پیدا کردم.