PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : برنامه ای برای نمایش دو زیرنویس به صورت هم زمان

mranger
29-03-2010, 21:19
سلام . من برای هر فیلم زبان اصی که دارم دو زیرنویس (فارسی ، انگلیسی) با فرمت SRT دانلود کردم ،ولی نمیتونم هر دوتا شون رو هم زمان اجرا کنم ...
برنامه ای برای این کار هست ؟

vahid_civil
29-03-2010, 21:37
Km player بهترین برنامه هست برای هر فیلم و هر کاری !

load subtitle رو بزن توش . تا 3 تا زیرنویس حداقل میدونم میشه گذاشت

mranger
30-03-2010, 21:38
Km player بهترین برنامه هست برای هر فیلم و هر کاری !

load subtitle رو بزن توش . تا 3 تا زیرنویس حداقل میدونم میشه گذاشت
ممنون..
من با این برنامه کار کردم ولی باهاش یه مشکل بزرگ دارم ...
حالا نمیدونم اینجا میتونم بگم یا نه ...ولی میگم ...
وقتی فیلی رو اجرا میکنم Title bar و Control Box برنامه دیگه کار نمیکنه و فقط یه صفحه در حال اجرا کردن فایل هست و راهی برای بستن برنامه جز Task Manager نیست ...
اگه میتونید راهنمایی کنید ...
راستی ویندوزم 7 هست.
بازم ممنون

f-secure
30-03-2010, 22:24
برای کار با :40:Jet Audio:40: چکار کنم تا دو تا زیرنویس را با هم اجرا کنه؟

mranger
01-04-2010, 21:46
من نتونستم با jetAudio این کارو انجام بدم ... ولی برای نمایش یک زیرنویس برنامه خوبیه و امکانات خوبی داره...
برای قرار دادن دو زیرنویس به صورت هم زمان همین برنامه KM Player که دوستمون vahid_civil گفت برنامه خوبیه ....فقط یکم کیفیت پخشش پایین تره ...

f-secure
01-04-2010, 22:03
KM Player دارم ازش خوشم نمیاد.نسبت به جت اودیو نه اینترفیس جذابی داره نه کاربرد اونو داره ولی تنظیمات راحت جت را نداره و...

mranger
01-04-2010, 22:49
KM Player دارم ازش خوشم نمیاد.نسبت به جت اودیو نه اینترفیس جذابی داره نه کاربرد اونو داره ولی تنظیمات راحت جت را نداره و...
بله منم قبول دارم ولی کاریش نمیشه کرد...:13:

saeed-constantine
03-04-2010, 14:02

نمایش همزمان دو زیرنویس فکر نمیکنم با هیچ برنامه ای ممکن باشه

توی جت آدیو شما بایستی تمام ززیرنویس ها رو در فولدر فیلم قرار بدید و نام زیرنویس ها رو با فیلم همنام کنید.
البته چون نام بقیه تکراری میشه ویندوز اتوماتیک جلوی اونها یه عدد قرار میده تا همنام نباشند . مشکلی نیست.
یا جلوی اسم هر زیرنویس به جای عدد FA یا EN که نشان دهنده زبان زیرنویس است قرار دهید.
حالا فیلم را اجرا کنید و از منوی subtitle میتونید لیست باقی زیرنویس هارو ببینید و بینشون جابه جا بشید.

راه حل دیگری هم داره که بیشتر وقت میگیره

تشکر یادت نره

f-secure
03-04-2010, 20:43
نمایش همزمان دو زیرنویس فکر نمیکنم با هیچ برنامه ای ممکن باشه

توی جت آدیو شما بایستی تمام ززیرنویس ها رو در فولدر فیلم قرار بدید و نام زیرنویس ها رو با فیلم همنام کنید.
البته چون نام بقیه تکراری میشه ویندوز اتوماتیک جلوی اونها یه عدد قرار میده تا همنام نباشند . مشکلی نیست.
یا جلوی اسم هر زیرنویس به جای عدد FA یا EN که نشان دهنده زبان زیرنویس است قرار دهید.
حالا فیلم را اجرا کنید و از منوی subtitle میتونید لیست باقی زیرنویس هارو ببینید و بینشون جابه جا بشید.

راه حل دیگری هم داره که بیشتر وقت میگیره

تشکر یادت نره
دستت مرسی.ولی این را فک کنم 8-9 سالی بود که بلد بودم و پسر 7 سالمم بلده.فقط نمیدونم چه ربطی داشت به درخواست ما