PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : ک سیستم لب تاب جدید با مارک pb وویندوز سون 64 بیتی دارم می خواهم در کنار ویندوز سون که اورجینال و اصل هست ویندوز xpرا نصب کنم ولی امکانپذیر نیس

ashorypor
29-03-2010, 20:28
سلام دوستان
من یک سیستم لب تاب جدید با مارک pb وویندوز سون 64 بیتی دارم می خواهم در کنار ویندوز سون که اورجینال و اصل هست ویندوز xpرا برای بعضی از برنامه ها مانند اتوکد نصب کنم ولی امکانپذیر نیست اگر ممکن راهنمایی کنید متشکرم

f1056291
31-03-2010, 18:58
سلام دوستان
من یک سیستم لب تاب جدید با مارک pb وویندوز سون 64 بیتی دارم می خواهم در کنار ویندوز سون که اورجینال و اصل هست ویندوز xpرا برای بعضی از برنامه ها مانند اتوکد نصب کنم ولی امکانپذیر نیست اگر ممکن راهنمایی کنید متشکرم

دوست عزیز اولا پیشنهاد میکنم ویندوز جداگانه ای روی سیستم نصب نکن و به جاش اتوکد ورژن 64 بیتی رو نصب کن که کارایی بالاتری داره. من خودم از همین نسخه ویندوز و 64 بیتی دارم استفاده میکنم و مشکلی با برنامه ها نداشته بلکه بهتر هم هست.

در هر صورت اگر حتما میخوایی یه ویندوز اکس پی هم داشته باشی خود مایکروسافت برنامه ی مجازی رو ترتیب دیده که بتونی ویندوز اکس پی رو مانند یه برنامه از روی ویندوز سون اجراش کنی و باهاش کار کنی. حجمش حدود 600 مگ هست و حتی خودت هم میتونی با برنامه های مجازی سازی اینکارو بکنی. مثلا با برنامه Vmware میتونی هرچندتا ویندوز رو روی سونت نصب کنی و باهاشون کار کنی. دیگه نیازی به ری استارت و این چیزها هم نیست.

ولی بازم میگم شما سیستم خریدی پس از حداکثر تواناییش استفاده کن و برنامه های مخصوص 64 بیتی رو استفاده کن.