PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : خرید مادربورد تا 350 تومان و پشتیبانی از دو گرافیک در پهنای باند کامل 16x

nasi1962
29-03-2010, 16:20
ممنون میشم اگه یه مین با قیمت حداکثر 400 تومان پیشنهاد بدین
و توانایی پشتیبانی از دو گرافیک در پهنای باند کامل 16x
در ضمن CPU هم Core i7 860 هست
Tanx
:46:

MAGIDIYUM
29-03-2010, 16:39
من GIGABYTE P55A-UD4P رو پیشنهاد میدم که امکاناتش کامل هست و یک مین پیشرفته محسوب میشه.قیمتش هم حدود 260 الی 270 تومن متغیره.

---------- Post added at 05:39 PM ---------- Previous post was at 05:36 PM ----------

گرونتر از این مین هم هست ولی کارایی تقریبا با این مینی که گفتم برابره و بصرفه نیست.مدل GIGABYTE P55A-UD7 هم هست که حدود 380 تومن باید قیمت داشته باشه.ولی من باز هم همین UD4P رو پیشنهاد میدم.

nasi1962
29-03-2010, 22:13
این مین میتونه از اسلات دوم PCI.E در پهنای باند کامل 16x استفاده کنه؟
چون در اینده کراسفایر میکنم میخوام مین کاملی باشه و از توان کارتهای گرافیک نهایت استفاده رو بکنه
ممنون میشم یه توضیح کامل در این مورد بدین؟
مین GIGA X58-UD7 بهتره یا GIGABYTE P55A-UD7 وکدوم ارزون تره و به صرفه تره؟

MAGIDIYUM
29-03-2010, 23:32
این مین میتونه از اسلات دوم PCI.E در پهنای باند کامل 16x استفاده کنه؟
چون در اینده کراسفایر میکنم میخوام مین کاملی باشه و از توان کارتهای گرافیک نهایت استفاده رو بکنه
ممنون میشم یه توضیح کامل در این مورد بدین؟
مین GIGA X58-UD7 بهتره یا GIGABYTE P55A-UD7 وکدوم ارزون تره و به صرفه تره؟

دوست عزیز درسته سریه GIGABYTE X58A-UD7 گرونتره ولی کلی امکانات داره و آیندش هم تضمین شده است و مسلمه که از P55 خیلی بهتره.چون کاملا نیاز شما رو بر آورده میکنه و میتونید از کراس فایر و SLI در حالت 3WAY (سه گرافیک)و با آخرین توان استفاده کنید و یکدفعه همین مین رو بگیرید که بهترین مین دنیا محسوب میشه.من اگه جای شما بودم سعی میکردم از چیپست X58 استفاده کنم تا در آینده قابلیت ارتقای خوبی نصیبم بشه و هر جوری حساب کنید چیپ X58 با گرونی ای که داره یه چیز دیگست.

قیمت I7 920 حدود 305 تومنه و GIGABYTE X58A-UD7 هم حدود 460 تومنه و یه مقدار گرونتره.البته باید بگم که با این مین از رم پهنای باند بیشتری میگیرید که TRIPLE CHANNEL است و مشکلی که هست اینکه باید یه کیت رم با سه ماژول انتخاب کنید.اگه سه تا دو گیگ یعنی شش گیگ رم ببندید یه مقدار باید پول بیشتری خرج کنید.
بودجتون واسه رم چقدره؟

اگه بودجتون کمه واسی ی همه ی اینها پیشنهاد میکنم همون P55A-UD4P رو بگیرید که نسبت به P55A-UD7 به صرفه است و همون کارایی رو ارائه میده و اگه تونستید از پس هزینه ی X58A-UD7 بر بیایید که چه بهتر.

KING_INFERNAL
30-03-2010, 18:39
نظر من هم روی GIGABYTE X58A-UD7 است.چون واقعا قابلیت های فوق العاده ای درش وجود داره.

alpha007
30-03-2010, 20:23
چیپ x58 تو همین سال میلادی از دور خارج و x68 جای اونو میگیره
بنابراین سرمایه گذاری روی این چیپ و در پی اون مین های این چیپ زیاد جالب به نظر نمیاد
من خودم با اینکه دستم باز بود برای انتخاب سیستم ولی چیپ p55 رو انتخاب کردم
نهایت رندر و گرافیک رو از سیستم میکشم.امکان نداره از پس قدرتی که ازش میخوام بر نیاد
پول خرج کردن خیلی راحته ولی مهم اینه که بدونی چی میخوای
حتی اگه میلیونر باشی...
میشه سیستم بست تا سقف 7.5 میلیون تومان یا بیشتر
ولی آیا به کارتون میاد؟؟؟؟؟؟؟؟؟
دو تا سوال ازتون دارم:
1.چه کارایی ای چیپ x58 به شما میده که p55 نمیده؟
2.درسته که کاراییه x58 زیاده (یکیش تو زمینه پهنای باند) ولی صرف هزینه گزاف برای این چیپی که چند مدتی از عمرش نمونده عاقلانه ست؟
چیپی مثل مثلا فلان نمیتونه از کاراییه رم ddr3 به طور کامل استفاده کنه ولی وقتی p55 این قابلیت رو داره چرا طرفش نریم؟
فقط به خاطر اینکه پهنای باندی که در اختیارمون میزاره x16 و x8 ه؟
سیستم بستن مثل ماشین خریدنه
اگه دنبال ماشین خوب باشی بنز 280 میلیونی میتونی بگیری زانتیا هم میتونی بگیری
ولی 280 کجاااااااااااا و 20 کجا؟
ماشین 20 میلیونی جواب کار آدمو نمیده ؟
منظورمو گرفتی؟

nasi1962
30-03-2010, 23:18
اره میدونم حق با شماست من خودمم همه ی جوانب رو در نظر میگیرم خیلی هم ممنون
قانع شدم که زیاد به دردم نمیخوره اخه من فقط واسه بازی میخوام (ولی من نظرم اینه که بتونم در اینده یه گرافیک دیگه هم بگیرم چون نمیخوام الکی پول گرافیک بدم که نصف کارایی رو داشته باشه
حالا حرف شما متین منم قبول دارم x58 مین خوب وگرونیه(هر چقدر پول بدی همون اندازه اش میخوری)
ولی میتونم با قیمت کمتر همین مین P55A-UD7 رو بگیرم که زیاد فرقی با اون نداره وبقیه ی پولمو هم یه مانیتور خوب میگیرم
نظرتون رو این مین چیه؟

nist engar2
30-03-2010, 23:26
دوست عزیز درسته سریه GIGABYTE X58A-UD7 گرونتره ولی کلی امکانات داره و آیندش هم تضمین شده است و مسلمه که از P55 خیلی بهتره.چون کاملا نیاز شما رو بر آورده میکنه و میتونید از کراس فایر و SLI در حالت 3WAY (سه گرافیک)و با آخرین توان استفاده کنید و یکدفعه همین مین رو بگیرید که بهترین مین دنیا محسوب میشه.من اگه جای شما بودم سعی میکردم از چیپست X58 استفاده کنم تا در آینده قابلیت ارتقای خوبی نصیبم بشه و هر جوری حساب کنید چیپ X58 با گرونی ای که داره یه چیز دیگست.

قیمت I7 920 حدود 305 تومنه و GIGABYTE X58A-UD7 هم حدود 460 تومنه و یه مقدار گرونتره.البته باید بگم که با این مین از رم پهنای باند بیشتری میگیرید که TRIPLE CHANNEL است و مشکلی که هست اینکه باید یه کیت رم با سه ماژول انتخاب کنید.اگه سه تا دو گیگ یعنی شش گیگ رم ببندید یه مقدار باید پول بیشتری خرج کنید.
بودجتون واسه رم چقدره؟

اگه بودجتون کمه واسی ی همه ی اینها پیشنهاد میکنم همون P55A-UD4P رو بگیرید که نسبت به P55A-UD7 به صرفه است و همون کارایی رو ارائه میده و اگه تونستید از پس هزینه ی X58A-UD7 بر بیایید که چه بهتر.
سلام میشه لطف کنید بگید این مین (GIGABYTE X58A-UD7) از رم با چه باس هایی پشتیبانی میکنه ؟
آخه تو سایت گیگا زده 800 و 1066 و1333 و 2100 یعنی از 1600 و 1866 پشتیبانی نمیکنه ؟:19:
وهمچنین یه رم خوب و سازگار با این مین ذکر کنید
باتشکر!:10:

KING_INFERNAL
31-03-2010, 00:23
چیپ x58 تو همین سال میلادی از دور خارج و x68 جای اونو میگیره
بنابراین سرمایه گذاری روی این چیپ و در پی اون مین های این چیپ زیاد جالب به نظر نمیاد
من خودم با اینکه دستم باز بود برای انتخاب سیستم ولی چیپ p55 رو انتخاب کردم
نهایت رندر و گرافیک رو از سیستم میکشم.امکان نداره از پس قدرتی که ازش میخوام بر نیاد
پول خرج کردن خیلی راحته ولی مهم اینه که بدونی چی میخوای
حتی اگه میلیونر باشی...
میشه سیستم بست تا سقف 7.5 میلیون تومان یا بیشتر
ولی آیا به کارتون میاد؟؟؟؟؟؟؟؟؟
دو تا سوال ازتون دارم:
1.چه کارایی ای چیپ x58 به شما میده که p55 نمیده؟
2.درسته که کاراییه x58 زیاده (یکیش تو زمینه پهنای باند) ولی صرف هزینه گزاف برای این چیپی که چند مدتی از عمرش نمونده عاقلانه ست؟
چیپی مثل مثلا فلان نمیتونه از کاراییه رم ddr3 به طور کامل استفاده کنه ولی وقتی p55 این قابلیت رو داره چرا طرفش نریم؟
فقط به خاطر اینکه پهنای باندی که در اختیارمون میزاره x16 و x8 ه؟
سیستم بستن مثل ماشین خریدنه
اگه دنبال ماشین خوب باشی بنز 280 میلیونی میتونی بگیری زانتیا هم میتونی بگیری
ولی 280 کجاااااااااااا و 20 کجا؟
ماشین 20 میلیونی جواب کار آدمو نمیده ؟
منظورمو گرفتی؟

دوست عزیز این چیپست X58 و فقط مدل UD7ش تنها مینی از این سریه که میتونه از تمام قابلیت سی پی یو های نسل بعد پشتیبانی کنه و همینجوری طراحی نشده و برای آینده هم در نظر گرفته شده و این مین درسته برای معماریه Nehalem و Bloomfield ساخته شده ولی کاراییه خودشو در معماریه Gulftown هم به خوبی نشون میده و لازم نیست آدم هی زرتی از یه چیپست به چیپست دیگه کوچ کنه.اگه قرار بود 460 تومن پول بابت یک سال مد بودن یک مین بپردازیم که تا العان هیچ کس سیستم نمیخرید و وانگارد به روز بودن این مین(دقت کنید کل چیپست رو نگفتم) فقط این مین حدود 3 الی 4 سال تخمین زده.یعنی تو این تایم نیاز ها هنوز با وجود تکنولوژی های روز تامین میشه.تازه این بروزش است و کاراییه کلیه این مین حدود 8 تا 10 سال است.

MAGIDIYUM
31-03-2010, 14:02
سلام میشه لطف کنید بگید این مین (GIGABYTE X58A-UD7) از رم با چه باس هایی پشتیبانی میکنه ؟
آخه تو سایت گیگا زده 800 و 1066 و1333 و 2100 یعنی از 1600 و 1866 پشتیبانی نمیکنه ؟:19:
وهمچنین یه رم خوب و سازگار با این مین ذکر کنید
باتشکر!:10:

این مین از تمام فرکانس های 800 تا 2100 البته با حافظه ی DDR3 پشتیبانی میکنه و فقط به این مقادیر محدود نیست.
برای رم هم باید بودجه تعیین کنید تا رم مناسب رو پیشنهاد بدم.

امير موسر
31-03-2010, 14:59
پاک .... !

alpha007
31-03-2010, 22:34
دوست عزیز این چیپست X58 و فقط مدل UD7ش تنها مینی از این سریه که میتونه از تمام قابلیت سی پی یو های نسل بعد پشتیبانی کنه و همینجوری طراحی نشده و برای آینده هم در نظر گرفته شده و این مین درسته برای معماریه Nehalem و Bloomfield ساخته شده ولی کاراییه خودشو در معماریه Gulftown هم به خوبی نشون میده و لازم نیست آدم هی زرتی از یه چیپست به چیپست دیگه کوچ کنه.اگه قرار بود 460 تومن پول بابت یک سال مد بودن یک مین بپردازیم که تا العان هیچ کس سیستم نمیخرید و وانگارد به روز بودن این مین(دقت کنید کل چیپست رو نگفتم) فقط این مین حدود 3 الی 4 سال تخمین زده.یعنی تو این تایم نیاز ها هنوز با وجود تکنولوژی های روز تامین میشه.تازه این بروزش است و کاراییه کلیه این مین حدود 8 تا 10 سال است.

هر جور راحتی!

nasi1962
01-04-2010, 22:02
بچه ها نظرتون راجب این مین چیه؟ این مین خوبیه ولی پیا کردنش سخته اینگار asus P6X58D premium

MAGIDIYUM
01-04-2010, 23:40
دوست عزیز اون UD7 خیلی بهتره و قدرتش از لحاظ اور و ساپورت EX16 در حالت 3WAY فوق العاده بیشتره و پیشرفته تر هم هست.
چرا باید بری سمت این مین ایسوز!!!!

وقتی بودجه رو داری برو بهترین گزینه رو انتخاب کن که ارتقاش در آینده هم بهتر باشه و بعدا پشیمان نشی.نمیگم مین بدیه ولی قابلیت UD7 خیلی بیشتره و با سوکت آینده سازگاره.من میدونم توقعت از مین چیه و مطمئن باش این ایسوز به دردت نمیخوره پس همون UD7 رو بگیر که خیالت راحت باشه بهترین مین رو انتخاب کردی و از لحاظ قدرت خاطر جمع باشی.این مین به خنک کننده ی گازی SILENT PIPE 2 مجهز است و خیالت راحت که چیپست X58 کاملا خنکه و قابلیت اورش هم بیشتره.دیگه خودت حتما تو سایتش قابلیت های دیگش هم باید دیده باشی.