PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : يك پنجره دردسر ساز توي افتر افكت !!!

afshin mardani
28-03-2010, 23:56
سلام دوستان

من قبلا نسخه cs4 افتر افكت را جدا نصب ميكردم مشكلي نبود
ولي از موقعي كه مجموعه Adobe Master Collection CS4 را نصب كردم با هر حركتي در افترافكت پنجره اي با عنوان output move to ... باز شده و مسيري را براي ذخيره فايل مي خواهد كه در صورت كنسل كردن يا ذخيره كردن فايل و حركتي جديد باز ظاهر مي شود و كارم را در افتر افكت كاملا مختل كرده است . چه بايد بكنم ؟؟؟

ضمنا با پاك كردن Adobe Master Collection CS4 يا ري اينستال كردن برنامه يا موارد مشابه هم نتيجه اي نگرفتم . ولي روي لپ تاپ هم برنامه Adobe Master Collection CS4 را نصب كردم و بدون مشكل كار مي كنم

ممنونم مي شوم نجاتم بديد !!!!!:19: .

pclord
30-03-2010, 23:52
ویرایش شد.

دلیل:اشتباه شده بود.

afshin mardani
31-03-2010, 23:45
فکر کنم تو مجید آنلاین هم مطرح کرده بودی،اما خوب همون طور که گفتم با برگردوندن تاریخ سیستم به عقب درست میشه.البته این سریع ترین راه هست، حتما راه های دیگه هم وجود داره.

موفق باشی.
ممنون دوست عزيز
توي مجيد آنلاين مطرح كردم و چند بار چك كردم چون جوابي داده نشده بود ديگه سر نزدم

خوب با اين روشي كه گفتي نتيجه نگرفتم ... بازم همون آش و همون كاسه :41:

SevenART
01-04-2010, 00:40
خوب بین تو برنامه های دیگه ادب مستر هم این شکلی می شه اگه نشد ادوب افترتون توی سی دی مشکل داره یا خش داره اون سی دی و یه فایل ریخته نشده ...
موفق باشی ...

E2
01-04-2010, 00:59
سلام
داش من به سی دی ربطی نداره من خودم دانلود کردم چند بار نصب کرم مشکلی باهاش نداشتم این دف ویندوز تغییر دادم مثل همون قبلی هست چون ویروسی شده بود پاکش کردم ولی این دف این مشکل برام پیش آمده که دهن منو سرویس کرده خدایی یکی نمیدونه این چه مشکلیه هر پی هست تو تنظیمات باید یه راهی داشته باشه تاریخ سیستمم تغییر دادم به نتیجه بود [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

pclord
01-04-2010, 01:08
ممنون دوست عزيز
توي مجيد آنلاين مطرح كردم و چند بار چك كردم چون جوابي داده نشده بود ديگه سر نزدم

خوب با اين روشي كه گفتي نتيجه نگرفتم ... بازم همون آش و همون كاسه :41:

یببخشید،ربطی به تاریخ نداره،من فقط موضوع تایپیک رو دیدم و فکر کردم مشکل شما ریجستر کردن برنامه هست،در هر صورت ببخشید.

بعد از نصب آفتر تو تنظیمات هیچ دستی نبردی؟

E2
03-04-2010, 00:05
نه هیچ تغییری انجام ندادم

reza2kn
03-04-2010, 16:58
سلام به همه دوستان عزیز...
بله درسته تو مجیدآنلاین خدا بیامرز :19: هم این مسئله مطرح شد و دلیل و راه حلش رو هم گفتم ، حالا نمیدونم این دوستمون بود یا نه ولی 2 نفر از دوستان اونور که این مشکل رو داشتن حل شد مشکلشون.
مشکل تو تنها نصب کردن افتر یا با کالکشن نصب کردن نیست ، مشکل برنامه هایی هست که از کلیک وسط ماوس یا Crtl+کلیک استفاده میکنه که در 99% اوقات Babylon هست ، شما وقتی افتر رو اجرا میکنی Babylon رو ببند و تست کن حل میشه:46:
موفق باشی:11:

E2
03-04-2010, 21:11
دوست عزیز ممنون دقیقا چیزی که گفتید درست بود هیچ وقت فکرم به اینجا نرسیده بود که این babylon باعث همچین مشکلی بشه
یا حق