PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : بهترین شرکت برای دانلود رایگان در شب

mghaffari49
28-03-2010, 22:07
سلام

همون طور که می دونید آدمیزاد جماعت ADSL می گیره ( البته تو ایران! ) که از ترافیک رایگانی که معمولا تو شب به کاربرها تعلق می گیره استفاده کنه. منتهی با افتضاح چند ماه اخیر شاتل و تمام حرف و حدیث هایی که پشت خیلی از شرکت هاست آدم می مونه که کدوم ISP این وسط کمتر می خوره...

حرف خودم و خیلی از کاربرها رو خلاصه می کنم: کدوم شرکت برای استفاده از ترافیک رایگان و دانلود در شب بهتره؟ نظر شما چیه؟

لطفا دلیل خودتون رو هم ذکر کنید.

sei_pm
28-03-2010, 22:24
خود شما هم می دونید اگر تاپیک رو برعکس میزدید شاید زودتر به نتیجه میرسید.
باید بگید کدوم بده و کدوم بدترین. شاتل تا اونجا که من می دونم تو اکثر شهرها توی تایم شبانه بدترینه.
اندیشه توی گیلان و همارا توی تبریز و پارس یا صبا توی تهران میشه گفت مورد قبول هستند.

Mahdi.p30
28-03-2010, 22:30
بهتره هر کسی نظرش رو راجع به همون شرکتی که الان خودش داره ازش سرویس میگیره بگه نه شرکت دیگه ای ، تا کاربران گمراه نشن
چون به هر حال هر سرویسی ممکنه شهر به شهر ، منطقه به منطقه فرق داشته باشه
منم میتونم بگم فلان شرکت خوبه ، ولی میترسم چون ازش سرویس ندارم ، ممکنه بد در بیاد!

sei_pm
28-03-2010, 22:38
خواهشا نظری که میدید رو روش اطمینان داشته باشید. مثلا من توی تبریز فامیلم داره از همارا استفاده میکنه و خیلی راضی هست. توی رشت هم یکی از دوستان صمیمی داره از اندیشه استفاده میکنه اون هم از اندیشه راضیه. تهران هم که از شاتل استفاده میکنم باید بگم برای من آشغال هست. با توجه به پولی که دارم میدم.

Rosy Cheeks
28-03-2010, 23:14
من از پارس آنلاين استفاده مي كنم و از همه چيزش راضيم، چه دانلود رايگان شبانه چه بقيه ي چيزا.
تا حالا باهاش هيچ مشكلي نداشتم،شب هام كه سرعتش عاليه براي دانلود رايگان.

Exir
28-03-2010, 23:22
هر شرکتی که شلوغ شد یا به عبارتی (خز شد) ! آشغال میشه...

دلیلشم مشخصه ترافیک شبکه میره بالا پهنای باند کم میاد.

نمونه بارزشم:

داتک تلکام تا قبل از 1.5 سال پیش
بعدش صبانت
در حال حاضر هم شاتل !

در آینده نه چندان دور هم احتمالاً پارس آنلاین !

sei_pm
29-03-2010, 00:03
هر شرکتی که شلوغ شد یا به عبارتی (خز شد) ! آشغال میشه...

دلیلشم مشخصه ترافیک شبکه میره بالا پهنای باند کم میاد.

نمونه بارزشم:

داتک تلکام تا قبل از 1.5 سال پیش
بعدش صبانت
در حال حاضر هم شاتل !

در آینده نه چندان دور هم احتمالاً پارس آنلاین !

تو این مملکت آدم باید زمان حالش رو در نظر بگیره نه آینده. الان شرکتهایی که سرویسشون آشغال هست نباید بگیری نه اینکه بگی فلان شرکت هم چند ماه دیگه سرعتش افتضاح میشه.

mghaffari49
29-03-2010, 12:21
من از پارس آنلاين استفاده مي كنم و از همه چيزش راضيم، چه دانلود رايگان شبانه چه بقيه ي چيزا.
شما از چه سرویسی‌ش استفاده می‌کنی و سرعت دانلودش تو شب معمولاً چنده؟

SADEGH 7
29-03-2010, 12:40
به نظرم اگه دوستان شهرشون + سرعت دانلود شبانشون + حجمی که هر شب می تونن دانلود کنن رو هم بگن بهتره. چون ممکنه یه نفر از سرعت 60 راضی باشه ولی یه نفر دنبال 128 باشه و از 60 راضی نباشه.
من حدود 4 ساله که از صبانت سرویس می گیرم. خیلی هم ازش راضیم. شبا 3 تا 8 صبح حدود 1.4GB تا 1.8GB دانلود می کنم (البته اگه اکانت رپیدشیر داشته باشم.) اگه بدون اکانت هم دانلود کنم، حدودا شبی 800MB دانلود دارم.
البته یکی از دوستام هم از امپراطور (از زیر مجموعه های صبا) سرویس می گیره و تاحالا نتونسته شبانه دانلود کنه.
اینطور که من تاحالا نظرات کاربران رو خوندم صبا مثل لپ لپ می مونه. واسه یکی خیلی عالیه واسه یکی خیلی بد.
موفق باشید:11:

mohsen_gh1991
29-03-2010, 12:52
اره دانلود شبانه پارس انلاین از روزانش کم نمیاره.سرعتش شبانش فک کنم از صبا هم بهتر باشه.تو مشهد که اینطوریه.

هشت بهشت
29-03-2010, 13:22
اره دانلود شبانه پارس انلاین از روزانش کم نمیاره.سرعتش شبانش فک کنم از صبا هم بهتر باشه.تو مشهد که اینطوریه.

من اصفهان هستم .و سرویس 1 مگ پارس دارم . شبها سرعت دانلودم از 15 بالاتر نمیره اما روزها خوبه .

mohsen_gh1991
29-03-2010, 13:25
من اصفهان هستم .و سرویس 1 مگ پارس دارم . شبها سرعت دانلودم از 15 بالاتر نمیره اما روزها خوبه .
من 128 دارم تو مشهد سرعت شبانه حدود 150 کیلو بایت هست. البته میگن سرعت پارس تو مشهد از تهران هم بالاتره.

Rosy Cheeks
29-03-2010, 13:53
شما از چه سرویسی‌ش استفاده می‌کنی و سرعت دانلودش تو شب معمولاً چنده؟

من 256 ADSL 4.5 gig دارم سه ماهه. توي تهران من شبا با سرعت 90 تا 110 هم دانلود كردم در بدترين حالت به 35 مي رسه.

farzad02
29-03-2010, 14:08
من بعید میدونم اینطوری درست بشه راهنمایی کرد
باید حتما این موارد رو دقیق بگید
شهر
isp
میزان دانلود
میزان نوسان

تازه مثلا تو شهری مثل تهران حتی منطقه به منطقه هم زمین تا آسمون فرق میکنه
من خودم تهرانم و صبانت دارم.تا قبل عید حدود 1.2 تا 1.4 گیگ دانلود داشتم.یه وقتا حتی بیشتر.
در همین زمان دوستم که فاصلش با ما هم زیاد نیست ولی منطقه مخابراتیش فرق میکنه به 1 گیگ هم دانلود شبانش نمی رسید

با شروع عید و خلوت شدن تهران دانلود من نصف شده.واقعا نمی دونم توی این شرکت چه خبره
پس توصیه من به شما اینه که شهرت رو بگی و حتی منطقه مخابراتیت.بعد بپرسی کی در این شهر و منطقه adsl داره و از شبانش راضی هست یا نه

mmiladd
29-03-2010, 14:12
توي گيلان انديـــــــــــــــــــــ ـــــــشه !

hfj
29-03-2010, 14:48
مطمئناً میشه از همین شرکت ها مثل داتک یا صبانت هم نتیجه گرفت، به شرطی که:
1- فاصله ی مخابرات و ISP با شما خیلی کم باشه.
2- مودم خوبی داشته باشید.
3- و سرعت حداقل 1 مگابیت رو داشته باشید.
در غیر اینصورت، بهتره که برای دانلود، اصلاً از ADSL استفاده نکنید.

mghaffari49
29-03-2010, 15:25
خود من که تو تهران زندگی میکنم و مرکز مخابراتیمون شهید رمضانی‌ه. بقیه هم فکر کنم برای اینکه بهتر بشه راهنماییشون کرد باید شهر و مرکز مخابراتیشون رو بگن...

SatSat
31-03-2010, 02:42
منم 128 از پارس دارم تو رشت روزا خوب بود ولی الان داغون شد شبا هم که افتضاح بود قبلا با 144 کیلو دانلود داشتم الان رسیده به 35 تا 50 نوسان داره نمی دونم چرا این قدر پارس آشغال شده قبلا بهتر بود

SASAN_6822
27-05-2010, 10:17
پارس خیلی نوسان داره :19:

eragorn
28-05-2010, 19:00
من الان ADSL ندارم یه خاطر این که مرکز مخابراتیمون هنوز قابلیتشو نداشته به نظر شما این که تازگی ها این قابلیتو پیدا کرده تأثیری تو سرعت و کیفیت نداره ؟
مرکز مخابراتی ما کرج _ شهید اندرزگو هست شبکه خوب و پر سرعت کسی سراغ نداره؟

online_amin
28-05-2010, 21:47
محتوای این تاپیک از نظر من کاملا بی محتوا هست و در آخر قول میدم که به هیچ نتیجه ای نمیرسید.

این که سرعت کی بالاتره و مال کی پایین تره یه چیزی هست که به هیچ عنوان از روی قاعده خاصی پیروی نمیکنه.

من بارها گفتم همه چیز به شانس شما بستگی داره و مرکز مخابراتی شما.

ممکنه از یه شهر 100 ها گزارش متفاوت برسه.

مثلا:

یکی میگه سرعت من در مشهد عالیه,

یکی میگه سرعت من در مشهد صفره,

یکی میگه سرعت من در مشهد گاهی خوبه گاهی بده

یکی میگه سرعت من در مشهد اینجوریه,

یکی میگه سرعت من در مشهد اونجوریه.

من قول میدم شما اگر از دو نفر که از یه شرکت سرویس میگیرن و هر دو نفر در یک مرکز مخابراتی هستند, بپرسید احتمال اینکه گزارشی که میدن متفاوت با هم باشه, خیلی زیاده.

حالا گذشته از این حرفها,

یه حکایتی بود که شاه و وزیر تصمیم میگیرن که مالیات رو زیاد کنند و همراه با اون گوز زدن :دی رو هم ممنوع کردن, این حکایت هم دقیقا همینطوریه.

ما الان باید ADSL روزانه نامحدود با سرعت چند مگابیت, یا حداقل 512 نامحدود میداشتیم اون وقت الان یه طوری شده که به شب فکر میکنیم. دیگه دنبال حق خودمون هم نیستیم :دی

KING_DESIGNER
28-05-2010, 23:39
برای گرفتن بهترین نتیجه بایستی بک یکی از همسایگان مجاور خودتون مراجعه کنید ببینید کیفیت مال ایشون چقدره
معمولا کسانی که از یک مرکز سرویس مییگرند کیفیت شرکتهای سرویسدهنده یکسانی رو تجربه میکنند.
مثلا کسی که صبانت داشته باشه و محل استفاده اش نزدیک به محل من باشه باید برم بهش بگم که چقدر پینگ داره و سرعتش چقدره و از اون سرویس اتفاده کنم.
ولی در حالت کلی طبق گفته بچه ها حالات زیر پایداره
صبانت از حجم میدزده
شاتل قطعی داره و سرعتش کمه
پارس رو نمیدونم
لایزر هم گویا در همه جا کیفیت خوبی داشته ولی گونتره.
خودتون با توجه به اطلاعات داده شده بررسی کنید و سروسیتون رو انتخاب کنید.

Mahdi.p30
29-05-2010, 00:01
برای گرفتن بهترین نتیجه بایستی بک یکی از همسایگان مجاور خودتون مراجعه کنید ببینید کیفیت مال ایشون چقدره
معمولا کسانی که از یک مرکز سرویس مییگرند کیفیت شرکتهای سرویسدهنده یکسانی رو تجربه میکنند.

این در مورد شاتل به هیچ وجه صدق نمیکنه!:21:

Dr.FANOOS
29-05-2010, 00:36
مسلما هر کی از سرویسی که می گیره معرفی می کنه.من از صبانت میگ یرم شبی 1 گیگ تا 1 گیگ و 200 مگ دانلود می کنم.البته به طور معمول اینطوریه.شب هایی هم هست که سرعت دانلود افتضاحه!

MZ_Love17
29-05-2010, 10:17
من صبانت مشهد رو گرفتم
سرعت 128
روزانه عاليه
ولي اگه مي خوايي شبانه دانلود داشته باشي
اصلا دورو بر صبانت نرو
چون سرعت صبانت شب ها كلا كمتر از دايل آپ ميشه

reza_hsm
29-05-2010, 22:45
من بازم نفهمیدم کدوم شرکت برای دانلود شبانه بهتره؟!
یه بار میگن صبا خوبه و اگه 1 ماه افت سرعت تو شب داشته باشه بجاش 6 ماه بهت حال میده،یه بار میگن اصلا برای دانلود شبانه طرف صبا نرو
حالا بریم یا نریم؟

reb
29-05-2010, 23:18
از مخابرات بگیری 24 ساعته مجانیه.

samfire
03-06-2010, 16:48
من از فن آوا ( ... ) گرفتم - تهران - مالک اشتر حق الانصاف روزانش برای من 100 % همیشه 55-60 دانلود دارم 40-50 اپلود

اما شبانش از 22 دانلود بیشتر نمیشه و آپلودش هم 14-18 بیتشر نمیشه...

اینو هم بگم که یکی از بچه ها گفت هرشرکتی که ارزون میده با امکانات زیاد خز خیز میشه فرمایشش 100 % درسته چون این شرکت های pap پهنای باند خودشونو تو مراکز به هیچ وجه زیاد نمیکنن...

اگه جایی هستی مثل مالک اشتر خیالتو جمع کنم که هرجا بری شبانش به درد نمیخوره چون شیرینگ تو شب از حد معمول خیلی بیشتر...

البته یه کلک رشتی میشه به شرکت فن اوا میشه زد که رکب فنی اساسی میخوره در حد خیلی زیاد:21: " اگه اینجا بگم باگش فیکس میشه :5: " لپ کلام در مورد باگش اینه که اگه .... داشته باشی میتونی شبانه هم با همون 55-60 یا حتی بیشتر دانلود کنی ....

reb
03-06-2010, 16:58
من از فن آوا ( ... ) گرفتم - تهران - مالک اشتر حق الانصاف روزانش برای من 100 % همیشه 55-60 دانلود دارم 40-50 اپلود

اینو هم بگم که یکی از بچه ها گفت هرشرکتی که ارزون میده با امکانات زیاد خز خیز میشه فرمایشش 100 % درسته چون این شرکت های pap پهنای باند خودشونو تو مراکز به هیچ وجه زیاد نمیکنن...

اگه جایی هستی مثل مالک اشتر خیالتو جمع کنم که هرجا بری شبانش به درد نمیخوره چون شیرینگ تو شب از حد معمول خیلی بیشتر...

البته یه کلک رشتی میشه به شرکت فن اوا میشه زد که رکب فنی اساسی میخوره در حد خیلی زیاد:21: " اگه اینجا بگم باگش فیکس میشه :5: " لپ کلام در مورد باگش اینه که اگه .... داشته باشی میتونی شبانه هم با همون 55-60 یا حتی بیشتر دانلود کنی ....
عجب کفشی کردی بابا نگران نباش اونو میتونستند بقول خودت فیکس میکردن :31:

samfire
03-06-2010, 17:07
عجب کفشی کردی بابا نگران نباش اونو میتونستند بقول خودت فیکس میکردن :31:

کفش که نمیکنن پاش میکنن... :20:

yasi1356
14-06-2010, 02:08
کفش که نمیکنن پاش میکنن... :20:

این تاپیک به ابتذال و بمبست کشیده شد.بهتره تخته بشه

p30pro
14-06-2010, 10:53
من پارس آنلاین دارم
قم منطقه عمار یاسر
شبا هم مثل روزا سرعتشه فقط نوسان سرعتش زیاد می شه
من 128 دارم سرعت دانلودم روزا 50 شبا همین فقی هی کم و زیاد می شه دیشب 66 هم بود ÷

lurenzo
14-06-2010, 13:33

شما اگر از اکانتی استفاده میکنید که توی سایت فن آوا توی لیست قیمت ها گفته شده که شبانه رایگان داره ، میتونی با اکانت خودت بین 2 تا 7 صبح دانلود کنی!!! با سرعت روزانش!!!
البته با اون اکانتی که همه شب ها میتونن باهاش کانکت بشن اشتباه نشه!!!

ho3in1367a
19-09-2011, 08:29
به نظر من کلا همه سرویس دهنده ها شبانه خوبی ندارند شاتل هم بعضی مواقع سرعت شبانه را میاره پایین
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

((lost))
21-11-2011, 23:01
من که از چیزی سر در نیووردم ولی خودم از صبا نت استفاده می کنم اونم 128 روزانش که خوبه شبانشم اگه خیلی گیر باشی میتونی شبی 1 گیگ free دانلود کنی که عالیه البته بعضی مواقع گریمپاژ ( قاطی) میکنه سرعتش میشه 1 یا 0 ولی در کل خوبه . من که 15 گیگ میگیریم حداقل 30 گیگ دانلود میکنم . راستی من تو شاهین شهر اصفهانم :31: اینجام زیاد کسی adsl نمیگیره . :20:

doncarllo1
22-11-2011, 08:51
2 مگ اسیا تک شب و روز رو 230 میده:10:

بامزی
22-11-2011, 10:29

من فکر می کردم شبانه فن آوا خوبه که !! خط شما 512 هست دیگه ؟

alyy
22-11-2011, 13:57
دوستان این جور سوالات هیچ پاسخی نداره البته به نظر من و فقط بستگی به خوش شانس بودن یا بدشانس بودنتون داره. من که کل تاپک رو خوندم و به هیچ نتیجه ای نرسیدم . من روز اولی که از مخابرات اینترنت گرفتم دوتا اکانت ثبت نام کردم برای دوتا خط که یکی حجمی بود یکی هم شبانه نامحدود همون که ماهی 3500 هست و سرعتش 512 کیلوبیت بود که البته تا دو ماه 24 ساعته فعال بود و الان چند وقته که فقط از ساعت 12 تا 7 فعاله با همون سرعت ولی دوستم از مخابرات اینترنت گرفته بود و سرعت دانلود شبانه 90 کیلو بایت بود . در کل حق ما نیس که واسه دانلود نامحدود شبانه بحث کنیم.تصورشو بکنید خارجیا با خودشون میگن کاربران اینترنت ایرانی شب کار هستن واسه چندرغاز دانلود رایگان. که البته رایگان هم نیس داریم بابتش پول میدیم

بامزی
22-11-2011, 14:02
تصمیم گیری ایران در مورد اینترنت این بوده که مردم خون جگر بشن برای استفاده تا اصلا دیگه اینترنت رو بیخیال بشن . خودمونیم توی دنیا کدوم ... ای نصف شب پا میشه تا دانلود کنه ؟
یا همون مسئله 128 محدودیت که بزم به تخته دو برابر دایال آپه :31:

mhv_kntu
22-11-2011, 17:30
من پیشگامان و شاتل استفاده کردم .
پیشگامان بگیر نگیر داره . بستگی به منطقه تون داره . از 0 کیلوبایت تا 256 !

شاتل 3 روز در ماه 64 کیلوبایت هست و بقیش رو محدود می کنن روی 5 کیلوبایت ! (سرویس اکو 512 )

magiteq1
22-11-2011, 22:47
بنده هم 2m دارم از isp داده پردازان شهریار (پزواک) به شکل افسانه ای سرعت شبانم از روزانم بیشتر هستش البته منظورم
اینکه load سایت ها تو شب بهتر انجام میشه شب و روز هم 240k دان میکنم شبی هم حداقل 4G و حداکثر 4/5G دان دارم پهنای باندمم
تا 3m بازه و هر چند دقیقه یکبار برای چند ثانیه سرعت به 300k هم میرسه البته این سرویسم سفارشی هستش

magiteq1
22-11-2011, 22:47
بنده هم 2m دارم از isp داده پردازان شهریار (پزواک) به شکل افسانه ای سرعت شبانم از روزانم بیشتر هستش البته منظورم
اینکه load سایت ها تو شب بهتر انجام میشه شب و روز هم 240k دان میکنم شبی هم حداقل 4G و حداکثر 4/5G دان دارم پهنای باندمم
تا 3m بازه و هر چند دقیقه یکبار برای چند ثانیه سرعت به 300k هم میرسه البته این سرویسم سفارشی هستش

magiteq1
22-11-2011, 23:00
بنده هم 2M دارم از داده پردازان شهریار (پزواک) شب و روز هم 240K دان دارم شبی هم حداقل 4G و حداکثر 4/5G دانلود میکنم سرو هم
هیچ فرقی برام نداره چه تک لینک و چه چند لیتک هیچ فرقی نمیکنه همین سرعت رو دارم و به شکل افسانه ای پایدار بودن سرعت دان
و LOAD شدن سایت در سرویس شبانم بیشتره قطعی های روزانم هم از شبانم بیشتر اگرم سرعت شبانم هر چند هفته یک بار به
مدت 30 دقیه افت کنه (که این افت 170K پایین تر هم نمیاد) برای من یه نکته بسیار عجیبه

بامزی
24-11-2011, 13:04
magiteq1 خیل پست زدی ....

timemachine2029
24-11-2011, 13:24
هیچکدام:31: