PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : Radeon Bios Editor برای چیه ؟

sina-star
28-03-2010, 19:59
با سلام و تبریک سال نو

همانطور که از نام تاپیک مشخصه میخواستم بدونم که آیا این نرم افزار برای اورکلاک کارت های ATi هست یا فقط برای دیدن اطلاعات بایوس کارت و ایجاد تغییرات بدرد نخور !!!!

منتظر پاسخ دوستان اهل فن و آشنا به این نرم افزار هستم :11:
اینم از ظاهر برنامه

با تشــــــــــــــــکر

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

behruz_godrat
28-03-2010, 23:15
با سلام و تبریک سال نو

همانطور که از نام تاپیک مشخصه میخواستم بدونم که آیا این نرم افزار برای اورکلاک کارت های ATi هست یا فقط برای دیدن اطلاعات بایوس کارت و ایجاد تغییرات بدرد نخور !!!!

منتظر پاسخ دوستان اهل فن و آشنا به این نرم افزار هستم :11:
اینم از ظاهر برنامه

با تشــــــــــــــــکر

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

دوست عزیز چنانچه بخواهید ورژن بایوس کارت گرافیک رو آپدیت کنید باید فایل بایوس رو از amd دانلود کنید
چنانچه مایل به آورکلاک دائمی کارت گرافیک هستید قبل از این کار به سایتها و فرم هایی که در مورد این مسئله توضیحات دادن مراجعه کنید چنانچه میخواهید طبق استاندارد آورکلاک کنید به سایت هایی مثل گیگابایت وایسوس یا... مراجعه کن ببیند تفاوت فرکانس GPU (پردازنده گرافیکی) یا رم گرافیک چقدره به همون اندازه آورکلاک کنید من خودمم این کار رو کردم حتی بیشتر از حد استاندارد .این رو هم بگم که وقتی شما این کار رو میکنید کارت گرافیک شما حرارت بیشتری نسبت به قبل تولید میکنه و مصرف برق اون هم میره بالا که باعث میشه عمرش کم بشه وحرارت اون باعث خرابی خود کارت و بقیه قطعات مادربرد که مجاور کارت گرافیک هستند بشه

پس توصیه میکنم چنانچه قصد همین کار رو دارین از فن گرافیک که قیمتی حدود 5000تومان داره بخرید وروی مدار پشتی که رو به CPU هست نصب کنید وازسالم بودن تحویه گرمای درون کیس بوسیله فن های جانبی اطمینان حاصل کنید