PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : مشاوره برای خرید گوشی لمسی جدید تا 500 تومن

samahd
28-03-2010, 14:33
من می خوام یه گوشی لمسی خوب بخرم یه چیزهای هم در مورد نرم افزار شنیدم اما اطلاعات کامل در موردش ندارم می خواستم لطف کنید انواع نرم افزارها و قابلیتهای هر کدام و اینکه بر روی چه گوشی های قابل نصب است توضیحات کاملی بدید تا بتونم گوشی مورد نیازم را انتخاب کنم فقط لطفا سریع تر چون گوشیم خراب شده و نیاز مبرم دارم :42:

pulp_152
28-03-2010, 22:06
سلام عزیز ... نرم افزار زیاد هستش ! و نمیشه حکم کلی داد اگر بخوای هر نرم افزار رو هم تعریف کنی و قابلیتهاشون رو بگی فکر نکنم تا 1 ماه هم امکان پذیر باشه ... منتها شما قیمت گوشی که میخوای بگیری رو بگو و انتظاراتت تا دوستان با توجه به تجربه ای که در این زمینه دارن بتونن بهتون کمک کنند ..

samahd
29-03-2010, 14:44
من یک گوشی لمسی جدید تا سقف 500 هزار تومان می خوام که قابلیتهای ذیل را داشته باشه :
1 کیفیت فیلمبرداری و عکسبرداری آن عالی باشه
2 فایلهای pdf را بخونه
3 قابلیت پخش فایلهای صوتی و تصویری را داشته باشه
4 صفحه نمایش بزرگ باشه برای کار با اینترنت و موارد 2و3
5 حافظه جانبی بخوره
6 صفحه کلید مجازی داشته باشه
7 و ...
راستی چون خانم هستم ظاهر خوبی داشته باشه
ممنون از اینکه راهنمایم می کنید:11:

pulp_152
29-03-2010, 17:35
سلام ...

پیشنهاد من به شما امنیا 2 هستش .. دوربین 5 قوی داره صفحه نمایش خوب amoled با 3.7 اینچ داره و تمام امکاناتی رو که میخواهید براتون به ارمغان میاره ! ..از نظر ظاهر هم زیباست ..

از این بهتر برای شما i8910 هستش ... که یه مقدار مردونست و بزرگ .. و بهتون پیشنهاد نمیکنم .. امنیا 2 بهتره ... ویندوز موبایل هم هست برای pdf و اینترنت بهتره

1clik
29-03-2010, 20:06
به نظرم سامسونگ جت هم میتونه مناسب باشه که قیمتشم مناسبه:11:

golmohammadi
30-03-2010, 16:34
عنوان ویرایش شد

samahd
31-03-2010, 13:21
راستی کسی می دونه که سامسونگ ، نوکیا ، سونی اریکسون گوشی جدید تولید کرده یا نه ؟
اگر تولید کرده لطفا به من معرفی کنید ببینم ارزششو داره که منتظر بمونم بیاد تو بازار یا نه ؟
ممنون :20:

R@R#M@N
31-03-2010, 14:40
Sony Ericsson Satio
همه چیزهایی رو که میخواین داره ! بعلاوه ظاهر فوق العاده جذابش که با رنگ قرمز میشه مختص خانوما
دوربینش هم 12 مگا هست و میشه گفت بین 12 مگاپیکسلی ها قدرتش عالی هست !
قیمتش هم فک کنم 520 تومن بوده (آخرین قیمتش رو بپرس)
این قرمزش :

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

اینم مشکیش :

S A M S U N G
31-03-2010, 16:34
سلام .

بین Satio که بهراد معرفی کرد با M8910 Pixon12 یکی رو انتخاب کنین . به همه موارد شما میخوره و انتخاب بین این 2 تا سلیقه اوی میشه دیگه .

M8910 Pixon12 :

قیمت حدود 450 .

مخلصیم .

sasan816
03-04-2010, 11:08
[Sony Ericsson Aino] انتخاب خوبیه
گوشی کشویی با طراحی زیبا، صفحه نمایش ۳ اینچ لمسی با وضوح بالا و تفکیک ۱۶ میلیون رنگ، دوربین ۸٫۱ مگاپیکسل، فوکوس اتوماتیک و لمسی، تشخیص صورت، کاهش قرمزی چشم، فیلمبرداری با وضوح بالا، مسیر‌یاب جی‌پی‌اس، ثبت موقعيت جغرافيايي به همراه تصویر، حسگر شتاب‌سنج برای دوران خودکار صفحه و کنترل بازی، ۵۵ مگابایت حافظه داخلی، شبکه بیسیم به همراه فناوری DLNA، رادیوی اف‌ام استریو، بلوتوث استریو، قابلیت کنترل کنسول Playstation 3، ...

440000

fire159
03-04-2010, 11:33
من یک گوشی لمسی جدید تا سقف 500 هزار تومان می خوام که قابلیتهای ذیل را داشته باشه :
1 کیفیت فیلمبرداری و عکسبرداری آن عالی باشه
2 فایلهای pdf را بخونه
3 قابلیت پخش فایلهای صوتی و تصویری را داشته باشه
4 صفحه نمایش بزرگ باشه برای کار با اینترنت و موارد 2و3
5 حافظه جانبی بخوره
6 صفحه کلید مجازی داشته باشه
7 و ...
راستی چون خانم هستم ظاهر خوبی داشته باشه
ممنون از اینکه راهنمایم می کنید:11:
بهترین انتخاب با این امکانات و قیمت motorola dext - backflip :20:

dext در بازار موجود هست - 3.1" ال سی دی خازنی - آندروید 1.5 با قابلیت آ÷دیت به 2.1 - صفحه کلید کامل qwerty - بسیار شیک و جوان ÷سند - دوربین 5 با عکاسی و فیلمبرداری خوب - امکانات کامل و یک گوشی به روز
اما back flip رو باید چند وقت منتظرش بمونی