PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : درخواست راهنمایی برای خرید تلویزیون Xvision

cold398
28-03-2010, 09:13
سلام
مدتی بود دنبال یه تلویزیون LCD خوب میگشتم که مدل های مختلف از برند های مختلفی رو دیدم و بعضیاشونو بررسی کردم ولی از بین همه ی این برند ها تلویزیون های Xvision مادیران که میگن پنل هاشون کره ای هست به دلیل قیمت پایین و امکاناتی تقریبا مشابه با تلویزیون های گران قیمت و همچنین خدمات گسترده پس از فروش نظره منو جلب کرد که مدل ارکید Xvision رو انتخاب کردم که قیمتی حدود 475,000 داره از دوستان و اساتید میخوام که منو راهنمایی کنن که ایا این تلویزیون ها که تولید مادیران هستند ارزش خرید دارند یا نه ؟ از نظر کیفیت ساخت , کیفیت تصویر و ... در چه حدی قرار دارند و همچنین چه مزایا و معایبی دارند .

با تشکر .

hipax
29-03-2010, 17:13
آقا من خودم Onyx 40 دارم ، خیلی هم ازش راضیم ..... موقع خرید هم با ال جی و سامسونگ مقایسه کردم ..... کیفیت تصویرش خیلی از اونا بهتره ...... اسپیکرهای قدرتمندی هم داره ..... درسته بزرگه ولی می ارزه .... تحقیق کردم دیدم که بعضی از قطعاتش رو که از کره میخره شرکتهای امریکایی هم تو تلویزیون هاشون استفاده میکنن ...... قیمتش هم به این خاطر ارزونه که 54% معافیت تعرفه داره وگرنه قیمت اصلیش 1350000 تومنه نه 890000 ...... کلا مارک خوبیه ...... یکی از دوستام هم Dvdاش رو داره ..... خیلی راضیه .....