PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : کمک برای لپ تاپ HP

armin_punisher6
27-03-2010, 22:14
سلام بچه ها.من Hp DV6 2170 دارم.خودش ویندوز سون home روش بود الان میخوام یه ultimate روش نصب کنم و پارتیشناشم عوض کنم.پارتیشن بندیش با کامپیوترهای دسکتاپ فرقی میکنه؟اون درایو d که ریکاوریه به چه دردی میخوره.میتونم پاکش کنم؟بعد نصب ویندوز سرعت چقدر بالا میره؟اگه الان پارتیشن بندی کنم و اندازه درایوارو تغییر بدم اگه یه زمانی ریکاوری کنم دوباره پارتیشنام بهم میخوره؟
ممنون میشم جواب بدین.

REGISTERED-USER
27-03-2010, 23:04
خودش ویندوز سون home روش بود الان میخوام یه ultimate روش نصب کنم و پارتیشناشم عوض کنم.پارتیشن بندیش با کامپیوترهای دسکتاپ فرقی میکنه؟

نه فرق زیادی نداره ... تغریبا یک کار هست

اون درایو d که ریکاوریه به چه دردی میخوره.میتونم پاکش کنم؟ب

بهتره پاکش نکنی یعنی طوری با نرم افزار پارتیشن بندی بشه که اون درایور به همان نام سر جاش باشه ... حاوی اطلاعات ویندوز اوریجینال هست و بهتره پاک نشه ولی اگر DVD بک آپ رایت کردی می تونی به دلخواه کل هارد رو فرمت کنی و از نو ....!

بعد نصب ویندوز سرعت چقدر بالا میره؟

مقدار بسیار زیاد ... ولی باید نرم افزارهای کنترلر اچ پی رو هم نصب کنی مثل total care و ...

اگه الان پارتیشن بندی کنم و اندازه درایوارو تغییر بدم اگه یه زمانی ریکاوری کنم دوباره پارتیشنام بهم میخوره؟

خیر فقط پارتیشن C از بین میره و ساخته میشه

armin_punisher6
28-03-2010, 08:48
با تشکر از جواب عالیتون.
ولی من که دیگه نمیخوام ویندوز هوم استفاده کنم پس فکر نمیکنم دیگه درایو ریکاوری به دردم بخوره.درسته؟
بعدشم این جریان آپدیت بایوس چیه؟چه فایده ای داره؟آموزششو از کجا میتونم بگیرم؟

H@mid-Vista
28-03-2010, 10:39
با تشکر از جواب عالیتون.
ولی من که دیگه نمیخوام ویندوز هوم استفاده کنم پس فکر نمیکنم دیگه درایو ریکاوری به دردم بخوره.درسته؟
بعدشم این جریان آپدیت بایوس چیه؟چه فایده ای داره؟آموزششو از کجا میتونم بگیرم؟

اینجا رو ببین:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

بایوس رو هم از اینجا بگیر:

armin_punisher6
28-03-2010, 15:15
من الان میخواستم ultimate نصب کنم.ویندوزو بوت کردم.ولی همه درایوارو نمیزاره فرمت کنم.الان درایو ویندوزمو فرمت کردم.چه جوری میتونم درایو ریکاوری و درایوای دیگرو فرمت کنم و از نوع پارتیشن بندی کنم؟درایوای دیگه فرمتشون غیر فعال بود.

armin_punisher6
28-03-2010, 21:00
میشه لطفا زودتر جواب بدین؟

REGISTERED-USER
29-03-2010, 00:06
شما درایورها را delete کنید با استفاده از ابزارش و سپس ایجاد کنید یعنی از نو پارتیشنینگ کنید (هنگام نصب که صفحه انتخاب پارتیشن را برای شما می آورد)

armin_punisher6
29-03-2010, 09:47
بالاخره با هزار تا بد بختی پارتیشن بندی کردم.حالا چند تا مشکل دارم.
1.دیشب ویندوز ultimate نصب کردم.واسه درایوراش باید اون همه رو دانلود کرد؟چون توی device manager هم میرم اسم چیزایی که نصب نیستنو به صورت unknown device و base device مینویسه.جایی نیست که ببینم چیارو باید دانلود کنم.
2.قبلا ویندوز 7 به سی پی یو من نمره 7.2 داده بود ولی دیشب بعد نصب ویندوز نمره 7 داد.امروز هم دوباره ریکاوری کردم باز همون 7 هست.دلیلش چیه؟
3.نرم افزاری هست که خودش همه درایورای نصب نشده برای لپ تاپ منو پیداکنه.مثل گرافیک/ریموت/رم ریدرو....؟
4.هارد من 640 هست ولی الان فقط حدود 590 تاشو میتونم استفاده کنم.چه جوری میتونم بفهمم اون بقیه مال چیه؟
مخصوصا سوال 2 خیلی برام مهمه.
با تشکر از جوابای عالیتون

armin_punisher6
29-03-2010, 15:12
بالاخره با هزار تا بد بختی پارتیشن بندی کردم.حالا چند تا مشکل دارم.
1.دیشب ویندوز ultimate نصب کردم.واسه درایوراش باید اون همه رو دانلود کرد؟چون توی device manager هم میرم اسم چیزایی که نصب نیستنو به صورت unknown device و base device مینویسه.جایی نیست که ببینم چیارو باید دانلود کنم.
2.قبلا ویندوز 7 به سی پی یو من نمره 7.2 داده بود ولی دیشب بعد نصب ویندوز نمره 7 داد.امروز هم دوباره ریکاوری کردم باز همون 7 هست.دلیلش چیه؟
3.نرم افزاری هست که خودش همه درایورای نصب نشده برای لپ تاپ منو پیداکنه.مثل گرافیک/ریموت/رم ریدرو....؟
4.هارد من 640 هست ولی الان فقط حدود 590 تاشو میتونم استفاده کنم.چه جوری میتونم بفهمم اون بقیه مال چیه؟
مخصوصا سوال 2 خیلی برام مهمه.
با تشکر از جوابای عالیتون
مرسی دوستان جواب سوال 1 و 3 رو پیدا کردم.الان دارم با ultimate کار میکنم یه مشکلی دارم که دکمه mute 2170 که لمسی هست وقتی mute هم میکنم با اینکه mute هم میشه ولی رنگش تغیری نمیکنه ولی واسه وایرلس درست کار میکنه.ممنون میشم جواب این سوال و 2 و 4 پست بالا رو بدین.

REGISTERED-USER
29-03-2010, 23:55
این مشکل رو با ویندوز هفت دارند ... چراغش خاموشه

armin_punisher6
30-03-2010, 10:16
ولی ببخشید جواب سوال 2 و 4 منو ندادین.

armin_punisher6
31-03-2010, 10:50
کسی جواب منو نمیدونه؟

armin_punisher6
31-03-2010, 23:49
ببخشید که اینهمه سوال میکنم.یه سوال دیگه داشتم که من بعد نصب ویندوز درایورای بلوتوثشو هم نصب کردم .لی تو device manager هنوز 3 تا bluetooth peripheral device هست که نشناخته ان.درایور بلوتوثو از خود سایت hp گرفتم.قبلا تعدادشون بیشتر بود بعد نصب درایور 3 تاش مونده.ممنون میشم به سوالام جواب بدین.

REGISTERED-USER
01-04-2010, 22:07
.قبلا ویندوز 7 به سی پی یو من نمره 7.2 داده بود ولی دیشب بعد نصب ویندوز نمره 7 داد.امروز هم دوباره ریکاوری کردم باز همون 7 هست.دلیلش چیه؟

اصلا و ابدا مهم نیست ... مثلا درایور گرافیکت ممکنه آپدیت بوده و ... نمره بیشتر داده !!!

.هارد من 640 هست ولی الان فقط حدود 590 تاشو میتونم استفاده کنم.چه جوری میتونم بفهمم اون بقیه مال چیه؟

بارها گفته شده که 640 گیگ که مربوط به دو هارد 320 هست ، این نیست که ظرفیت واقعی هارد ها 230 باشه ... این ظرفیت تجاری هست و باینریو و واقعی اون در حدود چند گیگ کمتره

---------- Post added at 10:07 PM ---------- Previous post was at 10:06 PM ----------

ببخشید که اینهمه سوال میکنم.یه سوال دیگه داشتم که من بعد نصب ویندوز درایورای بلوتوثشو هم نصب کردم .لی تو device manager هنوز 3 تا bluetooth peripheral device هست که نشناخته ان.درایور بلوتوثو از خود سایت hp گرفتم.قبلا تعدادشون بیشتر بود بعد نصب درایور 3 تاش مونده.ممنون میشم به سوالام جواب بدین.

ممکنه مربوط به درایورهای کانکشن و ارتباطی ها بلوتوث و یا هدفون بیسیم استاندارد HP باشند

اهمیت زیادی نداره همین که کار میکنه کافیه :5:

armin_punisher6
02-04-2010, 08:27
آخه حتی ریکاوری هم کردم به همون ویندوز اورجینال باز امتیاز 7 رو داد.سی پی یو من core i7 1.6 up 2.8 ولی الان میرم تو device manager مینویسه q720 @1.6GHZ 1.6GHZ در صورتیکه فکر کنم قبلا به جای 1.6 دوم 2.8 مینوشت..راجع به بلوتوثم بگم که چون اونا نصب نیستن سرعت انتقال فایلم پایین اومده.یه بار دیگه که ویندوز ultimate نصب کرده بودم اونارو هم با بدبختی نصب کرده بودم.ولی اصلا یادم نیست چه جوری.
ممنون میشم راهنماییم کنین

REGISTERED-USER
03-04-2010, 22:13
این به خاطر این هست که سی پی یو شما توسط سیستم عامل مدیریت میشه : اینجا رو ببین :

موفق باشید

armin_punisher6
13-04-2010, 23:12
ببخشید ولی جواب سوال پایینم مونده
من بعد نصب ویندوز درایورای بلوتوثشو هم نصب کردم .لی تو device manager هنوز 3 تا bluetooth peripheral device هست که نشناخته ان.سرعت بلوتوثم الان خیلی پایینه.

nitro
13-04-2010, 23:49
مرسی دوستان جواب سوال 1 و 3 رو پیدا کردم.الان دارم با ultimate کار میکنم یه مشکلی دارم که دکمه mute 2170 که لمسی هست وقتی mute هم میکنم با اینکه mute هم میشه ولی رنگش تغیری نمیکنه ولی واسه وایرلس درست کار میکنه.ممنون میشم جواب این سوال و 2 و 4 پست بالا رو بدین.

درایور جدید کارت صدا رو نصب کنی درست میشه. منم به این مساله برخوردم قبلا.

اینجا بگیر

البته این مال مدل DV6-2170ee هست. (دو حرف آخر مدلش رو چک کن با مدل لپ تاپت)

---------- Post added at 11:49 PM ---------- Previous post was at 11:46 PM ----------

شما قبل از پاک کردن ویندوزت بهتر بود درایور هاشو کپی میکردی
توی درایو C یو فولدر بود همه درایور هات توش بوده
اگر درایو ریکاوری رو پاک نکرده باشی توی اون هم هست درایور هاش

armin_punisher6
14-04-2010, 08:22
درایور جدید کارت صدا رو نصب کنی درست میشه. منم به این مساله برخوردم قبلا.

اینجا بگیر

البته این مال مدل DV6-2170ee هست. (دو حرف آخر مدلش رو چک کن با مدل لپ تاپت)

---------- Post added at 11:49 PM ---------- Previous post was at 11:46 PM ----------

شما قبل از پاک کردن ویندوزت بهتر بود درایور هاشو کپی میکردی
توی درایو C یو فولدر بود همه درایور هات توش بوده
اگر درایو ریکاوری رو پاک نکرده باشی توی اون هم هست درایور هاش
با تشکر از چواب شما.من این مشکلمو حل کرده بودم الان فقط مشکلم با بلوتوثه که تو پست بالام نوشتم.ممنون میشم دوستان راهنمایی کنن.

nitro
14-04-2010, 08:31
اون درایورها مربوط به گوشیتون میشه
PC Suite گوشیت رو نصب کن
از توی Device های بلوتوٍث، گوشیت رو پاک کن و دوباره Add

armin_punisher6
14-04-2010, 09:07
نه مشکل از گوشی نبود.ovi suite هم نصب کردم و گوشی هم میشناسه ولی سرعت انتقال فوق العاده پایینه.قبلا هم یه بار ویندوز عوض کردم اینطوری شده بود ولی یادم نیست چه جوری درستش کردم.

armin_punisher6
15-04-2010, 10:22
نه مشکل از گوشی نبود.ovi suite هم نصب کردم و گوشی هم میشناسه ولی سرعت انتقال فوق العاده پایینه.قبلا هم یه بار ویندوز عوض کردم اینطوری شده بود ولی یادم نیست چه جوری درستش کردم.
یعنی هیچکس نمیتونه کمک کنه؟