PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : انتخاب اگاهانه

nor1361
27-03-2010, 20:35
من دریک شرکت تجارت الکترونیک وابسته به یک بانک کار می کنم . به من پیشنهاد طراحی سایت
انجا را دادن اما من ماندم و برای من قبول کردن ورد ان فرقی نداره اما نکته این است که من چیزچندانی
در این رابطه ندارم وباید برم تحقیق کنم ویاد بگیرم به نظر شما بهتر نیست برای خودم دردسر نسازم
و انجام ان را که می دانید دنگ وفنگ خودشو داره رها کنم یا اینکه قبول کنم وانجامش بدم
اخر برای من منفعتی نداره
محکم ترین دلیل من برای ردش مسئله امنیت سایت و اطلاعات ان است اخر وابسته به یک بانک است
من با توجه به اینکه تجربه ندارم می ترسم از پس امنیت ان برنیام و یک جا را اشتباه کنم

MAXXX
27-03-2010, 21:17
البته من نمیدونم این چه شرکتیه که میاد پیشنهاد چنین سایتی رو که امنیت زیادی باید داشته باشه به یه نفر که طراحی بلد نیست میده !
ولی شما میتونی این کارو قبول کنی و با قیمتی کمتر از اونی که گرفتی بدی به برنامه نویس حرفه ای خلاصه این وسط یه چیزی گیره خودت میاد .

nor1361
28-03-2010, 07:50
من هر چقدر ندونم از مسئله امنیت ان یه چیزهایی می دانم و می دانم چقدر مشکل داره
ولی هرچی می گم چون خودشون از لحاظ فنی خیلی نمی دانن می گن شما کار کن
شما مطالعه کن و خودت بساز من چه جوابی بهشون بدم که راحت شم چون یه جورهای
قبلا قبول کردم والان می خوام به این دلایل رد کنم

nor1361
05-04-2010, 14:59
من با توجه به اینکه چیزی نمی دونم می دانم سایت را بدم به یک شرکت بعد از درست کردن ان cms ان را انجام بدم
و مدیریت کنم و اگه لازم بود ویرایش کنم

nor1361
08-04-2010, 09:29
اخ چه خوب می شد یکی جواب بده .

mamadfelfel1988
10-04-2010, 06:33
شما میگه امنیت مهمه پس پولو پله وسطه . خوب دوستمون بالا گفت چی کار کنی دیگه سختش میکنی چرا

nor1361
10-04-2010, 07:37
مهم نیست که من بنویسم یا کس دیگه مهم پولش نیست مهم این است که حالا که می نویسند
چون داینامیک است یکی می خواهد مدیریت کنه واطلاعات راخارج کنه . من می تونم بعد از اینکه
ساختمانش برپا شد ان را مدیریت کنم .

MAXXX
10-04-2010, 15:42
مهم نیست که من بنویسم یا کس دیگه مهم پولش نیست مهم این است که حالا که می نویسند
چون داینامیک است یکی می خواهد مدیریت کنه واطلاعات راخارج کنه . من می تونم بعد از اینکه
ساختمانش برپا شد ان را مدیریت کنم .

من متوجه نمیشم خب الان سوالت چیه ؟