PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : کمری آزرا سانتافه ماکسیما یا ... ؟؟؟؟

آرنولد بابام زینگر
27-03-2010, 13:10
سلام خسته نباشید

یه ماشینی بین این بالاییها که خدمتتون عرض کردم میخواستم کلا تا 40 میلیون. 1 الی 2 میلیون پایین بالا مهم نیست

نو و کارکرده فرقی نداره

ولی میخام هم جادار باشه
هم ماشینه شهر باشه هم جاده
هم کلاسه ماشین تا مثلا 3-4 ساله دیگه جوابگو باشه
به سن من که 23 سالمه بخوره ولی تا 26 هم جواب بده
کلا ما 3 نفر هستیم . من و پدر و مادرم ولی بیشتر ماشین دسته خودم هست
واقعا نسبت به قیمتش صرف داشته باشد و ماشینه جوندار و به قولی برو باشد

حالا یا ماکسیما و کمری نو یا اون گزینه های دیگه دسته دوم یا شاید هم یه ماشین بروز ولی همین حدود قیمت

توضیح مفیدی بفرمایید سپاسگزارم

بیشتر برام کلاسه ماشین و راحت و نرم بودنش برام مهمه وگرنه سواری یا شاسی بلند بودنش خیلی مهم نیست

ماشینه الانم اس دی هست

تنک یو :40:

آرنولد بابام زینگر
27-03-2010, 15:37
لطفا سراتو 2010 و سوناتا 2011 را هم وارد بحث کنید

و لطفا نظرتون را تا 40 میلیون . حالا 1-2 کمی پایین و بالاتر چه نو و کارکرده

از لحاظ ارزش واقعی . شتاب . کلاس و جادار بودن بفرمایید
بیشتر برای رانندگی شهر ولی برای جاده هم مشکل نباشد و جووان پسند

AmiRreZA_RAcEr
27-03-2010, 16:32
آقا حرف از سوناتا 2011 نزنید که روش غیرت دارم بدجور میخوام برم بخرم کسی نخره جواد نشه :27:
ولی این گزینه هایی که شما دادی هیچکدوم جون پسند نیستا !
سوناتا که هیچی ! فعلا اپتیما ازش بهتره
آزرا خوبه دوست دارم موتور قوی و جادار و طراحی زیبا . کلاس بالا
ماکسیما با معیارهای شما خوب نیست و همچنین دیگه بعد عید تکلیفش معلومه با سوخت بالاش
سراتو 2010 هم خیلی گزینه خوبیه + سوناتا 2011 هم که محشره البته هرکسی نمیپسنده طراحی فضایی داره و فعلا ازش خبری نیست
کلا از لحاظ ارزش واقعی بیخیال که سرت درد میاد
شتاب آزرا و ماکسیما توپه
سراتو 2010 جادار نیست زیاد ولی واسه 3 نفر خوبه
بین این گزینه ها سراتو فورته از بقیه جوون پسند تره

kooshai
27-03-2010, 17:04
آقا حرف از سوناتا 2011 نزنید که روش غیرت دارم بدجور میخوام برم بخرم کسی نخره جواد نشه :27:
ولی این گزینه هایی که شما دادی هیچکدوم جون پسند نیستا !
سوناتا که هیچی ! فعلا اپتیما ازش بهتره
آزرا خوبه دوست دارم موتور قوی و جادار و طراحی زیبا . کلاس بالا
ماکسیما با معیارهای شما خوب نیست و همچنین دیگه بعد عید تکلیفش معلومه با سوخت بالاش
سراتو 2010 هم خیلی گزینه خوبیه + سوناتا 2011 هم که محشره البته هرکسی نمیپسنده طراحی فضایی داره و فعلا ازش خبری نیست
کلا از لحاظ ارزش واقعی بیخیال که سرت درد میاد
شتاب آزرا و ماکسیما توپه
سراتو 2010 جادار نیست زیاد ولی واسه 3 نفر خوبه
بین این گزینه ها سراتو فورته از بقیه جوون پسند تره

من موندم اخه کجای ازرا طراحی خوبی داره یا با کلاسه یا جوون پسنده؟!!! ازرا شده مخصوص کسایی که 2ریال از ماشین چیز نمیفهمن فقط میخوان بگن مایه داریم!
همینطور سوناتا2011! اینم واقعآ وقتی ادم طراحیشو با ماشین های اروپایی مقایسه میکنه میفهمه. کره ای ها فقط یاد گرفتن تو طراحی ماشین خط درست کنند!! مگه بنز یا بی ام دبلیو یا ائودی حتی اسپرت ترین مدلهاشونم اینهمه خطوط بدنه داره؟؟؟ اما 1000 برابر سوناتا و جنسیس زیبایی دارند. حالا حالاها مونده تا طراح های کره ای برسن به این چیزا:8:

AmiRreZA_RAcEr
27-03-2010, 17:21
من موندم اخه کجای ازرا طراحی خوبی داره یا با کلاسه یا جوون پسنده؟!!! ازرا شده مخصوص کسایی که 2ریال از ماشین چیز نمیفهمن فقط میخوان بگن مایه داریم!
همینطور سوناتا2011! اینم واقعآ وقتی ادم طراحیشو با ماشین های اروپایی مقایسه میکنه میفهمه. کره ای ها فقط یاد گرفتن تو طراحی ماشین خط درست کنند!! مگه بنز یا بی ام دبلیو یا ائودی حتی اسپرت ترین مدلهاشونم اینهمه خطوط بدنه داره؟؟؟ اما 1000 برابر سوناتا و جنسیس زیبایی دارند. حالا حالاها مونده تا طراح های کره ای برسن به این چیزا:8:

من کی گفتم ازرا جوون پسنده ؟
فعلا تو ایران ازرا طراحی خوبی داره و باکلاسه وقتی همه ماشینا پراید و غیره هستند
این حرف های شما هم توی اروپا صادقه نه توی ایران
معلومه حالا حالاها کره ای ها به اونا نمیرسن دوست عزیز

farshad bugatti
27-03-2010, 17:50
ازرا شده مخصوص کسایی که 2ریال از ماشین چیز نمیفهمن فقط میخوان بگن مایه داریم!

دوست من لطفا بحث رو به جاهای دیگر نکشید این حرف شما توهینه و یک حرف بی ربطه!!!!!!
در ضمن من با 90% جوون هایی که ماشینه مورد علاقشون رو پرسیدم ازرا بیشتر می پسندند.

بیشتر برام کلاسه ماشین و راحت و نرم بودنش برام مهمه وگرنه سواری یا شاسی بلند بودنش خیلی مهم نیست

سانتافه شاید این چیزایی که شما میگید رو داره و من سانتافه رو پیشنهاد میکنم.

Guts
28-03-2010, 09:25
بدون شک سوناتا 2011 بهترین انتخابه بخاطر موتور خیلی عالیش، امکانات فوق العادش که از آزرا خیلی بهتره و آخرم به خاطر طراحی و ظاهر عالیش گرچه ممکنه بعضیا بگن یه کپی برداری از لکسس و تویوتا هست ولی هرچی قیافه خیلی خوبی داره.

kooshai
28-03-2010, 12:03
[QUOTE=farshad bugatti;4787776]در ضمن من با 90% جوون هایی که ماشینه مورد علاقشون رو پرسیدم ازرا بیشتر می پسندند.
QUOTE]

به نظر من که این حرف شما از هر حرف بی ربط دیگه ای بی ربط تره دوست من!!!

مراقب لحن حرف زدنتون باشید لطفآ

Electronic-Arts
28-03-2010, 14:51
در ضمن من با 90% جوون هایی که ماشینه مورد علاقشون رو پرسیدم ازرا بیشتر می پسندند.
من به بحثتون کاری ندارم ولی آخه کجا 90% جوون هستند من که هر کی رو دیدم پشت آزرا نشسته بود 35 به بالا داشت به غیر از بعضی ها که انگشت شمارند

kooshai
28-03-2010, 15:35
من به بحثتون کاری ندارم ولی آخه کجا 90% جوون هستند من که هر کی رو دیدم پشت آزرا نشسته بود 35 به بالا داشت به غیر از بعضی ها که انگشت شمارند

بله دوست عزیز اما نمیدونم این اقا دلیل این همه اصرارش چیه که ازرا جوون پسنده!
اصلآ یه نظر سنجی بذارید شاید بهش ثابت بشه..

farshad bugatti
29-03-2010, 15:18

لازم به نظر سنجی نیست در ضمن من به شما توهین نکردم این شما هستید که توهین میکنید.
بهتره به به جای بحث کردن دوستمون رو راهنمایی کنیم.

kiakianokia
29-03-2010, 17:57
آزرا كه خيلي خوبه ولي قيمتش 40 نيست.اگه دست اول مي خواييد كمري از ماكسيما به نظرم بهتره با اين وضع بنزين.چون مصرف كمري كه 4 سيلندره 8 در 100 هست ولي ماكسيما 14 15 هست.تازه كمري خيلي به روزتره.ماكسيماي تو ايران قديمي شده...
اگه جاي خيلي زياد مي خواهيد سانتافه دست دوم بگيريد.آزرا دست دوم هم خوبه اگه دست دوم بخواهيد ولي باز مصرفش 11 12 هست.طراحي كمري هم از اون قشنگتره و كيفيتش بهتره چون ژاپنيه.

AmiRreZA_RAcEr
30-03-2010, 15:48
آزرا با 41 42 میشه 2008 گیر آورد

آرنولد بابام زینگر
04-04-2010, 09:41
کمری به نظره خودم هم خیلی شیک و جوون پسندتر هست ولی میگند موتورش خیلی نا نداره نمیدونم نظر شما چیه ؟

خدمات پس از فروش یا به قولی گارانتی ماشین هم برام مهم هست

isbn
04-04-2010, 10:04

اووووووه حالا شمام گیر دادیا حالا چه جوون پسند چه پیر پسند مهم اینه ماشین خوبیه نسبت به این قوطی حلبی هایه داخلی درسته اصلا به ماشین هاییه اروپایی نمیرسه ولی خوب قیمتشم به اونا نمیرسه از قدیم میگن هرچه قد پول بدی همون قدر بهت آش میدن منم نظرم رو آزراست اما به قول دوستمون آزرا 40 تومن نیست مگه اینکه دست دو
اما اگه از نظر مصرف سوخت مشکلی باشه من کمری رای میدم.

iman2468
04-04-2010, 15:14
:10:سلام دوست عزیز من ایمان هستم و 21 سالمه و اپتیما دارم به نظر من تو میتونی تو انتخابات اپتیما را هم داشته باشی ماشین بسیار خوبی هست هم از نظر موتور و...حالا من برات برخی از امکانات این ماشین را میزارم/روشن شدن خودرو بدون کلید/سیستم صوت عالی infiniti /کروز کنترول/سنسور پارک/گرمکن صندلی های جلو/گرمکن ایینه ی بغل/رینگ17اینچی/سیستم تهویه مطبوع تمام اتوماتیک/سانروف دو حالته با سنسور ایمنی/10 ایر بگ/پرده برقی عقب/ایینه تاشوی برقی/یخ زدایی شیشه جلو/ترمز وسیستم پایداری abs- ebd-esp/قفل مرکزی/ریموت کنترل/ایموبیلایز/و.............
این نظر من بود حالا میتونی اسپورتیج-پژو407-کارنز-کارنیوال-سراتو2010-مزدا3-وسوزوکی گراند ویتارا رو هم داشته بشی

accelerate
06-04-2010, 11:29
با توجه به نياز و توقع بازكننده اين تاپيك من هيونداي توسان رو پيشنهاد مي كنم كه چند بار سوارش شدم

جاداره و صندلياي عقبشم بخوابوني بزرگتر مي شه
شتابش عاليه و گاز بدي مي ري تو صندلي
مصرفش مناسبه فكر كنم تركيبي حدود 10 ليتر در 100 كيلومتر بود
كيفيت متريال قطعاتش از بهترين نوع چرمه مخصوصا روكش صندلياش و جلو داشبوردش
ضبطش خيلي قويه و گويا كنووده
6سيلندر 2700 سي سي هم موتورشه ..ديگه چي مي خواي
افت خيلي كمي هم تو بازار دست دوم داره
يجورايي هر كي داردش عاشقشه
خيلي نرم و راحته.اصلا مثل شاسي بلنداي ديگه نيست كه زيادي گند ه ان و خيلي خشك و سفتن با مصرف بنزين وحشتناك
خيليم تو آمريكا فروش داشته
دوستم كه از 2008 داره مي گه تا 10 سال ديگه نمي فروشمش

MehranVB
06-04-2010, 13:23
خوب آخه زیر 35 سال پولشو نداره! :دی
به نظر من هم سوناتا یا آزرا ماشینهای خوب و قدرتمندی هستن، اما اگه میخوای جوون پسندتر باشه شاید بهتره به ماشین کوچیکتر و اسپرت تر انتخاب کنی مثل مزدا3. کوپه هم هست اما ماشین خانوادگی به حساب نمیاد. و از اینا بهتر هم به نظر من کورولا هستش.

I LOVE MESSI
07-04-2010, 20:43
يه سوال . توي كفي ماكسيماي S.P.R با ازرا كورس بزارن كي ميبره ؟

MoHaMaD ZaNd
07-04-2010, 23:11
منظورتونو از SPR نفهميدم . ولي يه كليپ بود كه مسابقه آزرا و ماكسيما رو نشون ميداد !! برنده صد در صد آزرا بود !!! در عرض 30 ثانيه ماكسيما رو سوسك كرد !!!

mmiladd
07-04-2010, 23:20
شما ببین دوست داری چه طوری با ماشینت حال کنی..

آرنولد بابام زینگر
08-04-2010, 10:23
نظر دوستان در مورد یه خودرویی جدیدا میبینم در خیابانها تقریبا هاچ بکه چراغ جلوش مثه مزدا3 هست و پشتش هاچ بک هست ولی باکلاس
گویا اسمش سیت cit هست این چه جور ماشینی هست

و لطفا در مورد هیوندای توسان و کیا اپتیما بیشتر توضیح بدید و قیمتاشون

ممنون از لطفتون

Sorosh MAX
13-04-2010, 15:05
دوست عزیز اون Seat هست و سئات تلفظ میشه ، به نظر من گزینه ی مناسبی نیست ...

scanme
13-04-2010, 15:09
خط 11

کمری آزرا سانتافه ماکسیما ... ؟؟؟؟!!!!!