PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : ددعوت رسمی از تمام کاربران سایت برای همکاری

Morteza561
26-03-2010, 17:51
سلام

با توجه به پتانسیل هایی که در سایت در بخش برنامه نویسی Visual Basic وجود داره بنده با اجازه مدیران محترم و اعضای فعال تصمیم گرفتم طرحی با عنوان "قبول سفارش انجام پروژه به صورت رایگان" به وجود بیاورم.

ویژگی های طرح:
1- کمک کردن به کساني که در مدارس ، دانشگاه ها ، محل کار و یا ... نیاز ضروری به یک نرم افزار دارند.
2- کمک کردن به کسانی که قصد یادگیری این زبان را دارند.
3- بالا رفتن سطح بار علمی سایت.
4- به قول یکی از دوستانم پاسخ گویی به مشکلات دیگران یکی از بهترین روش های یادگیری است. پس به این طریق کسانی هم که به سوالات پاسخ می دهند هم سود می کنند.
5- رایگان بودن طرح.
6- به وجود آمدن جرقه هایی در ذهن بازدید کنندگان برای تولید نرم افزار به منظور شرکت در جشنواره هایی مانند خوارزمی و ...

چشم اندازهای طرح:
1- به وجود آمدن یک مرکز قوی برای سفارش گیری انجام پروژه درسایت.
2- در صورت پیگیری مستمر طرح: به وجود آمدن یک مرکز برای کسب درآمد برای کسانی که کارشان برنامه نویسی است.
3- و نهایتا در صورت استقبال از طرح به وجود آوردن یک سایت مستقل از P30World (البته به عنوان زیرشاخه ای از آن)

نیازمندی های طرح:
1- تعدادی کاربر فعال ( نه از نظر رتبه در سایت بلکه از نظر تجربه) به منظور پاسخگویی به سوالات.
2- پشتیبانی مدیریت محترم P30World ( که البته با سابقه ای که از این سایت در مورد پشتیبانی از طرح های کاربران دارم در این مورد نگرانی ای ندارم.)

مشکلات طرح:
هنوز اول راهیم وکسی دستمان را نگرفته است. پس لطفا موارد زیر را رعایت فرمایید:
1- از دادن درخواست نرم افزارهایی که به نظر خودتان کار زیادی می برند خودداری کنید.
2- از دادن هر گونه پست اسپم، تشکر بی جا و ... خودداری کنید.
3- عاجزانه خواهش می کنم قبل از دادن پست و سفارش پروژه یک نگاهی به بخش های مختلف سایت بیندازید و در صورت عدم وجود آن درخواست خود را مطرح کنید.
4- ممکن است با صلاح دید مدیران و دوستان موارد فوق تغییر کند، پس حتما به موارد بالا دقت لازم را داشته باشید.

نکات قابل توجه:
در صورت به حدنصاب رسیدن داوطلبان برای پاسخگویی به مشکلات شروع نسخه ی آزمایشی طرح از تاریخ سه شنبه مورخ 1389/1/10 خواهد بود.
چند روز باقیمانده تا شروع طرح مخصوص ارائه نظرات ، پیشنهادات و یا انتقادات به طرح است.
بنده خودم به شخصه هیچ گونه ادعایی در مورد برنامه نویسی ندارم و انشاءالله این طرح را به کمک دوستان خوبم پیگیری خواهیم کرد.
خواهش می کنم سروران گرامی به این نگاه نکنید که چون یک تازه وارد، تازه کار، از شما پایین تر و ... این طرح را داده از خیر آن بگذرید و مسئولیت ما را دوچندان کنید بلکه با توجه به ویژگی ها و چشم انداز های طرح تصمیم خود را بگیرید.

به منظور اعلام آمادگی و یا ارائه نظرات خود از طریق همین پست و یا دادن پست خصوصی به بنده اقدام فرمایید.

Rishter
26-03-2010, 18:58
سلام

با توجه به پتانسیل هایی که در سایت در بخش برنامه نویسی Visual Basic وجود داره بنده با اجازه مدیران محترم و اعضای فعال تصمیم گرفتم طرحی با عنوان "قبول سفارش انجام پروژه به صورت رایگان" به وجود بیاورم.

ویژگی های طرح:
1- کمک کردن به کساني که در مدارس ، دانشگاه ها ، محل کار و یا ... نیاز ضروری به یک نرم افزار دارند.
2- کمک کردن به کسانی که قصد یادگیری این زبان را دارند.
3- بالا رفتن سطح بار علمی سایت.
4- به قول یکی از دوستانم پاسخ گویی به مشکلات دیگران یکی از بهترین روش های یادگیری است. پس به این طریق کسانی هم که به سوالات پاسخ می دهند هم سود می کنند.
5- رایگان بودن طرح.
6- به وجود آمدن جرقه هایی در ذهن بازدید کنندگان برای تولید نرم افزار به منظور شرکت در جشنواره هایی مانند خوارزمی و ...

چشم اندازهای طرح:
1- به وجود آمدن یک مرکز قوی برای سفارش گیری انجام پروژه درسایت.
2- در صورت پیگیری مستمر طرح: به وجود آمدن یک مرکز برای کسب درآمد برای کسانی که کارشان برنامه نویسی است.
3- و نهایتا در صورت استقبال از طرح به وجود آوردن یک سایت مستقل از P30World (البته به عنوان زیرشاخه ای از آن)

نیازمندی های طرح:
1- تعدادی کاربر فعال ( نه از نظر رتبه در سایت بلکه از نظر تجربه) به منظور پاسخگویی به سوالات.
2- پشتیبانی مدیریت محترم P30World ( که البته با سابقه ای که از این سایت در مورد پشتیبانی از طرح های کاربران دارم در این مورد نگرانی ای ندارم.)

مشکلات طرح:
هنوز اول راهیم وکسی دستمان را نگرفته است. پس لطفا موارد زیر را رعایت فرمایید:
1- از دادن درخواست نرم افزارهایی که به نظر خودتان کار زیادی می برند خودداری کنید.
2- از دادن هر گونه پست اسپم، تشکر بی جا و ... خودداری کنید.
3- عاجزانه خواهش می کنم قبل از دادن پست و سفارش پروژه یک نگاهی به بخش های مختلف سایت بیندازید و در صورت عدم وجود آن درخواست خود را مطرح کنید.
4- ممکن است با صلاح دید مدیران و دوستان موارد فوق تغییر کند، پس حتما به موارد بالا دقت لازم را داشته باشید.

نکات قابل توجه:
در صورت به حدنصاب رسیدن داوطلبان برای پاسخگویی به مشکلات شروع نسخه ی آزمایشی طرح از تاریخ سه شنبه مورخ 1389/1/10 خواهد بود.
چند روز باقیمانده تا شروع طرح مخصوص ارائه نظرات ، پیشنهادات و یا انتقادات به طرح است.
بنده خودم به شخصه هیچ گونه ادعایی در مورد برنامه نویسی ندارم و انشاءالله این طرح را به کمک دوستان خوبم پیگیری خواهیم کرد.
خواهش می کنم سروران گرامی به این نگاه نکنید که چون یک تازه وارد، تازه کار، از شما پایین تر و ... این طرح را داده از خیر آن بگذرید و مسئولیت ما را دوچندان کنید بلکه با توجه به ویژگی ها و چشم انداز های طرح تصمیم خود را بگیرید.

به منظور اعلام آمادگی و یا ارائه نظرات خود از طریق همین پست و یا دادن پست خصوصی به بنده اقدام فرمایید.

با سلام

من با اینکه پیش شما هیچی هم محسوب نمیشم ولی اگه قبولم کنید هستم .

فقط یه چیز چه جوری باید کار کنیم تو این تاپیک ؟ یا یه جوره دیگه ؟

Morteza561
26-03-2010, 19:07
با سلام

من با اینکه پیش شما هیچی هم محسوب نمیشم ولی اگه قبولم کنید هستم .

فقط یه چیز چه جوری باید کار کنیم تو این تاپیک ؟ یا یه جوره دیگه ؟

خواهش می کنم. شما لطف دارید این طورهام نیست.

همونطور که عرض کردم کار رو این طور آغاز می کنیم که کاربرایی که به یک برنامه نیاز دارند، مشخصات برنامشون رو میدن ما براشون آماده می کنیم.:8:

واقعا از این که اولین نفری بودید که اعلام آمادگی کردید ممنونم. امیدوارم موفق باشید.:11:

شما نفر اول هستید. ببینیم بقیه دوستان چه کار می کنند؟:20:

اگر مشکلی بود در خدمتم.:10:

farshidshd
26-03-2010, 19:33
خوبه . ولی فکر نمیکنید نوشتن پروژه برای اونایی که درخواست میدن بی انصافی در حق خودشونه؟

اگه بنا به یادگیری باشه که همینجوری تو هر تاپیکی میشه کمک کرد تا یاد بگیرن

aaaammmm87
26-03-2010, 19:34
خواهش می کنم. شما لطف دارید این طورهام نیست.

همونطور که عرض کردم کار رو این طور آغاز می کنیم که کاربرایی که به یک برنامه نیاز دارند، مشخصات برنامشون رو میدن ما براشون آماده می کنیم.:8:

واقعا از این که اولین نفری بودید که اعلام آمادگی کردید ممنونم. امیدوارم موفق باشید.:11:

شما نفر اول هستید. ببینیم بقیه دوستان چه کار می کنند؟:20:

اگر مشکلی بود در خدمتم.:10:
میگم ها نمیشه با C# برنامه بنویسید اگه با c# بنویسید من خودم میشم اولین مشتریتون :31::11: در هر صورت طرح خوبیه اگه من هم وقت کردم و در توانم بود کمک میکنم :10:

Morteza561
26-03-2010, 19:40
میگم ها نمیشه با C# برنامه بنویسید اگه با c# بنویسید من خودم میشم اولین مشتریتون :31::11: در هر صورت طرح خوبیه اگه من هم وقت کردم و در توانم بود کمک میکنم :10:

از این که اعلام آمادگی کردید خیلی ممنونم. نه اشکالی نداره پروژه های C# رو هم قبول می کنیم.:10:

پس شما شدید دومین نفر. بقیه دوستان بجنبند.:8:

M i L @ D
26-03-2010, 20:31
خب من در حد سال سوم کامپیوتر ( رشته ی فنی ) میتونم کمک کنم !

اگه احساس میکنید بدرد میخورم ، حتما کمک میکنم !

( ولی شاید این مدت بدلیل مسابقه و کنکور کمتر بتونم همراهتون باشم )

در هر حال ... اگه قبول میکنید ، منم هستم !

MrGee
26-03-2010, 20:42

من هم در حد سال سوم ریاضی هستم:31:
و می خوام کنکور آماده بشم
ولی هر کمکی از دستم بربیاد می کنم:46:

Morteza561
26-03-2010, 21:56
خوبه . ولی فکر نمیکنید نوشتن پروژه برای اونایی که درخواست میدن بی انصافی در حق خودشونه؟

اگه بنا به یادگیری باشه که همینجوری تو هر تاپیکی میشه کمک کرد تا یاد بگیرن

شرمنده من حواسم نشد پست بعدیتون رو دیدم پست شما رو جا انداختم.
درسته نسبتا حق با شماست. ولی برای یه سریا بنده ی خداها استاد دانشگاه یه پروژه بهشون میده در حد دکتری بیچاره وقتی به نوشتن کدهاش فکر میکنه سلولهای خاکستری مغزش نیمسوز میشه:31:

با این تجربه ای که من تو سایت دیدم فکر کنم بتونیم جوابشون رو بدیم.

در ضمن کسایی که قصد یاد گیری دارند هم میتونند ازشون استفاده کنند.

واقعا لطف کردید. انشاءالله که کنکورتون رو به خوبی تمام بگذرونید و موفق باشید.

پس شما شدید نفر سوم

من هم در حد سال سوم ریاضی هستم:31:
و می خوام کنکور آماده بشم
ولی هر کمکی از دستم بربیاد می کنم:46:

قدم رنجه فرمودید جناب Mr Cracker
از این که قبول زحمت کردید ازتون ممنونم. انشاءالله که بعد از رسیدن به درس هاتون بتونید به ما هم گوشه نگاهی بندازید.:10:

پش شما هم شدید نفر چهارم.

بقیه دوستان کجاند پس؟:8:

farshidshd
27-03-2010, 11:40
اگه اینطوره ما هم تا جایی که از دستمون بر بیاد کمک می کنیم

Morteza561
27-03-2010, 12:10
اگه اینطوره ما هم تا جایی که از دستمون بر بیاد کمک می کنیم

از این که قبول کردید همکاری کنید واقعا ممنونم. امیدوارم بتونیم در کنار هم مشکلاتی هرچند کوچک را از جلوی پای کاربران برداریم.:10:

به این ترتیب شما پنجمین داوطلب ما هستید.

داوطلب بیشتر = پشت کار بیشتر برای دیگر کاربران

Rishter
27-03-2010, 12:30
بگيد ايشالله ...................... تا كه بتونيم به كمك خدا همه مشكلات رو حل كنيم . :31:

پس از كي شروع مي كنيم من يكي دوتا توصيه دارم اگه خوشتون اومد قبول كنيد اگه نيومد هم كه هيچ .

1 - يك تاژيك جداگانه با يه عنوان جالب واسه اين كار بذاريم مثل : مدرسه يا كلاس ويژوال بيسيك و ... .

2- يكيش هم اينه كه وقتي كسي مشكلش رو مطرح ميكنه واسه اينكه كار پيچيده نشه يه نفر كه ميتونه اون

مشكل رو حل كنه بگه بعد كار رو شروع كنه تا درهم آميختگي ايجاد نشه .

اين پيشنهادات من بود . . . .

با تشكر فراوان

:40: :11:

farshidshd
27-03-2010, 13:04
درسته. دوستانی هم که کار قبول می کنن باید با بقیه دوستان مشورت داشته باشن تا بتونن با همفکری، کار بهتری ارائه بدن

Morteza561
27-03-2010, 14:15
بگيد ايشالله ...................... تا كه بتونيم به كمك خدا همه مشكلات رو حل كنيم . :31:

پس از كي شروع مي كنيم من يكي دوتا توصيه دارم اگه خوشتون اومد قبول كنيد اگه نيومد هم كه هيچ .

1 - يك تاژيك جداگانه با يه عنوان جالب واسه اين كار بذاريم مثل : مدرسه يا كلاس ويژوال بيسيك و ... .

2- يكيش هم اينه كه وقتي كسي مشكلش رو مطرح ميكنه واسه اينكه كار پيچيده نشه يه نفر كه ميتونه اون

مشكل رو حل كنه بگه بعد كار رو شروع كنه تا درهم آميختگي ايجاد نشه .

اين پيشنهادات من بود . . . .

با تشكر فراوان

:40: :11:
همون طور که عرض کردم از 1389/1/10 شروع می کنیم.
1- پیشنهادتون کاملا عالیه و با ایجاد این تاپیک و رایزنی که مدیران می کنیم شاید تونستیم مهمش کنیم.:8:
2- قبلا به این یکی فکر کرده بودم. به نظرم بعد از این که کسی درخواست داد یکی بیاد بعد از اون پست بزاره که فقط اون بره دنبال کارش.

درسته. دوستانی هم که کار قبول می کنن باید با بقیه دوستان مشورت داشته باشن تا بتونن با همفکری، کار بهتری ارائه بدن

حرف شما هم کاملا درسته. در مورد مشورت هم یک گروه درست می کنیم و کسانی که داوطلب شدند در اون گروه با هم مشورت می کنند.

یه طرح جالب دیگه که چند روزیه تو ذهنمه اینه که ما که هدفمون آموزش و کمکه با این طرحی که قراره تا چند روزدیگه راه بیفته بیشتر داریم به دومیش میرسیم تا اولی. پس برای پررنگ تر کردن آموزش به اعضا (تو خود سایت که کلی کتاب و جزوه و... اومده پس) ما میایم با مشورت قبلی هر هفته (یا به تصمیم شما : هر روز ، هر ماه، هر سال! و ...) یک تمرین تو یه پست جداگونه میزاریم تا کسایی که هدفشون یادگیریه هم بتونند استفاده کنند.( اگر بخوایم یکم جذاب ترش کنیم میتونیم بگیم هر کی پروژه رو تموم کرد برای یکی از ما پروژش رو بفرسته (با پیام خصوصی) و ما هم براش چه میدونم جایزه ای ، امتیازی، چیزی در نظر بیگیریم.)

به نظرتون چطوره؟

FreeMagic
27-03-2010, 15:39
فکر خیلی جالب و خوبی هست
من هم دانشجوی کاردانی ارشد (همون کارشناسی) کامپیوتر هستم و میتونم کمک کنم
ببخشید اینجوری میگم ولی اینا مواردی هستن که باید گفته بشن
شما فکر بعضی از جاها رو نکردین
اولا اینکه توی صفحه اول سایت اونجایی که مربوط به بخش برنامه نویسی هست اگه یه قسمت واسه پروژه ها اضافه بشه که برای تمام زبان ها بشه راحت هرکسی پروژه خودش رو بگه و جواب بگیره خیلی بهتره که توی قسمت ویژوال بیسیک و یا قسمت مربوط به هر زبان دیگه ای سوال خودش رو مطرح کنه
دوما فرض رو بر این میگیریم که حالا من یکی از مشتری ها و تا حالا 5 نفر اعلام آمادگی کردن
و همه هم میتونن کار من رو انجام بدن. حالا 5 نفر باید برن سراغ کار من؟
باید طوری برنامه ریزی کرد که برای هر کار 1 نفر یا حداکثر اگه بزرگ بود 2 نفر این کار رو قبول بکنن و در طول انجام کار با هم هماهنگ باشن تا بتونن بهترین کار رو تحویل بدن
ببخشید که طولانی شد ولی میبایست گفته میشدن هرچند مشکلات دیگه ای هم هست که هنوز خودشون رو نشون ندادن

Morteza561
27-03-2010, 16:22
فکر خیلی جالب و خوبی هست
من هم دانشجوی کاردانی ارشد (همون کارشناسی) کامپیوتر هستم و میتونم کمک کنم
ببخشید اینجوری میگم ولی اینا مواردی هستن که باید گفته بشن
شما فکر بعضی از جاها رو نکردین
اولا اینکه توی صفحه اول سایت اونجایی که مربوط به بخش برنامه نویسی هست اگه یه قسمت واسه پروژه ها اضافه بشه که برای تمام زبان ها بشه راحت هرکسی پروژه خودش رو بگه و جواب بگیره خیلی بهتره که توی قسمت ویژوال بیسیک و یا قسمت مربوط به هر زبان دیگه ای سوال خودش رو مطرح کنه
دوما فرض رو بر این میگیریم که حالا من یکی از مشتری ها و تا حالا 5 نفر اعلام آمادگی کردن
و همه هم میتونن کار من رو انجام بدن. حالا 5 نفر باید برن سراغ کار من؟
باید طوری برنامه ریزی کرد که برای هر کار 1 نفر یا حداکثر اگه بزرگ بود 2 نفر این کار رو قبول بکنن و در طول انجام کار با هم هماهنگ باشن تا بتونن بهترین کار رو تحویل بدن
ببخشید که طولانی شد ولی میبایست گفته میشدن هرچند مشکلات دیگه ای هم هست که هنوز خودشون رو نشون ندادن

با عرض سلام خدمت شما دوست عزیز.
بنده با جان و دل منتظر تمامی نظرات و پیشنهادات کاربران هستم. واقعا از این که با فکر باز به این قضیه نگاه می کنید خوشحالم.
مورد اول رو نسبتا قبلا فکر کرده بودم، و اگر به اولین پست این تاپیک توجه می کردید این نکته رو میدیدید که عرض کرده بودم به کمک مدیران هم اتکا خواهیم کرد. پس به این نکته توجه داشته باشید که الان تازه اول راهیم و هیچ کس پشتیبانی خاصی از ما نکرده. در ضمن این کار من نیست که در قسمت روت سایت یک قسمت درست کنم مخصوص این کار. به قول قدیمی ها : رهرو آن نیست که گهی تند و گهی آهسته رود، رهرو آن است که آهسته و پیوسته رود.
در مورد پیشنهاد دومتون هم که در پست قبل عرض کردم:

2- قبلا به این یکی فکر کرده بودم. به نظرم بعد از این که کسی درخواست داد یکی بیاد بعد از اون پست بزاره که فقط اون بره دنبال کارش.

پس فعلا تا این جا این دو تا نگرانی حل میشه.
من مطمئن هستم که تو این طرح با این وسعت مشکلات، ضعف ها، کاستی ها، نیاز ها و... زیادی وجودداره که بنده به تنهایی قادر به کشف و حل آنها نیستم. پس در همینجا از شما و تمامی همکاران و کاربران خواهش می کنم اگر طرح، پیشنهاد، انتفاد و ... در مورد این طرح دارند در همینجا اعلام کنند.
پس شما هم ششمین داوطلب همکاری با گروه ما برای حل مشکلات کاربران شدید. با آرزوی موفقیت روزافزون شما در تحصیل و کمک به ما برای ادامه ی یاین راه عظیم.:10:

در ضمن یه خبر خوب برای کسانی که به گروه ما می پیوندند:
گروهی تحت عنوان "گروه اختصاصی داوطلبان طراحی پروژه" در بخش گروه های سایت راه اندازی شده که برای هر همکار به زودی یک دعوت نامه به منظور عضویت در این گروه فرستاده خواهد شد.:8:
امکانات گروه ایجاد شده عبارتند از: مشورت کردن برای کمک گرفتن از دیگر همکاران برای انجام پروژه، منابع برای مطالعه بیشتر، آشنایی بیشتر همکاران با یکدیگر و ...

فقط به عنوان آخرین نکته: از انتفادتون بسیار ممنونم و شدیدا منتظر ادامه ی پیشنهدا و یا انتفاداتتون هستم.:20:

در پایان از تمام کاربران به خاطر طولانی شدن مطلب عذر می خوام:11:

roya_borhany
29-03-2010, 09:54
سلام من در زمینه c ,c++ و طراحی با وب از طریق asp.net and vb script میتونم همکاری کنم. امیدوارم به دردتون بخوره:46:

AQOUA
30-03-2010, 19:47
با سلام
منم هستم.
با تشكر

AQOUA
30-03-2010, 19:48
با سلام
منم هستم.

ocz
30-03-2010, 19:56
اصل تاپیکی که زدید خلاف است!!!
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

p d
30-03-2010, 22:18
سلام.

فك كنم پا برهنه پريدم وسط !

قصد بي ادبي ندارم ولي گويا بعضي ها جو گير شدن (:31:) .

بايد بگم كه اين كار شما اشتباه محض هست.

ولی برای یه سریا بنده ی خداها استاد دانشگاه یه پروژه بهشون میده در حد دکتری بیچاره وقتی به نوشتن کدهاش فکر میکنه سلولهای خاکستری مغزش نیمسوز میشه:31:

شايد اين رو درست بگيد, ولي همين پروژه هاست كه باعث يادگيري مطالب ميشه.

پي سي ورلد و امسال اون براي به اشتراك گذاري مطالب به وجود اومدن , اسم اين كار سو استفاده هست.

با اين كار شماها به تنبل بار اومدن بچه هاي كامپيوتر كمك ميكنيد

به نظر من اين كار شما خيانت به همون بچه هايي هست كه از شما پروژه ميخوان...

موفق باشيد.

Payman_62
31-03-2010, 10:04
اصل تاپیکی که زدید خلاف است!!!

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

سلام.
قبلا زیاد در این مورد بحث شده و به نتیجه هم رسیده.

همان طور که دوستمون گفتن درخواست انجام پروژه خلاف قوانین هست.

حتی پارسال پیارسال با توجه به افزایش بیش از حد تاپیک های درخواست پروژه بنده بر خلاف نظر خودم چنین پیشنهادی رو بین مدیران بخش برنامه نویسی مطرح کردم تا جویای نظرشون بشم که همه مخالفت کردند.