PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : LED 32" B 6000

ahhp
26-03-2010, 16:05
سلام بر اساتید
نمیدونم اینجا جای درستی برای مطرح کردن این سوال هست یا نه؟
راستش من یه led 32 اینچ سامسونگ سری b 6000 خریدم.
فروشنده میگفت که قابلیت پخش فیلم از رو ی usb رو داره ، اما هرچی توش فیلم میریزم اصلا نشون نمیده.
یعنی منوش فقط عکس و /اهنگ رو ساپورت میکنه.
تو سایت سامسونگ هم دنبال فریم ور مربوطش گشتم اما کار نکرد.
میخواستم بدونم که آیا اساسا میشه باهاش فیلم دید یا نه ؟ البته از روی فلش مموری
ممنون میشم

Mahdi_Moosavi
26-03-2010, 16:17
سلام بر اساتید
نمیدونم اینجا جای درستی برای مطرح کردن این سوال هست یا نه؟
راستش من یه led 32 اینچ سامسونگ سری b 6000 خریدم.
فروشنده میگفت که قابلیت پخش فیلم از رو ی usb رو داره ، اما هرچی توش فیلم میریزم اصلا نشون نمیده.
یعنی منوش فقط عکس و /اهنگ رو ساپورت میکنه.
تو سایت سامسونگ هم دنبال فریم ور مربوطش گشتم اما کار نکرد.
میخواستم بدونم که آیا اساسا میشه باهاش فیلم دید یا نه ؟ البته از روی فلش مموری
ممنون میشم

خیر . چنین قابلیتی در LED TV های سری 6 وجود نداره . فقط در سری 7 و 8 LED TV های سامسونگ این قابلیت گنجانده شده .

متاسفانه فروشنده اطلاع دقیقی در این مورد نداشته . بهتر بود قبل از خرید در این مورد اطلاعات کسب می کردید .

ahhp
26-03-2010, 16:22
ممنون
فکر کنم باید برم سراغ dvd-player \هایی که این قابلیت رو داشته باشن.
راستی شما تو رنج 100 هزار تومان چی پیشنهاد میکنید؟

Mahdi_Moosavi
26-03-2010, 16:34
ممنون
فکر کنم باید برم سراغ dvd-player \هایی که این قابلیت رو داشته باشن.
راستی شما تو رنج 100 هزار تومان چی پیشنهاد میکنید؟

DVD Player های کنونی فرمت های صوتی و تصویری محدودی رو می تونن پخش کنن . اگر شما دنبال دستگاهی برای جایگزینی قابلیت پخش فیلم توسط پورت TV USB های سمسونگ باشید باید دنبال دستگاهی WD HD Media player بگردید.

اگر هم به مشاوره در این مورد نیاز دارید، در تاپیک های زیر اطلاعات مفیدی می تونید کسب کنید :

معرفی WD HD Media player ، دستگاه جدید پخش HD ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] 1 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) 2 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) 3 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) 4 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) 5 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) ... آخرين صفحه ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]))

مشورت و راهنمایی در مورد خرید dvd player خانگي ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] 1 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) 2 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) 3 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) 4 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) 5 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) ... آخرين صفحه ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]))

موفق باشی .