PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : مسدود كردن تمام تماس هاي كه با خود خط شماره گيري ميشن

Old_Chater
25-03-2010, 20:20
من يه خط ايرانسل دارم ميخواستم بدونم چطوري تمام تماس ها و اس ام اس ها رو كه از گوشي خودم قرار گرفته بشه مسدود كنم و طوري كه دوباره بشه با زدن يه كد فعالش كرد؟آيا همچين چيزي امكان داره دوستان

Mahdi.p30
25-03-2010, 20:32
من يه خط ايرانسل دارم ميخواستم بدونم چطوري تمام تماس ها و اس ام اس ها رو كه از گوشي خودم قرار گرفته بشه مسدود كنم و طوري كه دوباره بشه با زدن يه كد فعالش كرد؟آيا همچين چيزي امكان داره دوستان
خروجی رو میخواید ببندید؟؟
قبلا میشد ، ولی الان کدش خطا میده
فکر کنم هم برای فعال کردنش و هم برای غیرفعال کردنش باید زنگ بزنی 700

pedram79
25-03-2010, 21:09
براتماسها بايد بگردي توتنظيمات گوشي گزينه ارسال شماره روپيداكن واونوازانتخاب توسط اپراتور به حالت هاي ديگه تغييربده براتمام گوشيها وجودداره

yahosein110
26-03-2010, 00:41
سلام دوست عزيز شما ميتوني از ecare تو قسمت خدمات مشتركين يه بخش داره بنام تعليق خط كه از اونجا ميتوني خطتو مسدود يا همون يه طرفه كنيد.

Old_Chater
26-03-2010, 13:42
سلام دوست عزيز شما ميتوني از ecare تو قسمت خدمات مشتركين يه بخش داره بنام تعليق خط كه از اونجا ميتوني خطتو مسدود يا همون يه طرفه كنيد.

متشكرم يه خورده بيشتر توضيح ميدين

yahosein110
26-03-2010, 16:01
چشم حتما
شما اگه رمز ورود به Ecare رو نداريد يه sms خالي به 130 بزنيد(ازخط ايرانسلتون)بعد يه رمزي رو براتون ميفرسته كه شما ميتونيد با اون رمز و شماره ي پشت سيمكارت(يك عدد9رقمي كه با 0 شروع ميشه)به آدرس زير برويد و پس از وارد شدن چند قسمت داره كه يكيش خدمات مشتركينه و توي اين خدمات مشتركين يه گزينه داره كه نوشته تعليق خط پس از انتخاب گزينه ي تعليق خط از شما علت و تاريخ فعال سازيه اونو ميخواد كه شما از هر روزي كه بخوايي خطت تعليق بشه اون تاريخو وارد ميكني.به همين سادگي

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
سوالي بود درخدمتم.