PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : کنترل کامپیوتر

jamy_khoshtip
25-03-2010, 16:53
سلام . من از یکی شنیده ام که با برنامه net support school می توان با نصب برنامه در هردو کامپیتر ها و انجام یک سری مراحل به کامپیوتر یکدیگر دسترسی داشت !؟

آیا امکان دارد !؟

joe_satriani
25-03-2010, 18:08
بله. با نصب net support بر روي يك سيستم شما ميتونين سيستم هاي ديگه كه توي شبكه هستند رو مانيتور كنين و بهشون دسترسي داشته باشين و حتي بتونين كنترلشون كنين.

jamy_khoshtip
25-03-2010, 22:39
سلام . بله این نکته رو می دونم . اما خوب منی که تهرانپارس هستم و اونی که جمهری چه جوری میشه !؟ بالاخره باید یک شبکه ای بین من و وی باشد !؟؟!؟!

آنتی
27-03-2010, 07:18
سلام
این برنامه برنامهای تحت شبکه است یعنی شما یابد اول شبکه تون برقرار باشه بعد از این برنامه استفاده کنید
موفق باشید

jamy_khoshtip
27-03-2010, 11:02
خوب من هم همین رو می گویم دیگه ! باید یک سیمی ، شبکه wan چیزی وجود داشته باشه ! درسته !؟!؟

آنتی
27-03-2010, 19:05
خوب من هم همین رو می گویم دیگه ! باید یک سیمی ، شبکه wan چیزی وجود داشته باشه ! درسته !؟!؟
دقیقا درسته

halfblod
28-03-2010, 23:09
این چه کاریه

با برنامه remote assistance کار کن
این دردسرهارو هم نداره
فرق نمی کنه شما تهران باش طرف مقابلت آمریکا...
فقط باید به اینترنت وصل باشه....
که با تغییر توی سورس برنامه هم می تونید به صورت اتوماتیک وار وصل شی به کامپیوتر طرف(هم مشاهده کنی و اگر خواستی کنترل کنی)

jamy_khoshtip
29-03-2010, 16:51
سلام .راستش من چون الان دارم شبکه می خونم با برنامه remote desktop می خواستم وصل بشم . ولی خوب با تحقیقاتی که کردم دیدم با این ip ها نمیشه . چون مشتر است ! درسته ؟؟؟

حالا با این برنامه یک توضیحی رو می دهید .

با تشکر

permind
30-03-2010, 13:13
بهترین برنامه برای ریموت دسکتاپ از همه منظور ultravnc هستش که رایگانه و نیاز به کرک هم نداره.

Dr Hannibal
30-03-2010, 13:32
سلام . من از یکی شنیده ام که با برنامه net support school می توان با نصب برنامه در هردو کامپیتر ها و انجام یک سری مراحل به کامپیوتر یکدیگر دسترسی داشت !؟

آیا امکان دارد !؟

بهرتین برنامه برای این کار Symantec pcAnywhere

کاملا انگار پشت سیسیتم طرف هستی همه کار هم انجام میشه داد. :46:

بسته به سرعت نت داره هرچی بیشتر کنترل سریع تر.

اخرین نسخه با توضیحات

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

موفق باشید.

jamy_khoshtip
30-03-2010, 15:35
از همه ممنونم . ولی خوب جوابم رو نگرفتم .

من adsl دارم و طرف دیال آپ --- حالا من می تونم ارتباط برقرار کنم یا نه !؟؟!

با تشکر

permind
30-03-2010, 15:41
بله که میشه در نرم افزار ultravnc شما هنگام کانکت شدن انتخاب می کنید که از چه طریقی می خواید وصل بشید طرف مقابل هم باید این نرم افزار رو نصب کنه و باید ultravnc server رو اجرا کنه تا شما بتونید به سیستمش وصل بشید.