PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : اسکرپت باخبرسازی on بودن ای دی یاهو

n340
25-03-2010, 00:39
سلام بر همه از دوستان اسکرپت نویس کسی اسکرپتی سراغ داره که هر وقت اون ای دی ان باشه
یه پیام ارسال کنه

اسکریپ بصورت ران تایم رو سرور باشه
و انلود نباشه
مثلا با cgi jquery یا همچین زبونی که همیشه این ای دی رو چک کنه

n340
28-03-2010, 11:43
یعنی یکی اطلاعات نداشت
من که دادم یکی برام نوشت
حالا میخوام رو invisiable نشون بده

MrGee
28-03-2010, 12:05
اسکریپت رو اینجا بزارید تا بقیه هم استفاده کنن.

برای این کار می تونید از سایتهایی که برای این کار طراحی شده استفاده کنید.

مثل

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

nima_pw
28-03-2010, 12:29
بچه ها کسی میدونه به همین سایتی که جناب MR Cracker گفتند یا حالا هر سایت ای که برای اینکاره چطور میشه وصل شد؟ یعنی من سایتم رو که راه انداختم بعد که میخوام آی دی کسی رو چک کنم، اکی که کردم به سایت مثلا kopy.ir وصل شه و جواب رو از اون سایت بگیره؟ php بلدم اما نمیدونم برای این کار کدش چیه

مرسی

MrGee
28-03-2010, 12:56
اسکریپت خبر سازی از آنلاین بودن.

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

nima_pw
28-03-2010, 20:47
حالا بخوایم از سایت دیگه اطلاعات رو بگیریم چی نمیشه نه؟چون مسیر ایمیج رو که نداریم، درسته؟
راهی نداره؟

MrGee
28-03-2010, 21:03
متوجه نشدم.

Benygh
28-03-2010, 21:13
اين اسکريپت رو به صورت نصبي ميتونه کسي ارائه بده تا روي هاست نصب کنم و بعد برام ميل بزنه و يا پي ام ؟!

nima_pw
29-03-2010, 12:24
متوجه نشدم.

خب شما اطلاعات آن یا آف بودن رو از یاهو دارید میگیرید با قطعه کدی که تو پست قبلیتون دادید.
منظور من اینه که چطوری میتونم از یه سایت دیگه مثل همین kopy.ir اطلاعات رو بگیرم، یعنی به سایت kopy.ir کانکت بشم برای چک کردن آیدی افراد (یعنی خودم سایت چک کردن آیدی رو داشته باشم اما اوقتی کسی آیدی مورد نظرشو زد، برای فهمیدن حالت اون آیدی که آن یا مخفی با آفه، به سایت مثلا kopy.ir وصل شم و از اونجا اطلاعات رو بگیرم، یعنی سایت من در واقع یه ظاهره و اطلاعات رو از سایت های دیگه میگیره)
میشه همچین کاری؟ (به جز مثالی که زدید برای یاهو، همین kopy.ir رو میتونید بگید چطوری بهش وصل شم؟)