PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : نورپردازی پشت رینگ :

hesamkowsar
25-03-2010, 00:04
دوستان من تو خیابون یه پرشیا رو دیدم پشت رینگاشو نور پردازی کرده بود خدا..دیسک اینا همه ابی خاصی بود..ولی نه خز بازی...چون به نظر من زیر ماشین نور پردازی خز شده و :2:
حالا منم میخوام اینکارو انجام بدم...به کمک شما...اگه عکسی چیزی دارید بزارید...
ولی کار مشکلی باید باشه چون نه جای سیم هست نه چیزی...چه نوع چراغی باید استفاده کرد؟smd (سوپر فلاکس)؟یا نعون؟

راهنمایی کنید:20:
مرسی

rami_hemi
25-03-2010, 16:59
همون نئون هستش انگار فکر نکنم روی خود رینگ بشه سوارش کرد چون برقش مشکل ایجاد میکنه به احتمال قوی روی یه سینی چیزی پشت رینگ سوار میشه و ثابت هستش .
حالا باید یه جوری مثل گیره ترمز رو یه پایه ثابت باشه

hesamkowsar
25-03-2010, 17:31
ثابت بودش و فکر کنم رو یه گوشه گلگیر بود..چون نور ثابت بود...البته جاییه که گل و اب میخوره...نمیدونم چی بود ولی کار تازه و تکی بود...تا خز نشده راهشو پیدا کنم انجام بدم...!!!
من فکر کنم ازین led جدیدا بود چون نئون انقدر نور و این نوع ابی نداره...
باید یه روز برم لاستیکو باز کنم پشتشو ببینم چیکار میشه کرد...

hesamkowsar
26-03-2010, 15:32
دوستان طرف رو امروز همون طرفایی که دیده بودم دوباره دیدم....با کلی بوق و اشاره نگهش داشتم ازش سوال کنم...
خلاصه گفتم لامپ سوپر فلاکس هست...نگاه کردم 3 تا گوشی گلگیر پیچ کرده...گفت ضد اب هست...نگفت از کجا خریده ...پیچوند
حالا باید بگردم دنبال سوپر فلاکس...

Hektor
26-03-2010, 17:14
لامپ سوپرفلکس هم از LED تشکیل شده
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
اینجا میتونی اطلاعات و خریدش را ببینی
carsport.ir

hesamkowsar
26-03-2010, 18:10
ایول شبیه این بود اما کوتاهتر...ولی توش led هاش انقدر فاصله نداشت...
چسبیده به هم بود...احتمالآ smd سوپر برایت هست که نورش مثل زنون هست

ساوه الکتریک
23-05-2021, 19:38
سلام چطوری شما ؟
بنظرم میتونید از رینک لایت عکاسی یا رینگ لایت گوشی استفاده کنید تا نورپردازی عکاسی و فیلمبرداری حرفه ای را بتوانید تجربه نمایید.
این محصولات با تکنولوژی لامپ ال ای دی عکاسی ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) و لامپ ال ای دی گوشی ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) طراحی و تولید شده اند تا کار شما را در استفاده و تولید محتوا برای شبکه های احتماعی مثل یوتیوب،اینستگرام،پینترسنت خیلی راحت و سریعتر کنه . حتما بهتون پیشنهاد میکنم سه سرچی تو گوگل بزنید و محصولات رینگ لایت رو نگاهی بهش بندازید میتونه براتون جذاب باشه.