PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : درخواست: همکاری جهت ایجاد یک ماهنامه ی اینترنتی بازی های کامپیوتری ?!~!؟

DaRiOuShJh
24-03-2010, 23:33
دوستان خسته نباشید

والا توضیح موضوع که یه مقدار پیچیده است و گره خورده
ولی در هر صورت تا روشن شدن وصعیت یه خلاصه میگم:

من و چند تن دوستان (البته ایده رو دستمون دانیال جان مطرح کردن) تصمیم گرفتیم که یه ماهنامه ی بازی با هم راه بندازیم
همه چیز هم داشت خوب پیش میرفت و اعضا و گروه ها مشخص شده بود و ... تا این موضوعات اخیر فیــــلتر شدن سایت ها و ... پیش اومد و همه چی به هم ریخت.

ما هم در کل نمیخواستیم به انجمنی وابسته باشیم ولی چون کار عمومی بود خواستیم که از یکی اط انجمن ها هم پشتیبانی کنیم

خلاصه الان که اون انجمن یه مقدار اوضاش گره خورده منم به دوستانی که از انجمن های مختلف من جمله همین انجمن

در هر صورت الان کار نیمه کاره مونده گفتم اینجا مطرح کنم حالا اگه از دووتان قدیم کسی هست یا دوستان جدیدی میخوان به گروهمون اضافه شن کار رو فعلا اینجا ادامه بدیم تا وضعمون به ثبات برسه

گرافیک ها و کد ها هم همه چی آماده هست طبق تصاویر زیر
فقط مطالب رو بزاریم کار تمومه

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

در مورد لوگو و اسامی و ... هم موقتی هستند در تصاویر
تا نام جدید برای مجله انتخاب بشه و ...

در کل اوضاع اون طوری که میخواستیم پیش نرفت وگرنه الان باید شماره اول مجله هم بیرون اومده بود ولی چه میشه کرد

در هر صورت دوستان اگر پایه هستند میتونیم دوباره از اول شروع کنیم (اول که نمیشه گفت یه مقدار جلوتر هستیم:46:)

حتما دوستان قدیم هم به ما ملحق خواهند شد...

برنامه هاى كنونى:

1.پيدا كردن مطالب و اخبار داغ و جديد دنياي بازي. (بخش تحريريه)

1. گروه تحریریه
1.1 تیم تهیه و گردآوری مطالب
وظایف: جمع آوری مطالبی که قرار است بر رویشان کار شود از منابع مختلف شامل، review ها، بازی های ماه یا سال؛ آخرین بازی ها منتشر شده، امتیازات، مقالات و ... (انگلیسی یا فارسی)
سردبير: D@niel ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

نیازها: دسترسی به اینترنت، شناخت سایت های مختلف اخبار و اطلاعات بازی های کامپیوتری

اعضا:

wonderful ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
Hunter lord ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

1.2 تیم ترجمه
وظایف: ترجمه و تلخیص و گردآوری مطالب انگلیسی شامل توضیحات، مقایسه بازی ها، review ها و ... (اکثرا از Gamespot.com)

نیازها: آشنایی کامل به زیان انگلیسی، آشنایی به اصطلاحات تخصصی سبک ها و بازی های کامپیوتری

اعضا:

msaadat73 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

1.3 تیم نویسندگان
وظایف: نویسندگان مقالات متفرقه، آموزش ها، نقد و بررسی ها و بررسی وضعیت بازی های در ایران و روابط مخاطبان بازی های کامپیوتری

اعضا:

wonderful ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
Hunter lord ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
DaRiOuShJh ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

1.4 تيم Flash Back (بازي هاي قديمي)
وظايف: پيدا كردن اطلاعات،اخبار،نقد ها،توضيحات،امتيازات و ... درباره ي بازي هاي قديمي

اعضا:

DaRiOuShJh ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

2. گروه گرافیک

2.1 تیم طراحی لوگو (آرم) و لوگوهای مناسبت های مختلف در طول سال
سردبير:

اعضا:

2.2 تیم طراحی جلد، header و footer صفحات اول، فهرست، صفحات مجله

اعضا:

2.3 تیم کار بر روی گرافیک ها و تصاویر بازی های مطالب موجود در ماهنامه

اعضا:

3. گروه انتشار publish
3.1 تیم انتشار نسخه ی قابل دانلود

اعضا:

3.2 تیم انتشار نسخه ی آنلاین (تحت وب)

اعضا:

DaRiOuShJh
25-03-2010, 00:20
دوستان نویسنده و منتقد هم اگر دوست داشته باشن میتونن موضوعات و مجلاتشون رو با نام خودشون در مجله به انتشار برسونن
تنها کافیه در این تاپیک پست بزنید

اگر نظری پیشنهادی چیزی هم دارید خوشحال میشیم:10:

نحوه ی کار گروه گرافیک مجله ی بازی پرشین تولز و چند پیشنهاد

توسط سردبير بخش گرافیک :
خوب دوستان
یه سری موضوع هست که به طور خلاصه براتون شرح میدم تا روال کار تیم گرافیک مجله دستتون بیاد
مخصوصا اعضای تیم گرافیک حتما این پست رو مطالعه کنند:

0. لوگوی مجله رو با فرمت Png و transparent اپلود کردم براتون که هر کی لازم داشت تو کارها استفاده کنه، ترجیحا با بک گراند روشن استفاده کنید:

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

1. در ابتدای مجله ما یه صفحه به عنوان جلد مجله داریم که سایزش 800 در 600 پیکسل هست و تمام صفحه رو میگیره
مطالبی نظیر عکس هایی از بازی های جدید و عناوین Feature و همینطور بازی هایی که مقالات مختلفی در ماهنامه ازشون هست در این صفحه به صورته گرافیکی قرار میگیره و رسیدگی و طراحی این بخش با تیم طراحی جلد مجله هست.

2. کاربر با کلیک بر روی جلد مجله وارد بخش اصلی صفحات و مطالب مجله میشه مثلا همچین چیزی (البته طرح اولیه هست):

در کادر سمت راست مطالب مجله با آیکون های مرتبط به هر بخش به شرح زیر قرار میگیرند: (این طرح اولیه هست و بنا به نیاز توسط دانيال عزیز سردبیر بخش تحریریه تغییر پیدا میکنه)

پیشگفتار
اخبار بازی های جدید

نقد و بررسي يا پيش نمايش:
عنوان بازی

عنوان بازی

عنوان بازی

...

دنیای بازی های کامپیوتری

کنسول (معرفی برخی كنسول ها‌)

PC
کنسول های دستی

تلفن همراه ( ازشماره ی دوم به بعد)

مقالات آموزشی

مطالب متفرقه
ساخت و ویرایش بازی ها
...

درباره ما
تماس باما

3. لینک منابع رو هم حالا میتونیم کامل قرار بدیم

4. عکس هایی که برای بک گراند مجله استفاده میشن باید با کیفیت بالا و ابعاد 1600 در 1200 پیکسل باشن

5. حداکثر تا یه هقته مونده به تاریخ انتشار مجله باید مطالب به گروه گرافیک و انتشار رسونده بشه

6. عکس های موجود در مقالات و ... باید توسط تیم گرافیک ویرایش بشن و با سایز های استاندارد و یکسان که در آینده اعلام خواهد شد قرار گیرند

7. در صورت نیاز قالب های آماده برای تغییرات لازم در تصاویر گرافیک ها در اختیار اعضای تیم گرافیک قرار خواهد گرفت

8. آیکون و گرافیک جالب که به کاره مجله بیاد دیدید اگر با فرمت PNG و transparent بود و سایز بزرگ اینجا بزارید.

Mr-Live
25-03-2010, 01:56
با سلام ،
دوست عزیز لطفاً زمینه هایی که امکان همکاری وجود دارد را مشخص فرمایید .
به عوان مثال :
فهرست کلی مقالات .
با تشکر .

DaRiOuShJh
25-03-2010, 15:07
ممنون برادر
اطلاعات لازم در پست اول قرار داده شد

یه مقدار دوستان فعالیت کنند تو این تاپیک کار بیافته رو غلطک دیگه درباره نام مجله هم تصمیم میگکیریم و ....

عنوان سر دبیر تیم تحریریه هم موقتا برای دانیال جان رزرو میشه:46:

Big-travian
25-03-2010, 15:55
انجمنی که گزاشی چیلتره!

Big-Boss
25-03-2010, 16:22
بنده نه قصد نصیحت دارم نه تشویق نه توبیخ
الان چنیدین مجله اینترنتی ویدئوگیم فارسی داریم کارشون هم خوبه
پیشنهاد میکنم با اونا همکاری کنید تا اینکه موازی کاری کنید یه دفعه شاهد 100 تا نشریه اینترنتی بازی به فارسی ایجاد شه که خیلیاش به 1 شماره هم نکشه.

اینجور که شما دوست عزیز قصد شروع کردن دارید صرف یه تصمیم و حالا مطلب گزاشتن نتیجه نمیده هیچی باعث دلسردی سایر کسانی که اینکار رو میکنن هم میشه
هم این عزیزان که بدون پشتوانه مالی و رایگان کارشون هست اگه کارشونادامه دار باشه میتونن چند تا اسپانسر هم جذب کنند کارشون رو توسعه بدن.
ولی وقتی پر بشه از این ایده نه اونی که میخواد بخونه رغبتی پیدا میکنه , نه اونی که شاید بخواد یه آگهی چیزی داشته باشه

-----------------

همون پیشنهاد اول من فکر کنید شما که ماشالله استعداد طراحی و دیزاین و ... دارید با یکی از نشریات الکترونیکی همکاری کنید.
یه کار قوی بهتر از 100 تا کار ضعیف میشه.

DaRiOuShJh
25-03-2010, 16:58
انجمنی که گزاشی چیلتره!

برادر مشکله اساسی همین بودک ه اینجا این تاپیک رو زدم دیگه:31:
مشکل که نداشت

بنده نه قصد نصیحت دارم نه تشویق نه توبیخ
الان چنیدین مجله اینترنتی ویدئوگیم فارسی داریم کارشون هم خوبه
پیشنهاد میکنم با اونا همکاری کنید تا اینکه موازی کاری کنید یه دفعه شاهد 100 تا نشریه اینترنتی بازی به فارسی ایجاد شه که خیلیاش به 1 شماره هم نکشه.

اینجور که شما دوست عزیز قصد شروع کردن دارید صرف یه تصمیم و حالا مطلب گزاشتن نتیجه نمیده هیچی باعث دلسردی سایر کسانی که اینکار رو میکنن هم میشه
هم این عزیزان که بدون پشتوانه مالی و رایگان کارشون هست اگه کارشونادامه دار باشه میتونن چند تا اسپانسر هم جذب کنند کارشون رو توسعه بدن.
ولی وقتی پر بشه از این ایده نه اونی که میخواد بخونه رغبتی پیدا میکنه , نه اونی که شاید بخواد یه آگهی چیزی داشته باشه

-----------------

همون پیشنهاد اول من فکر کنید شما که ماشالله استعداد طراحی و دیزاین و ... دارید با یکی از نشریات الکترونیکی همکاری کنید.
یه کار قوی بهتر از 100 تا کار ضعیف میشه.

ممنون برادر
والا من تو همون تاپیک مرحوم! هم همون اول عرض کردم اگر کسی از نشریات قصد همکاری ای چیزی داره خوشحال میشیم با هم کار کنیم ولی خبری نشد
اگر بتونیم نقاط قوت رو ادغام کنیم به مراتب کاره بهتری در خواهد اومد ولی اگه طرفین هم تفاهم داشته باشن تا حدی
اگز از دوستان کسی قصد همت و همکاری داری بسم الله

M A X I M U M
25-03-2010, 19:20
چي به كسي كه همكاري مي كنه مي رسه؟

DaRiOuShJh
25-03-2010, 20:20
تنها تجربه ی کار گروهی و همکاری با دیگر دوستان + درج نام در تیم مجله:20:

Hunter lord
26-03-2010, 09:05
من کارم نقد بازی و توی تاپیک بررسی و پیش نمایش بازی های PSP هم فعالیت می کنم . می تونی برای نقد بازی های PSP و در مواردی PC و X360 حساب کنی .

DaRiOuShJh
26-03-2010, 16:33
ممنون برادر
خیلی خوبه

STON-COLD
26-03-2010, 16:41
علاقه ای به تلف کردن وقت در این موارد ندارم!
ولی اگه راه افتاد من هم استفاده میکنم

wonderful
26-03-2010, 19:32
منم تو pc و مخصوصا psp هستم

DaRiOuShJh
26-03-2010, 23:36
علاقه ای به تلف کردن وقت در این موارد ندارم!
ولی اگه راه افتاد من هم استفاده میکنم

ممنون
طرفدار هم بالاخره در هر صورت لازمه و باعثه تداوم کار و مشوق کار بچه ها میشه

به به به
خیلی ممنون
حتما رو شما هم حساب میکنیم پس

DaRiOuShJh
26-03-2010, 23:51
من کارم نقد بازی و توی تاپیک بررسی و پیش نمایش بازی های PSP هم فعالیت می کنم . می تونی برای نقد بازی های PSP و در مواردی PC و X360 حساب کنی .

دوستان عزیزثی که اعلام آمادگی کردن اگر دقیق بتونن مشخص کنند که اسمشون در کدوم عناوین اضافه بشه خیلی خوب میشه
از این لیست:

1. گروه تحریریه
1.1 تیم تهیه و گردآوری مطالب
وظایف: جمع آوری مطالبی که قرار است بر رویشان کار شود از منابع مختلف شامل، review ها، بازی های ماه یا سال؛ آخرین بازی ها منتشر شده، امتیازات، مقالات و ... (انگلیسی یا فارسی)
سردبير:

نیازها: دسترسی به اینترنت، شناخت سایت های مختلف اخبار و اطلاعات بازی های کامپیوتری

اعضا:

1.2 تیم ترجمه
وظایف: ترجمه و تلخیص و گردآوری مطالب انگلیسی شامل توضیحات، مقایسه بازی ها، review ها و ... (اکثرا از Gamespot.com)

نیازها: آشنایی کامل به زیان انگلیسی، آشنایی به اصطلاحات تخصصی سبک ها و بازی های کامپیوتری

اعضا

1.3 تیم نویسندگان
وظایف: نویسندگان مقالات متفرقه، آموزش ها، نقد و بررسی ها و بررسی وضعیت بازی های در ایران و روابط مخاطبان بازی های کامپیوتری

اعضا:

1.4 تيم Flash Back (بازي هاي قديمي)
وظايف: پيدا كردن اطلاعات،اخبار،نقد ها،توضيحات،امتيازات و ... درباره ي بازي هاي قديمي

اعضا:

2. گروه گرافیک

2.1 تیم طراحی لوگو (آرم) و لوگوهای مناسبت های مختلف در طول سال
سردبير:

اعضا:

2.2 تیم طراحی جلد، header و footer صفحات اول، فهرست، صفحات مجله

اعضا:

2.3 تیم کار بر روی گرافیک ها و تصاویر بازی های مطالب موجود در ماهنامه

اعضا:

3. گروه انتشار publish
3.1 تیم انتشار نسخه ی قابل دانلود

اعضا:

3.2 تیم انتشار نسخه ی آنلاین (تحت وب)

اعضا:

Layken
26-03-2010, 23:59
من هم مشتاق به همکاری بودم ولی حیف که خدمت سر رسید...
وگرنه از جون مایه میزاشتیم.

xeNociDe
27-03-2010, 07:00
سلام داريوش جان چطوري چي شد چرا يك دفعه ----- شد من دو سه تا مقاله براي ترجمه داشتم ( منو كه يادت مياد محمدم همون MMD ديگه ) راستي دانيال جونم اينجان؟؟؟
- اسم منم بنويسي ها ماديگه جزو سابقه دارهاييم!

Hunter lord
27-03-2010, 08:22
من توی تیم نویسندگان هستم دیگه ( کارم فقط نقد بازی ... خوراکم اینه )

گروه Flash back هم دوست دارم باشم . البته اگر جا باشه .

wonderful
27-03-2010, 11:51
منم تو تیمهای 1.1 با 1.3 هستم

DaRiOuShJh
27-03-2010, 13:52
سلام داريوش جان چطوري چي شد چرا يك دفعه ----- شد من دو سه تا مقاله براي ترجمه داشتم ( منو كه يادت مياد محمدم همون MMD ديگه ) راستي دانيال جونم اينجان؟؟؟
- اسم منم بنويسي ها ماديگه جزو سابقه دارهاييم!

سلام
اتفاقا دیروز دانیال تو یاهو مسنجر برام پیغام گزاشته بود
داره رو مطالب کار میکنه
منم ادرس اینجا رو براش گزاشتم گفتم اگه تونست بیاد اینجا
والا همون تاپیک که میشد خیلی بهتر بود ولی اوضاعه پرشین تولز داره یه مقدار زیادی دوباره خراب میشه
هم تو این مدت چند بار داون شده هم پشته هم داره فیـــلتر میشه
برای همین گفتم هنوز کار رو شروع نکردیم یه انجمن که امن تره رو انتخاب کنیم برای کارمون که وسطه کار به بن بست نخوریم یه دفه
با فیلتــر شکن های معمولی هم بعضی اوقات نمیشه پست داد و همین طور همه دسترسی ندارن
دردسر میشه اینطوری پیش بره

به نظرم بچه ها بیان اینجا و از دوستان همینجا هم استفاده کنیم خیلی بهتره
از طرفی هم اگر احیانا دوستانی اونور نتونستن تو اینجا هم بیان باز میتونن مطالب رو به دانیال جان از طریق ایمیل یا .... برسونن با اسمشون تو ماهنامه قرار داده بشه

حالا کار قطعی شد تو اون تاپیک هم کامل اعلام میکنیم که همه در جریان باشن

من توی تیم نویسندگان هستم دیگه ( کارم فقط نقد بازی ... خوراکم اینه )

گروه Flash back هم دوست دارم باشم . البته اگر جا باشه .

منم تو تیمهای 1.1 با 1.3 هستم

مرسی الان اضافتون میکنم:10:

xeNociDe
27-03-2010, 15:13
داريوش جان...!
مارو كه اضافي نكردي بابا جان راستي چرا اسماشون نيست!؟

Hunter lord
27-03-2010, 16:05
من توضیحات صفحه اول رو خوندم و دو سوال برام پیش اومد :

1 . چگونه باید مطالب رو به نشریه برسونیم ؟

2 . از کی کار شروع می شه ؟

D@niel
27-03-2010, 17:26
سلام.
اين اولين پستم اين جا هست.:27:
اميدوارم كه بتونم اين جا هم مثل فروم پرشين تولز فعال باشم(كه متاستفانه شيلتر شد!):10:
دوستان من سر دبير بخش تحريريه هستم...
متاستفانه به دليل شيلتر شدن پي تي فعلا اين جا كار ها رو مرتب ميكنيم.
من قبلا با داريوش جان هماهنگ كردم.
توي اين تاپيك،قبلا هماهنگ نيشديم كه ----- شد.
اين هم پروفايل من توي پي تي هست.

لينك پروفايل:

لينك تاپيك:

DaRiOuShJh
27-03-2010, 18:09
داريوش جان...!
مارو كه اضافي نكردي بابا جان راستي چرا اسماشون نيست!؟

شرمنده:31: سن آدم میره بالا که دیگ هوش و حواس نمیمونه برای آدم:27:
اضافه شد برادر

من توضیحات صفحه اول رو خوندم و دو سوال برام پیش اومد :

1 . چگونه باید مطالب رو به نشریه برسونیم ؟

2 . از کی کار شروع می شه ؟

1. دانیال جان مسئول و سردبیر بخش تحریریه هستن و جزئیات رو میدن برادر
مراحل کار سادس، دوستان تیم تحریریه کارهاشون رو با دانیال جان هماهنگ میکنن و پس از اتمام کارها در قالب فایل RTF با Microsoft document word ذخیره میکنن و میفرستن برای ایشون
بعد ایشون و تیم ویرایش تغییرات لازم رو میدن و میفرستن برای تیم گرافیک و بنده برای کد نویسی و تغییرات لازم و قرار دادن در مجله
برای مقاله هاتون تاپیک هم حالا بعد یا قبل از انتشار هر ماهنامه (نظر دانیال جان ببینیم چیه) میزنید که هم به عناون منبع با اسمه خودتون اونجا ثبت بشه هم در مجله لینک بشه:46:

2. یه مقدار بچه ها جمع شن و اگر نیاز بود نام جدید برای مجله انتخاب کنیم کار رو شروع میکنیم:46:

D@niel
27-03-2010, 18:17
1. دانیال جان مسئول و سردبیر بخش تحریریه هستن و جزئیات رو میدن برادر
مراحل کار سادس، دوستان تیم تحریریه کارهاشون رو با دانیال جان هماهنگ میکنن و پس از اتمام کارها در قالب فایل RTF با Microsoft document word ذخیره میکنن و میفرستن برای ایشون
بعد ایشون و تیم ویرایش تغییرات لازم رو میدن و میفرستن برای تیم گرافیک و بنده برای کد نویسی و تغییرات لازم و قرار دادن در مجله
برای مقاله هاتون تاپیک هم حالا بعد یا قبل از انتشار هر ماهنامه (نظر دانیال جان ببینیم چیه) میزنید که هم به عناون منبع با اسمه خودتون اونجا ثبت بشه هم در مجله لینک بشه:46:

2. و اگر نیاز بود نام جدید برای مجله انتخاب کنیم کار رو شروع میکنیم:46:

1.خيلي ممنون داريوش جان.:40:
بهتره بعد از مجله باشه...

2. ...:20:

نظر من بر ثابت ماندن نام مجله هست...
ببينيم نظر دوستان توي پرشين تولز چيه،اگه موافق بودند من حرفي ندارم.

راستي داريوش جان اگه ميشه طرح ابتداي مجله رو بزاريد تا دوستان بيشتر آشنا بشن...
ممنون

به زودي برنامه ها رو مرتب ميكنم و توي همين تاپيك ميزارم3.

DaRiOuShJh
27-03-2010, 18:36
خوب بچه ها باز بحثه این اومد که اسمه مجله عوض بشه یا نه
این فیلـــترینگ بی موقع همه ی کاسه کوزمون رو به هم ریخت
به نظره من وضعه پرشین تولز یه مقدار بو داره! ممکنه کار دستمون بده دیر یا زود
مجله ای که این قد وقت گزاشته بشه روش ولی آخرش جاش توی یه تاپیک توی یه انجمن فیـــلتر شده باشه که خیلی ها بهش دسترسی نداشته باشن و خاک بخوره به نظره من سرنوشت خوبی نداره

میتونیم یه اسم مجزا براش انتخاب کنیم و مجزا کار کنیم ولی کماکان لینک های مجله متعلق به کاربران همین دو انجمن یا انجمن های دیگه باشه و همینطور لینک میشن به صفحات هر کدوم تو این انجمن یا اون انجمن

نظرتون چیه؟
البته منم پرشین تولز رو خیلی دوست دارم ولی خوب اینطور که پیداست دیوارش یه مقدار زیادی کوتاهه:20:

خلاصه الان دو راه داریم:

1. ادامه مجله با همون نام Persian tools game magazine
2. انتخاب نام جدید

در هر دو صورت ما کارمون جدا از این انجمن یا پرشین تولز هست ولی تاپیک ها و منابع و لینک ها به این دو انجمن میشن؟

یه چیزی مثله مجله ی گاما که اسمه مجزایی داره ولی کار بچه های مجید آنلاین هست

DaRiOuShJh
27-03-2010, 18:44
1.خيلي ممنون داريوش جان.:40:
بهتره بعد از مجله باشه...

2. ...:20:

نظر من بر ثابت ماندن نام مجله هست...
ببينيم نظر دوستان توي پرشين تولز چيه،اگه موافق بودند من حرفي ندارم.

راستي داريوش جان اگه ميشه طرح ابتداي مجله رو بزاريد تا دوستان بيشتر آشنا بشن...
ممنون

به زودي برنامه ها رو مرتب ميكنم و توي همين تاپيك ميزارم3.

1. دانیال جان میگم به نظرم یه جوری باشه که پایینه هر مقاله لینک توی انجمنش هم زده بشه خیلی خوبه ها؟ چون از لحاظ گزاشتن لینک مشکلین داریم دیگه توی مجله
این طوری خواننده هم میتونه راحت مقاله ای رو خوند و ازش خوشش اومد یا سوالی چیزی در موردش داشت رو لینکش کلیک کنه و بره مستقیم پیشه صاحب مقاله:20:

2. یه مواردی رو تو پست پیشم اشاره کردم
اونا رو هم در نظر داشته باشیم به نظرم بهتره
بچه های پرشین تولز رو هم راضی میکنیم
در هر صورت حق و نام تهیه کنندگان و دست اندرکاران مجله شدیدا محفوظ است!:31:

در مورد طراح هم برادر تا همین دیروز تو پست اول گزاشته بودم ولی چون سنگین شده بود ورشون داشتم
حالا لین کاهشون رو میزارم کسی خواست ببینه
البته مثلا میخواستیم لو نره طرح زودتر ولی خوب همه چی که به هم ریخته! اینم روش:27:

D@niel
27-03-2010, 19:06
خوب بچه ها باز بحثه این اومد که اسمه مجله عوض بشه یا نه
این فیلـــترینگ بی موقع همه ی کاسه کوزمون رو به هم ریخت
به نظره من وضعه پرشین تولز یه مقدار بو داره! ممکنه کار دستمون بده دیر یا زود
مجله ای که این قد وقت گزاشته بشه روش ولی آخرش جاش توی یه تاپیک توی یه انجمن فیـــلتر شده باشه که خیلی ها بهش دسترسی نداشته باشن و خاک بخوره به نظره من سرنوشت خوبی نداره

میتونیم یه اسم مجزا براش انتخاب کنیم و مجزا کار کنیم ولی کماکان لینک های مجله متعلق به کاربران همین دو انجمن یا انجمن های دیگه باشه و همینطور لینک میشن به صفحات هر کدوم تو این انجمن یا اون انجمن

نظرتون چیه؟
البته منم پرشین تولز رو خیلی دوست دارم ولی خوب اینطور که پیداست دیوارش یه مقدار زیادی کوتاهه:20:

خلاصه الان دو راه داریم:

1. ادامه مجله با همون نام Persian tools game magazine
2. انتخاب نام جدید

در هر دو صورت ما کارمون جدا از این انجمن یا پرشین تولز هست ولی تاپیک ها و منابع و لینک ها به این دو انجمن میشن؟

یه چیزی مثله مجله ی گاما که اسمه مجزایی داره ولی کار بچه های مجید آنلاین هست

بسيار عالي.
كاملا موافقم كه اگه قرار باشه هر دفعه پي تي ----- بشه به هبچ دردي نميخوره...
اما من اون فروم رو با هيچ فرومي عوض نميكنم.
نه به خاطر كاربر فعالي.به دلايل ديگه...
و به نظر من اسم مجله همين بمونه مگر اين كه يه اسم كاملا جدا از نام هاي فروم باشه.
يعني نه پرشين تولز و نه پي سي ورلد.
اما در پايان نام همه ي همكاران و انجمن ها نام برده بشه.

پس من گزينه ي 2 رو انتخاب ميكنم.
البته نظر بقيه ي همكاران هم مهمه...

ولي يه مشكلي هست و اون هم اين كه مجله بايد در يك جا هماهنگ بشه.
اگر تا پايان اين هفته پي تي باز شد اون جا كارمون رو با نام جديد ادامه ميديم.

اگر نه همين جا هماهنگ ميشيم.

1. دانیال جان میگم به نظرم یه جوری باشه که پایینه هر مقاله لینک توی انجمنش هم زده بشه خیلی خوبه ها؟ چون از لحاظ گزاشتن لینک مشکلین داریم دیگه توی مجله
این طوری خواننده هم میتونه راحت مقاله ای رو خوند و ازش خوشش اومد یا سوالی چیزی در موردش داشت رو لینکش کلیک کنه و بره مستقیم پیشه صاحب مقاله:20:

2. یه مواردی رو تو پست پیشم اشاره کردم
اونا رو هم در نظر داشته باشیم به نظرم بهتره
بچه های پرشین تولز رو هم راضی میکنیم
در هر صورت حق و نام تهیه کنندگان و دست اندرکاران مجله شدیدا محفوظ است!:31:

در مورد طراح هم برادر تا همین دیروز تو پست اول گزاشته بودم ولی چون سنگین شده بود ورشون داشتم
حالا لین کاهشون رو میزارم کسی خواست ببینه
البته مثلا میخواستیم لو نره طرح زودتر ولی خوب همه چی که به هم ریخته! اینم روش:27:
به نظر من تاپيك رو بزنيد ولي فقط جهت رزرو باشه و هيچ مطلبي توش نزاريم.

چون اين جوري مطالب لو ميره.
پس لينك رو ميديم اما تا انتشار مجله هيچ مطلبي رو نميزاريم.اين نظر منه.

بله.
در نقل قول اول پاسخ دادم.
من اگه اكثر افراد پرشين تولز موافقت كنند هيچ مشكلي ندارم.

به اميد خدا...

خوب همين لينك كفايت ميكنه.

چيزي به هم نريخته.
فقط اين شيلترينگ پي تي كار ها رو خراب كرد.
هنوز 2 تا از مطالب دوستان باقي مونده+ اخبار كه فعلا فقط خودم دارم پيدا ميكنم.
طرح هم كه اسم شما روشه و كيفيتش پايينه پس جاي نگراني نيست.
قرار شد فقط مطالب لو نره.

Khan gholi
27-03-2010, 19:37
من یک پیشنهاد داشتم اونم این هست که اگر تو مجله تون داستان کامل بازی ها رو بعد 2 یا 3 ماه بذارید خیلی خوب میشه چون تعداد افرادی که ناقص میفهمند داستان بازی رو خیلی هست.بعضی ها هم که فقط از روی گیم میفهمن که داستان چی هست.

wonderful
27-03-2010, 20:34
مثل اینکه قضیه خیلی به هم ریخته است

D@niel
27-03-2010, 20:46
من یک پیشنهاد داشتم اونم این هست که اگر تو مجله تون داستان کامل بازی ها رو بعد 2 یا 3 ماه بذارید خیلی خوب میشه چون تعداد افرادی که ناقص میفهمند داستان بازی رو خیلی هست.بعضی ها هم که فقط از روی گیم میفهمن که داستان چی هست.
ايده ي خوبيه.
در كل خيلي ها به داستان بازي كه يكي از مهمترين بخش هاي بازي هست توجه نميكنند.
اين رو هم سعي ميكنيم اضافه كنيم.

خيلي ممنون برادر.نظر لطف شماست♥

ميشه يكي به من بگه چرا همه ميگن اوضاع به هم ريخته هست؟!:18:

همه چي آرومه،من چقدر خوش حالم :دي

نه ولي از نظر من چيزي به هم ريخته نيست.
مطالب پيش منه و بعد از تهيه ي اخبار آماده ي ارسال هستم.

wonderful
27-03-2010, 21:18
ايده ي خوبيه.

خب دوست عزیز راست میگم دیگه
اینم چند تا دلیل

اگه با نام pt بخواهید این مجله رو انتشار بدید مدیران سایت جلوی فعالیت شما رو می گیرند (به احتمال زیاد)

شما و اقا داریوش دلتون تو pt هست و معلوم نیست اگه pt فردا باز شد اونایی که تو p30 world میخوان بهتون
کمک کنند چیکار کنند

کسانی که تو pt عضوند و جزء دست اندر کارانند ولی تمایل ندارند تو p30world عضو بشند چی ؟ اونوقت از طریق ایمیل با شما ارتباط بر قرار می کنند ولی مثلآ با من یا hunter lord میتونن مرتبط بشن ؟
و...

D@niel
27-03-2010, 21:32
اینم چند تا دلیل

اگه با نام pt بخواهید این مجله رو انتشار بدید مدیران سایت جلوی فعالیت شما رو می گیرند (به احتمال زیاد)

شما و اقا داریوش دلتون تو pt هست و معلوم نیست اگه pt فردا باز شد اونایی که تو p30 world میخوان بهتون
کمک کنند چیکار کنند

کسانی که تو pt عضوند و جزء دست اندر کارانند ولی تمایل ندارند تو p30world عضو بشند چی ؟ اونوقت از طریق ایمیل با شما ارتباط بر قرار می کنند ولی مثلآ با من یا hunter lord میتونن مرتبط بشن ؟
و...
خيلي ممنون...

ما كه مدت هاست داريم با اين نام فعاليت ميكنيم.ولي من كه گفتم نام مجله رو تغيير ميديم.

من نگفتم فقط پي تي.منظورم اينه كه از اون فروم نسبط به بقيه بيشتر خوشم مياد همين...
تازه داريوش جان دلش اين جاست چون اون جا حدود 600 تا پست دارند ولي اين جا حدود 6000 تا!

اگر هم پي تي تا هفته ي ديگه باز شد ما اون جا ادامه ميديم.
راه حل شما هم 2 دقيقه هست.چه اشكالي داره شما اون جا ثبت نام كنيد؟!
مثل خيلي از دوستاني كه با دعوت هاي داريوش جانن اون جا ثبت نام كردند و دارند فعاليت ميكنند.

برادر چه فرقي ميكنه؟
چه اين جا چه اون جا.راستي دليلي نداره كه اون دوستان اين جا عضو نشن همين طور شما كه اون جا عضو نشيد.
من مي گم شما هر جا فعاليت كنيد در نهايت مطلبتون به من ميرسه.
حالا كه من هر دو جا آي دي دارم شما فقط به من بفرستيد.
من هر روز به هر دو فروم سر ميزنم و مطالب رو از طريق پي ام جك ميكنم.

ما اون جا از طريق پي ام مرتبط ميشديم.

در نهايت تنها مشكل ما اين شيلترينگ هست.
اگه رفع شد من قول ميدم همه ي مشكلات حل بشه.
موفق باشيد...

DaRiOuShJh
27-03-2010, 23:37
بسيار عالي.
كاملا موافقم كه اگه قرار باشه هر دفعه پي تي ----- بشه به هبچ دردي نميخوره...
اما من اون فروم رو با هيچ فرومي عوض نميكنم.
نه به خاطر كاربر فعالي.به دلايل ديگه...
و به نظر من اسم مجله همين بمونه مگر اين كه يه اسم كاملا جدا از نام هاي فروم باشه.
يعني نه پرشين تولز و نه پي سي ورلد.
اما در پايان نام همه ي همكاران و انجمن ها نام برده بشه.

پس من گزينه ي 2 رو انتخاب ميكنم.
البته نظر بقيه ي همكاران هم مهمه...

ولي يه مشكلي هست و اون هم اين كه مجله بايد در يك جا هماهنگ بشه.
اگر تا پايان اين هفته پي تي باز شد اون جا كارمون رو با نام جديد ادامه ميديم.

اگر نه همين جا هماهنگ ميشيم.

به نظر من تاپيك رو بزنيد ولي فقط جهت رزرو باشه و هيچ مطلبي توش نزاريم.

چون اين جوري مطالب لو ميره.
پس لينك رو ميديم اما تا انتشار مجله هيچ مطلبي رو نميزاريم.اين نظر منه.

بله.
در نقل قول اول پاسخ دادم.
من اگه اكثر افراد پرشين تولز موافقت كنند هيچ مشكلي ندارم.

به اميد خدا...

خوب همين لينك كفايت ميكنه.

چيزي به هم نريخته.
فقط اين شيلترينگ پي تي كار ها رو خراب كرد.
هنوز 2 تا از مطالب دوستان باقي مونده+ اخبار كه فعلا فقط خودم دارم پيدا ميكنم.
طرح هم كه اسم شما روشه و كيفيتش پايينه پس جاي نگراني نيست.
قرار شد فقط مطالب لو نره.

ايده ي خوبيه.

اینم چند تا دلیل

کمک کنند چیکار کنند

و...

خيلي ممنون...

ما كه مدت هاست داريم با اين نام فعاليت ميكنيم.ولي من كه گفتم نام مجله رو تغيير ميديم.

من نگفتم فقط پي تي.منظورم اينه كه از اون فروم نسبط به بقيه بيشتر خوشم مياد همين...
تازه داريوش جان دلش اين جاست چون اون جا حدود 600 تا پست دارند ولي اين جا حدود 6000 تا!

اگر هم پي تي تا هفته ي ديگه باز شد ما اون جا ادامه ميديم.
راه حل شما هم 2 دقيقه هست.چه اشكالي داره شما اون جا ثبت نام كنيد؟!
مثل خيلي از دوستاني كه با دعوت هاي داريوش جانن اون جا ثبت نام كردند و دارند فعاليت ميكنند.

برادر چه فرقي ميكنه؟
چه اين جا چه اون جا.راستي دليلي نداره كه اون دوستان اين جا عضو نشن همين طور شما كه اون جا عضو نشيد.
من مي گم شما هر جا فعاليت كنيد در نهايت مطلبتون به من ميرسه.
حالا كه من هر دو جا آي دي دارم شما فقط به من بفرستيد.
من هر روز به هر دو فروم سر ميزنم و مطالب رو از طريق پي ام جك ميكنم.

ما اون جا از طريق پي ام مرتبط ميشديم.

در نهايت تنها مشكل ما اين شيلترينگ هست.
اگه رفع شد من قول ميدم همه ي مشكلات حل بشه.
موفق باشيد...

هممم
دانیال جون سخنان دوستمون واقعا منطقیه
باید یه فکری کنیم
والا من از همون اول نظرم روی یه مجله ی مجزا بود که از طریق انجمن ها ی مختلف هم پشتیبانی بشه
یعنی بچه هایی که تو انجمن های مختلف هستن بتونن با هم همکاری داشته باشن و مقالات و تاپیک هایی که مینویسن امکان پخش داشته باشه
یعنی ما یه جوری نقش گرد اوری مطالب رو هم داشته باشیم چه برای دوستانیک ه سرعت کافی ندارن تو سایت هایم ختلف بچرخن چه برای کسایی که حوصاله ندارن تو همه انجمن ها فعالیت داشته باشن و ...

این موضوع یه طوری به نفعه هر دو طرف میشه

یعنی کسی که مقالاتش رو مینویسه خوب 100 درصد علاقه داره مخاطبان بیشتری مقالش رو بخونن
از طرفی این کار هم کاره ما رو از نظر پیدا گردن منابع و نوشتن مقالات و ... راحت تر میکنه

موضوعی که پیش میاد اعتماد کاربرها به مجله هست که به مرور جلب میشه انشالله

دانیال جان در مورد اون راحت تر بودن با انجمن ها هم من واقعا برام فرقی نمیکنه که اینجا باشه که پست هام 4 رقمین یا مجید انلاین یا پرشین تولز یا ... که پست هام کمترن

در کل بعد از این 4-5 سال زندگی وب همه ی بچه ها همدیگه رو میشناسیم و اینور اونور میبینیم

در کل هر کاری که میکنیم باید زودتر انجام بشه چون منم از هفته ی بعد باید برم دنبال کارهای دانشگام و پروژم و کارهای خودم
اونقد دیگه وقت آزادی نمیمونه برام مثله الان

هز چی موضوع رو بندازیم عقب تر هم بچه ها سرد تر میشن هم دردسر ها بیشتر

به نظرم من یه اسم جدید و مجزا بزاریم و با دو تا تاپیک در این انجمن ها (یکی تو پرشین تولز یکی تو این انجمن)
شما حواست به اونور باشه منم و بقیه بچه ها حواسم به این وره
مطالب رو میگیریم و با هم مچ میکنیم و با لینک به تاپیک های هر انجمن میزاریم تا همه استفاده بشن

این طوری هم فکر نکنم مشکلی پیش بیاد

نظرتون چیه بچه ها؟

در مورد اسم هم پیشنهادم اینه:

ماهنامه ی مرجع بازی های کامپیوتری

در کل الان چیزه بهتری به نظرم نمیرسه
شما هم خودتون بگید یه چند تا ببینیم چی بزاریم:10:

D@niel
28-03-2010, 00:21
خوب اين طور كه معلومه حق با شماست.
من منطقي فكر نكردم و فقط به فكر پي تي بودم.

پس از اين بابت شرمنده دوستان.حق با شما بود...

اسم مجله هم من چيزي به ذهنم نميرسه.خسته م.
دوستان بگند من هم همين روز ها ميگم.

در كل ببخشيد داريوش جان.حق با شما بود.

فقط اگه دوستان پي 30 لطف كنند خبر هاي داغ رو برام پي ام كنند ممنون ميشم.
نقد ها هم چون بعضي از دوستان توي پي تي به دليل فبلترينگ ارسال نكردند من خودم نهايتا تا 2 روز ديگه تكميل ميكنم.

D@niel
28-03-2010, 14:57
سلام.
دوستان پي تي از شيلتر آزاد شد...
الله اكبر :دي

wonderful
07-04-2010, 14:14
اینم چند تا دلیل

کمک کنند چیکار کنند

و...

مثل اینکه گزینه ی دوم اتفاق افتاد...

این نیز بگذرد...

DaRiOuShJh
07-04-2010, 15:25
والا من یه پیشنهاد برای نام جدید مطرح کردم که هنوز معلوم نشد چی شده