PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : بهترين سرويس ايميل دهي چيست!؟

xeNociDe
24-03-2010, 19:16
از چه سرویسی ایمیل میگیرید!؟

Rahpooyan
24-03-2010, 22:03
اگر به چت علاقه داريم ايميل ياهو ، اگر سر كارتون با فيس بوك و توييتر و كلا بر و بچ گوگل هستيد سرويس جيميل و البته سرويس هاي هات ميل مايكروسافت و سرويس فست ميل هم مي توانيد استفاده نماييد .
1 . ياهو براي مرتي ليست ايران را از كشورها حذف كرده بود كه اينك دوباره امكان پذير شده است ولي به احتمال زياد به كد پستي ايراد خواهد گرفت . كشور تاجيكستان يا ... را اتخاب نماييد .
2 . سرويس جيميل براي مدتي توسط -------- دولت غير ممكن شده بود و البته الان مشكلي ندارد .
3 . سرويس هات ميل يا لايو مايكروسافت گويا براي كاربران ايراني دوباره فعال شده است .
4 . سرويس فست ميل دامنه هاي متفاتي در اختيارتون قرار مي دهد . با تشكر

M E H R A N
25-03-2010, 20:15
Gmail به sync شدن با موبایل.
Gmail به دلیل داشتن IMAP . این یکی رو خیلی دوست دارم.
Gmail به دلیل داشتن POP3.
Gmail به دلیل دریافت و ارسال از طریق [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] اونهایی که فرقشو نمیدونند چیه فقط بدونند که ردیابی نمیشید. اما در یاهو ....:5:
Gmail به دلیل امکان فعال کردن RSS ها و خوندشون از روشهای مختلف مانند استفاده از موبایل.
و
و
و....

MrGee
01-08-2010, 21:04
Google Mail : GMAIL به خاطر امنیتش

Yahoo Mail به خاطر مسنجرش

mohammad2100
22-08-2010, 05:18
جی میل که همه ارتباطا کنترل میشه -- یاهو پر تبلیغه و پراسپم هات میل و لایو بدرد نمیخوره(قدیمی شده) -میل فا هم مثل بلاگفاست:27: من چون اینترنت سپنتا دارم با اون کارمیکنم اما بیشتر کارم با هاستمه یک هاست دارم با یک دامین خیلی خیلی کلاس دار بدون هیچ محدودیتی و اسپمی درزم خیلی هم معتبره

spaceman_ir
17-12-2010, 18:53
جی میل چون هم همه امکاناتش مجانیه از همه مهم تر میشه با وب گوشی میل ها تو چک کنی و هم فضا بیشتری نسبت به یاهو و هات میل داره فک کنم

wordist
09-02-2011, 09:26
سلام

تاپيك پاكسازي شد

دوستان خواهشا قبل از زدن هرگونه پست قوانين اين بخش رو مطالعه و رعايت كنن

قوانین بخش نظر سنجی ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

درصورت عدم رعايت قوانين، كاربر مربوطه اخطار خواهد گرفت

srmsom
19-02-2011, 11:57
مسلما gmail به خاطر امكاناتي كه بهتون ميده چيزي فراتر از يك ايميله اما از 25 گيگ فضايي كه hotmail براي آپلود عكسهاتون در اختيارتون قرار ميده و ايميلهايي كه با نام دامنه سايتتون ميتونيد تو
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید بسازيد ، اصلا نميشه گذشت. سرويس gmx يه سرويس عالي صرفا ايميل است كه البته فقط براي ثبت نام بايد آي پيتون رو عوض كنيد.

M A M M U T
23-03-2011, 11:34
به خاطر امنیت هم که شده Gmail رو انتخاب کنید....
متاسفانه یاهو سابقه ی فروش اطلاعات کاربران چینی رو به حکومت چین داره و ......

Mamal1l
01-09-2013, 15:01
Gmail بخاطر رابط کاربری ساده و زیبا و کارآمد

mo_sa
01-09-2013, 20:10
از gmail استفاده می کنم که google plus رو داشته باشم. قبلا هم از اون کلاً استفاده می کردم،
ولی جدیدا رفتم تو نخ hotmail که چون اخیرا هم سیستمش عوض شده و شده مدل windows 8 بهتر شده.
البته شاید چون گفتم windows 8 شاید بگید پس کلی اشکال داره. ولی باید بگم که نه. اتفاقا خیلی راحت و خوش دسته. ولی این رو هم باید اقرار کنم که همه ی امکاناتی رو که gmail داره رو نداره!