PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : ریست شدن ، قطع اینترنت و ویروس

saleh52
24-03-2010, 16:40
سلام
خسته نباشید
روی لپ تابم ویندوز xp داشتم که اخیرا ویندوز سون ((win 7 ultimate
هم روی آن نصب کردم
3 سوال داشتم:
اول اینکه از وقتی سون رو نصب کردم چند ساعت یکبار روی سیستم صفحه آبی میاد و سیستم reset میشه ، در حالیکه وقتی با xp کار میکنم چنین مشکلی وجود نداره
دوم : از دیروز ناخودآگاه ویندوز 7 وصل به اینترنت نمیشه و errore 651 رو میده که بعد از مطالعه دیدم که گویا دیگران هم به چنین مشکلی بخوردند و راه حل قطعی برای آن وجود نداره
مثلا گفته شده که فایل raspppoe.sys رو از ویستا بگیرین و در آدرس C:\WINDOWS\system32\drivers کپی کنید که در این مسیر اجازه replase داده نمیشه
سوم : آنتی ویروس کسپر اسکای اریجینال یک ساله 2010 روی هر دو ویندوز دارم و در هر دو ویندوز full scan را انجام دادم ولی روی xp فایل های ویروسی زیادی از قبیل system volum information دیده میشه ، دلیلش چیه؟
ممنون

xeNociDe
24-03-2010, 19:11
1- Reset و صفحه آبي هنگام ناخواني گرافيك ، مادربورد ، رم با ويندوز سون پيش مياد!
2 - قطع شدن اينترنت مربوط به Temporary Internet Files ميشه با ديسك كلين آپ پاكشون كن( احتمالا Virtual Memory ات پره! )
3 - شرمنده نميدونم!:41:

Amin.P30
24-03-2010, 19:59
صفحه ابی بیشتر مربوط به کارت گرافیکه...منم وقتی کارت گرافیکم را البته در XP اپ کردم وسط بازی صفحه ابی میومد و ریسیت میکرد و همچنین وقتی نرم افزاری با ویندوز سازگار نباشه هم اینطوری میشه....
جدیدا سیستم من هم ریسیت میشد یه اسکن با نود کردم دیدم 20 تا ویروس داره پاکشون کردم درست شد...اگر اینترنت زیاد کار میکنی هر چند روز یکبار اسکن کن...

l30l30y
25-03-2010, 18:48
1.دوست اولیمون که درست گفته اشکال از ناسازگاری قطعات لپ تاپ با ویندوزت هست.اما یه سوال مدل لپتاپت رو هم بگو و ورژن ویندوز سون رو هم بگو RTM 7600 7100 7400.و...
2.بازهم مشکل از درایور هاست (درایور مودمت درست شناخته نشده) راهه حل نصب یکی از برتامه های Driver Checker
Driver Genius Professional Driver Detective امیدوارم این کارمشکل سوال اولت رو هم حل کنه
3.آخه عزیز جان کسپر هم شد آنتی ویروس؟؟؟کسپر تا زمانی خوب بود که کسی نمیشناختش الان بهترین ها یا AVG یا AVIRA وبعد از این دوتا NOD32 .باورکن کسپر خیلی بدرد نخوره. این یه باررو به حرفم گوش کن ضرر نمی کنی:5::11: