PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : The Lord of the Rings: War in the North

gap
23-03-2010, 14:36
ب

خب،چند شب پیش آقای Warner Bros اعلام کرد که دارن روی یک نسخه جدید از بازی معروف و بسیار جالب Lord of the rings (ارباب حلقه های خودمون) کار میکنن.
این شماره جدید که سبک RPG هم داره،عنوان Lord of the Rings: War in the North رو برای خودش انتخاب کرده که در پایین بیشتر با این نسخه که قراره در سال 2011 منتشر بشه آشنا میشیم

عنوان بازی: The Lord of the Rings: War in the North
تاریخ انتشار: TBA 2011
سازنده: Snowblind Studios
ناشر: Warner Bros. Interactive
پلتفرم: Xbox360 , Ps3 , Pc
درجه سنی: RP (هنوز در حال پیگیری هست و مشخص نشده)
بازی آنلاین: حداکثر 3 نفر

War in the north یک انقلاب در سری بازی های نقش آفرینی آنلاین هست که سری رومان های معروف J.R.R Tolkien رو دنبال میکنه.

به احتمال زیاد تا به حال نام فیلم،بازی و کتاب های بسیار معروف The lord of the rings رو شنیدید و یا حتی ممکنه بسیاری از شما این مجموعه زیبا و معروف رو که همگی از روی کتاب های ارباب حلقه ها، نوشته ی یکی از بزرگترین نویسندگان مطرح در سطح جهان جی.آر.آر تالکین (1892-1973) هست رو خوانده،تماشا و یا بازی کرده باشید.
کتاب های ارباب حلقه ها(3 جلد هستن،که توسط انتشارات روزنه و ترجمه ی رضا علیزاده در ایران به چاپ رسیده) که عبارتند از: 1-یاران حلقه 2-دوبرج 3- بازگشت شاه،که احتمالا همگی باهاشون آشنا هستید،چه در ایران و چه در خارج از ایران طرفداران بسیار زیادی داره و یه سری فیلم و بازی هم از روی این کتاب ها منتشر شده که فیلم های به کارگردانی پیتر جکسون در سال های 2002 و 2001 منتشر شدن(فکر کنم یکی دیگشم داره منتشر میشه تا 1-2 سال دیگه) و بازی هایی که روی حماسه سه گانه ی تالکین منتشر شده،(دقیقا یادم نیست چند تا بود،فکر کنم یکی اون اوایل بود،بعدش نسخه 2 اومد که نسخه 2 فکر کنم 1 یا دو تا پک داشت که نصب میشدن و بعدشم که کانکوست اومد و الان هم این میخواد بیاد،البته در سایت های خارجی دیدم که یکیش هم هست به نام lord of the rings online) طرفداران بسیار زیادی دارند.
این بازی به صورت آنلاین هست و به دنبال سری Lord of the Rings: Middle earth منتشر میشه(co-op هم یکی از حالت های این بازی هست،ولی فکر نکنم single player داشته باشه)
به احتمال زیاد روی گرافیک بازی زیاد کار نمیشه و سعی میشه تا بر روی عناصر دیگر در بازی وقت بزارن.،
کمی اطلاعات در مورد بازی:

این بازی rpg همونطور که از اسمش معلومه،(war in the North) قراره مارو برای جنگ با نیرو های سائرون به شمال ببره تا ما سرزمین ها و اراضی جدیدی رو کشف کنیم،در این بازی شما میتونید در نقش یکی از 3 یار حلقه باشید و به یک سری از مبارزات که واقعا سعی شده تا طبیعی به نظر بیان بپردازید.
در این بازی نقش آفرینی سعی شده تا شخصیت های بازی از عناصر و بازیگران فیلم الگو گرفته باشند و حتی صدای کاراکتر ها در بازی،صدای خود شخصیت در فیلم هستش.
این بازی دارای دو بخش آنلاین و co-op هستش که co-op دارای 3 بازیکن هست که باید با همکاری باهم به نیروهای سائرون به جنگ بپردازند.

_
متاسفانه هنوز هیچ اسکرین شاتی از بازی منتشر نشده،و فقط یک تریلر منتشر شده که البته در این تریلر نمیشه به گیم پلی بازی پی برد،ولی خالی از لطف نیست و میشه کمی با محیط بازی آشنا شد،همچنین در مورد اطلاعات در مورد این بازی باید گفت که اطلاعات خاصی منتشر نشده،هر زمانی که به مطلب جدید برخورد کردم،حتما در همین پست میزارم;)

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

دانلود:
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدتماشا:
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید_

edit:
به نظر من بازیش چنگی به دل نمیزنه:دی

sinak3
23-03-2010, 15:27
ممنون امیر جان.همین که بازی RPG باشه کافیه.فک کنم شبیه dragon age در بیاد.

trane_cck
23-03-2010, 19:31
Excellent
عالی بود امیر

HoJJaT_007
15-10-2010, 14:03
تاپیکو میکشم بالا

یه سری تریلر جدید اومده :دی
همچنین screen shot

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

بیشترشو اینجا میتونید ببینید

به نظرم بازی خوبی از آب در میاد

.Behnam.
24-10-2010, 15:51
آقا یعنی Single نداره؟ حتما باهاس چند نفره بازی کرد؟

MobinS
24-10-2010, 17:13
آره احتمالش 90 درصد هست که فقط آنلاین داشته باشه.

HoJJaT_007
29-10-2010, 20:25
فکر نکنم فقط آنلاین باشه

lotro.com
الان آنلاینش هست ولی داستانی نیست . یعنی هیچ کدوم از شخصیتا مثل آراگورن یا ... توی بازی نیستند.
فقط اسمش LOTRO هست و نژادای فیلمو داره !

ولی این یکی کی داره میاد شاید داستانی آنلاین باشه .

HoJJaT_007
13-12-2010, 23:05
Release Date بازی March 30 2011 اعلام شده .

vahidgame
15-12-2010, 16:55
به این بازی یکمی امیدوار شدم. هم سبکش و هم خود فیلم ارباب ها رو به شدت دوس دارم
یعنی یه جورایی فن اونم : دی
امیدوارم این بازی ارباب حلقه ها هم مثل Battle for Middle-Earth عالی بشه. البته سبک اون بازی فرق داشت ولی منظورم اینه که قشنگ حس ارباب حلقه ها رو به آدم می داد و اونایی که ارباب حلقه ها رو دوس دارن از اون بازی خیلی لذت بردن...
در ضمن بازی به صورت فقط آنلاین نیست سبک بازی Action RPG هستش و با MMORPG که یعنی فقط آنلاینه فرق داره ;)

HoJJaT_007
16-12-2010, 20:01
به این بازی یکمی امیدوار شدم. هم سبکش و هم خود فیلم ارباب ها رو به شدت دوس دارم
یعنی یه جورایی فن اونم : دی
امیدوارم این بازی ارباب حلقه ها هم مثل Battle for Middle-Earth عالی بشه. البته سبک اون بازی فرق داشت ولی منظورم اینه که قشنگ حس ارباب حلقه ها رو به آدم می داد و اونایی که ارباب حلقه ها رو دوس دارن از اون بازی خیلی لذت بردن...
در ضمن بازی به صورت فقط آنلاین نیست سبک بازی Action RPG هستش و با MMORPG که یعنی فقط آنلاینه فرق داره ;)
بله .
منم خوشحالم که دیگه EA نمیسازه . بعد گندی که توی CONQUEST زدن من کلا نا امید شدم . تا اینکه خبرش اومد قراره یه RP بسازن .

البته اینکه MMORPG هم داشته باشه احتمالش خیلی کمه . همونطور که گفتم امتیاز آنلاینش داده شده به یه شرکت دیگه که خب اون داستانی نیست . مثلا توش شهرایی مثل میناس تریس یا ... نداره یا شخصیاتایی مثل آراگورن و ... .

فقط چون یه جا هایی از میدل ارث + نژادای الف HABBIT و Human و دورف داره اسمشو گذاشتند lotro .

vahidgame
30-10-2011, 19:48
تریلر Launch بازی:

بازی منتشر شده و لینکاش هم اومده
امیدوارم بازی خوبی توی سبک اکشن نقش آفرینی باشه
اسکایریم بیاد فکر نکنم دیگه وقتی برای این بازی بمونه :دی
ولی چه میشه کرد که اسم بازی کلی خاطره رو برای آدم زنده می کنه

Malware
01-11-2011, 19:11
For the Love of Middle Earth Featurette Part 3

For the Love of Middle Earth Featurette Part 3 HD

Malware
01-11-2011, 19:28
Review

Review HD

Layken
03-11-2011, 14:22
امتیازات بازی....

Gamespot 6/10
IGN 7/10
1UP B
Playstation Universe 7.5 / 10
Game Revolution B-
Game Informer 5.5 / 10
GamePro 3.5 / 5

arashpr9
14-11-2011, 23:17
بازی اومده منتقلش نمیکنید؟
امتیازاش , وای خیلی بده من خیلی به این بازی امیدوار بودم

saeedblack
15-11-2011, 00:12
اونقدرها بدم نیست ارزش امتحان کردنو داره گرافیکش خیلی بده مثل بازیهای دو سه سال پیشه ولی گیم پلی بازی خوبه داستانشم بدک نیست داستانشم ارباب حلقه ها رو از دید دیگه ای دنبال میکنه درکل به نظر من 8 خیلی منصفانست.

MAHY@R
25-11-2011, 17:06
واقعا یعنی کسی دیگه ای این بازی رو نکرده :18:
یه نظری چیزی بدید اگه خوبه بازی کنیم

saeedblack
26-11-2011, 09:43
واقعا یعنی کسی دیگه ای این بازی رو نکرده :18:
یه نظری چیزی بدید اگه خوبه بازی کنیم
ارزش یکبار امتحان کردنو داره مطمئن باش ضرر نمیکنی.

reza207
26-11-2011, 22:38
منم این بازی رو گرفتم ولی گرافیکش با مقایسه بازیهای امسال افتضاحه ولی ارزش بازی کردنو داره

بردیا
14-03-2012, 19:55
یه کمی جلو رفتم
بازی ارزششو داره
درسته گرافیک بازی قوی نیستش ولی همین که آدم رو دوباره میبره تو حس و حال LOTR خودش کلیه
فعلا با کاراکتر الف بازی دارم بازی میکنم