PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : یه سوال از دوستان درباره یوزر

B U L U T
22-03-2010, 20:35
سلام
من میخواهم یوزرم رو بدم یکی از دوستان استفاده کنه
خوب اگه بدم
توی یوزر نیم اون شماره من میوفته یا یوزر من مال اون میشه
میشه دوتا از دوستان یوزراشون رو عوض کنند
چی میشه
لیست اون مال من میشه و لیست من مال اون
یا شماره یوزر اون توی پرو فایل من میوفته
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

به یوزرم نگاه کنید
مثلا یوزر من 411222222 باشه
بعد بخواهم با یوزر دوستم 4113333333
برم اینترنت
توی لیست یوزر میوفته
41122222222 با مال خودم
41133333333 با مال دوستم

هشت بهشت
22-03-2010, 22:36
یوزر و پسورد ربطی به خطی که ADSL روش رانژه شده نداره ؟:18:

یعنی این user name و پسوردی که شرکت به شما داده را شخص دیگری با یه خط دیگه میتونه استفاده کنه ؟:blink:

sei_pm
22-03-2010, 22:37
سلام
من میخواهم یوزرم رو بدم یکی از دوستان استفاده کنه
خوب اگه بدم
توی یوزر نیم اون شماره من میوفته یا یوزر من مال اون میشه
میشه دوتا از دوستان یوزراشون رو عوض کنند
چی میشه
لیست اون مال من میشه و لیست من مال اون
یا شماره یوزر اون توی پرو فایل من میوفته
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

به یوزرم نگاه کنید
مثلا یوزر من 411222222 باشه
بعد بخواهم با یوزر دوستم 4113333333
برم اینترنت
توی لیست یوزر میوفته
41122222222 با مال خودم
41133333333 با مال دوستم

اگر همارا سیستم هستی دلت رو بیخودی صابون نزن که نمیشه.

B U L U T
22-03-2010, 23:48
اگر همارا سیستم هستی دلت رو بیخودی صابون نزن که نمیشه.
چرا ؟
شسیشسیشسی

sei_pm
23-03-2010, 00:07
برای اینکه جواب نمیده .قبلا تست شده.

dodor
23-03-2010, 19:07
سلام دوست عزیز!
اولا هر شرکتی که خط شما رو رانژه کنه شما می تونید در سطح همان سرعتی که دارید از یوزر و پسورد دوستاتون استفاده کنید به چند دلیل:
1) اولا چون خط شما 128 است و شما یوزر و پسورد دوستتون که خطی 256 داره استفاده کنید تنها حداکثر 128 می تونید پهنای یاند استفاده کنید....
2) شما از شرکتی متفاوت نمی تونید با یوزر و پسوردش به کار ببرید چون مربوط میشه به رانژ خط شما....
3) شما در واقع از یورز دوستتون استفاده می کنید و در واقع لیست اون ماله شما میشه و این طوری نیست که تو لیست اون شما باشید تنها یک تفاوت می کنه و اونم mac آدرس شما است که در لیست دوستتون ثبت میشه.... یعنی caller id شما با mac آدرس مودمتون نمایش داده میشه.... هر از گاهی توی قسمت caller id مک آدرس مودمتون ثبت میشه....

sei_pm
23-03-2010, 20:07
سلام دوست عزیز!
اولا هر شرکتی که خط شما رو رانژه کنه شما می تونید در سطح همان سرعتی که دارید از یوزر و پسورد دوستاتون استفاده کنید به چند دلیل:
1) اولا چون خط شما 128 است و شما یوزر و پسورد دوستتون که خطی 256 داره استفاده کنید تنها حداکثر 128 می تونید پهنای یاند استفاده کنید....
2) شما از شرکتی متفاوت نمی تونید با یوزر و پسوردش به کار ببرید چون مربوط میشه به رانژ خط شما....
3) شما در واقع از یورز دوستتون استفاده می کنید و در واقع لیست اون ماله شما میشه و این طوری نیست که تو لیست اون شما باشید تنها یک تفاوت می کنه و اونم mac آدرس شما است که در لیست دوستتون ثبت میشه.... یعنی caller id شما با mac آدرس مودمتون نمایش داده میشه.... هر از گاهی توی قسمت caller id مک آدرس مودمتون ثبت میشه....

خوبه خودتون بهش اشاره کردید مک آدرس مودم رو شاید بتونید عوض کنید و شماره خط رو که نمی تونید واسه همین اگر isp که ازش استفاده میکنید این دو فاکتور رو محدود کرده باشه امکان کانکت شدن از خط دیگر وجود نداره. که در مورد همارا سیستم اینها فعال هست و حتی اگر بخواهید مودم رو عوض کنید باید مک جدید رو بهشون بگید.