PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : درخواست Your Uninstaller

Mohammad Hosseyn
06-04-2006, 09:27
دوستان اگر لینک دانلود نرم افزار your uninstaller رو دارن به من معرفی کنن.از دوستانی که کمک می کنن متشکرم

Mehdi_Best
06-04-2006, 13:01
محمد جان سلام
در اين تاپيك لينك دانلود نسخه فول آخرين ورژن اين نرم افزار را به همراه سريال معتبر قرار داده ام:
پست شماره 14 كه توسط من نوشته شده:

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

Mohammad Hosseyn
08-04-2006, 13:50
مهدی عزیز وقتی من روی لینکی که دادی کلیک می کنم این پیغام می آید:

شما وارد نشده ايد و يا اجازه مشاهده اين صفحه را نداريد. اين موضوع ميتواند بخاطر موارد زير باشد
شما وارد انجمن نشده ايد. فرم زير را دوباره پر کنيد .
شما امکان دسترسي به اين صفحه را نداريد ،شما سعي مي کنيد پست کاربران ديگر را ويرايش کنيد ،اين امکان فقظ مختص مديريت کل مي باشد.
اگرشما سعي داريد که مطلبي را پست کنيد،مديرممکن است نام کاربريتان را متوقف کند و يا شما بايد منتظر فعال شدن حساب کاربري خود باشيد.

حالا من چی کار کنم

piishii
08-04-2006, 13:54
مهدی عزیز وقتی من روی لینکی که دادی کلیک می کنم این پیغام می آید:

شما وارد نشده ايد و يا اجازه مشاهده اين صفحه را نداريد. اين موضوع ميتواند بخاطر موارد زير باشد
شما وارد انجمن نشده ايد. فرم زير را دوباره پر کنيد .
شما امکان دسترسي به اين صفحه را نداريد ،شما سعي مي کنيد پست کاربران ديگر را ويرايش کنيد ،اين امکان فقظ مختص مديريت کل مي باشد.
اگرشما سعي داريد که مطلبي را پست کنيد،مديرممکن است نام کاربريتان را متوقف کند و يا شما بايد منتظر فعال شدن حساب کاربري خود باشيد.

حالا من چی کار کنم

شما كار خاصي نكن عزيز . يوزر و پسوورد تونو بزن بعد وارد شو به همين راحتي اما اينكه چرا اين ارور اصلا داده ميشه منم نميدونم :blink: چون منم اين موضوع رو زياد داشتم :blink:

Mohammad Hosseyn
08-04-2006, 14:20
piishii جان ممنونم از کمکت