PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : ماتیزو بفروشم 206 بگیرم ؟؟

hoomaan
22-03-2010, 16:57
سلام
3-4 ماه پیش یه ماتیز سفید 81 بدون رنگ ترتمیز خریدم
همه چیش خوبه غیر از کلاسش !!!
به نظر شما بفروشم 4-5 تا بذارم روش یه 206 تیپ دو بگیرم !!

rami_hemi
22-03-2010, 19:42
استفاده شما از ماشین چیه؟
چه چیزایی واسه شما غیر از کلاس ماشین مهم هستش؟
ماتیز مصرف کم خوش دستی کاربردی برای داخل شهر در حد بالا
206 تنها مزیتش کمی جادار بودن و مناسب بودن واسه جاده هستش
به نظر خود من ماتیز ماشین پر ارزشی هستش اونم تو وضعی که امسال دیگه باید آماده بشیم بنزین آزاد بزنیم و گاز هم سهمیه بندی بشه .

hoomaan
22-03-2010, 19:52
آخه من 4-5 سال سمند داشتم . این ماتیزه نه شتاب دلره نه زیروبند درست حسابی داره . بدنه نداره ولی واقعا خوش دسته .
فرمون و کلاجش فوق العادست .کم مصرفه . راحت پارک میشه . ولی یک و دو کردن و کندن و شتاب و اینا نداره .

sourena
22-03-2010, 20:06
شما اگر میخوای ماشینت برو باشه و شتابش خوب باشه....همون 206 تیپ5 بگیر :)

منتها 206 بزرگترین ایرادش خرج زیادشه!

rami_hemi
22-03-2010, 20:12
خب این واسه یه ماتیز کاملا طبیعی هستش
ماتیز یه ماشین شهری هستش نه یه سدان یه میکرو ون واسه مصرف داخل شهر و ترافیک سنگین .
وقتی شما ماتیز میخریدید باید این رو در نظر میگرفتید که ماتیز واسه شتاب و کل کل و این چیزا و حرکات سنگین ساخته نشده و نباید زیاد روی بدنه و موتورش فشار بیارید .
ماتیز یه ماشین واسه اینه که شما باهاش برید خرید وسط شهر تو ساعات شلوغی که هم راحت پارک کنید هم راحت باهاش حرکت کنید و جای کافی واسه خریداتون داشته باشید نه ماشینی که باهاش کل کل کنید و واسه تفریح به کار ببرید .
کلا به نظر من هنوز هیچکدوم از ما ملت ایران منعی و مفهوم یه اتومبیل رو نفهمیدم واسه همین از یه ماتیز انتظار یه بی ام و ام 3 رو داریم .
شما پس بهتره بفروشید و یه 206 بخرید و من توصیه میکنم یه کم خیلی بذارید روی پولتون و برید یه تیپ 5 بخرید چون واقعا تا حد زیادی از انتظارات دینامیک شما رو از ماشین بر آورده میکنه(این یه شوخی نیست) واقعا اگه امکانش رو دارید تیپ 5 ترو تمیز پیدا کنید وگر نه تیپ 2 یا 3 زیاد هم شتاب آنچنانی ندارن .

AmiRreZA_RAcEr
22-03-2010, 23:04
خوب چرا رفتی ماتیز خریدی که الآن بخوای بفروشیش ؟
حالا یخورده صبر کن و بفروش احتمالا بخاطر بنزین ماتیز گرون میشه

anti_girl
22-03-2010, 23:51
من پشت ماتیز نشستم هم در جاده هم در شهر...والا از پراید یه سرو گردن بالاتره ....در مورد بدنشم باشد بگم امنیتش از خیلی از ماشینهای ایران بیشتره خیلی از جاهاش دوقابه حدود 300 کیلو هم از پراید سنگین تره(تا اونجا که یادمه)....!!

AmiRreZA_RAcEr
23-03-2010, 00:58
من پشت ماتیز نشستم هم در جاده هم در شهر...والا از پراید یه سرو گردن بالاتره ....در مورد بدنشم باشد بگم امنیتش از خیلی از ماشینهای ایران بیشتره خیلی از جاهاش دوقابه حدود 300 کیلو هم از پراید سنگین تره(تا اونجا که یادمه)....!!

به نظر من از همه نظر از پراید بهتر نیست و پراید هم مزیتهایی هرچند کم نسبت به ماتیز داره
در مورد امنیت هم غیر از پراید ( که اینم مطنئن نیستم ) دیگه نسبت به چی امنیت داره ؟
آخه اصلا ماتیز امنیت نمیخواد ، خودروی کاملا شهریه !