PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : ----t کانالهای دیجیتال در samsung series 7

albrt_ayneshtayn
22-03-2010, 11:17
سلام دوستان کسی با تنظیمات samsung series 7 اشنا هست ؟
من یه تغییراتی در منوی مخفی samsung series 7 ایجاد کردم و dtv رو فعال کردم

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

و search dtv به منوی search اضافه شود
ولی وقتی search می کنم هیچ کانالی رو پیدا نمیکنه . من کرج هستم و با لبتاب که search میکنم کانالا رو پیدا میکنه .
؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

ata_webmaker
22-03-2010, 13:20
اولا که خواهشا با منو مخفی بازی نکنید
اگر قرار بود چیزی باشه خوده سام سرویسی ها پول می گرفتند و انجام می داند
این برنامه ها برای مدل های مختلف و کشور های مختلف ساخته می شوند و توی تلویزیون ریخته می شن
حالا بنا به کشوری که در انجا محصول فروخته میشه نرم افزار مناسب با اون سخت افزار رو فعال می کنند مثلا برای خاور میانه و کشور های اسیای غربی
اگر گزینه ای مثل دی وی بی تی هست دلیل نمیشه که تیونیرش هم تو دستگاه باشه
برای تلویزیون هایی که تیونر دیجیتالی دارند یک ورودی فیش جداگانه وجود دارد که نوشته dtv in یا این که کلا همون فیش رو دارن و کلا ورودی انالوگ ندارند
بخاطره همینه چیزه پیدا نمیکنه
در ضمن اینو بیاد داشته باشید که ور رفتن با منوی مخفی یا همون یرویس منو می تونه خطرات جدی برای دستگاه شما پیش بیاره که شامله گارانتی هم نمیشه
اینو به تجربه می گم چون خیلی از دوستان این کارو کرده بودند و توش مونده بودند با اینگه رنگ تلویزیون رو خراب کرده بودن
و بیاری از دوستان فکر می کردن با فعال کردن این گزینه واقعا تلویزیونشون کانالهای دیجیتالی رو پیدا می کنه

albrt_ayneshtayn
22-03-2010, 13:26

Mahdi_Moosavi
22-03-2010, 13:35
این مورد رو به شخصه خودم 1 ماه پیش تست کردم . این مدل ، همانطور که دوستان اشاره کردند به صورت سخت افزاری تیونر دیجیتال نداره و به خاطر همین هست که کانالی پیدا نمیشه .

ltmad
22-03-2010, 15:14
با عرض سلام،
lcd هایی که الآن تو بازار ایرانه هیچ کدوم تیونر دیجیتال نداره،وارد سایت [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] بشید و یه ستاپ پاکس بخرید(این سایت از خود صدا و سیما است و محصولاتش مورد تایید صدا و سیما است.

mori5258
10-04-2010, 10:25
من یک مدل 40b650 از بانه خریدم منوش کاملا مشابه عکس بالاست ورژن اروپایی است و تلویزیون دیجیتال رو روی کانال 37 دریافت می کنه البته با انتن برقی با انتن ساده بر خلاف نظر دوستان جواب نداد.

a_fazlollahii
10-04-2010, 21:19
من یک مدل 40b650 از بانه خریدم منوش کاملا مشابه عکس بالاست ورژن اروپایی است و تلویزیون دیجیتال رو روی کانال 37 دریافت می کنه البته با انتن برقی با انتن ساده بر خلاف نظر دوستان جواب نداد.
سلام
در کجا ساکن هستید ، اسم مدل را هم کامل بنویسید.

Guts
10-04-2010, 21:23
آره اون مدل سامسونگ B650 یا همون B690 اروپایی که در بانه هست ----T داره که دوستان هم گرفتن استفاده میکنن ولی سام‌سرویس مدل‌های اروپایی رو وارد نمیکنه و ----T ندارن این مدل فقط در بانه یافت میشه. البته چند مدل تلویزیون دیگه هم فکر کنم باشه تو بازار که ----t داشته باشن.

moh3n.parvin
24-12-2013, 23:38
[من سامسونگ سری f5000دارم رفتم تو منوی مخفی گزینه 3dکه off بود رو on کردم الان مداام روشن خاموش میشه دیگه م وارد منوی مخفی نمیشه یه راهنمایی میخوام که چکار کنم؟

و search dtv به منوی search اضافه شود
ولی وقتی search می کنم هیچ کانالی رو پیدا نمیکنه . من کرج هستم و با لبتاب که search میکنم کانالا رو پیدا میکنه .
؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟[/QUOTE]

moh3n.parvin
24-12-2013, 23:39
من سامسونگ سری f5000دارم رفتم تو منوی مخفی گزینه 3dکه off بود رو on کردم الان مداام روشن خاموش میشه دیگه م وارد منوی مخفی نمیشه یه راهنمایی میخوام که چکار کنم؟