PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : دوره تخصص رشته پزشکی چند سال هست؟

saeedsamiri
21-03-2010, 23:41
سلام.سال نو همگی مبارک.
من داوطلب کنکور تجربی 88 هستم وعلاقه زیادی به رشته پزشکی دارم
سوالم اینه که دوره تخصص رشته پزشکی چند ساله؟یعنی بعد از 7 سال خواندن عمومی برای گرفتن تخصص در شاخه ای خاص باید چند سال دیگر درس خواند؟
آیا زمان دوره تخصص شاخه های مختلف متفاوته یا همگی یک زمان مشخص هست؟
اگه کسی میدونه یا سایتی را می شناسه که در اون سایت دوره تخصص شاخه های مختلف پزشکی که چند ساله نوشته باشه یه زحمتی بکشه واسم سایت رو بگه.

این سوال را در بخش مرتبط با آموزش عالی پرسیدم ولی جواب درستی نگرفتم.گفتم شاید اینجا خیلی ها رشته تحصیلیشون پزشکی باشه بیشتر اطلاع دارند.

سال خوبی داشته باشید.

hesabres1
22-03-2010, 00:25
سلام.سال نو همگی مبارک.
من داوطلب کنکور تجربی 88 هستم وعلاقه زیادی به رشته پزشکی دارم
سوالم اینه که دوره تخصص رشته پزشکی چند ساله؟یعنی بعد از 7 سال خواندن عمومی برای گرفتن تخصص در شاخه ای خاص باید چند سال دیگر درس خواند؟
آیا زمان دوره تخصص شاخه های مختلف متفاوته یا همگی یک زمان مشخص هست؟
اگه کسی میدونه یا سایتی را می شناسه که در اون سایت دوره تخصص شاخه های مختلف پزشکی که چند ساله نوشته باشه یه زحمتی بکشه واسم سایت رو بگه.

این سوال را در بخش مرتبط با آموزش عالی پرسیدم ولی جواب درستی نگرفتم.گفتم شاید اینجا خیلی ها رشته تحصیلیشون پزشکی باشه بیشتر اطلاع دارند.

سال خوبی داشته باشید.

سلام.فکر میکنم دوره تخصص 5 سال باشه.

saba_moha
22-03-2010, 12:18
سلام،سال نو شما هم مبارک

مدت دوره های تخصصی برای رشته های مختلف متفاوت هست،ولی به طور کلی بین 3 تا 5/4 ساله،مثلا مغز و اعصاب در حدود همین 5/4 هست.

ایشالا که موفق باشی..

nafas
22-03-2010, 23:03
مدت دوره های تخصصی برای رشته های مختلف متفاوت هست،ولی به طور کلی بین 3 تا 5/4 ساله،مثلا مغز و اعصاب در حدود همین 5/4 هست.

اونجا هم همین جواب رو گرفتید

یکم صبر کنید به جوابتون میرسید

saeedsamiri
23-03-2010, 16:41
حالا چرا ناراحت می شوی!!؟؟