PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : پنجره های My computer دورتر از صفحه میرن

David.Jn
21-03-2010, 17:54
سلام
امروز یهو متوجه شدم پنجره های My computer میرن گوشه صفحه یعنی جایی که هیچ جوره بهش دسترسی ندارم
حتی رزولوشن ویندوز رو هم دستکاری کردم جواب نداد
بگید تنظیماتی چیزی داره
از چه راهی به حالت اولیه بر گردونمش

ebicross
25-03-2010, 12:55
سلام
امروز یهو متوجه شدم پنجره های My computer میرن گوشه صفحه یعنی جایی که هیچ جوره بهش دسترسی ندارم
حتی رزولوشن ویندوز رو هم دستکاری کردم جواب نداد
بگید تنظیماتی چیزی داره
از چه راهی به حالت اولیه بر گردونمش
من مشابه این مشکل رو یه بار تجربه کردم ولی رنگها هم 8 بیتی شده بوند.
راه حلش اینه که بری تو کنترل پنل و Add remove program و دراور کارت گرافیکت رو پاک کنی. ریست کنی و دوباره نصب کنی.
اگر پنجره ی Control Panel هم رفت بیرون روش از استارت منو راست کلیک کن و Move بزن و با فلش ها بیارش توی صفحه.

علت اینو هرکس میدونه بگه. اخه خیلی جالبه.

David.Jn
25-03-2010, 22:19
من مشابه این مشکل رو یه بار تجربه کردم ولی رنگها هم 8 بیتی شده بوند.
راه حلش اینه که بری تو کنترل پنل و Add remove program و دراور کارت گرافیکت رو پاک کنی. ریست کنی و دوباره نصب کنی.
اگر پنجره ی Control Panel هم رفت بیرون روش از استارت منو راست کلیک کن و Move بزن و با فلش ها بیارش توی صفحه.

علت اینو هرکس میدونه بگه. اخه خیلی جالبه.
آره واقعآ جالبه
نکنه اینم یه باگ جدید ویندوز 7 هستش:دی
ولی خداییش جالبه

ebicross
26-03-2010, 09:41
آره واقعآ جالبه
نکنه اینم یه باگ جدید ویندوز 7 هستش[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](4).gif
ولی خداییش جالبه
مشکل از ویندوز نیست. از کارت گرافیکه احتمالا یا از درایورش.
چون من توی XP اینو دیدم.
جالبش اینجاس که استارت منو و Taskbar مشکلی ندارن. ولی پنجره ها میرن بیرون.

V i r u s e r
28-03-2010, 20:28
مشکل از ویندوز نیست. از کارت گرافیکه احتمالا یا از درایورش.
چون من توی XP اینو دیدم.
جالبش اینجاس که استارت منو و Taskbar مشکلی ندارن. ولی پنجره ها میرن بیرون.

قبل از اینکارا میشه یه کار دیگه هم کرد
بعد از این که my computer رو بالا اوردی اول alt رو میزنی بعد space میزنی حالا باید یه منو ببینی
گزینه ی move رو انتخاب کن حالا با کلید چپ و راست موس پنجره رو بیار وسط صفحه که احتمالا پنجره سمت چپته پس باید کلید راست رو بزنی البته احتمالا :10:

David.Jn
29-03-2010, 18:34
قبل از اینکارا میشه یه کار دیگه هم کرد
بعد از این که my computer رو بالا اوردی اول alt رو میزنی بعد space میزنی حالا باید یه منو ببینی
گزینه ی move رو انتخاب کن حالا با کلید چپ و راست موس پنجره رو بیار وسط صفحه که احتمالا پنجره سمت چپته پس باید کلید راست رو بزنی البته احتمالا [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
ممنون
به این میگن استفاده بهینه از همه امکانات ویندوز
نمیدونم چرا به فکر خودم نرسید
پتجره My Computer خیلی اونورتر رفته بود که حتی منو هم معلوم نمیشد حدود 20 بار کلید جهت نما رو زدم تا گوشه پنجره دیده شد