PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : در خواست لینک مسقیم نرم افزار virtualbox ورژن 64 بیتیش.

88x88
20-03-2010, 22:18
تقریبا همه چیز رو توی اسم تاپیک گفتم.

نرم افزار ساخت ماشین مجازی، محصول شرکت سان ( نمی دونم چرا همه جاش نوشته اوراکل.) رو می خوام.
رایگانه. 
اما سایتش نمی ذاره از ایران دانلود داشته باشه.
اخرین نسخه ی 64 بیتیش رو می خواستم اگر زحمتی نیست.

nightmare
20-03-2010, 22:29
در همچین مواردی که سایتی لینک دانلود رو برای ما محدود می کنه ، می تونید چنانچه لینک دانلود اون سایت به نام فایل ختم میشه ، اون رو توسط سرویس های رایگان Remote File Transfer به هاست دیگه ای منتقل و از اونجا دانلود کنید . یکی از این سرویس های رایگان سایت Adrive.com هست .
می تونید اونجا عضو بشید و از سرویسش استفاده کنید .

اگر هم حوصله عضویت ندارید ، لینک پلتفورم مورد نظرتون ( ویندوز ، لینوکس ، .... ) رو اینجا بزارید تا من لینک Adrive رو براتون قرار بدم .
:10:

nightmare
20-03-2010, 22:37
راستی فراموش کردم بگم ، خیلی از نرم افزار های کاربردی ویندوز رو میتونید از طریق سایت FileHippo دانلود کنید . ( مثل نوعی میرور عمل می کنه )

در مورد VirtualBox هم اینجا لینک دانلودش برای ویندوز از طریق سایت Filehippo هست :

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

88x88
21-03-2010, 00:55
خیلی ممنون.

فایل هیپو مشکلم رو حل کرد.
فعلا دارم با این اینترنت بوقی دانلود می کنم.

88x88
21-03-2010, 11:33
راستی یه همچین سایتی برای لینوکس هم هست؟؟

چون نظرم عوض شد.
تا الان می خواستم یه ویندوز داشته باشم توش لینوکس اجرا کنم الان می خوام یه لینوکس بریزم توش ویندوز اججرا کنم.

کسی می تونه لینک مستقیم غیر از سایت اصلی برنامه برای نسخه ی 64 بیتی لینوکسش بهم بده؟
ممنون.

nightmare
21-03-2010, 19:01
سلام .

راستی یه همچین سایتی برای لینوکس هم هست؟؟

اکثر توزیع های لینوکس ، نرم افزار های کاربردی رو در مخازن نرم افزاری خودشون ذخیره و آماده می کنن به همین دلیل شما با نصب هر توزیعی از لینوکس مثل اوبونتو ، فدورا و ... دیگه نیازی نیست تا در سایت های مختلف دنبال لینک دانلود بگردید ، بلکه توسط خود سیستم عامل ، اونها رو از مخازن دانلود و یا آپدیت می کنید . ( این یکی از مزایای منحصر به فرد لینوکس هست :40: )

به طور مثال می تونید برای توزیع اوبونتو ، برید به ادرس مخازن نرم افزاری اوبونتو در :

و در قسمت جستجو ورژن مورد نظرتون رو انتخاب و VirtualBox رو جستجو کنید :

و از یکی از سایت های میرور دانلود کنید .

خیلی از نرم افزار های اوپن سورس از طریق سایت SourceForge.net هم در دسترس هستند که اخیرا ایران رو تحریم کرده ، اما راه حل دانلود ازش داخل همین فروم هست .

تا بعد ...