PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : کدام تیم قهرمان لیگ قهرمانان اروپا 2010 خواهد شد؟ (نسخه دوم)

صفحه ها : 1 [2]

masud-000000
31-03-2010, 18:32
من قبلا اعلام کردم من بارساییم و از باخت منچستر لذت میبرم..
حالا هر تیمی که میخواد منچستر رو برده باشه برام فرقی نمیکنه مهم اینه که منچستر باخته و روح من شاد شده.:31:
راستی pcforlife گزینه 2 :27:

vroom
31-03-2010, 18:34
ما هم واسه بایرن و ونگال هم احترام زیادی قائلیم...:20:
راستی یه سوال... شما طرفدار بارسا هستید که masud-000000 از شما اساسی تشکر کرده یا بابت این تشکر کرده که شما با منه منچستری بحث (شاید کل کل!!) می کنید؟؟!!!:31:

خیر , من طرفدار بایرن بوده و هستم اونم طرفدار 3 آتیشه:دی

خودشون پاسخ دادن:دی

حالا هر تیمی که میخواد منچستر رو برده باشه برام فرقی نمیکنه مهم اینه که منچستر باخته و روح من شاد شده.:31:

البته برای من بارسا و منچستر فرقی نداره:دی حتی منچستر را به بارسا ترجیح میدم:دی

pcforlife
31-03-2010, 18:36
آخی‏ی‏ی‏ی‏ی
این منچستر با شما چه کرده...:27:

masud-000000
31-03-2010, 18:39
آخی‏ی‏ی‏ی‏ی
این منچستر با شما چه کرده...:27:
منچستر با ما کاری نکرده ما با منچستر کارایی کردیم(پارسالو که هنوز یادتونه...فکر نکنم زمان زیادی گذشته باشه):27:

Mohammad_666
31-03-2010, 20:22
vroom جان میخوامت خیلی آقایی منم بایرنیم اونم 3آتیشه تو کل بایرن هم الیور کان را به عنوان برترین دروازه بان جهان قبول دارم(منظورم تاریخ بایرن مونیخه)!

Mohammad
31-03-2010, 20:44
در مورد خودشانسی منچستر یه آماری قرار میدم دیگه خودتون می تونید قضاوت کنید!

آمار گل بخودی تیمهای مقابل منچستر :

بازی رفت منچستر-ارسنال : دیابی
بازی رفت منچستر-ساندرلند:فردیناند
بازی رفت منچستر-بولتون:نایت
بازی رفت منچستر-هال سیتی:داوسون
بازی برگشت منچستر-بیرمنگام:دان
بازی برگشت منچستر-ارسنال:المونیا
بازی برگشت منچستر-پورتسموث:بورا -هیوز-ویلسون(هت تریک گل به خودی)
بازی برگشت منچستر -استون ویلا:کالینس
بازی برگشت منچستر -بولتون:ساموئل

این مطلب هم در مورد خوش شانسی منچستر یکی از دوستان در یه سایت دیگه نوشته بود به نظرم جالب اومد که اینجا هم بذارم:

و در آخر به امید قهرمانی بایرن مونیخ :40:

علاقه ای به کش دادن این بحث ندارم چون زیادیش جز هدر دادن وقت چیز دیگه ای نداره !!

اول اینکه ممنون بابت آمارتون ! مصدومیت رونی قبل از بازی حساس با چلسی رو هم بهش اضافه کنید !!! :31:

خوش شانسی منچستر ؟!! :31: شما میگید 11 تا گل به خودی داشتن !! خیلی خب ... فرض کنیم این 11 تا گل تویه 20 بازی اخیر منچستر بوده باشه که من آمارش رو برای دوستان نوشتم !! امیدوارم خونده باشید ! تویه این 20 بازی منچستر 70% برد داشت + میانگین 2.5 گل (!) در هر بازی !! با فرض اون 11 تا گل میانگین میرسه به حدود 2 گل در هر بازی !!!! 2 گل در هر بازی ! بازم میگید شانسه ؟! نکنه اون 40 تا گل دیگه رو هم بازیکنان حریف پاس دادن ؟!! :31:

در ثانی ، کلمه شانس رو برای تیمی استفاده می کنن که بالای 10 تا موقعیت گل در هر بازی نداشته باشه !! من بعضا خودم دیدم که منچستر 20 موقعیت گل داشته !! به زبون میگید 20 تا !

بعدشم گل به خودی مگر چطور به ثمر می رسه ؟!! بازیکنان خودشون به هم پاسن میدن توپ رو بزنن تویه گل خودشون که !! بازیکن مدافع باید تویه کمتر از یک ثانیه تصمیم بگیره فرضا این سانتر خطرناک رو چکار کنه ؟! سانتری که اگه اون نزنه مهاجم پشت سرش گلش می کنه !! اگر بازی های منچستر رو دیده باشید می فهمید چی می گم ! شاید از اون 11 تا نصفش چنین شرایطی داشته !! کمتر شاهد این هستیم که مثل گل به خودی های بازیکنان ایرانی پرت ترین توپ بره تویه گل !!

====

اگه منصف باشیم باید قبول کنیم که تویه فوتبال روز دنیا در حال حاضر هیچ تیمی مثل منچستر و بارسلونا فوتبال رو قشنگ بازی نمی کنند ! و به قول عادل فردوسی پور باید کلاهمون رو به احترامشون بر داریم ! نه انگه شانسی بودن رو بهشون بزنیم !

vahidgame
31-03-2010, 22:44
اینم ترکیب آرسنال و بارسلونا در بازی امشب:
آرسنال:آلمونیا-ورمالئن-گالاس-کیلیچی-سانیا-دیابی-سانگ-فابرگاس-نسری-آرشاوین-بندتلر
بارسلونا:والدس-پویول-پیکه-دنیل آولز-مکسول-بوسکتز-ژاوی-کیتا-پدرو-مسی-ابراهیموویچ

واقعا تاسف داره که پدرو به آنری ترجیح داده میشه:2: امشب بارسا ببازه هم مهم نیست چون آنری رو نذاشته. پدرو 100 سال دیگه هم مثل آنری نمیتونه بشه. واقعا من جای آنری بودم همین نیم فصل از بارسا رفته بودم.

pcforlife
31-03-2010, 22:48
فعلا که بازی دست بارسلوناست... اونم به طرز فجیع!
فابرگاس هم بازی می کنه!

---------- Post added at 11:48 PM ---------- Previous post was at 11:45 PM ----------

دقیقه 27 هم آرشاوین تعویض شد!! اه این زن بابا چیه می پخشن...!:2:

zahedy2006
31-03-2010, 23:06
نیمه اول تمام شد
فابرگاس- آرشاوین - سانگ کارت زرد گرفتند
گالاس و آرشاوین تعویض شدند

کل بازی به جز چند موقعیت دست بارسا بود

-----------------

دقیقه 60 بازی 2-0 به سود بارسا

pcforlife
31-03-2010, 23:20
بارسا 1 - 0 جلو افتاد... گل و زالاتان زد!

---------- Post added at 12:20 AM ---------- Previous post was at 12:19 AM ----------

از پشت محوطه جریمه هم گل زد!! (فک کنم با شوت)

pcforlife
31-03-2010, 23:32
گل دوم هم زده شد توسط زالاتان...

vahidgame
31-03-2010, 23:32
میشه دیگه نتیجه بازیو نگی چون من الان می خوام برم ببینمش:31:خیلی نامردن حداقل بازیو از نیمه دوم نشون می دادن.

boy iran
31-03-2010, 23:36
خوب دوست عزیز شما برو بیبین مشکلی که نیست :دی مهم اینه که تا دقیقه 61 نتیجه دو بر صفر به سود بارسا کبیر

pcforlife
31-03-2010, 23:44
بازی 2 -1 شد... سه دقیقه بعد از ورود والکات، خودش گل میزنه...
اوکی... دیگه نتیجه رو نمی گم...

zahedy2006
31-03-2010, 23:54
بازی 2 -1 شد... سه دقیقه بعد از ورود والکات، خودش گل میزنه...
اوکی... دیگه نتیجه رو نمی گم...

من می گم حسین!!

تا 82 خبری نیست

پویول اخراج - پنالتی - فابرگاس گل می زنه

نتیجه 2-2

pcforlife
31-03-2010, 23:59
تبریک مجتبی
2-2 شدند... پویول اخراج شد... دقیقه 86
----------------------------------------------
بازی 2-2 تمونم شد... اینتر هم 1 - 0 زسکا رو برد!
امیدوارم از گزارش این بازی لذت....:27:

Erfan64
01-04-2010, 00:07
بازی 2-2 تموم شد !
فکر نمیکردم آرسنال بتونه 2 گل و جبران کنه

D r i v e r
01-04-2010, 00:10
بازی 2-2 تموم شد !
فکر نمیکردم آرسنال بتونه 2 گل و جبران کنه
من گریم گرفته :40:
من گفتم بیشتر نخوره بعیده گل بزنه

pcforlife
01-04-2010, 00:11
به نظر من همین مساوی هم واسه آرسنال عالی بود... انصافا بارسا عالی بازی کرد... ولی عجب تعویض طلایی داشت این ونگر... والکات و میگم!

masud-000000
01-04-2010, 00:14
لعنت به این شانس ...نیمه اول که آلمونیا باید حداقل 2 گل رو میخورد که بخت باهامون یار نبود و نخورد :13:
. حیف شد واقعا حیف شد ...خدا وکیلی دیدید که بازی همش دست بارسا بود ... اگه پویول اخراج نشده بود 100 گل سوم رو میزد بارسا و مسی هم که به خاطر پویول تعویض شد...اه ه ه ه عجیب بود که آرسنال نباخت امشب ....
ولی هیچ اشکالی نداره....
تو نیو کمپ ... اونجایی که تا حالا هیچ تیمی بدون گل خورده ازش بیرون نیومده جبران می کنیم...:27:

Erfan64
01-04-2010, 00:16
به نظر من همین مساوی هم واسه آرسنال عالی بود... انصافا بارسا عالی بازی کرد... ولی عجب تعویض طلایی داشت این ونگر... والکات و میگم! من فقط تونستم نیمه اول بازی رو ببینم !
تو نیمه اول توپ دست بارسلونا بود ولی فقط یه موقعیت گل ایجاد کرد

D r i v e r
01-04-2010, 00:19
تو نیو کمپ ... اونجایی که تا حالا هیچ تیمی بدون گل خورده ازش بیرون نیومده جبران می کنیم...[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]خواهیم دید
فقط خیلی خیلی نگران آرشاوینم
مسی هم چیز خاصی من ازش ندیدم

pcforlife
01-04-2010, 00:21
الان فردوسی پور گفت که فابرگاس بازی بعدی رو از دست داد...!:20:

masud-000000
01-04-2010, 00:22
الان فردوسی پور گفت که فابرگاس بازی بعدی رو از دست داد...!
پس دیگه کار آرسنال تموم شده است...:27:

من برم با گزارش عادل جون یه بار دیگه نیمه دوم رو ببینم....این گزارشگر شبکه لیدر که خیلی بی حس گزارش می کرد ...اصلا هیجان نداشتیم :31:

flatrish
01-04-2010, 00:23
بد بازی نکرد آرسنال نیمه دوم
فابرگاس رو بیخود از دست داد فکر میکنم داور اشتباه کرد!

Erfan64
01-04-2010, 00:23
شانس مارو میبینی همه اتفاقات تو نیمه دوم افتاد من نتونستم نیمه دوم و ببینم:2:

ar71
01-04-2010, 00:39
دوستان مونیخی باید بهتون تبریک بگم و به نظر من مرد بازی دیشب دمیکلیس بود که چندین موقعیت خوب رو از رونی گرفت و نذاشت پاس های زیادی به رونی برسه

در مورد بازی برگشت باید بگم که کار ما فوق العاده سخته اونم بدون رونی ولی سعی خودمونو میکنیم تا از تجربه فرگوسن استفاده کنیم ولی از حق نگذریم هر چی منچستر شانس داشته ! این بازی بدشانسی آورد ( تیرک ویدیچ و مصدومیت رونی و گل دقیقه 92 )

من امیدورام که بازی بعدی بازی قشنگی از آب در بیاد و یه بازی تماشاگر پسند رو به نمایش بزارن

بارسا تو زمین خودش میبره ولی بازی قشنگی میشه و کاملاً یکطرفه نیست

pcforlife
01-04-2010, 00:41
پیکه هم بازی برگشت رو از دست داد... بازی برگشت واقعا جالبه که بارسا دفاع های اصلیشو نداره!!!

D r i v e r
01-04-2010, 00:46
بارسا تو زمین خودش میبره ولی بازی قشنگی میشه و کاملاً یکطرفه نیست
شما از کجا مطمئنی؟

V.Valizadeh9
01-04-2010, 00:51
پویول و پیکه بازی برگشت نیستن ولی عوضش مارکز و میلیتو رو داریم بازم خیالمون راحته

ar71
01-04-2010, 01:01
شما از کجا مطمئنی؟

آخه تا حالا نشده یه تیم بتونه تو نیوکمپ جلو بارسا وایسه ( حتی رئال ! ) البته تنها شانس آرسنال اینه که بتونه با یه گل سر و ته بازی رو هم بیاره که اینم با وجود اینکه پویول و پیکه نیستند دور از انتظار نیست ولی کار خیلی سختی دارن

به هر حال من امیدوارم آرسنال بتونه تلافی شکست پارسال مارو از بارسا بگیره

vahidgame
01-04-2010, 01:53
با این نتیجه شانس آرسنال کمه. اگه اینیستا هم بازی برگشت باشه که بارسلونا تازه قوی تر هم میشه.
من بازیو کامل نگاه نکردم ولی خیلی بهتر که ندیدم. آخه کدوم آدم عاقلی تیری آنری رو دقیقه 77 میاره ولی به پدرو بی تجربه 90 دقیقه بازی میده. من واقعا از این کارای گواردیولا که به آنری رو روی نیمکت میذاره خیلی بدم میاد

D r i v e r
01-04-2010, 02:25
آخه تا حالا نشده یه تیم بتونه تو نیوکمپ جلو بارسا وایسه ( حتی رئال ! ) البته تنها شانس آرسنال اینه که بتونه با یه گل سر و ته بازی رو هم بیاره که اینم با وجود اینکه پویول و پیکه نیستند دور از انتظار نیست ولی کار خیلی سختی دارن

به هر حال من امیدوارم آرسنال بتونه تلافی شکست پارسال مارو از بارسا بگیره
من میگم نمیشه فوتبال رو پیشبینی کرد
مثلا خود من که طرفدار آرسنالم فکر اینو نمیکردم که آسنال بتونه 2 گل رو جبران کنه
البته ته قلبم قرص بود چون آرسنال وقتی عقب میفته شروع میکنه به فشار آوردن
بارسا هم هر 2 گلش رو از روی اشتباه 100 درصد مدافع و دروازه بان زد
مدافع که چه عرض کنم گالاس که بیرون بود سونگ عقب تر بازی میکرد
شما خودت لیست مصدومین رو نگاه کن آرشا و گالاس که نیمه اول بیرون رفتن
ادواردو و فنپرسی که ماه هاست مصدومن
روسیچکی نبود
رمسی هم که اون بلای وحشتناک سرش اومد
این روزها یه نفر داره خیلی خوب توی آرسنال کار میکنه که نصری هست
البته فابرگاس هم بازیش قابل ستودنه

VBYOFSKI
01-04-2010, 02:29
ههه کجا بود اون مسی که کل دنیا همه چیشو میپرستیدن، ما که چیزی ندیدم ازش.

ولی انصافا تو نیمه اول بی برو برگرد بارسا سر تر بود و اگه آلمونیا نبود معلوم نبود چی میشد.
دوتا گل بارسا هم رو اشتباه ورمائلن و پر کردن آفساید توسط سانگ زده شد.
عجب تعویضی داشت رئیس، واقعا تئو عالی بود.
فابی هم که دیگه حرفی واسه گفتن نزاشت، حالا باز بگید این فصل بعد میره، با اون پای مصدوم اونجوری بازی کرد واقعا اشکمو در آورد مطمعنن اگه مصدوم نمیشد آرسنال میتونست سومی رو هم بزنه، این آرسنال نصف آرسنال اصلی هم نبود، نیمه اول رو که معلوم بود کاملا تحت تاثیر اسم بارسان ولی نیمه دوم که رئیس تو رختکن یه حالی بهشون داد به خودشون اومدن، مخصوصا بعد از خوردن دوتا گل.

اینقدرم نگین نیوکمپ نیوکمپ، هیچی معلوم نیست، قبل از شما طرفدارای میلانو اینترو رئال هم از این چیزا زیاد میگفتن، همه چی تو همون بازی معلوم میشه.

vahidgame
01-04-2010, 02:37
ببخشید اینو میگم آرسنال چوب کارای خودشو میخوره چه دلیلی داره که اسطوره های باشگاه به تیمهای دیگه برن. الان مثلا فکر می کنید بازیکنانی مثل پویول و مسی و ژاوی و... بارسلونا میذاره به تیم دیگه ای برن. مطمئن باشید اکثر این بازیکنان تا آخر توی بارسا خواهند موند.
تیری آنری رو آرسنال نباید می ذاشت بره. آنری خودش واقعا یه تیم بودش.

vahidgame
01-04-2010, 02:37
راستی دوستان من بازیو کامل ندیدم. از آنری خوب استقبال کردن یا نه؟

VBYOFSKI
01-04-2010, 02:52
ببخشید اینو میگم آرسنال چوب کارای خودشو میخوره چه دلیلی داره که اسطوره های باشگاه به تیمهای دیگه برن. الان مثلا فکر می کنید بازیکنانی مثل پویول و مسی و ژاوی و... بارسلونا میذاره به تیم دیگه ای برن. مطمئن باشید اکثر این بازیکنان تا آخر توی بارسا خواهند موند.
تیری آنری رو آرسنال نباید می ذاشت بره. آنری خودش واقعا یه تیم بودش.

آرسنال اگه بازکن نمیفروخت اللن اینجا نبود که امشب بازیشو ببینیم و باید مثل خیلی از تمهای دیگه که با ساخت ورزشگاه جدید بدبخت شد تو لیگ دسته 2 3 تشویقش میکردیم. کسی هم از این تیم ناراضی نیست (من که نیستم) ما از مصدومیتها ناراضیم که معلوم نیست از کجا و چرا اینقدر زیادن.

آنری خودش خواست بره مگه کسی انداختش بیرون، ونگر کسی نیست که به زور بازیکن رو نگه داره. هنوز مصاحبه های آنری یادمه:
من به اونجا میرم به خاطره ورزشگاهشون به خاطره تاریخشون به خاطره سبک بازیشون. به هیچ وجه نمیتونی خشم و ناراحتیه منو وقتی این جمله هارو از آنری وینوشتم درک کنی، من این بازیکن رو هیچ وقت اسطوره نمیدونم، هیچ وقت اسطوره یعنی برگکمپ اسطوره یعنی تونی آدامز (Mr. Arsenal) نه کسی که باشگاهش رو به خاطره یه پیت حلبیه جام قهرمانان فروخت. من منکره زحمت و بازیهای استثناییش نمیشم ولی دیگه اون علاقه به آنری پیشه خیلی از هوادارای آرسنال مرد. (اینم بگم من خودم یه جورایی میشه گفت یه خاطره آنری آرسنالی شدم ولی آرسنال برام از هرکسی مهمتره حال چه آنری باشه چه بازیکن دیگه)

اینم یکی دیگه از مصاحبه های آنری: کاری که ونگر برای آرسنال میکنه بالای 30 سالگیه من جواب میده و من نمیتونم تا اون موقع صبر کنم. هه .......

راستی دوستان من بازیو کامل ندیدم. از آنری خوب استقبال کردن یا نه؟

آره استقبال خیلی خوبی شد. از صداسیما ملی (بخوانید میلی) چیزی معلوم نبود ولی کسایی که از ماهواره دیدن میگفتن فوق العاده بود، همه سرپا بودن و تشویق میکردن اسم تیری رو هم جوری تو بلندگو اعلام کردن که انگار هنوز بازیکن آرسناله. خلی از طرفدارا از جمله خوده من هم تو خونه آنری تشویق میکردن.

VBYOFSKI
01-04-2010, 02:52
ویرایش شد.
اشتباه اومد.

VBYOFSKI
01-04-2010, 02:53
ویرایش شد.
اشباهی اومد

Stream
01-04-2010, 04:53
سلام

بازی بسیار زیبایی بود ... انصافا هر دو تیم خوب بازی کردند. با اینکه آرسنال به خصوص توی نیمه اول زورش به حمله کردن نمی رسید ولی همیشه سعیش رو می کرد و نهایتا هم جواب همین تلاشش رو دید. آفرین آرسنال ! :31:

به نظر من نتیجه عادلانه نبود، چه از نظر زمان مالیکیت توپ، چه موقعیت مالکیت توپ، چه تعداد پاس، چه تعداد شوت به سمت دروازه، ... همه برتری مطلق بارسلونا در بازی رو نشون می دادند، ولی نهایتا نتیجه مساوی شد! (پیش میاد..!)

من میگم نمیشه فوتبال رو پیشبینی کرد
مثلا خود من که طرفدار آرسنالم فکر اینو نمیکردم که آسنال بتونه 2 گل رو جبران کنه
البته ته قلبم قرص بود چون آرسنال وقتی عقب میفته شروع میکنه به فشار آوردن
بارسا هم هر 2 گلش رو از روی اشتباه 100 درصد مدافع و دروازه بان زد
مدافع که چه عرض کنم گالاس که بیرون بود سونگ عقب تر بازی میکرد
شما خودت لیست مصدومین رو نگاه کن آرشا و گالاس که نیمه اول بیرون رفتن
ادواردو و فنپرسی که ماه هاست مصدومن
روسیچکی نبود
رمسی هم که اون بلای وحشتناک سرش اومد
این روزها یه نفر داره خیلی خوب توی آرسنال کار میکنه که نصری هست
البته فابرگاس هم بازیش قابل ستودنه

فوتبال غیر قابل پیشبینیه ... ولی با نتیجه ای که پیش اومد حتی با وجود این دو گل آخر آرسنال باز هم شانس بارسلونا برای صعود به نسبت بیشتره .

آرسنال بدشانسی آورد به خاطر مصدوم ها، به خصوص گالاس که هم خط میانی و هم خط دفاع آرسنال به هم ریخت. کلا امسال آرسنال مصدوم های زیادی داشت که البته معمولا تعداد مصدوم های زیاد نشون دهنده ضعف تیم بدنسازی باشگاه هم هست.

ههه کجا بود اون مسی که کل دنیا همه چیشو میپرستیدن، ما که چیزی ندیدم ازش.

ولی انصافا تو نیمه اول بی برو برگرد بارسا سر تر بود و اگه آلمونیا نبود معلوم نبود چی میشد.
دوتا گل بارسا هم رو اشتباه ورمائلن و پر کردن آفساید توسط سانگ زده شد.
عجب تعویضی داشت رئیس، واقعا تئو عالی بود.
فابی هم که دیگه حرفی واسه گفتن نزاشت، حالا باز بگید این فصل بعد میره، با اون پای مصدوم اونجوری بازی کرد واقعا اشکمو در آورد مطمعنن اگه مصدوم نمیشد آرسنال میتونست سومی رو هم بزنه، این آرسنال نصف آرسنال اصلی هم نبود، نیمه اول رو که معلوم بود کاملا تحت تاثیر اسم بارسان ولی نیمه دوم که رئیس تو رختکن یه حالی بهشون داد به خودشون اومدن، مخصوصا بعد از خوردن دوتا گل.

اینقدرم نگین نیوکمپ نیوکمپ، هیچی معلوم نیست، قبل از شما طرفدارای میلانو اینترو رئال هم از این چیزا زیاد میگفتن، همه چی تو همون بازی معلوم میشه.

در مورد مسی،
با اینکه مسی بهترین بازی ممکن خودش رو بازی نکرد، ولی باز هم در نظرسنجی یوفا ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] .com%2FUEFA%2F15776%2Fmomplayerprofile.do%3FmatchC ode%3D2000478%26playerCode%3D95803)بهترین بازیکن زمین بود! از نظر آمار بازی هم مسی 85 درصد پاس صحیح داد که برای یک هافبک تهاجمی که اکثر پاسهاش رو توی یک سوم دفاعی حریف میده این آمار خیره کننده است! مسی 5 شوت به دروازه داشت که 4 تاش در چهارچوب بود، کل تیم آرسنال روی هم 6 شوت داشتند که 3 تاش در چهارچوب بود. شاید مسی این بازی اون اسطوره همیشگی نبود ولی باز هم نشون داد چرا بدون شک و تردید بهترین بازیکن دنیاست.

فابرگاس خیلی خوب بازی کرد، اگه فابرگاس این بازی توی زمین نبود آرسنال خیلی راحت این بازی رو می باخت ... فابرگاس دقیقا یک بازیکن بارسایی هست و مطمئنم بزودی برمی گرده به جای اصلیش :31: ... در کل امیدوارم مصدومیتش جزئی باشه و بزودی برگرده به بازیها . اگه شایعه شکستن پاش جدی باشه که تا آخر فصل و شاید جام جهانی رو هم از دست می ده .

ونگر با آوردن والکات رسیک بزرگی کرد، که البته نتیجه داد. ولی از این رسیک ها نمی تونه توی نیوکمپ هم بکنه به خصوص وقتی فابرگاس هم نیست. نظر من اینه که آرسنال نهایتا بازی خوبی رو توی نیوکمپ انجام میده و آبرومندانه حذف میشه.

بارسلونا با نداشتن پویول و پیکه توی بازی برگشت کارش سخت تر شده ... ولی خبر خوب برای بارسلونا اینه که اریک آبیدال بعد از حدود دو ماه مصدومیت این هفته به میادین برمی گرده (حتی برای بازی با آرسنال هم آماده بود، ولی پپ ترجیح داد مکسول رو که این مدت مرتب بازی کرده توی ترکیب بگذاره) . احتمالا بازی با آتلتیک خط دفاع رو [ پویول ؛ پیکه ، مارکز (میلیتو) ؛ آبیدال (مکسول) ] می بینیم و در بازی برگشت با آرسنال هم [ آلوز ؛ مارکز (آبیدال، توره) ، میلیتو ؛ مکسول (آبیدال) ] و نهایتا برای بازی با رئال هم همون چهار نفر اصلی خط دفاع . البته باید دید پپ چه می کنه!

آرسنال هم ویلیام گالاس رو بدون شک برای بازی برگشت و احتمالا تا آخر فصل در اختیار نداره. کلا این مصدومیت ها نزدیک جام جهانی واقعا ضد حاله هم برای بازیکن ها هم برای طرفدارها.

در کل باید صبر کرد و دید.

با این نتیجه شانس آرسنال کمه. اگه اینیستا هم بازی برگشت باشه که بارسلونا تازه قوی تر هم میشه.
من بازیو کامل نگاه نکردم ولی خیلی بهتر که ندیدم. آخه کدوم آدم عاقلی تیری آنری رو دقیقه 77 میاره ولی به پدرو بی تجربه 90 دقیقه بازی میده. من واقعا از این کارای گواردیولا که به آنری رو روی نیمکت میذاره خیلی بدم میاد

جای اینیستا خالی بود، کیتا اصلا در حد و اندازه های اینیستا نیست. با اینکه بازیکن متوسطیه ولی فقط در حد همون متوسط و پر کردن یک جا در زمینه و نه بیشتر ! با این وضع دفاع آرسنال اگه اینیستا توی زمین بود بدون شک نتیجه چیز دیگه ای می شد!

در مورد بازی ندادن آنری، به نظر من کار منطقی ای بود. کافیه به بازیهای بارسا یک نگاه بندازید:

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

بارسلونا از هفته 26 ام (14 مارچ) در همه هفته ها بدون استثنا دو بازی انجام داده و این روال تا هفته 33 (18 آوریل) ادامه داره ... اگه بارسا به دور بعد صعود کنه این روال عملا تا هفته 37 ام (9 می) ادامه پیدا می کنه. فشرده سازی بازیهای لیگ های اروپایی امسال به خاطر جام جهانی است. انگلیسی ها از این نظر برنامه ریزی بهتری داشتند و فشردگی بازیهاشون رو در طول فصل پخش کردن تا توی این مقطع فشار شدیدی رو حس نکنند.

این یعنی بارسلونا با فرض اینکه به نیم نهایی جام باشگاه ها برسه، از حدود دو هفته پیش تا پایان این فصل باید در مدت 55 روز 17 بازی انجام بده (میانگین در هر 3.2 روز یک بازی) ... این کاملا منطقیه پپ به بازیکن های تیم به خصوص بازیکن های کلیدی تر (مسی، ژاوی، اینیستا، زلاتان) و بازیکن های مسن تر (آنری، پویول) مرتب استراحت بده تا بتونن فرمشون رو برای بازیهای حساس تر حفظ کنند. بازیهای بارسلونا رو دیده باشید تیم تماما سیستم چرخشی داره از دفاع تا حمله . اگه بارسلونا بتونه با بازیکن هایی مثل Pedro, Bojan, Jeffren, Keita هم نتیجه لازم رو بگیره بهتر از اینه که با تمام قدرت توی هر بازیها نتیجه فوق العاده بگیره و نهایتا یک بازی حساس رو از دست بده. توی این موقع فصل نتیجه گرفتن مهمتره نسبت به بهترین بازی رو انجام دادن !

چهار روز بعد از بازی برگشت با آرسنال، بازی با رئال هست که سرنوشت لیگ رو رقم می زنه. پپ باید به همه اینها فکر کنه!

vahidgame
01-04-2010, 10:32
.

آرسنال اگه بازکن نمیفروخت اللن اینجا نبود که امشب بازیشو ببینیم و باید مثل خیلی از تمهای دیگه که با ساخت ورزشگاه جدید بدبخت شد تو لیگ دسته 2 3 تشویقش میکردیم. کسی هم از این تیم ناراضی نیست (من که نیستم) ما از مصدومیتها ناراضیم که معلوم نیست از کجا و چرا اینقدر زیادن.

آنری خودش خواست بره مگه کسی انداختش بیرون، ونگر کسی نیست که به زور بازیکن رو نگه داره. هنوز مصاحبه های آنری یادمه:
من به اونجا میرم به خاطره ورزشگاهشون به خاطره تاریخشون به خاطره سبک بازیشون. به هیچ وجه نمیتونی خشم و ناراحتیه منو وقتی این جمله هارو از آنری وینوشتم درک کنی، من این بازیکن رو هیچ وقت اسطوره نمیدونم، هیچ وقت اسطوره یعنی برگکمپ اسطوره یعنی تونی آدامز (Mr. Arsenal) نه کسی که باشگاهش رو به خاطره یه پیت حلبیه جام قهرمانان فروخت. من منکره زحمت و بازیهای استثناییش نمیشم ولی دیگه اون علاقه به آنری پیشه خیلی از هوادارای آرسنال مرد. (اینم بگم من خودم یه جورایی میشه گفت یه خاطره آنری آرسنالی شدم ولی آرسنال برام از هرکسی مهمتره حال چه آنری باشه چه بازیکن دیگه)

اینم یکی دیگه از مصاحبه های آنری: کاری که ونگر برای آرسنال میکنه بالای 30 سالگیه من جواب میده و من نمیتونم تا اون موقع صبر کنم. هه .......
شما مطمئن باش آنری هم یه اسطوره هست و هم بهترین بازیکن تاریخ باشگاتون هست. شما اگه مثلا یکمی پولدارتر بودین و می تونستین بازیکنانی زیادی تری بخرین و همش بازیکن جوون نمی خریدین هیچ وقت شاید آنری از باشگاه نمی رفت. خوب یه بازیکن حق داره چه قدر یه تیم جام نبره. فکر کنم آنری بیشتر به خاطر اینکه توی جام باشگاه اروپا تا حالا قهرمان نشده بودین رفت. اگه شما باشگاتون پولدار بودش شاید حتی اون فینال بارسلونا رو می بردین و قهرمان می شدیدن. آنری خیلی اون موقع آمده بود ولی بازیکنی مثل لمن همه کارهارو خراب کرد و اول بازی اخراج شد. کلا من بازیکنی مثل آنری رو در مجموع خیلی بهتر از بازیکنانی مثل رونالدو و کاکا و برکمپ و ... می دونم

Ezel
01-04-2010, 10:33
تو نیو کمپ ... اونجایی که تا حالا هیچ تیمی بدون گل خورده ازش بیرون نیومده جبران می کنیم...:27:
ولی تاریخ میگه چلسی گاس هیدینک کبیر توی نیو کمپ از بارسا گل نخورد .:دی

با این کیفیتی که بارسا در نیمه اول بازی کرد امیدوارم منچستر حذف بشه و به فینال نرسه ، باختن به بایرن و لیون رو میشه تحمل کرد ولی باخت مجدد توی فینال به بارسا رو دیگه نمیشه ، حتی تصورش هم آزار دهنده است .
البته با محرومیت پیکه و اخراج کاپیتان متعصب کاتالان ها هنوز کورسوی امیدی به بالا نیومدن بارسا هست ( هرچند که با وجود محرومیت فابرگاس و مصدومیتهای پیاپی بازیکنان خیلی بعید به نظر میرسه)
، فکر کن اگه رئال هم بازیکنی مثل پویول داشت چی میشد .

masud-000000
01-04-2010, 10:54
فابرگاس در بازی دشیب مصدوم شد و احتمالا تمام بازی های این فصل آرسنال رو از دست خواهد داد.
منبع:اسکای اسپرت

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

واقعا حیفه دم جام جهانی همه دارند مصدوم میشن...:13:

King_90
01-04-2010, 10:57
فابرگاس در بازی دشیب مصدوم شد و احتمالا تمام بازی های این فصل آرسنال رو از دست خواهد داد.
منبع:اسکای اسپرت

واقعا حیفه دم جام جهانی همه دارند مصدوم میشن...:13:

اخه با وجود اینیستا و زاوی و ژاوی الونسو مگه به فابرگاس بازی درست حساب می رسه.
مثل یورو 2008.:8:

masud-000000
01-04-2010, 11:02
ولی تاریخ میگه چلسی گاس هیدینک کبیر توی نیو کمپ از بارسا گل نخورد .:دی

با این کیفیتی که بارسا در نیمه اول بازی کرد امیدوارم منچستر حذف بشه و به فینال نرسه ، باختن به بایرن و لیون رو میشه تحمل کرد ولی باخت مجدد توی فینال به بارسا رو دیگه نمیشه ، حتی تصورش هم آزار دهنده است .
البته با محرومیت پیکه و اخراج کاپیتان متعصب کاتالان ها هنوز کورسوی امیدی به بالا نیومدن بارسا هست ( هرچند که با وجود محرومیت فابرگاس و مصدومیتهای پیاپی بازیکنان خیلی بعید به نظر میرسه)
، فکر کن اگه رئال هم بازیکنی مثل پویول داشت چی میشد .
آره دیگه .طرفدارای چلسی می تونن گل نخوردن تو نیو کمپ رو بزارن تو ویترین افتخاراتشون.واقعا این افتخار بزرگیه که نصیب هیچ تیمی نمیشه!:27:

منچستر که بدون رونی نمیتونه کاری از پیش ببره و بالا بیا نیست(مگه اینکه اتفاقات غیر منتظره فوتبال کاری کنه که این تیم بالا بیاد) ... :46:
ولی خدا وکیلی حیفه که تیم هایی مثل بارسا و آرسنال حذف بشن...
مثلا فکرشو کن که فینال بین زسکا و بوردو باشه...چه حالگیری میشه !:2:

piroooz
01-04-2010, 11:09

King_90
01-04-2010, 11:12
آره دیگه .طرفدارای چلسی می تونن گل نخوردن تو نیو کمپ رو بزارن تو ویترین افتخاراتشون.واقعا این افتخار بزرگیه که نصیب هیچ تیمی نمیشه!:27:

منچستر که بدون رونی نمیتونه کاری از پیش ببره و بالا بیا نیست(مگه اینکه اتفاقات غیر منتظره فوتبال کاری کنه که این تیم بالا بیاد) ... :46:
فکرشو کن که فینال بین زسکا و بوردو باشه...چه حالگیری میشه !:2:

اینقدر گفتین که کم کم خودتون هم دارید باور می کنید که منچستر به رونی وابسته است.
چندبار تا حالا جواب این حرف ها رو خدا وکیلی من نوشتم.بچها هم گفتن.
بابا خجالت بکشید دیگه.به خدا زشته پس فردا مردم پشتتون می گم فراموشی دارید :27:
بار ها گفتم باز هم می گم.منچستر همون منچستر هستش که بعد رفتن رونالدو بود.بعد رفتن بکهام بود.بعد رفتن ونیستروی بود ... بازم باید بگم.:19:
نمی دونم چرا شما فکر می کنید منچستر به یه بازیکن وابسته هستش.:2:

masud-000000
01-04-2010, 11:18
اینقدر گفتین که کم کم خودتون هم دارید باور می کنید که منچستر به رونی وابسته است.
چندبار تا حالا جواب این حرف ها رو خدا وکیلی من نوشتم.بچها هم گفتن.
بابا خجالت بکشید دیگه.به خدا زشته پس فردا مردم پشتتون می گم فراموشی دارید :27:
بار ها گفتم باز هم می گم.منچستر همون منچستر هستش که بعد رفتن رونالدو بود.بعد رفتن بکهام بود.بعد رفتن ونیستروی بود ... بازم باید بگم.:19:
نمی دونم چرا شما فکر می کنید منچستر به یه بازیکن وابسته هستش.:2:
ما فکر نمی کنیم که منچستر به یه بازیکن وابسته هست....ما یقین داریم.:27:
چرا چون 70% گل هایی که منچستر میزنه همیشه(لااقل تو این 10 سال اخیر) فقط توسط یکی از بازیکناش(بازیکن اصلیش) زده شده

vahidgame
01-04-2010, 11:23
دوستان دارید بحث های بی خود می کنید. به تیمهای هم توهین نکنید. من خودم قبل از اینکه طرفدار بارسا باشم طرفدار چلسی هستم ولی این حرفا که می زنید مسخرست.

Mohammad
01-04-2010, 12:12
والا !!

بیاید در مورد آخرین بازی های انجام شده بحث کنیم !!! وگرنه چیزی که کم نمیاد حرف هست و جواب حرف های این چنینی !!!!! بذارید تاپیک کمی مفید باقی بمونه !!

vroom
01-04-2010, 12:32
شما مطمئن باش آنری هم یه اسطوره هست و هم بهترین بازیکن تاریخ باشگاتون هست. شما اگه مثلا یکمی پولدارتر بودین و می تونستین بازیکنانی زیادی تری بخرین و همش بازیکن جوون نمی خریدین هیچ وقت شاید آنری از باشگاه نمی رفت. خوب یه بازیکن حق داره چه قدر یه تیم جام نبره. فکر کنم آنری بیشتر به خاطر اینکه توی جام باشگاه اروپا تا حالا قهرمان نشده بودین رفت. اگه شما باشگاتون پولدار بودش شاید حتی اون فینال بارسلونا رو می بردین و قهرمان می شدیدن. آنری خیلی اون موقع آمده بود ولی بازیکنی مثل لمن همه کارهارو خراب کرد و اول بازی اخراج شد. کلا من بازیکنی مثل آنری رو در مجموع خیلی بهتر از بازیکنانی مثل رونالدو و کاکا و برکمپ و ... می دونم

سلام
اگه ارسنال , انری یا ویرا یا .... را میفروشه یا اینکه بازیکن جوون میخره و سعی میکنه تبدیلشون کنه به بازیکن های تراز اول , دلیلش این نیست که پول نداره
بلکه بخاطر اینه که سیاست این باشگاه همینه , و این یعنی بازیکن سازی و دلیل اینکه ارسن ونگه هم تو این تیم به کارش ادامه میده اینه که همیشه به سمت این هدف حرکت کرده و میکنه و اگر هدف و سیاست باشگاه چیزی غیر از این بود قطعا تا الان بارها مربی ارسنال عوض شده بود

لیست پولدارتیرین باشگاه های فوتبال تو سال 2009 :

Manchester United
Real Madrid
Arsenal
Bayern Munich
Liverpool F.C
AC Milan
FC Barcelona
Chelsea
Juventus
Schalke 04

اطلاعات تکمیلی و منبع:

pcforlife
01-04-2010, 13:11
اینتر هم نتیجه عالی نگرفت... ولی تاریخ ثابت کرده، برد های 1-0 بهتر تز برد 2-1 (بازی بایرن -منچستر) هستش... ولی اینتر باید تو سیبری (مسکو) بازی کنه و منچستر تو اولدترفورد... واقعا بعید هم هست که بارسا نتونه صعود کنه...

VBYOFSKI
01-04-2010, 13:26
در مورد مسی،
با اینکه مسی بهترین بازی ممکن خودش رو بازی نکرد، ولی باز هم در نظرسنجی یوفا بهترین بازیکن زمین بود! از نظر آمار بازی هم مسی 85 درصد پاس صحیح داد که برای یک هافبک تهاجمی که اکثر پاسهاش رو توی یک سوم دفاعی حریف میده این آمار خیره کننده است! مسی 5 شوت به دروازه داشت که 4 تاش در چهارچوب بود، کل تیم آرسنال روی هم 6 شوت داشتند که 3 تاش در چهارچوب بود. شاید مسی این بازی اون اسطوره همیشگی نبود ولی باز هم نشون داد چرا بدون شک و تردید بهترین بازیکن دنیاست.

فابرگاس خیلی خوب بازی کرد، اگه فابرگاس این بازی توی زمین نبود آرسنال خیلی راحت این بازی رو می باخت ... فابرگاس دقیقا یک بازیکن بارسایی هست و مطمئنم بزودی برمی گرده به جای اصلیش ... در کل امیدوارم مصدومیتش جزئی باشه و بزودی برگرده به بازیها . اگه شایعه شکستن پاش جدی باشه که تا آخر فصل و شاید جام جهانی رو هم از دست می ده .

ونگر با آوردن والکات رسیک بزرگی کرد، که البته نتیجه داد. ولی از این رسیک ها نمی تونه توی نیوکمپ هم بکنه به خصوص وقتی فابرگاس هم نیست. نظر من اینه که آرسنال نهایتا بازی خوبی رو توی نیوکمپ انجام میده و آبرومندانه حذف میشه.

بارسلونا با نداشتن پویول و پیکه توی بازی برگشت کارش سخت تر شده ... ولی خبر خوب برای بارسلونا اینه که اریک آبیدال بعد از حدود دو ماه مصدومیت این هفته به میادین برمی گرده (حتی برای بازی با آرسنال هم آماده بود، ولی پپ ترجیح داد مکسول رو که این مدت مرتب بازی کرده توی ترکیب بگذاره) . احتمالا بازی با آتلتیک خط دفاع رو [ پویول ؛ پیکه ، مارکز (میلیتو) ؛ آبیدال (مکسول) ] می بینیم و در بازی برگشت با آرسنال هم [ آلوز ؛ مارکز (آبیدال، توره) ، میلیتو ؛ مکسول (آبیدال) ] و نهایتا برای بازی با رئال هم همون چهار نفر اصلی خط دفاع . البته باید دید پپ چه می کنه!

آرسنال هم ویلیام گالاس رو بدون شک برای بازی برگشت و احتمالا تا آخر فصل در اختیار نداره. کلا این مصدومیت ها نزدیک جام جهانی واقعا ضد حاله هم برای بازیکن ها هم برای طرفدارها.

در کل باید صبر کرد و دید.

حرفاتون قشنگ بود (خوب بود)
منم گفتم آرسنال تو این بازی اصلا خوب نبود ولی نیمه دوم بهتر بود ولی بازم آرسنال نبود.
در مورد مسی هم منظورم این بود که نه حرکت انفجاری داشت نه گلی زد.

واقعا منظورتون رو از اون قسمت بولد شده نمیفهمم همه زورشو برای آرسنال میزنه و تو آرسنال به اینجار رسیده بعد میگین یه بازیکن بارساییه، قبلا هم گفتم فابی کنار ویرا و پیرس و گیابرتو سیلوا به اینجا رسید نه بارسا، بارسا هم اگه میخواستش نگه میداشت که الان نیاد بگه DNA سسک بارساییه.

در مورد مصدومیتش باید تا صحبتاهی ونگر صبر کرد اون موقع معلوم میشه.

تفاوت دو تا تیم به جز بازیکنا دیشب تو مربی ها بود، تعویض ونگر عالی بود تئو خیلی بهتر از نصری تو اون سمت کار کرد.
نصری تو این چند وقت نشون داده خوب میتونه بازیسازی بکنه و امیدوارم تو بازی بعدی هم خوب بازی کنه.
حالا بزارید اون بازی برسه بعد آرسنال رو حذف شده بدونین درسته شانس آرسنال کمتره ولی تو جام قهرمانان از این بدتر هاشم از سر گذرونده.

بستگی داره اسطوره رو برای یه باشگاه کی بدونیم کسی که تا جایی که ممکنه برای باشگاهش میجنگه و حتی از تیمه ملی خداحافظی میکنه که روی تیمش تمرکز بیشتری داشته باشه و .... (برگکمپ) یا کسی که با وجود اینکه میدونست تیم بهش نیاز داره با رفتنش به مشکل بر میخوره میزاره میره و بعدشم میگه من به خاطره تاریخشون سبک بازیشون رفتم (آنری). آنری تو لیست 50 بازیکن برتر تاریخ باشگاه که سایت رسمی زده رتبه اول رو داره و جزئی از ارزشمندترین قمست تاریخ باشگاهه ولی با همون حرفهایی که زد همه چی رو خراب کرد. یکی میره مثل لیونگبرگ، یکی میره مثل پیرس، یکی مره مثل گیلبرتو سیلوا، یکی میره مثل ویرا که من بادیدنش تو لباس من سیتی اشک تو چشام جمع شد، چرا انارو نمیگم فقط آنری رو میگم؟

من آنری رو دوس دارم و اونو از بهترین بازیکنای تاریخ باشگاه میدونم ولی برای من اسطوره یا افسانه نیست. (حدالقل برای من)

Stream
01-04-2010, 15:37
حرفاتون قشنگ بود (خوب بود)
منم گفتم آرسنال تو این بازی اصلا خوب نبود ولی نیمه دوم بهتر بود ولی بازم آرسنال نبود.
در مورد مسی هم منظورم این بود که نه حرکت انفجاری داشت نه گلی زد.

واقعا منظورتون رو از اون قسمت بولد شده نمیفهمم همه زورشو برای آرسنال میزنه و تو آرسنال به اینجار رسیده بعد میگین یه بازیکن بارساییه، قبلا هم گفتم فابی کنار ویرا و پیرس و گیابرتو سیلوا به اینجا رسید نه بارسا، بارسا هم اگه میخواستش نگه میداشت که الان نیاد بگه DNA سسک بارساییه.

در مورد مصدومیتش باید تا صحبتاهی ونگر صبر کرد اون موقع معلوم میشه.

تفاوت دو تا تیم به جز بازیکنا دیشب تو مربی ها بود، تعویض ونگر عالی بود تئو خیلی بهتر از نصری تو اون سمت کار کرد.
نصری تو این چند وقت نشون داده خوب میتونه بازیسازی بکنه و امیدوارم تو بازی بعدی هم خوب بازی کنه.
حالا بزارید اون بازی برسه بعد آرسنال رو حذف شده بدونین درسته شانس آرسنال کمتره ولی تو جام قهرمانان از این بدتر هاشم از سر گذرونده.

این کاملا درسته که فابرگاس داره با تمام وجودش برای آرسنال بازی می کنه، و این رو هم قبول دارم که فابرگاس توی آرسنال به این جا رسیده (گرچه اگه توی بارسلونا هم می موند بازیکن خیلی خوبی می شد، ولی نه به این خوبی)

ولی شما بازی فابرگاس رو نگاه کنید، دیدش به فوتبال و تفکراتش توی زمین ... شکی نیست بازیکن هایی مثل ویرا و گیلبرتو سیلوا و همین آنری روی فابرگاس تاثیر داشتند ولی دیدش به فوتبال دقیقا یک دید بارسلونایی است، سبک پاس هایی که میده دقیقا مثل اینه که داره توی بارسا بازی می کنه. تفکر فوتبال فابرگاس (نه آمادگی بازی کردن) توی همون هفت سالی که در بارسا بود شکل گرفته و توی آرسنال پرورش پیدا کرده... ولی فابرگاس همون بازیکنیه توی بارسلونا بود!

البته فابرگاس الان شاه کلید خط میانی خیلی از تیم ها هست... اینتر، رئال، بارسا، یوونتوس و حتی چلسی دقیقا به بازیکنی مثل فابرگاس نیاز دارن تا تیمشون یک کلاس کاملا بیاد بالاتر . این وسط احساس می کنم فابرگاس برمی گرده به بارسلونا :31: (یادمون نره که فابرگاس یک کاتالان هست، و حتی زمانی که توی آرسنال بوده برای تیم ملی کاتالان هم بازی کرده!)

بستگی داره اسطوره رو برای یه باشگاه کی بدونیم کسی که تا جایی که ممکنه برای باشگاهش میجنگه و حتی از تیمه ملی خداحافظی میکنه که روی تیمش تمرکز بیشتری داشته باشه و .... (برگکمپ) یا کسی که با وجود اینکه میدونست تیم بهش نیاز داره با رفتنش به مشکل بر میخوره میزاره میره و بعدشم میگه من به خاطره تاریخشون سبک بازیشون رفتم (آنری). آنری تو لیست 50 بازیکن برتر تاریخ باشگاه که سایت رسمی زده رتبه اول رو داره و جزئی از ارزشمندترین قمست تاریخ باشگاهه ولی با همون حرفهایی که زد همه چی رو خراب کرد. یکی میره مثل لیونگبرگ، یکی میره مثل پیرس، یکی مره مثل گیلبرتو سیلوا، یکی میره مثل ویرا که من بادیدنش تو لباس من سیتی اشک تو چشام جمع شد، چرا انارو نمیگم فقط آنری رو میگم؟

من آنری رو دوس دارم و اونو از بهترین بازیکنای تاریخ باشگاه میدونم ولی برای من اسطوره یا افسانه نیست. (حدالقل برای من)

من هم با شما موافقم و آنری رو اسطوره آرسنال نمی بینم ... یک اسطوره باید از هر نظر نمونه باشه نه فقط از بعد فنی فوتبال .

D r i v e r
01-04-2010, 16:18
این کاملا درسته که فابرگاس داره با تمام وجودش برای آرسنال بازی می کنه، و این رو هم قبول دارم که فابرگاس توی آرسنال به این جا رسیده (گرچه اگه توی بارسلونا هم می موند بازیکن خیلی خوبی می شد، ولی نه به این خوبی)

ولی شما بازی فابرگاس رو نگاه کنید، دیدش به فوتبال و تفکراتش توی زمین ... شکی نیست بازیکن هایی مثل ویرا و گیلبرتو سیلوا و همین آنری روی فابرگاس تاثیر داشتند ولی دیدش به فوتبال دقیقا یک دید بارسلونایی است، سبک پاس هایی که میده دقیقا مثل اینه که داره توی بارسا بازی می کنه. تفکر فوتبال فابرگاس (نه آمادگی بازی کردن) توی همون هفت سالی که در بارسا بود شکل گرفته و توی آرسنال پرورش پیدا کرده... ولی فابرگاس همون بازیکنیه توی بارسلونا بود!

آرسنال کلا سبک فوتبالش به این شکل هست
کلا این سبک آرسنال و شخص آرسن ونگر هست
اصلا نمیخوام ارزش های فابرگاس رو کم کنم
ولی قبل از اینکه فابرگاس به آرسنال بیاد هم آرسنال تیمی خیلی حجومی تر و قوی تر بود و با پاس کاری های زیاد و زیبا
قبل تر از اینها روسیچکی و هلب و فلامینی و لیونبرگ و پیرس و ویرا و ... هم بودن که دید خیلی باز و فوتبالی بدون نقص رو ارائه میکردن

vahidgame
01-04-2010, 18:48
سلام
اگه ارسنال , انری یا ویرا یا .... را میفروشه یا اینکه بازیکن جوون میخره و سعی میکنه تبدیلشون کنه به بازیکن های تراز اول , دلیلش این نیست که پول نداره
بلکه بخاطر اینه که سیاست این باشگاه همینه , و این یعنی بازیکن سازی و دلیل اینکه ارسن ونگه هم تو این تیم به کارش ادامه میده اینه که همیشه به سمت این هدف حرکت کرده و میکنه و اگر هدف و سیاست باشگاه چیزی غیر از این بود قطعا تا الان بارها مربی ارسنال عوض شده بود

بازیکن سازی درسته خیلی خوب هستش. ولی تنها بازیکن سازی که برای باشگاه فایده نداره. الان آرسنال که یه تیم بزرگی هست نمی خواد که مثلا قهرمان یه جامی بشه.درسته تیم بدشانسی هست ولی کلا بازیکن بزرگ کم می خره ولی وقتی می خواد بخره نمیره مثلا یه بازیکنی بخره که فوق العاده باشه.
شما بارسلونا رو با آرسنال مقایسه کنید. بارسلونا هم بازیکن خوب می سازه و هم بازیکن خوب میخره. درسته مثلا شاید بارسلونا مثل آرسنال که بازیکنان آفریقایی معمولی رو به بازیکن خیلی خوب تبدیل می کنه نباشه ولی تیم جوانانش خیلی عالی هستش و بازیکنان از اون جان بیرون میان معمولا فوق ستار میشن مثل مسی و انیستا و ژآوی و پویول و... در کنار اینا بارسلونا بازیکن خیلی خوب هم و فوق ستاره مثل آنری و زلاتان می خره. آرسنال که میگید باشگاه پولداری هست چرا بازیکن مثلا فوق ستاره نمی خره؟
کلا فقط بازیکن سازی شاید برای باشگاه کافی نباشه.

ولی اتفاقا من با اینکه طرفدار آرسنال نیستم آنری رو یه اسطوره برای آرسنال و کلا تیم فرانسه می دونم:31:
شما میگی ویرا مثلا بهتر از آنری رفتش؟ چرا موقعی که با یوونتوس توی زمین شما اومد همه تماشگران هو می کردنش؟ هر کی جای آنری بود شاید می رفت الان شما مثلا لیورپول رو نگاه کنید بازیکنی مثل جرارد صد در صد یه اسطوره برای باشگاه هستش. امسال احتمالش خیلی زیاد هستش که لیورپول توی لیگ حتی چهارم نشه و به خاطر این سال دیگه لیگ قهرمانان اروپا رو از دست میده. فکر می کنید مثلا جرارد توی لیورپول میمونه؟ اگه بره من بعید می دونم طرفدران لیورپول از اون بدشون بیاد و اونو دیگه دوست نداشته باشن. آنری هم حق داشت دیگه خیلی سال بود که جام زیاد نگرفته بودین. اگر مثلا آرسنال بازیکن بزرگ زیاد داشتش و تیم خیلی قوی بود و مدعی قهرمانی لیگ برتر و لیگ قهرمانان بود آنری فکر می کنید از آرسنال می رفت؟

cescjoon
01-04-2010, 18:51
فابرگاس که دیگه کاملا شکل گرفته ونگر هست هر چیزی هم داره از ونگره اینو بارها خودشم گفته که ونگره فوتبال من رو شکل داد.
چه بحثی هست که شما میکنید.
ولی نکته بارز بازی دیروز تعویض ناب ونگر بود که با یه تعویض صفحه رو برگردوند کاری کرد که نشون بده از مربی بارسلونا سرتره!
و به نظر من ونگر توی این بازی از پپ برد

Mohammad_666
01-04-2010, 19:07
اینتر هم نتیجه عالی نگرفت... ولی تاریخ ثابت کرده، برد های 1-0 بهتر تز برد 2-1 (بازی بایرن -منچستر) هستش... ولی اینتر باید تو سیبری (مسکو) بازی کنه و منچستر تو اولدترفورد... واقعا بعید هم هست که بارسا نتونه صعود کنه...

چقدر ادعا داری بابا تو مارو کشتی ول کن بابا باختید دیگه هی حالا بهترین برد اینه و اون چیه دیگه ولی خوبه روحیتا!!!

majid_potter7
01-04-2010, 19:20
لعنت به این شانس ...نیمه اول که آلمونیا باید حداقل 2 گل رو میخورد که بخت باهامون یار نبود و نخورد :13:
. حیف شد واقعا حیف شد ...خدا وکیلی دیدید که بازی همش دست بارسا بود ... اگه پویول اخراج نشده بود 100 گل سوم رو میزد بارسا و مسی هم که به خاطر پویول تعویض شد...اه ه ه ه عجیب بود که آرسنال نباخت امشب ....
ولی هیچ اشکالی نداره....
منچستر که نبود اونجا صفر صفر کرد باهاتون...تو الدترافورد هم که باختین..حتی یه گل هم نتونستین بزنین...چه تو نیوکمپ چه تو جهنم الدترافورد!

majid_potter7
01-04-2010, 19:31

مثلا فکرشو کن که فینال بین زسکا و بوردو باشه...چه حالگیری میشه !:2:
اینکه وابسته بودن منچستر رو به رونی رو هی میگید خنده داره...آقا چرا هیشکی ج منو نمیده؟؟درباره رونالدو هم همینو میگفتین..پس چی شد..؟؟آقایون منطقی...
منو باش به وحید میگفتم بی منطق..ببخشید وحید جان چون اینا رو دئیگه ندیده بودم..شما در مقابل اینا اصلا الهه منطقی...

ما فکر نمی کنیم که منچستر به یه بازیکن وابسته هست....ما یقین داریم.:27:
چرا چون 70% گل هایی که منچستر میزنه همیشه(لااقل تو این 10 سال اخیر) فقط توسط یکی از بازیکناش(بازیکن اصلیش) زده شده
شما یقین دارید..چون با عرض معذرت حسادت دارین..
واقعا براتون متاسفم که وابسته بودن یه تیم به یه بازیکن رو فقط تو گل زدن میبینین و با گل زدن زیاد نتیجه میگیرین که من یو به رونی وابسته هست...من یو که 20 ساله رو فرمه هر 20 سال به رونی وابسته بوده حتما..یا اون موقع هم درباره بازیکن های دیگه حرف در میاوردید..این بحثا که چون زیاد گل میزنه پس اگه نباشه تیم خرابه دیگه دمده و ضایعست...
در مورد بازیها هم نظر خودم اینه که بارسا که حتما میاد بالا...من یو هم اگه همینجوری بازی کنه واقعا همون بهتر که حذف شه..(خودم 5 آتیشه :دی طرفدارشم ها..ولی وقتی بده یعنی بده دیگه...)
ولی تو این فصل خدایی این دومین باره که یه همچین بازی بدی از نن یو دیده بودم..یکی بازی رفت با لیورپول که 2-0 شد..یکی هم الان:41:
ولی ایشالا که گل نمیخوریم تو الدترافورد..
به نظرتون من یو با یه مهاجم بازی میکنه بازی برگشت؟
راستی وحید من به اون یکی آوتارت عادت داشتم...:دی...هی میرم بالا پایین میگم چرا وحید پست نداده..:دی

Ezel
01-04-2010, 19:31

شما تاریخ رو تحریف کردید و از اونجایی که من اصلاح طلبم دوستانه اشتباه شما رو اصلاح کردم :دی
چرا واقعا چرا همه اصرار دارند همیشه موفقیتهای منچستر رو به یک بازیکن نسبت بدن ؟ (زمانی که کانتونا بود به اون بعد به بکام بعد به کریس رونالدو الان هم به رونی ) . اینطوری پس دیگه سرالکس و مجموعه تیمی و نحوه بازی و ... یعنی هیچ دیگه .
ضمنا منچستر مانند برخی تیمها مورد لطف قرار نمیگیره که 3 تا 5 پنالتی به سود تیم مقابلش رو نگیرن .

VBYOFSKI
01-04-2010, 19:45
ولی اتفاقا من با اینکه طرفدار آرسنال نیستم آنری رو یه اسطوره برای آرسنال و کلا تیم فرانسه می دونم
شما میگی ویرا مثلا بهتر از آنری رفتش؟ چرا موقعی که با یوونتوس توی زمین شما اومد همه تماشگران هو می کردنش؟ هر کی جای آنری بود شاید می رفت الان شما مثلا لیورپول رو نگاه کنید بازیکنی مثل جرارد صد در صد یه اسطوره برای باشگاه هستش. امسال احتمالش خیلی زیاد هستش که لیورپول توی لیگ حتی چهارم نشه و به خاطر این سال دیگه لیگ قهرمانان اروپا رو از دست میده. فکر می کنید مثلا جرارد توی لیورپول میمونه؟ اگه بره من بعید می دونم طرفدران لیورپول از اون بدشون بیاد و اونو دیگه دوست نداشته باشن. آنری هم حق داشت دیگه خیلی سال بود که جام زیاد نگرفته بودین. اگر مثلا آرسنال بازیکن بزرگ زیاد داشتش و تیم خیلی قوی بود و مدعی قهرمانی لیگ برتر و لیگ قهرمانان بود آنری فکر می کنید از آرسنال می رفت؟

خب اینجا رو من یکم اطلاعاتم کم بود خراب کردم، :31: من اون موقع اینجوری پیگیره اخبار آرسنال نبودم
دیگه توتی رو همه میشناسیم دیگه درسته؟؟؟؟؟؟؟
اگه اشتباه نکنم رم هم خیلی وقته جام نبرده (من دقیق اطلاع ندارم) ولی هنوز همون Forza Capitano هست.
اونم مثل آنری جام قهرمانان رو نداشت ولی برای به دست آوردنش نرفت میلان تو تیمش موند.

یه خبر بد برای آرسنالیها، کاپیتان شش هفته مصدومه. این اوج بد شانسیه این فصل، انگار رسم شده هر سال که خوب تو کورسیم یه جوری با موخ بخوریم زمین، الان همه امیدم به نصریه واسه وسطه زمین.

King_90
01-04-2010, 20:18
خب اینجا رو من یکم اطلاعاتم کم بود خراب کردم، :31: من اون موقع اینجوری پیگیره اخبار آرسنال نبودم
اگه اشتباه نکنم رم هم خیلی وقته جام نبرده (من دقیق اطلاع ندارم) ولی هنوز همون Forza Capitano هست.
اونم مثل آنری جام قهرمانان رو نداشت ولی برای به دست آوردنش نرفت میلان تو تیمش موند.

یه خبر بد برای آرسنالیها، کاپیتان شش هفته مصدومه. این اوج بد شانسیه این فصل، انگار رسم شده هر سال که خوب تو کورسیم یه جوری با موخ بخوریم زمین، الان همه امیدم به نصریه واسه وسطه زمین.

این مصدومیت ها خیلی واسه من عجیبه.یا بدنسازی تیم مشکل داره یا تمرین ها که بازیکنها ارسنال هر سال اینطوری مصدوم میشن.
یا اینکه بازیکنا خیلی جوانن که اینطوری می شه اخر فصل کم میارن

vahidgame
01-04-2010, 20:43

در مورد توتی درسته. ولی همه مثل اون نیستن. الان مثلا بازیکنانی مثل فابرگاس هم ممکنه همین فصل یا چند فصل دیگه از باشگاه شما برن. کلا خوب ستاره تولید می کنید ولی اونارو نگه نمی دارید:31: کاش تیری آنری رو به چلسی می دادین:31:
در مورد مصدومیت هم که شما توی جهان فکر کنم تک هستین.

ar71
01-04-2010, 23:41
اریک کانتونا ، جورج بست، روی کین‌ ، پیتر اشمایکل‌ ، برایان رابسون‌ ، مارک هیوز ، بکهام ، اسکولز ، رود فان‌نیستلروی‌ ، رونالدو ، رونی و . . . ببینم بازیکن بعدی که میخواد منچستر بهش وابسته بشه کیه ؟! ( فکر کنم فقط یک یا دو نفر از این بازیکنا زیر نظر فرگوسن نبودن )

حداقل بگین منچستر به مربی موفقی مثل فرگوسن وابسته هست تا بشه حرفتونو کمی قبول کرد

davy jones
02-04-2010, 16:10
اریک کانتونا ، جورج بست، روی کین‌ ، پیتر اشمایکل‌ ، برایان رابسون‌ ، مارک هیوز ، بکهام ، اسکولز ، رود فان‌نیستلروی‌ ، رونالدو ، رونی و . . . ببینم بازیکن بعدی که میخواد منچستر بهش وابسته بشه کیه ؟! ( فکر کنم فقط یک یا دو نفر از این بازیکنا زیر نظر فرگوسن نبودن )

حداقل بگین منچستر به مربی موفقی مثل فرگوسن وابسته هست تا بشه حرفتونو کمی قبول کرد

تدی شرینگهام و سولشایر و گیگز رو هم به این لیست اضافه کن.

pcforlife
02-04-2010, 20:48
این مطلب هم در مورد خوش شانسی منچستر یکی از دوستان در یه سایت دیگه نوشته بود به نظرم جالب اومد که اینجا هم بذارم:

فینال سال 99 بایرن همه ی کاره ی میدان بود. منچستر حرفی برای زدن نداشت
تو یه صحنه زیکلر چند نفرو دریبل زد و پاس داد به شول
شول هم با یه ضربه چیپ بسیار زیبا از پشت محوطه جریمه توپ رو به تیرک عمودی دروازه زد
اواخر بازی برگردون کارستن یانکر از توی شیش قدم(!!!) به تیر افقی دروازه ی منچستر خورد
اما در آخر بازی این منچستر بود که با 2 گل مفت و فاقد ارزش فنی تو 3 دقیقه آخر بازی گل زد و قهرمان شد.
مورد دیگه مثلا فینال 2 سال پیش منچستر و چلسی بود که منچستر اسیر قدرت چلسی شده بود اما کار به ضربات پنالتی کشید و برای قهرمانی چلسی تنها کافی بود که پنالتی جان تری گل بشه
اما بازم شانس منچستری ها کار خودشو کرد و جان تری به علت زمین خیس بازی درست وقتی که خواست پنالتی رو بزنه لیز خورد و موجب شد توپ از مسیر اصلیش منحرف بشه و گل نشه و در نهایت منچستر قهرمان بشه
مورد دیگه که در برابر 2 تای قبلی هیچه گل امسال اسکولز به میلان بود که وقتی اومد با پای راست گل بزنه اتفاقی توپ به پای چپش خورد و صاف رفت تو دروازه
موارد بسیار دیگه ای هم هست که من الان ذهنم یاریم نمی کنه بگم
یا مثلا توجه کنید تو چه زمانی منچستر به بایرن خورده
زمانی که بایرن بعد از 19 هفته تو بندسلیگا باخته
زمانی که بایرن دو شکست پیاپی تو بندسلیگا آورده
و از همه مهمتر اینکه این زمانی به بایرن خورده که بایرن قرار سومین بازیشو تو 6 روز اخیر انجام بده(تازه دو بازی قبلی بایرن هم بسیار سنگین و با دو تیم مطرح آلمان بوده که یکیش 120 دقیقه به طول انجامیده)

این نقله قول تو نقله قولی که بالا هستش،! رو امروز به طور کاملا اتفاقی دیدم! اول نمی خواستم چیزی راجع بهش بنویسم، چون به جز قسمت ایتالیک شده، بقیه اش (با عرض پوزش از همه) مزخرف محض هستش... اما وقتی اون قسمت بولد شده رو خوندم، واجب دونستم، آمار بازی فینال سال 2008 رو بزارم که دوستا ببینن، کی اسیر کی شده بود! (بالاخره فردا بازی منچستر چلسی هستش، همچین بی مناسبت هم نیست!):31:

قربون همتون:11:
یاعلی

D r i v e r
03-04-2010, 07:46
این مصدومیت ها خیلی واسه من عجیبه.یا بدنسازی تیم مشکل داره یا تمرین ها که بازیکنها ارسنال هر سال اینطوری مصدوم میشن.
یا اینکه بازیکنا خیلی جوانن که اینطوری می شه اخر فصل کم میارن
نظر من روی بدنسازی نیست چون آرسنال تیم بزرگی و هم از همه نظر داره روی کیفیت تیم و باشگاه کار میکنه
ببین توی همه تیم ها تقریبا میشه یه سیستم چرخشی پیاده کرد ولی آرسنال نیمکت زیاد غنی نداره پس بازیکن های اصلی بدون استراحت و اونم توی لیگ وحشت ناک انگلیس باید هر بازی به میدن برن
نکته بعدی فانتزی بودن بازیکن های آرسناله که بیشتر تکنیکی هست تا قدرتی

mahdishata
03-04-2010, 08:30
تدی شرینگهام و سولشایر و گیگز رو هم به این لیست اضافه کن.

اندی کول+دوایت یورک

H A M A S
03-04-2010, 11:06
امار عجیب بازیهای منچستر بدون رونی (کسانی که میگن من یو به رونی وابسته است)
11 بازی
10 برد
یک مساوی!
برید تحقیق کنید!
=========================

بایرن مونیخ که باید تمام نیروشو بکار بگیره شاید بتونه شالکه رو شکست بده
و گرنه سینی (!)بوندس لیگا رو از دست میده

Zhangooler
03-04-2010, 21:41
آخ آخ آخ که شما دوستداران من یو از رو هم نمیرین...تیم پیران سرخ...واقعا بایرن که تیم اول بوندس لیگا ست رو انتظار دارین ببرین؟بزارین اول چلسی بدون بازیکن رو ببرین بعد صحبت از بایرن می کنیم!
واقعا جالبه که هر چی واسه ی شما سند و مدرک بیاریم که آقا تیمتون فقط رونی و فرگوسنه راضی نمی شین که نمی شین.دلیلشم همچین دور از ذهن نیست چون که همه ی تیم های مشابه منچستر و خود منچستر از قاعده ی Up Nose بودن پیروی می کنن که لا مصب واسه خودش اخلاقیه...یه جوری توی مایه های سنگ پای قزوین و تفت دادن و این چیزا!
.............
و در نهایت برای خوش یمن بودن این پست و hot تر شدن تاپیک یه ذره حماسی سخن می گوییم:
قرمز سیاه پوشان غیرتمند میلان انتقام باخت نا حقتان را در فینال جام قهرمانان اروپا آبی اناری پوشان خواهند گرفت به گونه ای که از عرق و خون سرخپوشان با ادعا نتوانند سرشان را بلند کنند. چهره ی سرخ پوشان غرق در ناراحتی و حسرت خیره به جام قهرمانی بالای دستان کاپیتان پویول.همانند پارسال.بارسای غیور همچنان پیرو خط پیروزی و افتخارات توییم حتی اگر این گونه نباشد.زنده باد مردان کاتالان
چو بارسا نباشد تن من نباد
(گرفتن 6 جام در یک سال-انواع هت تریک و هر گونه تونل کندن در دروازه ی باشگاهتان پذیرفته می شود.
روابط عمومی سوراخ کنی و تونل کنی کاتالان)

Zhangooler
03-04-2010, 22:28
این نقله قول تو نقله قولی که بالا هستش،! رو امروز به طور کاملا اتفاقی دیدم! اول نمی خواستم چیزی راجع بهش بنویسم، چون به جز قسمت ایتالیک شده، بقیه اش (با عرض پوزش از همه) مزخرف محض هستش... اما وقتی اون قسمت بولد شده رو خوندم، واجب دونستم، آمار بازی فینال سال 2008 رو بزارم که دوستا ببینن، کی اسیر کی شده بود! (بالاخره فردا بازی منچستر چلسی هستش، همچین بی مناسبت هم نیست!):31:

یاعلی

داداش شما چه قدر کار با Word و نرمافزار هایی مثل Photoshop خوبه!به مام یاد بده تا از هت تریک های مسی یه سه چار تا کم کنیم و جدول بدیم بیرون...آخه عزیز دل برادر من اون بازی رو خودم با چشام دیدم و حافظه مم یاری میکنه...چرا از دلت آمار در میاری؟؟؟
ولی خداییش کار با جدول و Word و اینات خیلی خوبه!قشنگ کار کردی.:11:

pcforlife
03-04-2010, 23:36
داداش شما چه قدر کار با Word و نرمافزار هایی مثل Photoshop خوبه!به مام یاد بده تا از هت تریک های مسی یه سه چار تا کم کنیم و جدول بدیم بیرون...آخه عزیز دل برادر من اون بازی رو خودم با چشام دیدم و حافظه مم یاری میکنه...چرا از دلت آمار در میاری؟؟؟
واقعا متاسفم برات...:41: میگن کافر همه را به کیش خود پندارد راسته...:13: دوست عزیز... اگه من لینک معتبر همین عکس رو بزارم اینجا، خودت خجالت میکشی و جلو همه شرمنده میشی... :41: من هر چقدر طرفداره یه تیمی باشم و با بچه های دیگه فروم کری بخونم، آدمی نیستم که به خاطره تیم مورد علاقم و برد و باختش و یه همچین مسائلی، دروغ بگم... اونایی که منو تو این 11 ماه عضو بودنم تو این فروم و تو بخش ورزشی میشناسن، این اخلاق منو می دونن...
خیلی دوستانه بهت پیشنهاد می کنم که پابند حرفی که این پایین زدی باشی و به جای اینکه بیای تهمت بزنی و وجهه خودت رو خراب کنی، جواب پست 240 این تاپیک رو بدی بهتره...

من واقعا از بی اطلاعی بعضی دوستان متاسفم....در مورد ساخته شدن بازیکنان توی بارسا باید یه ذره اطلاعات آپ تو دیت بهتون بدم تا جای دیگه از این حرفا نزنین یه وقت!
بازم میگم دوستان من آدرس سایت های مختلف رو براتون میزارم تا اطلاعات کسب کنین و با اطلاعات موسخ حرف بزنین و توی بحث ها شرکت کنین تا بهتون کم لطفی نشه یه وقت ناراحت شین

یاعلی

manreza71
04-04-2010, 00:03
فقط بارسای 6 جامه با لیو کوچک من
بارسا با داشتن مسی ، ژاوی ، اینیستا ، پویول ، ابراهیمویچ، الوز ، پی که به امید خدا قهرمان هست

بارسلونای 6 جامه بهترین تیم باشگاهی جهان

majid_potter7
04-04-2010, 11:19
واقعا که...:41:

B L A S T E R
04-04-2010, 11:58

واقعا متاسفم برات...:41: میگن کافر همه را به کیش خود پندارد راسته...:13: دوست عزیز... اگه من لینک معتبر همین عکس رو بزارم اینجا، خودت خجالت میکشی و جلو همه شرمنده میشی... :41: من هر چقدر طرفداره یه تیمی باشم و با بچه های دیگه فروم کری بخونم، آدمی نیستم که به خاطره تیم مورد علاقم و برد و باختش و یه همچین مسائلی، دروغ بگم... اونایی که منو تو این 11 ماه عضو بودنم تو این فروم و تو بخش ورزشی میشناسن، این اخلاق منو می دونن...
خیلی دوستانه بهت پیشنهاد می کنم که پابند حرفی که این پایین زدی باشی و به جای اینکه بیای تهمت بزنی و وجهه خودت رو خراب کنی، جواب پست 240 این تاپیک رو بدی بهتره...

یاعلی

عزیزان 80 درصد طرفدارای بارسا همیجوین... مدلشونه:40::2:... جدی نگیرید : )

Ezel
04-04-2010, 14:05
شما گویا تصور کردین که جناب پی سی فور لایف pcforlife هم مانند برخی که جلوی چشم میلیونها نفر در برنامه زنده گراف دروغ به مردم تحویل میدهند هستند در حالیکه اصلا اینطور نیست و من دوتا لینک معتبر به شما میدم که یکیش برای سایت یوفا و دیگری برای ویکی پدیا هستش و با مراجعه به این دوتا لینک به طور قطع میگم که مطمئنا یا شما بازی رو ندیدی یا اینکه چشمها و حافظه شما متاسفانه اصلا قابل اعتماد نیستند . پیشنهاد میکنم قبل از اینکه به کسی تهمت بزنید راجع به درستی حرفهای طرف مقابل تحقیق کنید . با تشکر
این هم لینکها :

Zhangooler
04-04-2010, 19:25
جالبه!!!خیلی جالبه!!!چیزی به غیر از تاسف نداره این حرفاتون.ادامه نمیدم دیگه اینجا...
ولی از اون بابت اطلاعات بازی عذر می خوام من اشتباه دیده بودم دوست عزیز!:11:
ولی من تا حالا بی احترامی نکردم به شما دوستان ولی شما توی پستتون و اون Blaster عزیز که ماشالله توی همه ی تاپیک ها قشنگ بارسا رو می شورن و ...
در مورد جدول شرمنده!

pcforlife
04-04-2010, 19:49

جدی نگیرید : )

شما گویا تصور کردین که جناب پی سی فور لایف pcforlife هم مانند برخی که جلوی چشم میلیونها نفر در برنامه زنده گراف دروغ به مردم تحویل میدهند هستند در حالیکه اصلا اینطور نیست و من دوتا لینک معتبر به شما میدم که یکیش برای سایت یوفا و دیگری برای ویکی پدیا هستش و با مراجعه به این دوتا لینک به طور قطع میگم که مطمئنا یا شما بازی رو ندیدی یا اینکه چشمها و حافظه شما متاسفانه اصلا قابل اعتماد نیستند . پیشنهاد میکنم قبل از اینکه به کسی تهمت بزنید راجع به درستی حرفهای طرف مقابل تحقیق کنید . با تشکر
این هم لینکها :

اول از دوستانم تو این تاپیک ممنونم که مثل خودم دوست دارید برای حرفاتون دلیل محکم داشته باشید... به خصوص از جناب sir0c0 که اون دو تا لینک (که خیلی بهتر از لینک من هستند) رو گذاشتن... لینک بنده از سایت یوفاست:

یاعلی

B L A S T E R
04-04-2010, 19:50
جالبه!!!خیلی جالبه!!!چیزی به غیر از تاسف نداره این حرفاتون.ادامه نمیدم دیگه اینجا...
ولی از اون بابت اطلاعات بازی عذر می خوام من اشتباه دیده بودم دوست عزیز!:11:
ولی من تا حالا بی احترامی نکردم به شما دوستان ولی شما توی پستتون و اون Blaster عزیز که ماشالله توی همه ی تاپیک ها قشنگ بارسا رو می شورن و ...
در مورد جدول شرمنده!
عزیزم شما لحن حرف زدن خودتو تا حالا توجه کردی بهش ؟
همچین مطمئن درباره Word و اینا با نیش و کنایه حرف میزنی که من که اصلا تو بحث نبودم بهم برخورد!!!
در ضمن انقد همین طرفدارای بارسا تو فورومای مختلف به ما هر چی خواستن گفتن که حد نداره!!
البته تو زمینم همینن از کله خوک گرفته که جلوی پای بازیکن ما میندازن تا لیزی که تو چشم بازیکنا میندازن...کاری که سالهاست منسوخ شده : )

Mohammad_666
04-04-2010, 22:02
همه این هارو ول کن جهنم اولترافورد رو بچسب برای بایرن وای وای من که نافرم ترسیدم به خدا !

Ezel
05-04-2010, 11:15
گویا روبن هم به بازی برگشت نمیرسه .

mmiladd
05-04-2010, 11:24
بایرن..........

majid_potter7
05-04-2010, 14:56
همه این هارو ول کن جهنم اولترافورد رو بچسب برای بایرن وای وای من که نافرم ترسیدم به خدا !
نترس بابا..این منچستری که من تو این هفته دیدم..آب ازش گرم نمیشه اگه همینطوری بازی کنه..من یو هر فصل یه 2 ، 3 هفته افت داره..بد موقع افتاد تو این فصل..:41:
به امید خدا که منچستر میبره...:46:

منم جای تو بودم دیگه کلامم این طرفا میفتاد برنمیگشتم...خودت دیگه نشون دادی که حرفایی که میزنی قابل اعتماد نیستن و طرف خوبی واسه بحث نیستی...

HGH 878
05-04-2010, 15:24
فقط منجستر یونایتد من اگه تیمم هیچم هم بشه بازم منسچتری می مونم . این تیم در الد ترافورد پوز بایرنو به خاک میماله منچستر فرگوسنو داره نگران نباشین منچستر بااشتباه کوچیک اورا گل رو خورد پریروز هم که کمک داور عین ماست وایساده بود و آفساید رو نگرفت در ضمن گل ما هند نبود(نتیجه آدلانه1-1.

vahidgame
05-04-2010, 16:09
پریروز هم که کمک داور عین ماست وایساده بود و آفساید رو نگرفت در ضمن گل ما هند نبود(نتیجه آدلانه1-1.
دوستان می بینم که خیلی غیر منطقی هستین. بازی شنبه چلسی و منچستر داور قضاوتش خیلی بد بود ولی برای هر دو تا تیم به طور مساوی بد بودش. خود طرفدارهای منچستر هم قبول دارن که این برد حق چلسی بودش.در ضمن کلمه عادلانه هم اینجوری می نویسن:31: حالا من خیلی بعد از اون برد هیچی نگفتم دیگه قرار نیست که بیاد این حرفا رو بزنید...

Zhangooler
06-04-2010, 00:54
نترس بابا..این منچستری که من تو این هفته دیدم..آب ازش گرم نمیشه اگه همینطوری بازی کنه..من یو هر فصل یه 2 ، 3 هفته افت داره..بد موقع افتاد تو این فصل..:41:
به امید خدا که منچستر میبره...:46:

منم جای تو بودم دیگه کلامم این طرفا میفتاد برنمیگشتم...خودت دیگه نشون دادی که حرفایی که میزنی قابل اعتماد نیستن و طرف خوبی واسه بحث نیستی...
با حرف اولت موافقم ولی اون دست خدا که به من یو کمک کنه رو شک دارم.البته میبره به نظره من.
در مورد قسمت دوم حرفت مثله اینکه ندیدی پستمو کامل!نوشته بودم که درست ندیدم...بعدشم اونقدر جراتشو داشتم که معذرت خواهی کردم...
و اما در مورد حرف بلاستر B L A S T E R خان:
عزیزم نکه شما از اون کارا توی سانتیاگو نمیکنین؟؟!!به شدت ما نیست ولی بازم می کنین.دلیل تعصبی بودن طرفدارای بارسای کاتالان هم اینه که کاتالان یه ایالت مستقله که همیشه دوست داشته از اسپانیا جدا شه برای همین کلا همه ی کاتالونیا برای بازی های بارسا میریزن نیو کمپ و با جون و دل تشویق می کنن برای همین اولین و بهترین طرفدارا رو داره.پس نمیتونی سرزنششون کنی چون که مثل تیم ملی میمونه براشون بارسا و مثل ما که روی تیم ملیمون تعصب خاصی داریم که با عربا توی بازی عربستان دعوامون شد.

در ضمن کلا خیلی مثل اینکه همه از بارسا شاکینا!دلیله پریدنه همه به خاطر اشتباه دید منم همین شاکی بودن از بارساست.بالاخره همه یه باخت سنگین ازش داشتن.از جمله من یو و چلسی که از همه کفری تر!
منم از این به بعد سعی می کنم نیش حرفامو ببرم دوست من و لا اقل شهامت گفتنشو دارم که خودش خیلی خوبه.
یا حق
........
*Chelsea vs Barcelona Semi Final...Barca draws in London and went to Final:1-1
Real Madrid vs Barcelona:2-6
Man Unt VS Barcelona IN FINAL:0-2
جالبه نه؟؟دلیل عصبانیت بیش ار حد شما معلوم شد!

hoha881
06-04-2010, 10:25
Manchester United best team ever

masud-000000
06-04-2010, 10:36
zhangooler جان این که چیز عجیبی نیست.هواداران تیم های همیشه بازنده همواره اینطوری رفتار می کنند. :46:
بهتره ازشون به دل نگیری:10:

mmiladd
06-04-2010, 10:44
بایــــــــــــــــــــــ ـــــــــــــــــــــــــ ـــــــــــــــــــــــــ ــــــــــــــرن

Ezel
06-04-2010, 11:48
در ضمن کلا خیلی مثل اینکه همه از بارسا شاکینا!دلیله پریدنه همه به خاطر اشتباه دید منم همین شاکی بودن از بارساست.بالاخره همه یه باخت سنگین ازش داشتن.از جمله من یو و چلسی که از همه کفری تر!
منم از این به بعد سعی می کنم نیش حرفامو ببرم دوست من و لا اقل شهامت گفتنشو دارم که خودش خیلی خوبه.
یا حق
........
*Chelsea vs Barcelona Semi Final...Barca draws in London and went to Final:1-1
Real Madrid vs Barcelona:2-6
Man Unt VS Barcelona IN FINAL:0-2

با اینکه دوست ندارم این بحث ادامه پیدا کنه و این تاپیک به محلی برای تسویه حساب های شخصی که از تاپیکهای دیگه آغاز شده تبدیل بشه ولی لازم به ذکره :
1- دلیل تذکر دوستان به شمادر وهله اول به خاطر ادبیات نوشتاری نامناسب شما بود و در وهله دوم به این علت که بدون اطلاع داشتن از آمار بازی ( یا به قول شما خطای دید!!! ) دوست ما رو جاعل قلمداد کردید . ( البته اینکه شما عذر خواهی کردید و اشتباه خودتون رو پذیرفتید بسیار قابل تقدیره)

2- قبلا هم گفتم به رغم اینکه من از بارسا همیشه متنفر بوده و هستم و احتمالا خواهم ماند ولی دلیلی برای شاکی بودن از بارسا نمیبینم و همونطور که باز هم قبلا گفته ام نمیتوان بازی تحسین برانگیز بارسا رو ( به خصوص در فصل قبل ) دید و منکر تواناییهای این تیم برای کسب 6 جام شد (هر چندکه دوتیم از سه تیم مورد علاقه من در مقابل بارسا ( رئال و من یونایتد ) شکست خوردند و چلسی گاس هیدینک هم هرچند نباخت ولی حذف شد.

3-در مورد (((باخت سنگین)) و اینکه (((همه باخت سنگین داشتند از جمله من یو و چلسی))) هم باید بگم علیرغم اینکه اینبار نتایج رو در انتهای کامنت نوشتید ولی بدون توجه به اون باز هم به اشتباه از باخت سنگین چلسی گفتید در حالیکه چلسی با دو مساوی حذف شد نه با باخت سنگین . با تشکر

sAeEd_kHaAn
06-04-2010, 11:56
inter milan

majid_potter7
06-04-2010, 12:02
منچستر و باخت سنگین به بارسا..
اگه شما بردید..تازه شدیم 1-1....نمیدونم چرا هیشکی 2 فصل پیشو یادش نیست..هم با مسی و هم بدون مسی کم آوردید..تو خونه خودتون که ...:27:

B L A S T E R
06-04-2010, 13:30
بارسلوناییها چون اکثرا تازه طرفدار این تیم شدن متاسفانه از گذشته این تیم خبر ندارن بیخودی صحبت میکنن! شما تیمی بودین که همش از منچستر و رئال میخوردید...حالا 2 ساله قوی شدید انگار شاخ غول رو شکوندید!
حالا شما 10 بار بگو 6-2 چیزی از رئال کم نمیشه! رئال اون فصل بدترین رئال تاریخ و بارسلون بهترین بارسون تاریخ بود!!
حالا شما هی 6-2 -6-2 کن... اونقدر رئال بردتتون که حالا حالا هم 10 تا 10 تا بزنید ککش نمیگزه!
در ضمن مث اینکه بازی رفت تو کمپ نو رو ندیدی ؟
پنالتی و اینا منظورمه ! یادت اومد ؟

عزیزم نکه شما از اون کارا توی سانتیاگو نمیکنین؟؟!!به شدت ما نیست ولی بازم می کنین.دلیل تعصبی بودن طرفدارای بارسای کاتالان هم اینه که کاتالان یه ایالت مستقله که همیشه دوست داشته از اسپانیا جدا شه برای همین کلا همه ی کاتالونیا برای بازی های بارسا میریزن نیو کمپ و با جون و دل تشویق می کنن برای همین اولین و بهترین طرفدارا رو داره.پس نمیتونی سرزنششون کنی چون که مثل تیم ملی میمونه براشون بارسا و مثل ما که روی تیم ملیمون تعصب خاصی داریم که با عربا توی بازی عربستان دعوامون شد.
جوری صیغه ما رو به کار میبری انگار خودت متولد کتالون هستی!
طرفدارای رئال ؟ تو برنابئو ؟ بی احترامی ؟ نه نه نه!
البته همیشه یه عده طرفدار بی شخصیت هستن و لی این نکته در بارسلون به اوجش میرسه !
فک نمیکنم توجیه این کارا و نسبت دادنش به تعصب زیاد جالب باشه ( جای دیگه نگو میخندن بت )
فعلا!

ghermezeteh
06-04-2010, 19:48

بی خیال بابا
شما مثلا طرفدار بایرنی!؟
همش داری آیه یاس می خونی یا بایرن رو تحقیر می کنی (شوخی کردم به دل نگیر ولی حرفم حق بود)
بایرن لولشون می کنه انچستری ها رو

vahidgame
06-04-2010, 20:34
من با اینکه طرفدار بارسلونا هستم ولی اگه تیری آنری قراره دوباره توی این بازی هم نیمکت نشین باشه برای من نتیجه بازی فرق نمی کنه. چون از اون وقتی که آنری به بارسلونا اومد من طرفدار بارسلونا شدم. کلا مثل شما تعصبی نیستم حتی بازی ها رئال هم می بینم و نتیجه اونم برام فرقی نداره و از بازی اون تیم هم لذت می برم. ولی فکر کنم شما همش دارید با هم جنگ و دعوا می کنید به خاطر همین لذت درست از فوتبال نمی برید.

Mohammad_666
06-04-2010, 20:37
مثل اینکه این شوخی من جدی گرفته شد بابا منظور من این دوستمونه که با رنگ قرمز هر جا میره با فونت بزگ به طرفداری از منچستر میگه به جهنم اولترافورد خوش اومدی:39::39::39::39::39::39::39::39::39::39: :39: یادم رفت شکللک بزارم باعث اشتباه دوستان شد البته اسم این دوستمون رو به دلایل امنیتی نمیگم همه میشناسنش اسمش :38::38:pcforlife !

Zhangooler
06-04-2010, 21:11
بارسلوناییها چون اکثرا تازه طرفدار این تیم شدن متاسفانه از گذشته این تیم خبر ندارن بیخودی صحبت میکنن! شما تیمی بودین که همش از منچستر و رئال میخوردید...حالا 2 ساله قوی شدید انگار شاخ غول رو شکوندید!
حالا شما 10 بار بگو 6-2 چیزی از رئال کم نمیشه! رئال اون فصل بدترین رئال تاریخ و بارسلون بهترین بارسون تاریخ بود!!
حالا شما هی 6-2 -6-2 کن... اونقدر رئال بردتتون که حالا حالا هم 10 تا 10 تا بزنید ککش نمیگزه!
در ضمن مث اینکه بازی رفت تو کمپ نو رو ندیدی ؟
پنالتی و اینا منظورمه ! یادت اومد ؟

جوری صیغه ما رو به کار میبری انگار خودت متولد کتالون هستی!
طرفدارای رئال ؟ تو برنابئو ؟ بی احترامی ؟ نه نه نه!
البته همیشه یه عده طرفدار بی شخصیت هستن و لی این نکته در بارسلون به اوجش میرسه !
فک نمیکنم توجیه این کارا و نسبت دادنش به تعصب زیاد جالب باشه ( جای دیگه نگو میخندن بت )
فعلا!
خوب خوب خوب!رو هم که نیست ماشالله و یه چیزی توی مایه های سنگ آذرین دماونده!:31:
و با توجه به اینکه شما دوست عزیز اصلا زمانی که من طرفدار بارسا شدم داشتی لواشک می خوردی و پرسپولیس برات محل دفن کوروش بود نه تیم پس نیازی نمی بینم تا در مورد حرف اولت توضیحی بدم!(فکر کنم 63-4 تا بازی مهم بارسا رو توی هاردم داشته باشم از زمان رونالدینیو تا الان و از جمله اون 6-2 تمیز...در ضمن یادت باشه اون مادریدی که در اون سال از نظر شما ضعیف ترین بود بالاخره از خرس که قوی تر بود...ما خرس رو 3-0 بردیم ولی شما 6 تا!!!6 تا!!!ببین دقت کن که 6 تا گل اگر گل کوچیکم بازی کنی و بازیکنای حریف حسن و حسینم باشن 6 تا گل نمیخورن!این از جواب شما بلاستر عزیز تا دیگه حدود خودتو بشناسی و الکی بی احترامی نکنی.حالا بزار بقیه بخندن ...همه میدونن که دیگه آتیشی ترین طرفدارا بارسایین و افتخارات بارسا رو هم که از باشگاه شما دیرتر تاسیس شده رو نادیده نگیرین...باشه تا بقیه از حرصشون بخندن...:27:

---------- Post added at 10:11 PM ---------- Previous post was at 10:08 PM ----------

منچستر و باخت سنگین به بارسا..
اگه شما بردید..تازه شدیم 1-1....نمیدونم چرا هیشکی 2 فصل پیشو یادش نیست..هم با مسی و هم بدون مسی کم آوردید..تو خونه خودتون که ...:27:
جالبه!برو فیفا توی آرشیو و رنک های سالانه نگاه کن و متوجه میشی که معمولا بارسا اون بالا و من یو اون زیر تشریف داشتن...بعدشم اون باخت سنگین 2-0 توی فینال فکر نکنم که سنگین نباشه!مخصوصا که همین کریس رونالدو اونجا از حرصشون همش خطا میکردن و همه منچستری ها دیدن دیگه زورشون نمیرسه شروع به بازی خشن کردن و غیره غیره!بازی و گل ها در هاردم موجوده...اینم سند تا بعدا نگین خطای دیدت الکی بوده و الکی میگی و از اینا!

Zhangooler
06-04-2010, 21:17
با اینکه دوست ندارم این بحث ادامه پیدا کنه و این تاپیک به محلی برای تسویه حساب های شخصی که از تاپیکهای دیگه آغاز شده تبدیل بشه ولی لازم به ذکره :
1- دلیل تذکر دوستان به شمادر وهله اول به خاطر ادبیات نوشتاری نامناسب شما بود و در وهله دوم به این علت که بدون اطلاع داشتن از آمار بازی ( یا به قول شما خطای دید!!! ) دوست ما رو جاعل قلمداد کردید . ( البته اینکه شما عذر خواهی کردید و اشتباه خودتون رو پذیرفتید بسیار قابل تقدیره)

2- قبلا هم گفتم به رغم اینکه من از بارسا همیشه متنفر بوده و هستم و احتمالا خواهم ماند ولی دلیلی برای شاکی بودن از بارسا نمیبینم و همونطور که باز هم قبلا گفته ام نمیتوان بازی تحسین برانگیز بارسا رو ( به خصوص در فصل قبل ) دید و منکر تواناییهای این تیم برای کسب 6 جام شد (هر چندکه دوتیم از سه تیم مورد علاقه من در مقابل بارسا ( رئال و من یونایتد ) شکست خوردند و چلسی گاس هیدینک هم هرچند نباخت ولی حذف شد.

3-در مورد (((باخت سنگین)) و اینکه (((همه باخت سنگین داشتند از جمله من یو و چلسی))) هم باید بگم علیرغم اینکه اینبار نتایج رو در انتهای کامنت نوشتید ولی بدون توجه به اون باز هم به اشتباه از باخت سنگین چلسی گفتید در حالیکه چلسی با دو مساوی حذف شد نه با باخت سنگین . با تشکر
1.اولا که دوست عزیز مثل اینکه شما فهمیده ترین و با ادب ترین آدم توی این بحث کذایی هستین...تشکر می کنم از ادبتون و زیبا صحبت کردنتون.در ضمن انتظار نداشتم که شما خطای دید بنده را قصد بدی دیدین.به هر حال من شرمنده ام اگر این مساله باعث تشنج شد و مشکل ایجاد کرد.(دلیل سریع جواب دادنم و چک نکردن جدول به طور با دقت این بوده که همین جناب جدول چندین بار یه سری کارایی کردن که آواتارشون برای من مثله کابوس میمونه!)
2.در مورد حذف چلسی متاسفم که داور باعثش شد و حرف 2 رو به کل قبول دارم.آدم منطقی ای هستی دوست من.
3.منظور از باخت سنگین باخت پر ضرری برای تیم ها بوده نه نتیجه ی خفن!بله چلسی حقش نبود...قبول دارم.ولی ضد فوتبالی بودن عواقب داره.
با تشکر از شما دوستان(دوستان واقعی)
یا حق
---------------------------------------------------------------------------------------------
خواهش کوچکی از همه ی دوستان دارم:تاپیک با وجود یکی به دو کردن ما فقط هرز میره و مفید نیست...خواهشا بحث رو کنار بزاریم و سعی کنیم تاپیک پر محتوا بسازیم و همه مون هم میدونیم که این بحث های تعصبی آخرش به هیچ جا جز دعوا نمیکشه!شما هم کوتاه بیاین و به تحلیل منطقی بازی های قهرمانان بپردازین.اگرم اشتباهی از من بوده من شرمنده ام.
یا حق

vahidgame
06-04-2010, 22:21
آنری توی این بازی هم روی نیمکت هستش!!! من که به خاطر این بازیو نمی بینم. بارسا باختم برام مهم نیست. واقعا خنده دار هستش که بویان و پدرو به آنری ترجیح داده میشن.

pcforlife
06-04-2010, 22:44
مثل اینکه این شوخی من جدی گرفته شد بابا منظور من این دوستمونه که با رنگ قرمز هر جا میره با فونت بزگ به طرفداری از منچستر میگه به جهنم اولترافورد خوش اومدی:39::39::39::39::39::39::39::39::39::39: :39: یادم رفت شکللک بزارم باعث اشتباه دوستان شد البته اسم این دوستمون رو به دلایل امنیتی نمیگم همه میشناسنش اسمش :38::38:pcforlife !
میشه بگی من کجا و کی نوشتم به جهنم اولترافورد خوش آمدید...!خواهشا بگو و لینک پست منو بزار...!:20:

1.(دلیل سریع جواب دادنم و چک نکردن جدول به طور با دقت این بوده که همین جناب جدول چندین بار یه سری کارایی کردن که آواتارشون برای من مثله کابوس میمونه!)
سپهر جان!
اولا من همون موقع که شما اومدی و گفتی که اشتباه ازت بوده، من کلا موضوع رو فراموش کردم، الان هم بابت جریان اون روز هیچ گلگی از شما ندارم...:10:
دوما... خودت دلیلی رو که الان نوشتی بخون ببین خدا وکیلی منطقی... دارم میگم خداوکیلی... خداشاهده من خودم وقتی تو سایتم و تو همین فروم یه پست میدم، چند بار قبل از ثبت اون پست، مطالب تایپ شده ام رو می خونم تا مطمئن بشم که مشکلی نداشته باشه... اما متاسفانه شما تو همین پستت...:13:
سوما خواهشا شفاف بگو من چی گفتم و چه کاری کردم که، شما اومدی اونو دلیل قرار دادی و من و آمار یه بازی که خیلی ها اونو دیده بودند رو زیر سوال می بری... اگه میشه بگو... ببینیم مشکل چیه!:20:
میدونید... متاسفانه از نظر من بعضی از دوستان فقط به نیت مجادله میان به این تاپیک نه مباحثه یا نهایتا کری خوندن دوستانه... همین باعث شده که تو این تاپیک گاهی اوقات به اینو اون توهین بشه و نهایتا به این منجر شه که تعداد کسانی که تو این تاپیک به طور مستمر پست میدن کم شه...:20:
یاعلی

AmiRreZA_RAcEr
06-04-2010, 22:52
فقط منچستر

sAeEd_kHaAn
07-04-2010, 09:09
به امید پیروزی interمقابل بارسا و صعود به فینال :46::7::42:

vahidgame
07-04-2010, 10:17
مصاف اینتر و بارسا خیلی جذابه. یه تیم بازیکنانش خیلی فوق العادن و یه تیم مربی فوق العاده مثل مورینیو داره که الان جزو 3 مربی برتر دنیا هستش:46:

MORINIO
07-04-2010, 13:06
ترتیب بازیهای اینتر و بارسا چجوریه؟ منظورم اینه که بازی رفت کدوم تیم میزبانه ؟

masud-000000
07-04-2010, 13:28
مصاف اینتر و بارسا خیلی جذابه. یه تیم بازیکنانش خیلی فوق العادن و یه تیم مربی فوق العاده مثل مورینیو داره که الان جزو 3 مربی برتر دنیا هستش:46:
قبول کن که این بازیکن ها هستن که کار رو به سرانجام میرسونن و با بازی خوبشون جلوی حریف برنده ی بازی میشن نه مربی تیم.
هر چند که نقش مربی نمی تونه این وسط کمرنگ باشه اما چربشش نقش بازیکنا نسبت به مربی بیشتره :20:

nw_nk
07-04-2010, 13:37

طبق جدول, 20 April میزبان اینتر و 28 April میزبان بارسلونا خواهد بود.

مثل ترتیبی که در مرحله گروهی بازی کردن:

Internazionale 0-0 Barcelona
Barcelona 2-0 Internazionale

vahidgame
07-04-2010, 13:44
بازی رفت اینتر میزبان هست.
برنامه بازی ها به این صورت هست:

20 آپریل :
اینتر- بارسلونا

28 آپریل
بارسلونا-اینتر

منبع:

mmiladd
07-04-2010, 13:52
بایرن...........................

vahidgame
07-04-2010, 13:56
خودتون رو خسته نکنید. دیگه واضح هستش که برنده بازی بارسا و اینتر قهرمان میشه:31:

Ezel
07-04-2010, 14:00
علیرغم اینکه از مورینیو حتی بیشتر از بارسا متنفرم ولی من فکر میکنم که مورینیو مربی خوبی هستش ولی نه به خوبی گاس هیدینک که بتونه بارسا رو به بند بکشه ، در ضمن شما رو ارجاع میدم به یه نقل قول از علی کریمی زمانی که چند سال پیش توی پرسپولیس بازی میکرد و پروین سرمربی بود : ((( درون زمین ما بازیکنان هستیم که بازی میکنیم و پروین و ابراهیمی هیچ کاره اند )))

mmiladd
07-04-2010, 14:01
خسته..؟ ما..؟

نه بابا ؛ راحت قهرمان می شیم..!

B L A S T E R
07-04-2010, 15:39
خوب خوب خوب!رو هم که نیست ماشالله و یه چیزی توی مایه های سنگ آذرین دماونده!:31:
و با توجه به اینکه شما دوست عزیز اصلا زمانی که من طرفدار بارسا شدم داشتی لواشک می خوردی و پرسپولیس برات محل دفن کوروش بود نه تیم پس نیازی نمی بینم تا در مورد حرف اولت توضیحی بدم!(فکر کنم 63-4 تا بازی مهم بارسا رو توی هاردم داشته باشم از زمان رونالدینیو تا الان و از جمله اون 6-2 تمیز...در ضمن یادت باشه اون مادریدی که در اون سال از نظر شما ضعیف ترین بود بالاخره از خرس که قوی تر بود...ما خرس رو 3-0 بردیم ولی شما 6 تا!!!6 تا!!!ببین دقت کن که 6 تا گل اگر گل کوچیکم بازی کنی و بازیکنای حریف حسن و حسینم باشن 6 تا گل نمیخورن!این از جواب شما بلاستر عزیز تا دیگه حدود خودتو بشناسی و الکی بی احترامی نکنی.حالا بزار بقیه بخندن ...همه میدونن که دیگه آتیشی ترین طرفدارا بارسایین و افتخارات بارسا رو هم که از باشگاه شما دیرتر تاسیس شده رو نادیده نگیرین...باشه تا بقیه از حرصشون بخندن...:27:

---------- Post added at 10:11 PM ---------- Previous post was at 10:08 PM ----------

جالبه!برو فیفا توی آرشیو و رنک های سالانه نگاه کن و متوجه میشی که معمولا بارسا اون بالا و من یو اون زیر تشریف داشتن...بعدشم اون باخت سنگین 2-0 توی فینال فکر نکنم که سنگین نباشه!مخصوصا که همین کریس رونالدو اونجا از حرصشون همش خطا میکردن و همه منچستری ها دیدن دیگه زورشون نمیرسه شروع به بازی خشن کردن و غیره غیره!بازی و گل ها در هاردم موجوده...اینم سند تا بعدا نگین خطای دیدت الکی بوده و الکی میگی و از اینا!

من واقعا قصد ادامه بحث رو ندارم و به اینکه من لواشک میخوردم و شما چیز دیگه کاری ندارم ! ولی..
عزیزم شما که ادعا میکنی و با هاردت و کل بازیای بارسای توش کلاس میزاری هنووز نمیدونی رئال 3 سال دیرتر تاسیس شده ؟
این است یه کاتالون متعصب ؟ و اتیشی ؟

majid_potter7
07-04-2010, 15:47
لینک این جایی رو که ازش دیدی بذار....آرشیو فیفا رو میگم..
منچستر از سال 2006 که سرحالتر از همیشه شد....80% یا 90 % اوقات توی 3 تای اول یا 2 تای اول بوده...ولی بارسا تو این 3،4 سال چجوری بوده؟همش ثبات داشته؟؟نه جانم...همه میدونن که همه تیما به ثبات من یو حسودیشون میشه...تو 10 سال گذشته هم میخوای حساب کنی من یو خیلی بیشتر از همه تیما رو اوج بوده..بعدشم میلان...اصلا تو 20 سا اخیر نگاه کن..بازم کم میاری..شما تو همین لیگ ضایع و درپیت اسپانیا دارین یکی در میون و به زور قعرماان میشین..رئال که حدود 7،8 سالی هست دیگه زهری نداره بدبختتون کرده...ولی افتخار ما همینه که تو کمتر از 20 سال،11 بار جام بهترین لیگ دنیا رو بردیم بالای سرمون...3تای پشت سرشم همین اخیر بوده..راه دوری قرار نیست بری..واسه همه هم مشخصه که عیار تیم ها توی مسابقاتی که به صورت لیگه مشخص میشه و قهرمانش واقعا قهرمانه و میشه روی اعتبارش حساب کرد و همیشه اعتبار مسابقات لیگ بیشتر از حذفی بوده..من یو هم همیشه فکر اولشو قهرمانی تو لیگ انگلیس گذاشته..چون میدونه با ارزش تره...اگه تی سایتشم بری و نظر سنجی رو ببینی بیشتر هوادارا ترجیح دادن من یو قهرمان لیگشون بشه تا اروپا...
سندتم هر وقت نشون دادی حله...وگرنه با اون حرفت حنات پیش من یکی دیگه رنگی نداره..چون نشون دادی که نه از سر منطق..بلکه مغرضانه حرف میزنی و فقط اومدی مخالفت کنی...

عزیزم شما که ادعا میکنی و با هاردت و کل بازیای بارسای توش کلاس میزاری هنووز نمیدونی رئال 3 سال دیرتر تاسیس شده ؟
:27::27::27:
:39::39::39:
همشون همینن....فقط و فقط ادعا....

قبول کن که این بازیکن ها هستن که کار رو به سرانجام میرسونن و با بازی خوبشون جلوی حریف برنده ی بازی میشن نه مربی تیم.
هر چند که نقش مربی نمی تونه این وسط کمرنگ باشه اما چربشش نقش بازیکنا نسبت به مربی بیشتره :20:
تو تیمی مثل بارسا میتونی اینو بگی و معلومه که نقش مربی کمرنگه..ولی تو اینتر نمیشه از خوزه مورینیو گذشت..هرچند ازش بدم میاد به خاطر شخصیتش..ولی وجودش واسه یه تیم غیر قابل انکار و چشم پوشیه...

همه میدونن که دیگه آتیشی ترین طرفدارا بارسایین و افتخارات بارسا رو هم که از باشگاه شما دیرتر تاسیس شده رو نادیده نگیرین...باشه تا بقیه از حرصشون بخندن...[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](33).gif

جالبه....جلو تیمی مثل رئال از افتخارات حرف میزنی....میتونی بگی الان تیمتون بهتر از رئال نتیجه میگیره یا تو این چند سال اخیر بهتر بوده...ولی وقتی بحث تاریخچه میاد وسط بهتره بارسلونایی ها به احترام رئال فعلا سکوت کنن:27:چون حالا حالا ها بهشون نمیرسین..تازه به همونطور که خودت استدلالم کردیس 3 سالم دیرتر از شما تاسیس شده...البته با اطلاعات دوستم BLASTER

sAeEd_kHaAn
07-04-2010, 17:04

ولی اینتر بازیکن ضعیف نداره همشون فیکس تیم ملی هاشونن اکثرا برزیل و ارژانتین فکر کن منتخب برزیل و ارزانتین شده اینتر :21:
به امید شکست بارسا و در مرحله بعد قهرمانی اینتر

H A M A S
07-04-2010, 17:19
یک نکته جالب
قرار گرفتن مسی در برابر هم وطناش توی تیم انتیر هست
میلیتو-زانتی-کامبیاسو
و از اونور هم
که اتوئو و زلاتان .....

vroom
08-04-2010, 00:09

---------- Post added at 12:09 AM ---------- Previous post was at 12:07 AM ----------

میدونم میدونم که اگه رافائل اخراج نشده بود ............:دی
عجب جهنمی بود این اولترافورد:دی
حیف که فردا صبح زود امتحان دارم:دی

Mohammad_666
08-04-2010, 00:12
vroom جان تبریک میگم من که تو این جهنم سوختم تو چی؟

---------- Post added at 09:42 PM ---------- Previous post was at 09:41 PM ----------

این آقای جهنم الترافورد کجاست؟؟؟

vroom
08-04-2010, 00:14
vroom جان تبریک میگم من که تو این جهنم سوختم تو چی؟

این آقای جهنم الترافورد کجاست؟؟؟

منم به شما تبریک میگم:46:
ظاهرا دوستان منچستری امشب خوابشون میاد:دی
تو جهنم هم یادشون رفته بوده که هیزم بریزن:دی

anti_girl
هه هه هه هه...
منچستر هم حذف شد....!!!
اقا امسالم بارسا قهرمانه این جای بحث نداره که...!!!

Mohammad_666
یکی بره سراغ pcforlife فک کنم سکته کرده شایدم از خجالته که اینجا نمیاد !

beenHere-doneThat
08-04-2010, 00:16
تبریک به بایرنی ها.:10:
بالاخره یه تیم آلمانیه دیگه.

anti_girl
08-04-2010, 00:20
به نظرتون بازیه فینال بین کدوم تیماست؟؟

vroom
08-04-2010, 00:26
خب لیون هم صعود کرد
----------
گل روبن خیلی شبیه به گل زیدان بود تو فینال لورکوزن و رئال:18::8:

bleu2u4u
08-04-2010, 01:35
زدن دوپای فینال رویایی منو ترکوندن
اون از اینتر که دیشب زسکا رو زد
اینم از لیون که بوردو رو پُکوند

bleu2u4u
08-04-2010, 01:36
زدن دوپای فینال رویایی منو ترکوندن
اون از اینتر که دیشب زسکا رو زد
اینم از لیون که بوردو رو پُکوند

sAeEd_kHaAn
08-04-2010, 08:58
به نظرتون بازیه فینال بین کدوم تیماست؟؟

inter - bayern

vroom
08-04-2010, 10:48
خب فکر کنم 1 نظرسنجی جدید نیاز داریم:دی

fire159
08-04-2010, 10:55
امیدواریم که بایرن مونیخ بشه . هر چند کاره سختیه !

Ezel
08-04-2010, 11:09
با اینکه یکی از دو تیم مورد علاقه من دیشب به بایرن باخت ولی خب به هرحال تبریک میگوییم به طرفداران بایرن و اینکه در مجموع دوبازی از نظر من حق بایرن بود که برنده باشه و اگه دیشب خوش شانس بود میتونست حتی مساوی کنه یا ببره و باید قبول کنیم منچستر چند هفته ای هست که دچار افت وحشتناکی شده . من برای اولین بار از حذف منچستر ناراحت نشدم چون تحمل باخت به بایرن از تحمل باخت مجدد به بارسا در فینال برای من یکی که خیلی راحت تره هرچند که فرگوسن پس از فینال پارسال گفت (((الان دقیقا میدانم کجای کار اشتباه بود ))) و دوستان منچستری خودم رو به جمله دکتر صدر ارجاع میدم که ((( نباید انتظار داشته باشیم منچستر با نانی و والنسیا به فینال صعود کنه هرچند که نانی شب درخشانی داشت ))) ،
من هم به نشانه اعتراض به گلیزرها به ناچار شال سبز و زرد خودم رو از طریق عکسهای زیر به اهتزاز در میارم.

Zhangooler
08-04-2010, 12:25
من واقعا قصد ادامه بحث رو ندارم و به اینکه من لواشک میخوردم و شما چیز دیگه کاری ندارم ! ولی..
میگم یه ذره با دقت تر بخون پستمو متوجه میشی که نوشتم مادرید زودتر از بارسا تاسیس شده...
به آتیشی بودنم هم می نازم...
در ضمن مستر پاتر شما هم وقت کردی یه کم برو گشتی بزن توی سایت های رسمی و امارا رو نگاه کن

Zhangooler
08-04-2010, 12:30
میشه بگی من کجا و کی نوشتم به جهنم اولترافورد خوش آمدید...!خواهشا بگو و لینک پست منو بزار...!:20:

سپهر جان!
اولا من همون موقع که شما اومدی و گفتی که اشتباه ازت بوده، من کلا موضوع رو فراموش کردم، الان هم بابت جریان اون روز هیچ گلگی از شما ندارم...:10:
دوما... خودت دلیلی رو که الان نوشتی بخون ببین خدا وکیلی منطقی... دارم میگم خداوکیلی... خداشاهده من خودم وقتی تو سایتم و تو همین فروم یه پست میدم، چند بار قبل از ثبت اون پست، مطالب تایپ شده ام رو می خونم تا مطمئن بشم که مشکلی نداشته باشه... اما متاسفانه شما تو همین پستت...:13:
سوما خواهشا شفاف بگو من چی گفتم و چه کاری کردم که، شما اومدی اونو دلیل قرار دادی و من و آمار یه بازی که خیلی ها اونو دیده بودند رو زیر سوال می بری... اگه میشه بگو... ببینیم مشکل چیه!:20:
میدونید... متاسفانه از نظر من بعضی از دوستان فقط به نیت مجادله میان به این تاپیک نه مباحثه یا نهایتا کری خوندن دوستانه... همین باعث شده که تو این تاپیک گاهی اوقات به اینو اون توهین بشه و نهایتا به این منجر شه که تعداد کسانی که تو این تاپیک به طور مستمر پست میدن کم شه...:20:
یاعلی
دوست من حالا شد یه حرفی...حالا میتونیم منطقی صحبت کنیم...شما توی این پستت ادب به خرج دادی ولی من از اونجاهایی شاکیم که سه چهار بار راجع بع بارسا چیزایی رو گفتی...توی تاپیک نسخه ی اول جام قهرمانان...
و واقعا هم بنده قصد اهانت و توهین رو نداشتم تا اینکه بحث بالا گرفت و دیگه خودت بقیه شو میدونی.
در ضمن بنده از سر بی دقتی جدول رو زیر سوال بردم و از روی قصد نبوده.

pcforlife
08-04-2010, 15:08
دوست من حالا شد یه حرفی...حالا میتونیم منطقی صحبت کنیم...شما توی این پستت ادب به خرج دادی ولی من از اونجاهایی شاکیم که سه چهار بار راجع بع بارسا چیزایی رو گفتی...توی تاپیک نسخه ی اول جام قهرمانان...
لطفا اون پست من که مورد نظر شماست رو بزار اینجا تا راجع بهش بحث کنیم... اگه اشتباه از من بود که ازت عذر خواهی میکنم... میدونی... من میخوام بفهمم، مشکل شما و امثال شما با من چیه... دوباره ازت میخوام که شفاف بگی!!!:20:

B L A S T E R
08-04-2010, 18:59
میگم یه ذره با دقت تر بخون پستمو متوجه میشی که نوشتم مادرید زودتر از بارسا تاسیس شده...عزیزم!
بارسا سال 1899 تاسیس شده !
رئال 1902!
خودتم متوجه نمیشی چی میگی!

A.N.A.P
08-04-2010, 21:51
باید قبول کنیم که بارسا قهرمانه !!!:41:

aggus
08-04-2010, 22:05
"" فغت "" اینو بدار "" رئال ""

تکه تو جهان

A.N.A.P
08-04-2010, 22:09
"" فغت "" اینو بدار "" رئال ""

تکه تو جهان
یعنی میگی رئال قهرمان میشه !!!:27::27::27:

wahid2003vj
08-04-2010, 22:44
احتمال بارسا زیاده اما شاید تنها مورینیو بتونه روی بارسا رو کم کنه ...

Ezel
08-04-2010, 22:56
احتمال بارسا زیاده اما شاید تنها مورینیو بتونه روی بارسا رو کم کنه ...
توی مرحله گروهی که نتونست اینکار رو انجام بده ، مورینیو مربی خوبی هست ( از لحاظ نتیجه گیری) ولی نه به خوبی گاس هیدینک .

majid_potter7
09-04-2010, 21:20
در ضمن مستر پاتر شما هم وقت کردی یه کم برو گشتی بزن توی سایت های رسمی و امارا رو نگاه کن

ترسیدی پست منو نقل قول کنی؟؟؟چون جوابی نداشتی؟؟
یه بار دیگه سوالمو میپرسم..لینک اون آرشیو هایی که از فیفا دیدی و من ندیدم رو بذار که روشون استناد کردی...!
اینو حرفتو میگم...:

جالبه!برو فیفا توی آرشیو و رنک های سالانه نگاه کن و متوجه میشی که معمولا بارسا اون بالا و من یو اون زیر تشریف داشتن
لینکشو بذار!!

Dr.FANOOS
09-04-2010, 22:37
داداش این که تاپیک نمی خواست معلومه بارسا قهرمانه.....سر چه چیزا تاپیک می زنند!:5:

sAeEd_kHaAn
10-04-2010, 08:59
توی مرحله گروهی که نتونست اینکار رو انجام بده ، مورینیو مربی خوبی هست ( از لحاظ نتیجه گیری) ولی نه به خوبی گاس هیدینک .

میشه بگی سمت گاس هیدینک شما تو این دوتا تیم چیه ما هم بدونیم ؟ بحث سر بازی اینتر و بارساست عزیزم تازه مورینیو از هیدینک کم نداره که هیچ خیلی هم سرتره :8:

عشق است اینتر را

manreza71
10-04-2010, 10:48
همه عالم وآدم میدونن بارسای 6 جامه قهر مان هست ، با داشتن مسی ، ژاوی ، پویول ، اینیستال ، هانری ، زلاتان ، پی که ، پدرو ، مارکز ، والدز و... بارسا 100% قهرمان هست

Ezel
10-04-2010, 11:57
میشه بگی سمت گاس هیدینک شما تو این دوتا تیم چیه ما هم بدونیم ؟ بحث سر بازی اینتر و بارساست عزیزم تازه مورینیو از هیدینک کم نداره که هیچ خیلی هم سرتره :8:

دوست عزیز :
1- من نگفتم گاس هیدینک توی این دوتیم سمتی داره.
2- و من نگفتم بحث بر سر بازی اینتر - بارسا نیست .
بلکه منظور من از اینکه گفتم مورینیو به خوبی هیدینک نیست این بود که با توجه به دو بازی که گاس هیدینک با چلسی مقابل بارسا در نیمه نهایی فصل پیش لیگ قهرمانان اروپا انجام داد و در بازی برگشت عملا بارسا روبه بند کشید ( و اون شاهکار تاکتیکی رو رقم زد هرچند که حذف شد) و با توجه به دو بازی که اینتر این فصل در مرحله گروهی در برابر بارسا انجام داد و سایر بازیهای این فصل این تیم و مشاهده عملکرد بارسا به نظر من مورینیو نمیتونه بارسا رو حذف کنه . همونطور که نظر شما اینه که مورینیو از هیدینک بهتره و البته پس از دوبازی رفت و برگشت این تیم اگر اینتر صعود کرد من هم مثل شما به احترام مورینیو کلاه از سر برمیدارم :دی

Reman
10-04-2010, 12:59
دوست عزیز بالایی. اینتر بارسا رو شکست خواهد داد. اینتر الان با اینتر زمانی که بازی های گروهی بر گزار میشد فرق کرده. یاد تون باشه در بازی برگشت در نیوکمپ اینتر از ضربه ایستگاهی گل خورد ، و دو : اشنایدر در بازی نبود. در مه اتزا هم اینتر با وجود فشار زیادی که روش بود بخوبی مقاومت کرد. اینتر الان 5 ، 6 بازی هست پشت سر هم می بره.( در لیگ قهرمانان)
اینتر در مه اتزا می بره و در نیو کمپ مساوی می کنه. حالا ببینید من چی گفتم!

sAeEd_kHaAn
10-04-2010, 19:28
دوست عزیز :
1- من نگفتم گاس هیدینک توی این دوتیم سمتی داره.
2- و من نگفتم بحث بر سر بازی اینتر - بارسا نیست .
بلکه منظور من از اینکه گفتم مورینیو به خوبی هیدینک نیست این بود که با توجه به دو بازی که گاس هیدینک با چلسی مقابل بارسا در نیمه نهایی فصل پیش لیگ قهرمانان اروپا انجام داد و در بازی برگشت عملا بارسا روبه بند کشید ( و اون شاهکار تاکتیکی رو رقم زد هرچند که حذف شد) و با توجه به دو بازی که اینتر این فصل در مرحله گروهی در برابر بارسا انجام داد و سایر بازیهای این فصل این تیم و مشاهده عملکرد بارسا به نظر من مورینیو نمیتونه بارسا رو حذف کنه . همونطور که نظر شما اینه که مورینیو از هیدینک بهتره و البته پس از دوبازی رفت و برگشت این تیم اگر اینتر صعود کرد من هم مثل شما به احترام مورینیو کلاه از سر برمیدارم :دی

نظر شما کاملا محترمه اما من به دلم افتاده مورینیو تو این بازی خودشو نشون میده
همین بازیه منچستر - بایرن کی فکرشو میکرد منچستر حذف بشه ؟ تو این سطح همه تیم ها با برنامه ظاهر میشن و هیچ تیمی از پیش بازنده نیست کسی چمیدونه شاید همین لیون اخر سر قهرمان شد :27:
( پس منتظر میمونم بعد از بازی کلاهتو برداری )
به امید شکست بارسا

Ezel
10-04-2010, 20:15
نظر شما کاملا محترمه اما من به دلم افتاده مورینیو تو این بازی خودشو نشون میده
همین بازیه منچستر - بایرن کی فکرشو میکرد منچستر حذف بشه ؟ تو این سطح همه تیم ها با برنامه ظاهر میشن و هیچ تیمی از پیش بازنده نیست کسی چمیدونه شاید همین لیون اخر سر قهرمان شد :27:
( پس منتظر میمونم بعد از بازی کلاهتو برداری )
به امید شکست بارسا)
من هم با توجه به عملکرد و سبک بازی اینتر نظرم رو گفتم و مثل اون دوست پایینی !!! ( دی) به طور قطع نمیگم که حتما بارسا میبره چون از فینال 99 و بازی برگشت چلسی - بارسا فصل پیش یاد گرفتم به علت غیر قابل پیش بینی بودن همیشه با احتیاط راجع به بازی ها نظر بدم تا بعدش سیه روی نشم و دنبال توجیه کردن نباشم . مطمئنا اگر اینتر بارسا رو حذف کرد در همین تاپیک کلاهمو به احترام مورینیو بر میدارم.

Reman
11-04-2010, 20:02
قرار نیست کسی سیه روی بشه! اینتر بازی رو خواهد برد. این یه پیش بینی هست و من هیچ وقت از پیش بینی کردن نترسیدم و معمولا هم درست پیش بینی می کنم.

MMM52
11-04-2010, 21:12
فقط بارسااااااااااااااااااااا ااااااااااااااااااااااااا اااااا

sAeEd_kHaAn
13-04-2010, 09:29
فقط بارسااااااااااااااااااااا ااااااااااااااااااااااااا اااااا

ایول منم همینو میگم دیگه فقط بارسااااااااااااااااااااا ااااااااااااااا میبازه :31::21:

Ezel
16-04-2010, 21:41
پرس: در فینال چمپیونز ، برنابئو ، خانه بارسا خواهد بود.
رئیس باشگاه مادریدی در صحبتهایی اعلام کرده که نهایت تلاشش را برای استقرار مناسب بارسا برای فینال لیگ قهرمانان اروپا، در صورتی که تیم کاتالان به فینال راه یابد، برای حریف دیرینه در نظر خواهد گرفت.

سایت گل- فلورنتینو پرس،رئیس باشگاه رئال مادرید در صحبتهایی گفته:« اگر بارسلونا به دیدار فینال رقابتهای لیگ قهرمانان اروپا راه یابد، ما حداکثر تلاش خود را به کار بگیریم تا بارسا حس کند که واقعا در خانه است.»

با وجودی که کهکشانی ها در دیدار فینال این فصل لیگ قهرمانان اروپا حاضر نخواهند بود، پرس در صحبتهایی اعلام کرد که در هر صورت بسیار خوشحال است که ورزشگاه تیمش، میزبان این فینال حساس خواهد بود.

پرس در ادامه صحبتهایش گفت:« این افتخار بزرگی برای ماست که فینال رقابتهای لیگ قهرمانان اروپا را در ورزشگاهمان برگزار کنیم.»

خوان لاپورتا و یوهان کرایوف، رئیس افتخاری باشگاه بارسلونا، با انتشار بیانیه ای از فلورنتینو پرس تشکر نمودند. در متن این بیانیه می خوانیم:« ما می خواهیم از مسئولان باشگاه مادریدی برای رفتار مناسب و متشخصانه شان تشکر کنیم.»

-------------------------------------------------------------------------------------

یاد آشتی کنان های فوتبال ایران افتادم :2:

mmiladd
16-04-2010, 21:43
بایـــــــــــــــــــــر ن .. !

nw_nk
16-04-2010, 22:48
خبر تکمیلی:

پرس: در فینال چمپیونز ، برنابئو ، خانه بارسا خواهد بود.
رئیس باشگاه مادریدی در صحبتهایی اعلام کرده که نهایت تلاشش را برای استقرار مناسب بارسا برای فینال لیگ قهرمانان اروپا، در صورتی که تیم کاتالان به فینال راه یابد، برای حریف دیرینه در نظر خواهد گرفت.

سایت گل- فلورنتینو پرس،رئیس باشگاه رئال مادرید در صحبتهایی گفته:« اگر بارسلونا به دیدار فینال رقابتهای لیگ قهرمانان اروپا راه یابد، ما حداکثر تلاش خود را به کار بگیریم تا بارسا حس کند که واقعا در خانه است.»

با وجودی که کهکشانی ها در دیدار فینال این فصل لیگ قهرمانان اروپا حاضر نخواهند بود، پرس در صحبتهایی اعلام کرد که در هر صورت بسیار خوشحال است که ورزشگاه تیمش، میزبان این فینال حساس خواهد بود.

پرس در ادامه صحبتهایش گفت:« این افتخار بزرگی برای ماست که فینال رقابتهای لیگ قهرمانان اروپا را در ورزشگاهمان برگزار کنیم.»

خوان لاپورتا و یوهان کرایوف، رئیس افتخاری باشگاه بارسلونا، با انتشار بیانیه ای از فلورنتینو پرس تشکر نمودند. در متن این بیانیه می خوانیم:« ما می خواهیم از مسئولان باشگاه مادریدی برای رفتار مناسب و متشخصانه شان تشکر کنیم.»

-------------------------------------------------------------------------------------

یاد آشتی کنان های فوتبال ایران افتادم :2:

لاپورتا: کاکا، کریس و رائول برایمان آرزوی موفقیت کردند

سایت گل - پس از انتقال جام قهرمانی رقابتهای چمپیونز لیگ به شهر مادرید، خوان لاپورتا در صحبتهایی در جمع خبرنگاران از مسئولان و بازیکنان تیم رئال تشکر کرده است.

لاپورتا در صحبتهایی گفت: «رائول، کاکا و کریس برای ما آرزوی موفقیت کرده اند و می بایست از آنها تشکر کنم. واقعیت این است که این افتخار بزرگی است که مادرید جمعه شب استقبالی به این خوبی از ما به عمل آورد و مطمئنم که اگر تیم ما به فینال رقابتهای لیگ قهرمانان اروپا نیز راه یابد، میزبانی بسیاری خوبی از ما به عمل خواهد آمد. همان طور که فلورنتینو پرس گفت، در آن صورت واقعا حس می کنیم که در خانه مان هستیم.»

رئیس باشگاه کاتالان تمایل چندانی برای لمس کردن جام قهرمانی چمپیونز لیگ نداشت، هرچند که بسیاری ها معتقدند که لمس کردن این جام، ممکن است بدشانسی هایی را به همراه داشته باشد. لاپورتا در این رابطه گفت: «این صحبتها برایم معنایی ندارد. من این جام را در سال 2006 لمس کرده ام و سال گذشته نیز همین طور و هیچ اتفاقی هم رخ نداد.»

رئیس باشگاه بارسلونا گفت: «بازی مرحله نیمه نهایی مقابل اینتر زیبا خواهد بود، چرا که بسیار رقابتی و بسیار پیچیده خواهد بود. ما سه شنبه شب در میلان به میدان خواهیم رفت ولی هر دوی تیمها انگیزه ها و شخصیت لازم برای رسیدن به مرحله فینال را دارند. سال گذشته گواردیولا با بهره گیری از مشورت افرادی همچون کرایوف و تکسیکی بگیرستاین، مطمئن بود که اوضاع به خوبی پیش خواهد رفت ولی واقعیت این است که اکنون شرایط متفاوت است.»

یوهان کرایوف، رئیس افتخاری باشگاه بارسلونا نیز در اولین حضور رسمی اش در سمت جدیدش در صحبتهایی اعلام کرد که اگر شرایط برعکس بود و این تیم مادریدی بود که شانس قهرمانی در زمین نوکمپ را داشت، آرزو می کرد که رئال در این رقابتها به قهرمانی برسد.

2010/4/16

Dr.FANOOS
16-04-2010, 23:11
بارسلونا.................

B L A S T E R
16-04-2010, 23:11
مراسم معارفه کاپ چمپیونزلیگ

Peji2010
18-04-2010, 19:39
بایرن مونیخ:27:

Mohammad King
18-04-2010, 19:45
بهتره که هرکی میشه بارسا نشه.

به نظر من اینتر : دی

B L A S T E R
18-04-2010, 20:30
بایرن خطری نشون داده×
7-0 صفر هانوفر رو که هفته پیش شالکه رو 4-2 برده بود قشنگ کرد تو قوطی درشم پلمپ کرد یه چند تا تکونش هم داد!
روبن هم هتریک کرد!

MehdiAkhbari
18-04-2010, 20:39
بايرن بابازي فوق العاده ي خودش به بارسا و اينتر گفت كه به قهرماني فكر نكنند.

SAMAN-JEEZY
18-04-2010, 21:43
همه عالم وآدم میدونن بارسای 6 جامه قهر مان هست ، با داشتن مسی ، ژاوی ، پویول ، اینیستال ، هانری ، زلاتان ، پی که ، پدرو ، مارکز ، والدز و... بارسا 100% قهرمان هست

:18::18::18:

Ezel
19-04-2010, 12:49
فوران آتشفشان ایسلند و لغو هزاران پرواز هوایی در اروپا باعث شده که گواردیولا و شاگردانش مجبور شوند تا زمینی عازم میلان گردند.

سایت گل- رقابتهایی چمپیونز لیگ هم تحت تاثیر فوران آتشفشان در ايسلند قرار گرفته است. ابري که حاوي دوده هاي آتشفشان ايجافال ايسلند است، بازيهاي ليگ قهرمانان اروپا، رقابتهاي جام جهاني فرمول يک و مسابقات موتورسواري را تحت تاثير خود قرار داده است، زيرا بسياري از کاروانهاي ورزشي به دليل لغو پروازها نتوانستند خود را به مقصدهايشان برسانند.

اين ابر غليظ خاکستري، به سمت جنوب شرقي اروپا در حرکت است و حتي فرودگاه هاي اسپانيا را نيز تهديد مي کند و به منزله تهديد بزرگي براي ديدار نيمه نهايي رقابتهاي ليگ قهرمانان اروپا خواهد بود؛ ديداري که طي آن اينتر در سن سيرو ميزبان بارسلونا خواهد بود.

تيم کاتالان روز يکشنبه قرار بود از بارسلونا روانه ميلان شود و تا ساعاتي پيش از اين سفر مشخص نبود آيا کاتالونيايي ها هوايي روانه ايتاليا مي شوند و يا با استفاده از اتوبوس يا قطار رهسپار اين کشور خواهند شد.

در خبرها اعلام شده بود تا صبح روز دوشنبه فرودگاه مالپنسا ميلان بسته است و آبي اناري پوشان تا آخرين لحظات اميدوار بودند که از طريق هوايي روانه ايتاليا شوند، ولي طبق اعلام سازمانهاي بين المللي هواشناسي، شرايط کنوني، باعث مي شود فرودگاه ميلان تا سه شنبه تعطيل باشد و بدين ترتيب سفر هوايي تيم کاتالان به ايتاليا، مقدور نباشد.

* راهکارهاي مختلف

سران باشگاه بارسلونا سفر با قطار را رد کردند و بدين ترتيب راهي که مقابل روي پپ گوارديولا و شاگردانش قرار داشت، از طريق مسير زميني به ايتاليا بود. تنها سختي اين گزينه، مسير طولاني آن بود که حدود 15 ساعت طول مي کشد.

البته گزينه هاي ديگري نيز مطرح شد که به عنوان مثال بازيکنان بارسلونا به فرودگاهي پرواز کنند که در شمال ايتاليا نباشد؛ فرودگاهي مثل پيزا، جنوا و يا رم و پس از آن بازيکنان از طريق زميني خود را به ميلان برسانند.

* بلاتکليفي هواداران

مشکل تنها سفر بازيکنان تيم به ميلان نيست، زيرا از سوي ديگر هواداران تيم بارسلونا و سران رسانه اي اين کشور که خواهان سفر به ميلان و همراهي تيم کاتالان بودند نيز اکنون بلاتکليف هستند و نمي دانند چطور بايد خود را به ايتاليا برسانند.

بگيرستاين، مدير ورزشي باشگاه کاتالان اعلام کرده ديدار سه شنبه شب دو تيم اينتر و بارسا تحت هر شرايطي برگزار خواهد شد، زيرا مسؤولان يوفا، حتي برنامه ريزي اي براي لغو يا به تعويق انداختن اين ديدار نداشته اند. پيش از اين قرار بود حدود 5 هزار نفر از هواداران بارسا با اين تيم روانه ميلان شوند، ولي به احتمال زياد پروازهاي اين هواداران نيز لغو خواهد شد. و البته مسئولان باشگاه کاتالان به هواداران خود توصیه کردند که در صورتی که قصد سفر به میلان را دارند از راه های زمینی خود را به ایتالیا برسانند

*کاتالونیایی ها شب را در کن سپری کردند

در نهایت صحبت از پرواز از فرودگاه والنسیا به سمت یکی از فرودگاه های ایتالیا به میان آمد ولی تمام فرودگاه های شمالی ایتالیا در تورین، میلان، برگامو، ونیز و بولونیا، همگی تعطیل هستند و از همین رو کاتالونیایی ها زمینی عازم میلان شدند. آنها با اتوبوس در سفری 6 ساعته به کن فرانسه رفتند و یکشنبه شب را در آنجا سپری کردند و صبح روز دوشنبه باقیمانده مسیر سه تا چهارساعته به سمت میلان را پیش گرفتند.

Mohammad_666
20-04-2010, 10:13
مثل اینکه برگزارکنندگان نظرسنجی منچستری بودن که بد جوری حالشون گرفته شده که دیگه نظر سنجی جدید نذاشتن!

Peji2010
20-04-2010, 19:55
احتمالا همین طوره!

fery joon
20-04-2010, 20:28
فقط اينتررررررررررررررررررررر ررررررررر :21:

mmiladd
20-04-2010, 20:36
بایررررررررررن...!

Ezel
20-04-2010, 21:41
مثل اینکه برگزارکنندگان نظرسنجی منچستری بودن که بد جوری حالشون گرفته شده که دیگه نظر سنجی جدید نذاشتن!
لازم به ذکره که شروع کننده این تاپیک نسخه 2 همکار انجمن جناب nw_nk هستند و برعکس نظر شما طرفدار بارسا هستند ، اگر نظر سنجی جدید مد نظر شماست باید با ایشون در میان بگذارید.:11:

piishii
20-04-2010, 21:48
لازم به ذکره که شروع کننده این تاپیک نسخه 2 همکار انجمن جناب nw_nk هستند و برعکس نظر شما طرفدار بارسا هستند ، اگر نظر سنجی جدید مد نظر شماست باید با ایشون در میان بگذارید.:11:
سلام
اختیار ویرایش تاپیک رو مدیران دارند باید به جناب پاپ بگین :31:

sAeEd_kHaAn
21-04-2010, 08:19
بازی قهرمانانه اینتر رو تبریک میگم و پیشبینی من داره درست از آب در میاد
final : inter - bayern
champion inter

love inter,love football

sina1415
21-04-2010, 09:01
فقط بایرن شک نکنین

بابا یکی این نظرسنجی رو تغییر بده

sAeEd_kHaAn
21-04-2010, 09:27
فقط بایرن شک نکنین

دوست عزیز اگه شما منچسترو زدین ما چلسی رو زدیم که خیلی حال و روزش بهتر از منچستره و بارسا رو زدیم که میگن بهترین تیم جهانه پس دیگه پس شایشته قهرمانی هستیم شما زیاد تبهم نزنین که تو فینال بتونین اینترو ببرین اینتر قهرمانه :5:

در مورد نظر سنجی هم موافقم الان باید همین 4 تا تیم تو نظر سنجی باشن دیگه لطفا تصحیحش کنید :31:

love inter,love football

pcforlife
21-04-2010, 09:43
فکر کنم واسه بازی فینال یه تاپیک جداگانه به همراه نظرسنجی بزنن...

لازم به ذکره که شروع کننده این تاپیک نسخه 2 همکار انجمن جناب nw_nk هستند و برعکس نظر شما طرفدار بارسا هستند ،
واقعا چقدر سخته که آدم بره صفحه اول تاپیک و پست اول رو ببینه، بعد پست بده... واقعا چرا...؟!!!:31:

sina1415
21-04-2010, 09:56
دوست عزیز اگه شما منچسترو زدین ما چلسی رو زدیم که خیلی حال و روزش بهتر از منچستره و بارسا رو زدیم که میگن بهترین تیم جهانه پس دیگه پس شایشته قهرمانی هستیم شما زیاد تبهم نزنین که تو فینال بتونین اینترو ببرین اینتر قهرمانه :5:

در مورد نظر سنجی هم موافقم الان باید همین 4 تا تیم تو نظر سنجی باشن دیگه لطفا تصحیحش کنید :31:

love inter,love football

عزیزم هنوز مطمئن نباش که بتونین از سد بارسا عبور کنین ......یه بازی برگشت هم هست

شایسته قهرمانی خیلی باحاله:27::27:

Ezel
21-04-2010, 09:58

واقعا چقدر سخته که آدم بره صفحه اول تاپیک و پست اول رو ببینه، بعد پست بده... واقعا چرا...؟!!!:31:
البته من معمولا تمام پستهای هر تاپیکی که زده میشه رو میخونم ولی در رابطه با این تاپیک چون نویسنده نسخه قبلیش من بودم و نظر سنجی اون پس از حذف تیمهایی مثل میلان و رئال نیاز به ویرایش داشت با مشورت همکار انجمن قرار شد تاپیک جدیدی با عنوان تاپیک قبلی + نسخه دوم زده بشه و به همین دلیل نیازی به مشاهده پست اول نبود ، با تشکر :11::40::10:

pcforlife
21-04-2010, 10:08
البته من معمولا تمام پستهای هر تاپیکی که زده میشه رو میخونم ولی در رابطه با این تاپیک چون نویسنده نسخه قبلیش من بودم و نظر سنجی اون پس از حذف تیمهایی مثل میلان و رئال نیاز به ویرایش داشت با مشورت همکار انجمن قرار شد تاپیک جدیدی با عنوان تاپیک قبلی + نسخه دوم زده بشه و به همین دلیل نیازی به مشاهده پست اول نبود ، با تشکر :11::40::10:
کاملا درسته... اما همونطور که خودت گفتی، نسخه جدید رو جناب nw_nk درست کردن...من حرفم سره این نیست که چرا شما یا ایشون تاپیک زدین... خدایی نکرده به شما جسارت نکردم:11:.... من حرفم اینه که اون دوستمون اومده میگه که طرفدارای یونایتد تاپیک زدن... تا اونجایی که من میدونم نه شما هوادار منچستری نه جناب همکار.:20::10:
یاعلی:11:

sAeEd_kHaAn
21-04-2010, 10:16
عزیزم هنوز مطمئن نباش که بتونین از سد بارسا عبور کنین ......یه بازی برگشت هم هست

شایسته قهرمانی خیلی باحاله:27::27:

عزیزم من قبل از بازی هم مطمئن بودم اینتر به بارسا نمیبازه شماها ماگفتین بارسا بدون رقیب ه شکست ناپذیره ولی دیدن که چطور اینتر به خاک مالیدش هنوزم اینقدر مغرورین که حتی حاضر نیستین بازی خوب اینتر رو قبول کنین منم قبلا از بارسا خوشم میومد ولی الان به هیچ وجه چون زیادی خودشو بالا فرض کرده گفته بودم منتظر هنر نمایی مورینیو باشد تو بازی برگشت هم اگه بخواد میتونه کاری کنه بارسا به گل نرسه ولی عزیز خوبه بعضی وقتا ادم مطقی باشه دیشب بارسا ضعیف تر از اینتر بود اینو من نمیگم کارشناسا میگن

Ezel
21-04-2010, 10:19
کاملا درسته... اما همونطور که خودت گفتی، نسخه جدید رو جناب nw_nk درست کردن...من حرفم سره این نیست که چرا شما یا ایشون تاپیک زدین... خدایی نکرده به شما جسارت نکردم:11:.... من حرفم اینه که اون دوستمون اومده میگه که طرفدارای یونایتد تاپیک زدن... تا اونجایی که من میدونم نه شما هوادار منچستری نه جناب همکار.:20::10:
البته جناب همکار بارسایی هست ولی من منچستری هستم .

nw_nk
21-04-2010, 10:47
سلام دوستان

یک هفته دیگه دو تیم حذف و فینالیست ها مشخص میشن. با توجه به فاصله 25 روزه برگشت های نیمه نهایی تا فینال بهتره نسخه سوم اون موقع ایجاد بشه.

راستی, طبق جدول بارسا/اینتر مهمان و بایرن/Lyon میزبان فینال مادرید تلقی خواهد شد.

mahdishata
21-04-2010, 12:13
راستی, طبق جدول بارسا/اینتر مهمان و بایرن/Lyon میزبان فینال مادرید تلقی خواهد شد.
مزیت چندانی که نداره؟
فقط میشه رنگ لباس و قرعه کش اول بازی رو به حساب میزبان دونست.درسته؟

Peji2010
21-04-2010, 15:23

هنوز معلوم نیست تو نیوکمپ قراره چه بلایی سر اینتر بیاد :39:
اما بایرن از الان یه پای فیناله :27:اول به فکر بازی برگشت باشید بعد به فینال فکر کنید!
لطفا دیگه از این تبهم ها نزین!

sAeEd_kHaAn
21-04-2010, 16:23
هنوز معلوم نیست تو نیوکمپ قراره چه بلایی سر اینتر بیاد :39:
اما بایرن از الان یه پای فیناله :27:اول به فکر بازی برگشت باشید بعد به فینال فکر کنید!
لطفا دیگه از این تبهم ها نزین!

عزیز یه پدیده هست به نام تبهم فانتزی که ماشاالله همه بارسایی ها زدن کمپلت :31: شما تا هفته دیگه خودتونو دلداری بدین :5: فکر کردین واقعا اینتر 2-0 میبازه ؟ عزیز هنوز داغی بابا پاشو باسا جون دیگه رفت اون دنیا

osifa
21-04-2010, 17:17
سلام دوستان

یک هفته دیگه دو تیم حذف و فینالیست ها مشخص میشن. با توجه به فاصله 25 روزه برگشت های نیمه نهایی تا فینال بهتره نسخه سوم اون موقع ایجاد بشه.

نمیشه نظرسنجی همین تاپیک رو ریست کرد؟

Mohammad_666
21-04-2010, 17:21

شما که واقعا روحیت خوبه( آقای پدیده ی زمان)من موندم شما بعد اون حذف توی حموم عمومی چه جور روت میشه پست میدی!!!! :31:

Rastin.
21-04-2010, 18:38
من یه صحبتایی در مورد بازی دیشب داشتم و میخواستم نظر بقیه دوستان رو هم بخونم که متاسفانه تاپیک مربوطه قفل شد.. [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

قبلا گفته بودم اینهمه تعصبی که بعضی از ما نسبت به تیمها و لیگهای خارجی داریم نوبره...علاقمندی ایراد نداره اما تا جایی که تبدیل به کینه نشه ,جوری که فقط منتظر شکست یه تیم و دیدن ناراحتی هواداراش باشیم و بعد بیایم با هموطنامون با اون لحن صحبت کنیم.. [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
اینا برمیگرده به فرهنگ بالای نسل جوان ایران..کاریشم نمیشه کرد!

تبریک به هوادان واقعی اینتر ( نه اونایی که که فقط بخاطر باخت بارسلون خوشحالن)..حقشون بود.
اون چیزی در بازی دیشب بسیار تعیین کننده بود و باعث شکست بارسلون شد در درجه اول توان بدنی دو تیم بود, اینتر برد چون هر بازیکنش به اندازه یک بارسلون دوندگی داشت...برای بردن بارسای دیشب فقط مایکن و اشنایدر(این عجب بازیکنیه!) کافی بودن.
بدون شک سفر زمینی بارسلون در نتیجه تاثیر زیادی داشت ,خستگی بازیکنا کاملا مشخص بود و در اکثر درگیریهای فیزیکی اینتر براحتی پیروز میشد....در کنار این مورینیو هم بخوبی روحیه جنگندگی لازم رو در بازیکناش ایجاد کرده بود,...هر چند شخصا ازش خوشم نمیاد(هیچ مربی در این سطح ندیدم اینقدر کنار زمین ادا اطوار دربیاره و برای رسانه ها نمایش بده!)...اما توی انگیزه دادن به تیم استاده.

اما واقعیتهایی که در بازی دیشب تابلو شد:
_ ابراهیموویچ: سربار تیم ,هر وقت در بازی بوده خط حمله بارسا گره خورده, کابوس امسال هواداران...در مورد انتقالش در عوض اتوئو دیگه لازم نیست چیزی گفته بشه!! [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

_دنی آلوز: از اون بازیکنایی که کاملا بی فکر و یکنواخت بازی میکنه...هنرش: دویدن در سمت راست زمین و کشیدن زیر توپ(بعضیا معتقدن سانتر میکنه!! [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ). معروف به تونل بارسلون: هیچ مدافعی رو نمیشه براحتی این دور زد...مقایسه کنید با مایکون(غوله)
_کیتا:***** [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

اینتر با این نتیجه 90 درصد راه رو رفته (اگه بارسلون با این ترکیب بخواد بازی کنه 100%)...

mmiladd
21-04-2010, 18:40
بایرین.........

sAeEd_kHaAn
21-04-2010, 18:56
بایرین.........

بایرن هن تیم دوست داشتنی هست اما اگه منظورت قهرمانیه شرمنده تا این اینتر باشه بایرن هم ولمطله :31:

mmiladd
21-04-2010, 18:58
بایرن هن تیم دوست داشتنی هست اما اگه منظورت قهرمانیه شرمنده تا این اینتر باشه بایرن هم ولمطله :31:

به نظرتون کاملا احترام میذارم.. کاملا طبیعی شما طرفدار این تیم هستین و من هم طرفدار این تیم....

راستی از آ اِس روم چه خبر....؟

sAeEd_kHaAn
21-04-2010, 19:11
به نظرتون کاملا احترام میذارم.. کاملا طبیعی شما طرفدار این تیم هستین و من هم طرفدار این تیم....

راستی از آ اِس روم چه خبر....؟

قربونت برم دم شما گرم :46:
اونم خوبه اتفاقا دومین تیم محبوب من اس رم هست :5: فکرشو نمیکردم برسه صدر جدول ولی امیدوارم اینتر تو این 3تا بازی 1 امتیازو جبران کنه :27:

Peji2010
21-04-2010, 19:15
عزیز یه پدیده هست به نام تبهم فانتزی که ماشاالله همه بارسایی ها زدن کمپلت :دی شما تا هفته دیگه خودتونو دلداری بدین [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](11).gif فکر کردین واقعا اینتر 2-0 میبازه ؟ عزیز هنوز داغی بابا پاشو باسا جون دیگه رفت اون دنیا

اتفاقا من دوس دارم بارسا حذف بشه! اما بعید میدونم به این راحتیها بشه حذفش کرد(مگر اینکه بایرن بتونه!)
من که خیالم راحته . دلداری بره چی؟؟!!:29:

sAeEd_kHaAn
22-04-2010, 08:52
اتفاقا من دوس دارم بارسا حذف بشه! اما بعید میدونم به این راحتیها بشه حذفش کرد(مگر اینکه بایرن بتونه!)
من که خیالم راحته . دلداری بره چی؟؟!!:29:

ای بابا کلا تو یه فاز دیگه هستیا عزیزم بیدار شو اینتر داره حذفش میکنه بایرن یه تیم دیگست :31:

mmiladd
22-04-2010, 08:57
قربونت برم دم شما گرم :46:
اونم خوبه اتفاقا دومین تیم محبوب من اس رم هست :5: فکرشو نمیکردم برسه صدر جدول ولی امیدوارم اینتر تو این 3تا بازی 1 امتیازو جبران کنه :27:

خوب باشه به گوپر می گم که هواتونو داشته باشه...

فقط خدا کنه وقتی بایرن قهرمان شد ؛ نگی که از بچگی طرفدار بایرن بودم..!

djmilad_mrb
22-04-2010, 09:11
بابا دس بردارید :31: هر تیمی که قهرمان شه هیچیش تو جیب ما نمیره :31:
و اما به احتمال 99.99999999 :31:درصد اینتر به فینال میره اما از اون طرف هم هنوز زوده اما با نوع بازیه که دیشب لیون بازی کرد بخواد تو بازیه برگشت هم اینجوری بازی کنه بایرن میره فینال:20: قهرمان هم اگه اینتر و بایرن تو فینال باشن ضربات پنالتی تعیین کننده اس:27:

Dr.FANOOS
22-04-2010, 10:03
ما یه هفته ی تمام پر از امید هستیم تا تیم محبوبمان بازی رفت را جبران کرده و یه پای فینال ببینیمش.
only barcelona

sAeEd_kHaAn
22-04-2010, 11:36
خوب باشه به گوپر می گم که هواتونو داشته باشه...

فقط خدا کنه وقتی بایرن قهرمان شد ؛ نگی که از بچگی طرفدار بایرن بودم..!

این تیکه رو خیلی باهال اومدی :31: عزیز دلم من عشق اینترم از وقتی دست چپ و راستمو شناختم مال امروز و فردا نست به تیمم هم افتخار میکنم نه الان که تو اوجه وقتی بدم نتیجه بگیره اینتری میمونم

love inter,love football
اما در مورد قهرمانی شرمنده خوابشو ببینید اینتر لیون و منچستر نیست :31:
عجب فصلی بود این فصل قهرمانی اینتر رو از همین الان تبریک میگم به همه اینتری ها :46:
به امید قهرمانی ایتالیا در جام جهانی و تکرارا قهرمانیش :20:

Alireza_SA
22-04-2010, 11:45
.
اینتر
.

Ezel
22-04-2010, 12:24
با اینکه بازیهای بایرن به نسبت تیمهایی مثل اینتر و بارسا کمتر پخش میشه اما نکته قابل توجه حمللات پر دامنه و پرفشار بایرنیهاست که میتونه برای هرتیمی دردسرساز بشه ، نمونه بارزش هم بازی رفت برابر منچستر و نیمه دوم بازی برگشت مقابل همین منچستره .
و البته لازم به ذکره که رئال ( بهتره بگم فلورنتینو پرز ) درب خروجی رو به اشنایدر و روبن نشون میده و این دوبازیکن در همین فصل از موثر ترین بازیکنان لیگ قهرمانان اروپا و لیگ داخلی میشوند ، و 260 میلیون یورو حتی نمیتونه یک گل در الکلاسیکو در بر داشته باشه .:41:

MORINIO
22-04-2010, 19:47
با اینکه بازیهای بایرن به نسبت تیمهایی مثل اینتر و بارسا کمتر پخش میشه اما نکته قابل توجه حمللات پر دامنه و پرفشار بایرنیهاست که میتونه برای هرتیمی دردسرساز بشه ، نمونه بارزش هم بازی رفت برابر منچستر و نیمه دوم بازی برگشت مقابل همین منچستره .

تازه بازی برگشت با یوونتوس رو یادت رفت که یووه رو له کرد!

vahidgame
22-04-2010, 20:32
ولی با اینکه خیلی بایرن خوب بازی می کنه اگه فینال بره به هر کدوم از اینتر یا بارسلونا بخوره کار سختی داره. مخصوصا اینتر به نظرم اگه فینال بره به احتمال خیلی زیاد قهرمان میشه.

و البته لازم به ذکره که رئال ( بهتره بگم فلورنتینو پرز ) درب خروجی رو به اشنایدر و روبن نشون میده و این دوبازیکن در همین فصل از موثر ترین بازیکنان لیگ قهرمانان اروپا و لیگ داخلی میشوند ، و 260 میلیون یورو حتی نمیتونه یک گل در الکلاسیکو در بر داشته باشه
روبن رو که چلسی هم چند سال پیش اشتباه کرد فروختش. جای اون مالودا رو خرید که درسته بازیکن خیلی خوبی هست ولی روبن یه چیز دیگست. در حد یه فوق ستاره هستش. چلسی اگه الان این روبن رو داشت شاید الان توی این مرحله جام بودش...

Mohammad_666
22-04-2010, 21:32
مگه همین اینتر نبود که اون موقع که خیلی خط حملش از این قوی تر بود و آدریانو و ابراهیمویچ رو داشت توی زمین خودش 2تا از بایرن خورد!!!؟؟؟؟ تازه در برگشت توی آلمان هم به زور دقیقه های اخر یک یک کرد !!!!!

---------- Post added at 06:59 PM ---------- Previous post was at 06:57 PM ----------

تازه بازی برگشت با یوونتوس رو یادت رفت که یووه رو له کرد!
یووه رو که نگو له بگو نابود کرد 4تا توی زمین خودش بهش زد تا همیشه یادش بمونه بایرنو !
من هنوز اون لایی رو که بوفون با ضربه سر خورد رو یادم نرفته!

---------- Post added at 07:02 PM ---------- Previous post was at 06:59 PM ----------

من به شخصه بایرن رو از زمانی که سلطان بی چون و چرای دروازه بانی یعنی الیور کان بود دوستش داشتم هنوز هم به عشق اونه که بایرن رو دوست دارم با اینکه بدجوره جاش خالیه توی دروازه بایرن اما روحیه جنگدگیش هنوز توی تیمه!

MORINIO
22-04-2010, 22:24
روبن رو که چلسی هم چند سال پیش اشتباه کرد فروختش. جای اون مالودا رو خرید که درسته بازیکن خیلی خوبی هست ولی روبن یه چیز دیگست. در حد یه فوق ستاره هستش. چلسی اگه الان این روبن رو داشت شاید الان توی این مرحله جام بودش...

تنها دلیلی که باعث شد چلسی روبن رو به رئال بفروشه مصدومیتهای پی در پی روبن بود که هر فصل حداقل نصفش رو مصدوم بود ... واقعا کارش درسته چه گلهایی به فیورنتینا و منچستر زد! همین گل دیشبیش نشون داد در حد یه فوق ستارست که میتونه گره کار رو وقتی تیمش به مشکل میخوره با همچین ضرباتی باز کنه!

اگه روبن باعث قهرمانی بایرن بشه و تو جام جهانی هم همینطور بازی کنه حتما از کاندیداهای جدی بهترین بازیکن سال خواهد بود ...

mmiladd
22-04-2010, 22:29
بایرن........

B L A S T E R
22-04-2010, 22:35
تنها دلیلی که باعث شد چلسی روبن رو به رئال بفروشه مصدومیتهای پی در پی روبن بود که هر فصل حداقل نصفش رو مصدوم بود ... واقعا کارش درسته چه گلهایی به فیورنتینا و منچستر زد! همین گل دیشبیش نشون داد در حد یه فوق ستارست که میتونه گره کار رو وقتی تیمش به مشکل میخوره با همچین ضرباتی باز کنه!

اگه روبن باعث قهرمانی بایرن بشه و تو جام جهانی هم همینطور بازی کنه حتما از کاندیداهای جدی بهترین بازیکن سال خواهد بود ...
اتفاقا روبن تو رئال هم عالی بازی کرد !
خصوصا فصل اول! حتی انقد عالی شده بود که با مسی مقایسش میکردن... شگردش هم حرکت تو عرض و شوت به سمت دروازست که تو این کار همتا نداره!
ولی هلندی جماعت شیشه ایه ! خیلی مصدوم مشد !
تو بایرنم اول فصل کلاً مصدوم بود ولی بزنم به تخته خوب شد!

kasra_khan2003
22-04-2010, 23:21
بابا دس بردارید :31: هر تیمی که قهرمان شه هیچیش تو جیب ما نمیره :31:
و اما به احتمال 99.99999999 :31:درصد اینتر به فینال میره اما از اون طرف هم هنوز زوده اما با نوع بازیه که دیشب لیون بازی کرد بخواد تو بازیه برگشت هم اینجوری بازی کنه بایرن میره فینال:20: قهرمان هم اگه اینتر و بایرن تو فینال باشن ضربات پنالتی تعیین کننده اس:27:

با اینکه دوست دارم بایرن بره، اما عمرا!!!

لیون تو خونه خیلی قوی هست!

pcforlife
23-04-2010, 00:22
امکانش هست، ولی شک دارم... بهترین بازیکن سال جهان تو سال های جام جهانی رو فقط بازی های بازیکن ها در تیم های ملی شان تو جام جهانی مشخص کرده.... باید دید...

mmiladd
23-04-2010, 00:24
با اینکه دوست دارم بایرن بره، اما عمرا!!!

لیون تو خونه خیلی قوی هست!

مواقم حتما تیم قویه

ولی از بایرن قوی تر نیست...!

Mohammad_666
23-04-2010, 09:15
امکانش هست، ولی شک دارم... بهترین بازیکن سال جهان تو سال های جام جهانی رو فقط بازی های بازیکن ها در تیم های ملی شان تو جام جهانی مشخص کرده.... باید دید...

شما هنوز پیغام میدی !!!!!!!!!
بایا بعد اون شکست توی حموم عمومی فکر نمیکردم بیای !!!!!
بابا تو خیلی روحیت قویه به خدا!!

vahidgame
23-04-2010, 09:47
شما هنوز پیغام میدی !!!!!!!!!
بایا بعد اون شکست توی حموم عمومی فکر نمیکردم بیای !!!!!
بابا تو خیلی روحیت قویه به خدا!!
به هم توهین نکنید دیگه. الان مثلا همین بایرن شما سه شنبه از لیون ببازه و حذف بشه یه نفر خوبه یه چیزی به شما بگه؟
کلا زیاد امیدوار به بایرن نباش:31:

mmiladd
23-04-2010, 10:02
به هم توهین نکنید دیگه. الان مثلا همین بایرن شما سه شنبه از لیون ببازه و حذف بشه یه نفر خوبه یه چیزی به شما بگه؟

میشه بپرسم شما طرفدار چه تیمی هستین....؟

تا بوده همین بوده زیاد کسی تیم های مثل بایرن جدی نمی گرفته ولی دید که چه بلایی سر فرگوسن و

منچستر آورد..!

vahidgame
23-04-2010, 10:16

تا بوده همین بوده زیاد کسی تیم های مثل بایرن جدی نمی گرفته ولی دید که چه بلایی سر فرگوسن و

منچستر آورد..!
آره می تونی بپرسی:31: طرفدار چلسی هستم.
البته بایرن تیم کوچکی نیستش. همه اونو می شناسن. ولی اگه فینال برید و با اینتر یا بارسا بازی کنید کار سختی دارید. مخصوصا اگه همه بازیکنان این تیم ها باشن. الان همین اینتر بتونه بیاد فینال خیلی روحیه می گیره. تازه بازیکنان باتجربه خیلی زیادی داره که این جور جاها به دردش می خوره.
کلا من پیش بینی می کنم که اینتر قهرمان بشه. ولی توی فوتبال هیچی چیزی معلوم نیست. این فقط یه پیش بینی هستش:46:

mmiladd
23-04-2010, 10:30
آره می تونی بپرسی:31: طرفدار چلسی هستم.
البته بایرن تیم کوچکی نیستش. همه اونو می شناسن. ولی اگه فینال برید و با اینتر یا بارسا بازی کنید کار سختی دارید. مخصوصا اگه همه بازیکنان این تیم ها باشن. الان همین اینتر بتونه بیاد فینال خیلی روحیه می گیره. تازه بازیکنان باتجربه خیلی زیادی داره که این جور جاها به دردش می خوره.
کلا من پیش بینی می کنم که اینتر قهرمان بشه. ولی توی فوتبال هیچی چیزی معلوم نیست. این فقط یه پیش بینی هستش:46:

اوهوم ؛ ولی فک نکنم این تیما بتونن جامو از بایرن بگیرن..!

Mohammad_666
23-04-2010, 10:55

یه چیزی که برای من خیلی جالب هستش اینکه همه طرفدار چندتا تیم هستن و تا اون حذف میشه میرن سراغ اون یکی من خودم شخصا وقتی بایرن از دور حذف میشه خداوکیلی دیگه ادامه بازی ها رو نمیبینم حتی فینال تا حالا هم همین طور بوده !
اما در مورد شما اگه فینال اینتر باشه من میگم 50-50 یکیشون میبره چون قبلا هم گفتم بایرن از پس اینتر بر میاد اما اگر بارسا باشه من میگم بارسا میبره پس خوش بین الکی نیست در مورد اون دوستمون هم توهینی نکردم اون دوستمون یعنی آقای پدیده زمان خیلی ادعا کرد و حالا باید جواب بشنوه تازه زیادم صداش در نمیاد بنده خدا و شما هم میتونی کاسه داغت از آش نباشی کاره خودت رو بکن و حواست به اون تیم حذف شدت باشه چلسی توی افتخارات به گرد پای بایرن هم نمیرسه!

vahidgame
23-04-2010, 11:38
یه چیزی که برای من خیلی جالب هستش اینکه همه طرفدار چندتا تیم هستن و تا اون حذف میشه میرن سراغ اون یکی من خودم شخصا وقتی بایرن از دور حذف میشه خداوکیلی دیگه ادامه بازی ها رو نمیبینم حتی فینال تا حالا هم همین طور بوده !
اما در مورد شما اگه فینال اینتر باشه من میگم 50-50 یکیشون میبره چون قبلا هم گفتم بایرن از پس اینتر بر میاد اما اگر بارسا باشه من میگم بارسا میبره پس خوش بین الکی نیست در مورد اون دوستمون هم توهینی نکردم اون دوستمون یعنی آقای پدیده زمان خیلی ادعا کرد و حالا باید جواب بشنوه تازه زیادم صداش در نمیاد بنده خدا و شما هم میتونی کاسه داغت از آش نباشی کاره خودت رو بکن و حواست به اون تیم حذف شدت باشه چلسی توی افتخارات به گرد پای بایرن هم نمیرسه!
یادش بخیر چه قدر اینجا با دوستان کل کل می کردیم. ولی این پست رو نشنیده می گیرم. من به جز چلسی طرفدار یه تیم دیگه به طور جدی هستم که اسمشو نمی گم.ولی مطمئنا افتخاراتش دو برابر بایرن هستش. حالا بی خیال نمی خواد قهرمانی ها رو به رخ بکشیم...
دیگه حال و حوصله کل کل ندارم:31:

mmiladd
23-04-2010, 11:53
یادش بخیر چه قدر اینجا با دوستان کل کل می کردیم. ولی این پست رو نشنیده می گیرم. من به جز چلسی طرفدار یه تیم دیگه به طور جدی هستم که اسمشو نمی گم.ولی مطمئنا افتخاراتش دو برابر بایرن هستش. حالا بی خیال نمی خواد قهرمانی ها رو به رخ بکشیم...
دیگه حال و حوصله کل کل ندارم:31:

این طوری که نمیشه دوست من ؛ شما طرفار همه تیم ها هستین.. اگه این طوری من طرفدار ریال هستم تو

اروپا ؛ الان کل بندازیم..!

من خودم الان 10 سال طرفدار بایرن هستم از اون موقع ای که 11-12 سالم بود..!

افنبرگ یادته..؟ باسلر ؛ ماتیوس ؛ کوفور..!

تو همه اوج ها و سقوطاش بودم...!

فک کنم شما هم باید طرفدارتیم بوکا جونیورز هم باشین ؛ چون روکورد داره تو امریکا و آرژانتین..!

Mohammad_666
23-04-2010, 12:10
دمت گرم میلاد خوشم اومد والا همه زرنگ شدن واسه ما هر روز طرفدار یه تیمن !

Peji2010
23-04-2010, 18:44
برید تو سایت فیفا نظرسنجی کرده که چه تیمی قهرمانه ببینید چی نوشته:

1)lyon 55.56%
2)intermilan 18.32%
2)barcelona 18.3%
4)bayern munich 7.82%
:18:
فکر کنم اسمها رو از آخر به اول نوشته!!

L.A.M.P.A.R.D
23-04-2010, 18:50
یه تاپیک جدید بزنید

vahidgame
23-04-2010, 19:42
این طوری که نمیشه دوست من ؛ شما طرفار همه تیم ها هستین.. اگه این طوری من طرفدار ریال هستم تو

اروپا ؛ الان کل بندازیم..!

من خودم الان 10 سال طرفدار بایرن هستم از اون موقع ای که 11-12 سالم بود..!

افنبرگ یادته..؟ باسلر ؛ ماتیوس ؛ کوفور..!

تو همه اوج ها و سقوطاش بودم...!

فک کنم شما هم باید طرفدارتیم بوکا جونیورز هم باشین ؛ چون روکورد داره تو امریکا و آرژانتین..!

دمت گرم میلاد خوشم اومد والا همه زرنگ شدن واسه ما هر روز طرفدار یه تیمن !
شما خودتون بحث درست می کنید بعد میاد اینارو میگید.
اولا من چلسی رو حدودا 9 سال هست که طرفدارشم. از بچگی هم طرفدار میلان بودم. فکر نکنم این اشکالی داشته باشه. بعد شما خودتون میاد قهرمانی ها بایرن رو به رخ می کشید من که کاری به این چیزا نداشتم. من اول گفتم که پیش بینی خودم اینکه یه تیم دیگه قهرمان میشه. فکر نمی کنم هیچ جا آدمو به خاطر پیش بینی محکوم کنن! احتمالش هست هم این پیش بینی درست در بیاد هم درست در نیاد.
سعی کنید همیشه منطقی باشید...

mmiladd
23-04-2010, 19:50

منطق میگه که شما هم به امید ما کاری نداشته باش..!!!

---------- Post added at 09:50 PM ---------- Previous post was at 09:48 PM ----------

شما خودتون بحث درست می کنید بعد میاد اینارو میگید.
اولا من چلسی رو حدودا 9 سال هست که طرفدارشم. از بچگی هم طرفدار میلان بودم. فکر نکنم این اشکالی داشته باشه. بعد شما خودتون میاد قهرمانی ها بایرن رو به رخ می کشید من که کاری به این چیزا نداشتم. من اول گفتم که پیش بینی خودم اینکه یه تیم دیگه قهرمان میشه. فکر نمی کنم هیچ جا آدمو به خاطر پیش بینی محکوم کنن! احتمالش هست هم این پیش بینی درست در بیاد هم درست در نیاد.
سعی کنید همیشه منطقی باشید...

باشه دعا می کنم که سال دیگه چلسی با بایرن تو فینال به هم بخورن..!

L.A.M.P.A.R.D
23-04-2010, 19:50
منم به قهرمانی بایرن امیدوارم.................هرچند که تیم من با اینتر حذف شد ....ولی دوس دارم اون قهرمان بشه

vahidgame
23-04-2010, 20:18
منطق میگه که شما هم به امید ما کاری نداشته باش..!!!
باشه اشکالی نداره.

باشه دعا می کنم که سال دیگه چلسی با بایرن تو فینال به هم بخورن..!
نمی خواد برای تیم ما دعا کنی. شما اول برای تیم خودتون دعا کنید:31:
آقا بی خیال من بایرن مشکلی ندارم. من فقط براساس قدرت و شرایط تیم ها پیش بینی کردم. اصلا یه دفعه دیدید لیون قهرمان شد:31:
این پستو نقل قول نکنید:46:

majid_potter7
23-04-2010, 21:35
این تیکه رو خیلی باهال اومدی :31: عزیز دلم من عشق اینترم از وقتی دست چپ و راستمو شناختم مال امروز و فردا نست به تیمم هم افتخار میکنم نه الان که تو اوجه وقتی بدم نتیجه بگیره اینتری میمونم

love inter,love football
اما در مورد قهرمانی شرمنده خوابشو ببینید اینتر لیون و منچستر نیست :31:
عجب فصلی بود این فصل قهرمانی اینتر رو از همین الان تبریک میگم به همه اینتری ها :46:
به امید قهرمانی ایتالیا در جام جهانی و تکرارا قهرمانیش :20:
داداش پارسالو که یادت نرفته؟؟؟:27:
یه گل هم نتونستین بهمون بزنین...
معلومه که اینتر 200 سال دیگه هم منچستر نمیشه...

منچستر آورد..!
بلا سر فرگوسن نیومد...فرگوسن تو بازی برگشت بایرن و فن خال و همه رو یه جا لوله کرد با اون برنامش..ولی امان از دست رافائل...
بلا سر من یو اومد نه فرگی...

Mohammad_666
24-04-2010, 09:39
آره تو که راست میگی هیچ کس ندید با رافائل هم 10دقیقه اول زیر فشار بایرن داشتید میترکیدید!

majid_potter7
24-04-2010, 10:17
اون 40 دقیقه اول رو نمیگی....اون 10 دقیقه رو میگی؟؟؟تازه اون فشارم طبیعی بود..بعد 3 تا گلی که رفت تو دروازه گشاد بایرن..:27:

mmiladd
24-04-2010, 10:23
باشه اشکالی نداره.

نمی خواد برای تیم ما دعا کنی. شما اول برای تیم خودتون دعا کنید:31:
آقا بی خیال من بایرن مشکلی ندارم. من فقط براساس قدرت و شرایط تیم ها پیش بینی کردم. اصلا یه دفعه دیدید لیون قهرمان شد:31:
این پستو نقل قول نکنید:46:

آقا بی خیال من بایرن مشکلی ندارم..

آهان همینو می خواستم..!

---------- Post added at 12:22 PM ---------- Previous post was at 12:21 PM ----------

داداش پارسالو که یادت نرفته؟؟؟:27:
یه گل هم نتونستین بهمون بزنین...
معلومه که اینتر 200 سال دیگه هم منچستر نمیشه...

بلا سر فرگوسن نیومد...فرگوسن تو بازی برگشت بایرن و فن خال و همه رو یه جا لوله کرد با اون برنامش..ولی امان از دست رافائل...
بلا سر من یو اومد نه فرگی...

اونم تقصیر فرگوسنه.. چرا باید یه بازیکن جوونو بازی بده که جو گیر شه...؟

نظرت در مورد آوردن برباتوف چیه....؟ کار مثبتش اون شب چی بود..؟

نه دوست من اندیشه های ون گال چربید به فرگی...!

---------- Post added at 12:23 PM ---------- Previous post was at 12:22 PM ----------

اون 40 دقیقه اول رو نمیگی....اون 10 دقیقه رو میگی؟؟؟تازه اون فشارم طبیعی بود..بعد 3 تا گلی که رفت تو دروازه گشاد بایرن..:27:

حالا که ما داریم میریم فینال.. شما سعی کنین تو کورس با چلسی عقب نمونین..!!!

Mohammad_666
24-04-2010, 11:09

ببین یه خورده با ادب باش در ضمن ما داریم میریم فینال و منچستر هیچ غلطی نتونست بکنه و برو تا سال دیگه هر وقت تیمت توی مسابقات بود بیا کل کل کن آخه نمیدونم داری از چی دفاع میکنی بابا بایرن هر وقت به منچستر میخوره میزنتش بازم بیاد بالا دفعه دیگه میبازید فکر کردید بایرن رمه که 7 تا بزنید اون گل اولیچ و روبن تا آخر عمرت یادت نره دوست من دیگه هم ادامه نده و صبر کن تا دوباره تیمت بیاد بالا سال دیگه اگه عمری بود میام جوابتو میدم!
رلفائل هم اخراج نمیشد اون گل دقیقه اخر اولیچ تکلیف کار رو مشخص کرد اگه اونو نمیزد میگفتم حرف تو درسته اما بایرن با اون گل پرونده حذف منچسترو بست و معلوم بود بایرن میره بالا!
بازی رفت هم دوتا زدیم بازم رافائل نبود بسه دیگه اینقدر بهونه نیارید!

Peji2010
24-04-2010, 11:29
هی رافائل..رافائل.. میکنن!!آخه مرد حسابی رافائلم شد بازیکن؟!بود و نبودش چه فرقی میکرد؟؟؟
مگه ندیدی بعد از اخراج ریبری تو بازی با لیون بایرن داش 10 نفره چه جوری بازی میکرد؟فن بومل و اولیچ و ریبری تو بازی نبودن اما بازم کل بازی دست بایرن بود!
تیمی که به خاطر اخراج یه بازیکن کوچولو تو زمینش 2 تا بخوره و بعدشم مقابل پرسینگ بایرن له بشه
که تیم نیس عزیزم :27:

mmiladd
24-04-2010, 15:42
فک کنم جواب های محکمی دریافت کردی... پس بهتره تمومش کنی..!!!

majid_potter7
24-04-2010, 18:26
---------- Post added at 12:22 PM ---------- Previous post was at 12:21 PM ----------

اونم تقصیر فرگوسنه.. چرا باید یه بازیکن جوونو بازی بده که جو گیر شه...؟

نظرت در مورد آوردن برباتوف چیه....؟ کار مثبتش اون شب چی بود..؟

نه دوست من اندیشه های ون گال چربید به فرگی...!

حالا که ما داریم میریم فینال.. شما سعی کنین تو کورس با چلسی عقب نمونین..!!!
شما که به کار فرگی ایراد میگیری باید درستشم بگب..نه اینکه فقط انتقاد کنی..وقتی میگی رافائل رو نباید میذاشت..باید بگی کیو باید جاش میذاشت..
همین رافائل بود که با والنسیا و نانی نیمه اول اشک بایرنی ها رو دراورده بودن..الانم دلیل اینکه هی میگید نباید تو بازی میبود اینه که ازش خوردین و دوست نداشتین تو بازی میبود..
تنها مهاجم من یو بود...تعویض بهتر از این داری بگو!!
تو بازی اول بله...ولی تو بازی دوم فرگی خودشون مثل همیشه نشون داد...

ببین یه خورده با ادب باش در ضمن ما داریم میریم فینال و منچستر هیچ غلطی نتونست بکنه و برو تا سال دیگه هر وقت تیمت توی مسابقات بود بیا کل کل کن آخه نمیدونم داری از چی دفاع میکنی بابا بایرن هر وقت به منچستر میخوره میزنتش بازم بیاد بالا دفعه دیگه میبازید فکر کردید بایرن رمه که 7 تا بزنید اون گل اولیچ و روبن تا آخر عمرت یادت نره دوست من دیگه هم ادامه نده و صبر کن تا دوباره تیمت بیاد بالا سال دیگه اگه عمری بود میام جوابتو میدم!
رلفائل هم اخراج نمیشد اون گل دقیقه اخر اولیچ تکلیف کار رو مشخص کرد اگه اونو نمیزد میگفتم حرف تو درسته اما بایرن با اون گل پرونده حذف منچسترو بست و معلوم بود بایرن میره بالا!
بازی رفت هم دوتا زدیم بازم رافائل نبود بسه دیگه اینقدر بهونه نیارید!

معنی ادبو هم فهمیدیم...
خوبه خود شما بایرنی ها وقتی به من یو خورده بودین قبل از بازی هیجا پیداتون نبود و اثری از این کری هاتون نبود..خودتونم امیدی نداشتین...:27:حالا که رفته بالا اونم با گل زده:27: اومدین دارین حرف میزنین...حالا منچستر یه چیزی...دیگه بردن فیورنتینا:27: با گل زده خیلی ضایعس....
آره من یو رو میزنه..مثل فینال 99:27:
آقاجون شما که تازه یه ساله آبی زیر پوستتون افتاده سریع جو نگیردتون...هر وقت مثل من یو همیشه ثبات داشتین بیاین بحرفین...یادت رفته که همین بایرن رفته بود داشت جام یوفا بازی کرد..(تو لیگ ضایع آلمانم نتونست جز سهمیه آلمان بشه..)
جالبه حرفتو میزنی میگی دیگه ادامه نده..

هی رافائل..رافائل.. میکنن!!آخه مرد حسابی رافائلم شد بازیکن؟!بود و نبودش چه فرقی میکرد؟؟؟
مگه ندیدی بعد از اخراج ریبری تو بازی با لیون بایرن داش 10 نفره چه جوری بازی میکرد؟فن بومل و اولیچ و ریبری تو بازی نبودن اما بازم کل بازی دست بایرن بود!
تیمی که به خاطر اخراج یه بازیکن کوچولو تو زمینش 2 تا بخوره و بعدشم مقابل پرسینگ بایرن له بشه
که تیم نیس عزیزم :27:
اولا که فرق میکرد..همون رافائل والنسیا بودن که نیمه اول هیشکی نتونست جلوشونو بگیره..3 تا رفت تو دروازتون..
دوما منظور من کمبود بازیکن تو زمین و تاثیر اونه..خیلی فرق داره که 11 نفره یا 10 نفره بازی کنی...
اون لیون بود داداش...نه بایرن..

majid_potter7
24-04-2010, 18:45
هوش سرشار مورينيو ما را اميدوار مي‌كند كه در بازي برگشت بازي به مراتب بهتر از اينتر و نيز شاهد تاكتيك‌هاي غافلگيركننده ديگري از او باشيم .

سایت گل -ناقوس مرگ فوتبال فوتسالي بارسا به وسيله بازي فوق مدرن اينتر به صدا درآمد؛ تاتكتيك‌هاي ساده اما موثر آقاي مورينيو پاشه آشيل اين نوع فوتبال را كه در ايران طرفداران زيادي پيدا كرده است به همگان نشان داد.

مورينيو اجازه داد بارسا تا مي‌تواند توپ در اختيار داشته باشد و به قول امروزي‌ها كنترل بازي در دست داشته باشد و حداكثر زماني كه بارسا مي‌توانست توپ را در كنترل خود داشت(68 درصد)؛ اما اين اينتر بود كه با 32 درصد زمان بازي فوتبال بازي كرد. اينتر تمام فضاهاي پشت 18 قدم تا نزديكي‌هاي مركز زمين را كاملا بسته بود در اين منطقه حتي فضا را براي بازي در فضاي كوچك به شدت تنگ كرده اما فضاهاي كناري را براي نفوذ تا آخر بازي باز گذاشته بود و در اوائل بازي با نفوذ از همين ناحيه گلي نيز دريافت كرد . اما این تیم در منطقه تحت كنترل خود بازيكنان موثر بارسا نظير ژاوي و بيشتر از آن مسي را شبيه فوتبال دهه هشتاد با يارگيري من تو من تحت فشار قرار مي‌داد و امكان بازي‌سازي را از ژاوي و تحرك را از مسي گرفت اما در عين حال بازيكنان خط مياني اينتر تا زماني كه بارسا تدارك حمله نمي‌ديد از حمله به بازيكن صاحب توپ و نبرد تن به تن خودداري مي‌كردند و اگر بارسا اقدام به حمله نمي‌كرد مي‌توانست حتي تا 85درصد زمان بازي را نيز تحت كنترل خود داشته باشد.

اين تاكتيك از طرفي به خستگي جسمي و ذهني بارسا منجر شد و از طرف ديگر سبب شد كه دفاع بارسا براي كمك به تيم از دروازه خود فاصله بگيرد. اما به محض هجوم بارسا در اين فضاي به شدت محدود شده توپ را از دست مي‌داد و تيم اينتر اغلب با دو پاس، اولي زميني در طول يا عرض زمين و پاس دوم هوايي و بلند به مقصد پشت خط دفاعي بارسا و در فضاي خالي بين دروازه و دفاع بارسا صاحب موقعیت مي‌شد كه فرارهاي ميلیتو و اشنايدر را به دنبال داشت و در كوتاه‌ترين زمان ممكن تدارك حمله مي‌ديد .البته اين كار با ضدحمله‌هاي رايج در فوتبال امروز كه مبتني بر حركت دادن سريع توپ در طول زمين و مستلزم اضافه شدن نفرات سرعتي است تفاوت ماهوي داشت و به نوعي وام گرفته شده از فوتبال انگليسي و كاملا منطبق بر پاس‌هاي طولي و قطري فوتبال آنگلوساكسون بود . همين امر سبب شد كه خط دفاع بارسا كه به جهت نوع بازي بارسا كمتر خسته مي‌شدند، تحت فشار قرار گرفته و خستگي بر آنها مستولي شود نتيجه اين خستگي دو گلي بود كه در اوائل نيمه دوم اينتر بر آنها تحميل كرد . تا اواسط نيمه دوم اين تاكتيك ادامه داشت و كم‌كم مايكون نيز در دفعات بيشتر به نفرات هجومي اضافه مي‌شد اما گوارديولا اينقدر باهوش بود كه به موقع با تعويض در خط دفاع در صدد ترميم اين ضعف برآمد تا از خوردن گل‌هاي بيشتر فرار كند و با نتيجه بدتر ميلان را ترك نكند.

كارت‌هاي زرد متعددی هم كه خط دفاع و هافبك‌هاي دفاعي بارسا گرفتند نتيجه طبيعي اين تاكتيك هوشمندانه بود و مورينيو با اين ضدتاكتيك توانست بارسا را از تاكتيك اصلي خود كه مبتني بر خسته كردن حريفان و وارد كردن ضربات پي در پي است محروم كند . اينتر تا دقايق آخر بازي سر حال و فوتبالي جاندار و زنده را ارائه كرد و مورينيو با اين كار نشان داد كه اگر چه كنترل بازي اهميت دارد اما چگونگي استفاده از زماني كه تيم صاحب توپ است اهميتي به مراتب بيشتر دارد.

هوش سرشار مورينيو ما را اميدوار مي‌كند كه در بازي برگشت بازي به مراتب بهتر از اينتر و نيز شاهد تاكتيك‌هاي غافلگيركننده ديگري از او باشيم(به ويژه كه بارسا نياز به گل دارد) تا حداقل نظاير اين حقيرکه از دست گزارشگران شيفته بازي بارسا كه براي اين نوع بازي يقه مي‌درآنند و روي اعصاب پياده روي مي‌كنند و مداوماً از تكنيك مسي مي‌گويند و تعداد پاس‌هاي بارسا را مي‌شمرند،خوشحال بشویم. این بازی اثبات کرد پاس جزيي از فوتبال است و همه آن نيست.
---------------------------------------------------------------------

به عبارتی دیگه میشه گفت اینتر در دفاع مانند چلسی هیدینک بازی کرد اما در حمله بسیار بهتر از چلسی هیدینک بازی کرد .
مقاله جالب و قشنگی بود...دستت مرسی...:10::11:

masud-000000
24-04-2010, 19:04
100 تایی شدیم :31:

Mohammad_666
24-04-2010, 19:12
شما که به کار فرگی ایراد میگیری باید درستشم بگب..نه اینکه فقط انتقاد کنی..وقتی میگی رافائل رو نباید میذاشت..باید بگی کیو باید جاش میذاشت..
همین رافائل بود که با والنسیا و نانی نیمه اول اشک بایرنی ها رو دراورده بودن..الانم دلیل اینکه هی میگید نباید تو بازی میبود اینه که ازش خوردین و دوست نداشتین تو بازی میبود..

معنی ادبو هم فهمیدیم...
خوبه خود شما بایرنی ها وقتی به من یو خورده بودین قبل از بازی هیجا پیداتون نبود و اثری از این کری هاتون نبود..خودتونم امیدی نداشتین...:27:حالا که رفته بالا اونم با گل زده:27: اومدین دارین حرف میزنین...حالا منچستر یه چیزی...دیگه بردن فیورنتینا:27: با گل زده خیلی ضایعس....
آقاجون شما که تازه یه ساله آبی زیر پوستتون افتاده سریع جو نگیردتون...هر وقت مثل من یو همیشه ثبات داشتین بیاین بحرفین...یادت رفته که همین بایرن رفته بود داشت جام یوفا بازی کرد..(تو لیگ ضایع آلمانم نتونست جز سهمیه آلمان بشه..)

اولا که فرق میکرد..همون رافائل والنسیا بودن که نیمه اول هیشکی نتونست جلوشونو بگیره..3 تا رفت تو دروازتون..
دوما منظور من کمبود بازیکن تو زمین و تاثیر اونه..خیلی فرق داره که 11 نفره یا 10 نفره بازی کنی...
نه اتفاقا اون سال هم که منچستر از مرحله گروهی هم بالا نرفت و از 4تا تیم 4شد رو هم خوب یادمه تازه به جام یوفا هم نرفت دروغ بیخودی هم نکو من قبل از بازی اومدم گفتم بایرن میبره پستشم هست برو جوون هروقت تاریخ رو کامل خوندی بیا حرف بزن کلا شما بایرن رو همون یه بار 99بردید بقیش همش باختید !
حالا هم برو با فرگی یه قل دو قل بازی کن چون حذفتون کردیم!

pcforlife
24-04-2010, 20:10
یادت رفته که همین بایرن رفته بود داشت جام یوفا بازی کرد..(تو لیگ ضایع آلمانم نتونست جز سهمیه آلمان بشه..)

از 4تا تیم 4شد رو هم خوب یادمه تازه به جام یوفا هم نرفت
اگه منظورت منچستره که فصل 2005-2006 بود که تو مرحله گروهی حذف شد...
اما اگه منظورت بایرنه که باید خاطره باخت 4-0 به زنیت تو مرحله نیمه نهایی جام یوفا رو یادآور بشم... همون سالی که منچستر قهرمان چمپیونز لیگ شد، و شما حتی به مرحله گروهی چمپیوز لیگ نرسیدید... باز فصل 2005-06 ما تو مرحله گروهی بودیم...

mmiladd
24-04-2010, 20:52

معنی ادبو هم فهمیدیم...

این که منچستر بازیکن نداره تقصیر منه..؟ دوست عزیز منچستر ثروتمند ترین باشگاه دنیاست...

یادتونه دکتر صدر چی گفت..؟ گفت با امثالی مثل نانی نمیشه جام گرفت..!

درست هم میگه.. گفتی که ما تازه کاریم..! تو 10 سال پیش کجا بودی..؟ سال 99 کجا بودی..؟

اشمایکل تو فرهنگ لغت بازیکنات هست..؟ تازه دو روزه واسه من طرفدار منچستر شدی..!

سال 99 اشک ریختم ؛ اما تو توی خواب ناز بودی..! حالا هم برو دعا کن که لیگ برتر از دستون نره..!

می دونم سخت ؛ شکست سنگینی بود..! آدم 3 تا بزنه بعد دو تا بخوره..

شوت روبن بدجوری گیر کرده..! سخت میدونم.. آره سخته.. رسمش همینه.. رسمش همینه..!

---------- Post added at 10:52 PM ---------- Previous post was at 10:51 PM ----------

اما اگه منظورت بایرنه که باید خاطره باخت 4-0 به زنیت تو مرحله نیمه نهایی جام یوفا رو یادآور بشم... همون سالی که منچستر قهرمان چمپیونز لیگ شد، و شما حتی به مرحله گروهی چمپیوز لیگ نرسیدید... باز فصل 2005-06 ما تو مرحله گروهی بودیم...

آره..؟ داری تاریخ رو می کنی..؟ فعلن که رو پیراهن ما 4 تا ستارست..! بشمار یک ؛ دو ؛ سه ؛ چهار...

یا حیسن..!

ghermezeteh
24-04-2010, 21:04
بابا اینقدر با این منچستری ها بحث نکنید منطق ندارن که مخصوصا این کاربر majid_potter
کم مونده بگن ریشه کل مشکلات بشریت به خاطر اخراج رافائل بوده :31:
خوبه که همه دیدن بایرن از دقیقه 40 تیم برتر میدان بود یعنی قبل از اخراج رافائل
تیم بایرن هم ریبری رو که بهترین بازیکنش هست در بازی مقابل لیون از دست داد ولی دیدیم که تیمش از هم نپاشید و تونست بازی رو ببره
دیگه رافائل از ریبری که مهمتر و بازیکن بزرگتری نیست!
ضمنا فوتبال نود دقیقست حالا هی بیان بگن ما بیست دقیقه طوفانی بودیم شما تو قوطی بودین و از این حرفا ولی اخرش چی؟آخرش این شما بودین که اشک ریختین
ضمن اینکه این فلسفه فوتبال آلمان هست فوتبال با نظم و حوصله و استفاده از تمام دقایق بازی نه اینکه مثل فردوسی پور که وقتی گل منچستر رو دید مثل بچه ها گفت کار بایرن تمومه و آخرشم دماغش سوخت!
ضمنا اون لیگی که ضایست لیگ انگلیسه که پر شده از سرمایه دارای روس و عرب و امریکایی و آسیایی و افریقایی که همه تیماشونو خریدن و اگه یه روز اینا برن لیگشون میشه در حد دسته سه بنگلادش :27:
ضمن اینکه ریکی مارتین هم همجنسگرا درومده طبق گفته خودش بهتره بعضی ها دیگه خجالت بکشن عکسشو از اواتورشون بردارن :27:

mmiladd
24-04-2010, 21:09
بابا اینقدر با این منچستری ها بحث نکنید منطق ندارن که مخصوصا این کاربر majid_potter
تیم بایرن هم ریبری رو که بهترین بازیکنش هست در بازی مقابل لیون از دست داد ولی دیدیم که تیمش از هم نپاشید و تونست بازی رو ببره
ضمنا فوتبال نود دقیقست حالا هی بیان بگن ما بیست دقیقه طوفانی بودیم شما تو قوطی بودین و از این حرفا ولی اخرش چی؟آخرش این شما بودین که اشک ریختین
ضمن اینکه این فلسفه فوتبال آلمان هست فوتبال با نظم و حوصله و استفاده از تمام دقایق بازی نه اینکه مثل فردوسی پور که وقتی گل منچستر رو دید مثل بچه ها گفت کار بایرن تمومه و آخرشم دماغش سوخت!
ضمنا اون لیگی که ضایست لیگ انگلیسه که پر شده از سرمایه دارای روس و عرب و امریکایی و آسیایی و افریقایی که همه تیماشونو خریدن و اگه یه روز اینا برن لیگشون میشه در حد دسته سه بنگلادش :27:
ضمن اینکه ریکی مارتین هم همجنسگرا درومده طبق گفته خودش بهتره بعضی ها دیگه خجالت بکشن عکسشو از اواتورشون بردارن :27:

---------- Post added at 11:09 PM ---------- Previous post was at 11:08 PM ----------

موافقم با حرفات که میگی کل کل نکنیم... ولی چه میشه کرد دیگه ؛ از رو نمیرن...!

راستی در مورد ریکی مارتین هم موافقم... واست آواتر پیدا کردم.. عوضش کن...!

Mohammad_666
24-04-2010, 21:49
خوشم میاد pcforlife وقتی باخته بود صداش درنمیومد فرداشم اومد بود میگفت اشتراکم تموم شده بود آره تو که راست میگی اینترنت هوشمند رو واسه همین وقت ها ساختن هروقت هم با طعنه بهش جواب دادم خودشو میزنه کوچه علی چپ جواب نمیده بعد اینجا تندی اومده جواب میده pcforlife آقای پدیده ی زمان که از حمام عمومی دم میزدی تیمت حذف شد رفت اینقدر خودتو داخل مسائلی که به تیمت ربط نداره نکن !این چهارتا ستاره رو هم مدام با خودت تمرین کن از الان بشین بشمر اینقدر بشمر تا خوابت ببره .
شروع میکنیم1...2...3...4....1...2.............

---------- Post added at 10:49 PM ---------- Previous post was at 10:48 PM ----------

به شقیقه چه ربطی داره باز خوب بایرن تا اونجا رفت و توی مرحله گروهی حذف نشد!

Peji2010
24-04-2010, 21:51

تیم چه 10 نفره باشه چه 11 نفره وقتی دوتا رفته تو دروازش و چند دقیقه بیشتر به حذفش نمونده باید اینقد حمله کنه که تیم مقابل بترکه! نه اینکه اونقد ضایع بازی کنه.مهم نیمه ی مربیاس که فرگی نتونس یه تکونی به اون مغزش بده!در کل چار تا نیمه بازی کردن 3 نیمه دست بایرن بود 1 نیمه دست منچستر.تو این شکی داری؟؟؟
مثل اینکه یادت رفت همین لیون بود که رئال و لیورپولو حذف کردا !!!
هی میخام کل کل نکنما...اما مگه میزارن...:13: