PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : مشکل با اتصال کامپیوتر به تلویزیون با HDMI

far2009
19-03-2010, 19:10
سلام دوستان من یک 50b650 پلاسما دارم. و حالا می خواهم به کمک hdmi به کامپیوتر وصل کنم. ولی مشکل این جاست که با اینکه کامپیوتر تلویزیون سامسونگ را می شناسد و همین طور سامسونگ source کامپیوتر را فعال می کند ولی تصویری نمایش داده نمی شود با اینکه صفحه کامپیوتر تغییر می کند و پهن می شود ولی باز هم تصویری نمایش داده نمی شود و تلویزیون می نویسد سیگنال را کنترل کنید. حالا مشکل کجاست ؟

far2009
19-03-2010, 22:29
یکی کمک کنه ؟!!!

afshin b
19-03-2010, 22:57
من با لپتاپ امتحان كردم بايد بعد از اين كه كابل رو وصل كردي بري توي كنترل پنل يه قسمت مربوط به كارت گرافيكي هست فكر كنم به اسم Nvidia اونجا بايد خروجي رو روي تي وي كه مينويسه يامسونگ بزاري.
حالا نميدونم براي كامپيوترا هم اينطوريه يا نه.

far2009
20-03-2010, 08:48
من با لپتاپ امتحان كردم بايد بعد از اين كه كابل رو وصل كردي بري توي كنترل پنل يه قسمت مربوط به كارت گرافيكي هست فكر كنم به اسم Nvidia اونجا بايد خروجي رو روي تي وي كه مينويسه يامسونگ بزاري.
حالا نميدونم براي كامپيوترا هم اينطوريه يا نه.
فکر نمی کنم کامپیوتر ها اصلا HDMI داشته باشند من هم منظورم لپ تاپ بود . یک نکته جالب این هست که من وقتی با کابل HDMI وصل می شوم تلویزیون Source کامپیوتر را فعال می کند و 4 ورودی HDMI غیر فعال هستند.
با توجه به این مسئله باید چکار کنم ؟

در ضمن ممنون از راه حلی که گفتید حتما امتحان می کنم و خبر می دهم.

regedit021
21-03-2010, 13:01
فکر نمی کنم کامپیوتر ها اصلا HDMI داشته باشند من هم منظورم لپ تاپ بود . یک نکته جالب این هست که من وقتی با کابل HDMI وصل می شوم تلویزیون Source کامپیوتر را فعال می کند و 4 ورودی HDMI غیر فعال هستند.
با توجه به این مسئله باید چکار کنم ؟

در ضمن ممنون از راه حلی که گفتید حتما امتحان می کنم و خبر می دهم.
كامپيوتر ها دارند!
كارت گرافيك هاي 8400به بعد كابلhdmiدارند!البته بعضي از شركت ها مثل گيگابايت اين پورت رو ميزارين!
مشكل شما ممكن هست كه از كابلتون باشه!كابل رو تست كنيد!

far2009
21-03-2010, 13:03
من ویندوز 7 دارم ولی بخشی برای گرافیک توی کنترل پنل پیدا نکردم. در ضمن چطوری باید کابل را تست کنم ؟ تنها رابط من همین تلویزیون و لپ تاپ هست .

striker1
23-03-2010, 09:19
سلام من lh500 دارم وقتی کامپیوترو با hdmi به تلویزیون وصل میکنم تصویر از صفحه تلویزیون بزرگتره وقسمت هایی از کناره های تصویر دیده نمیشه . کسی نمیدونه باید چی کار کنم؟

afshin b
23-03-2010, 10:30
سلام من lh500 دارم وقتی کامپیوترو با hdmi به تلویزیون وصل میکنم تصویر از صفحه تلویزیون بزرگتره وقسمت هایی از کناره های تصویر دیده نمیشه . کسی نمیدونه باید چی کار کنم؟
فكر كنم رزولوشن كامپبوترتو بزاري روي 1920*1080 حل بشه

striker1
23-03-2010, 15:04
فكر كنم رزولوشن كامپبوترتو بزاري روي 1920*1080 حل بشه
اتفاقا خودش روی 1920*1080 بود ولی تصویر از کادر میزنه بیرون.:41:

vahidsport
23-03-2010, 21:25
اتفاقا خودش روی 1920*1080 بود ولی تصویر از کادر میزنه بیرون.[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] باید با تنظیمات گرافیک درستش کنی منم همین مشکل رو داشتم(کوچیکتر بود) ولی تو تنظیمات گرافیک گزینه ای برای اینکار داره(مقدار زوم تصویر رو تغییر میده) و تو تنظیمات تلویزیون هم هستش که میشه تا حدودی تغییر داد

smoedrib
24-03-2010, 00:27
من ویندوز 7 دارم ولی بخشی برای گرافیک توی کنترل پنل پیدا نکردم. در ضمن چطوری باید کابل را تست کنم ؟ تنها رابط من همین تلویزیون و لپ تاپ هست .
1- روی دستکتاپ راست کلیک کن و screen resolution رو بزن
2- در پنجره ای که باز میشه advanced setting رو بزن
3- در پنجره ای که باز میشه سر برگ کارت گرافیک رو انتخاب کن و بسته به نوع کارت گرافیک باید وارد قسمت مورد نظر بشی ( مثلا در کارت گرافیک های ATI باید به قسمت Desktop Prpeties بری و خروجی تصویر رو تلوزیون انتخاب کنی )

jooooooooomorteza
28-06-2014, 09:28
سلام دوستان.من 5110 دل دارم وین 8 روشه.قلا با وین7 میتونستم به تی وی وصل شم اما الان نمیتونم اگه کسی بلده تو رو خدا کمکم کنه.:n28:

matinpour
28-06-2014, 12:13
سلام دوستان.من 5110 دل دارم وین 8 روشه.قلا با وین7 میتونستم به تی وی وصل شم اما الان نمیتونم اگه کسی بلده تو رو خدا کمکم کنه.:n28:

دوست عزیزبستگی دارد که چگونه می خواهید با تلویزیون ارتباط برقرار کنید اگر از یک کابل HDMI بخواهید استفاده کنید با وصل کردن کابل به تلویزیون و انتخاب ورودی HDMI از منبع تلویزیون هر آنچه که در روی دسکتاب لپ تاپ تان باشد راروی تلویزیون خواهید دید و اگر میخواهید بصورت بی سیم متصل شویدباید در کامپیوترتان برنامه های مرتبط با تلویزیون مانند سامسونگ لینک و یا برنامهای مدیا سرور نصب باشد و همچنین می توانید از ویندوزمدیا پلیر استفاده کنید
روش استفاده از مدیا پلیر
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

shoki.joon
05-10-2015, 14:45
سلام.دوستان ازتون خواهش میکنم کمکم کنید. من سیستممو با کابل hdmi به تلویزیون led ال جی وصل میکنم. همه چی خوبه ولی وقتی سیستمو روشن میکنم شبکه های دیجیتال قطع میشه و سیگنال کلا به صفر میرسه. حتی گیرنده دیجیتال کامپیوتر هم نمیتونه سیگنالی رو دریافت کنه .و تا کابل hdmi رو از تلویزیون جدا میکنم دوباره سیگنال میاد و خوب نشون میده.خواهش میکنم یکی کمکم کنه.

matinpour
05-10-2015, 16:06
سلام.دوستان ازتون خواهش میکنم کمکم کنید. من سیستممو با کابل hdmi به تلویزیون led ال جی وصل میکنم. همه چی خوبه ولی وقتی سیستمو روشن میکنم شبکه های دیجیتال قطع میشه و سیگنال کلا به صفر میرسه. حتی گیرنده دیجیتال کامپیوتر هم نمیتونه سیگنالی رو دریافت کنه .و تا کابل hdmi رو از تلویزیون جدا میکنم دوباره سیگنال میاد و خوب نشون میده.خواهش میکنم یکی کمکم کنه.
دوست عزیز
از پورت دیگر hdmi استفاده کنید . اگر نشد ممکن است کابلتان مشگل داشته باشد از کابل با کیفیت و استاندارد استفاده کنید. ویا ممکن است از دستگاهی که با کابل hdmi به تلویزیون استفاده می کنید رزولیشن آن بالا باشد . آن را پایین بیاورید.